• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
ahoj hoky :slight_smile:

jo jo sme závislačky co ? :slight_smile:
semy já kolíbku prodala protože se nám do ní malej vešel jen 2 měsíce pak když usínal a padaly mu ručičky tak se bouchnul a probudil se ... na dýlku byla dobrá ale moc úzká jinak byla super dala se kamkoliv převést a fakt sme jí první dva měsíce krásně využili :slight_smile:
14. bře 2010 v 18:41  • Odpověz
ladi my dostaneme kolíbku od manželovi mamky..je ještě po švagrové....je docela velká, tak jsem zvědavá na jak dlouho jí budeme mít :D
já budu teda závislák hrozný :grinning: to vím už teď :grinning:
14. bře 2010 v 18:46  • Odpověz
Holky vzdyt to je hezky:slight_smile: treba sestry svagrova malou vubec nechovali, aby si pry nezvykla.Ze prvni dite tak meli naucene..... ale nesmel ji chovat nikdo ani babicky -no proste se nechovalo pokud to nebylo nezbytne nutne
Me to prijde hrozne chladny pristup.
14. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
Ja se priznam ,ze mame malou v posteli furt:slight_smile: kazdej vzdy rekne -no to sis to naucila. Jenze me ot vubec nevadi naopak jsem rada...Kamoska to maji tak ,ze ona spi s malym v loznici a manzel s dcerou v pokojicku:slight_smile:
14. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
ahoj holky,chci se vás zeptat,jestli by vám nevadilo,kdybych se přidala k vám na pokec. Dříve jsem sem občas napsala a i teď vás (s dovolením) ráda čtu. Moje dcera Emička už je sice sedmiměsíční, tak se rozhodně nenudim,ale občas bych si s někým ráda popovídala.
Mimochodem,přeju klidnej porod všem, co se na to v dohledný době chystají.
14. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
ty jo to je teda dost divný přístup...nechovat vůbec...myslím si že to pro to dítě ani není vůbec dobrý.....potřebuje cítit někoho blízkého....
eli tak hlavně že ti to vygovuje, to je hlavní :slight_smile:
my teda do postele ne..ale s náma v ložnici bude..nejdřív v té kolíbce a až z ní vyroste tak v postýlce asi 1,5 od postele..:slight_smile:
já se na na Davídka tak těším když to takhle píšu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
Ahoj ani :slight_smile:) pamatuji si te. to uz je mala tak velka?.)
14. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
hele tak já se to nedovím jak je to se strouži a zítřkem :confused:
14. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
rinty já mám pocit že má jít na tu vyvolávačku :slight_smile:
ani vítej u nás..jasně že si s náma můžeš přijít popovídat :slight_smile:
14. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
ahoj elo, jo,strašně to letí, Ema je úžasná a navíc mám zcela jasnej pocit, že je to nejkrásnější dítě na světě :grinning:
14. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
semy, moc díky za přivítání
14. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
ani ahooj tak o tom nejkrásnějším dítěti můžeme spolu pohovořit mě totiž přijde že není krásnější než ten náš :grinning: :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
Myslím, že strouží doma dává do kupy manžela kterej je na palici že už je to tady :sunglasses: :grinning: :wink:
14. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
ahoj ladi, no tak jo,máš nejkrásnějšího chlapečka a já holčičku :grinning:
14. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
baf holky nakukuju zase jen na skok,byla jsem se pořádně okoupat a oholit a zítra nástup :grinning:

ladi no já taky chtěla postýlku hned vedle postele ale kvůli kocoura ale i rozložení ložnice to nešlo. hlavně kvůli toho kocoura museli jsme to vymyslet aby neměl odnikud přístup k postýlce takhle má jen ze země nebo že by skočil na přebalovák, zatím se nám to osvědčilo neleze tam zato na posteli a skříni která je vedle postele je furt. takže proto bohužel jinak to nešlo.
14. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
v tom případě my máme toho nejkrásnějšího skřítka :sweat_smile: anna vítej, koukám že Praha, hmmm jaká oblast, smím li se ptát? My bydlíme v Horních Počernicích :wink: jééé tak to jsem za stroužku opocená až na zadečku, já to fakt nějak přehlédla, že jde na vyvolání. To je fakt zvláštní takhle vědět, že už to bude. I když vlastně já také když dojela do porodky, tak jsme pak věděla, že ráno začneme vyvolávat, kdyby bylo potřeba, ale u mě spíš převládali ty pocity, že je moc brzo a že nejsem úplně připravená, naštěstí pak vše dobře dopadlo a já věřím, že vše dobře dopadne i s holkama zítra. 15 je krásný datum :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
strouží stejnak si ji k sobě přitáhneš :wink:
fíha ty nemáš ani nervozitu já sem byla nervní jako pes

Aní tak jo sou to dvě nejkrásnější děti :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
vítám Anno vítám tě zpět do diskuze,ty už si k nám chodila někdy před rokem a půl viď? :wink:

holky můj manža to je děs běs, do zítřka zkolabuje, chodí co 10 minut na záchod, nejí , nemluví no mazeeec :grinning:
14. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
holky já si přijdu jak schíza, mě to nedochází :sweat_smile: třeba byla ukázka v telce na ten novej seriál zázraky života tak říkám manžovi že se budeme zítra dívat :grinning: prostě normální neděle,mě to furt nedocvaklo že jdu zítra rodit :sweat_smile:
14. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
strouží kup mu tablety na nerva co se můžou i v těhu mě je dala doktorka když mi v 15tt řekla že se přiotvírám a nakonec je zobal vítek když se nám malej narodil :grinning: byl napalici :grinning:
14. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
ladi no jak se znám tak asi jo, jak se znám budu přilepená u její postýlky pořád :sweat_smile: jediný co chci vydržet nedávat jí k nám do postele, my spíme dost divoce takže bych se bála že jí zalehnu nebo na ní hodím polštář protože polštáře ty hážu v noci pořád někam,kolikrát jsem málem zalehla kocoura takže postýlka je pro mě jakási záruka jistoty. no a pak taky kocour v noci skáče ze skříně(má tam oblíbený místečko) na postel takže z hlediska bezpečnosti je naše postel zakázané místo.
14. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
ladi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nekecej to bych mohla že mě to sakra nenapadlo si něco takovýho napsat, já už dneska manžovi vařila 2 hrnky heřmánkovýho čaje a řekla jsem mu že je to čaj na nervy a lepší spánek a on si liboval že to zabralo že je o trošku klidnější :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
STROUŽI, ženo, tak že tfuj tfuj tfuj na zítřek, budu na tebe (vás) myslet :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
tak to já bych malýho taky muchlila ve svý posteli ale jak máme předěl s MM na matracích tak vím že je to pro malýho nepohodlný a líp mu je v postýlce kterou mám nalepenou u své postele a je mu tam dobře. Na návštěvách ho mám v posteli u sebe a nebojím se zalehnutí ale je to spaní na prd. on se rozvaluje ručičky od sebe a já ležím na 10 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Komu zítra budeš psát jak se to vyvíjí?
14. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
kuli díkes, budu ti dělat zápisky abys pak za 14 dnů věděla co a jak ju? :grinning: stejně to uteklo co? dneska jsem si procházela albíčko s fotkama z utz a nechápala jsem ten běh času že mám jít rodit toho škvora co ještě v červenci vypadal jako flek na obrazovce
14. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
jéééé strouži ahooooooj, teda máš můj obdiv, já jsem nervní za Tebe kočko, asi ani neusnu. Budu v noci nakukovat, jestli náhodou... ale Ty se snaž hlavně vyspat, jestli to bude jen trochu možné :wink:
14. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
jinak zdravím i ostatní ženy...

Anna, nazdárek, vítej zde :dizzy_face:

Btw. máme doma smutek, manžel zakončil ligu druhým místem se svým florbalovým týmem :frowning2: mno i druhý místo je dobrý.. :wink:
14. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
holky, na mě to nějak padlo... mám krizi a řvu tu jak želva... všechny ty souvislosti... jak se tu začalo rodit... laduš.... rinti ..... teď stroužina....... chjo zklidnim hormon :sweat_smile:
14. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
strouží jmenují se nějak guja pro nebo tak něco a dají se myslím koupit na volno :grinning: fakt Vítkovi zabrali on ani nespal když sme malýho přinesli dom takže já na pecku po porodu a ještě starost o starého vítka :grinning:
14. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
strouži, ty voe, zápisky nedělat, dojmy sdělovat jen dobré, ty katastrofy mi radši neříkej :grinning:
14. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.