• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
já nevím asi eloaně, kdyžtak mrkejte i na diskuzi o štítce tam taky budu dávat infošky :wink:
rinty dík ale já budu spát jak nemluvně, úplně stejný to bylo když jsem šla na štítku, manža nespal vůbec a já chrápala jak medvěd :grinning:

kuli státní smutek jo? :sweat_smile: tak to ho musíš nějak utěšit :wink:
14. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
strouži, "utěšování" proběhlo včera :sunglasses: :grinning: teda spíš to bylo pro povzbuzení na dnešek... :grinning:
14. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
Kačí počkej až porodíš to bude salva hormonů já si pořád říkala co řvou holky který mají zdravý míma v poostýlkách to bych byla štastná jako blecha ale prd, řvala sem furt stačilo mi když sem se podívala na malýho nebo když plakal on ...nešlo tomu poručit a je to děsně bezmocnej pocit...já byla teda šestinedělka jako vyšítá ale nechci strašit :grinning:
14. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
strouži se tu směju..jak popisuješ jak ti to nedochází a manžel hotový :grinning: :grinning: :grinning:
hele holka ale držím ti všecko co jde ať zítra všecko dobře dopúadne a máš brzo malou Neluš u sebe :slight_smile:))))
14. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
kuli hormony jsou svině jj :grinning: s dobrýma zážitkama no já nevím kočko jestli posloužím, kdo mě zná tak ví že u mě je všecko bojovka nikdy nic jednodušše takže se už duševně připravuju že si tam 3 dny odhekám a stejně skončím na císaři. :confounded:

ladi dík za tip, myslím že i nám se budou hodit ale víc se budou hodit mě, manža je na pecku už dlouhodobě, hysterčí že nic neumíme, dokonce nevíme ani teplotu vody ve vaničce podle tabulek!!! zabiju ho:grinning: :grinning: :grinning: dneska jak proseděl celej den na wecku tak asi podesáté pročetl celou tu těhuknížku :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
Strouží já s Vítečkem držím taky všechno co máme at to jde pohodově :slight_smile:
Je to opravdu neskutečnej zázrak a nikdo to nezažije neví o co jde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
strouži.přesně tak,chodila jsem sem asi před rokem, přeju ti hodně štěstí u porodu a hlavně ať to máš rychle za sebou
rynti,jsem z Vršovic.
14. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
laduš, jako já jsem tvrďák, i teď v těhu jsem relativně držák emocí, ale teď na konci to je teda nášup :sweat_smile: tak jsem zvědavá, jakou poporodní depku budu mít.. jestli tu hnusnou (depkoidní-řvací) a nebo jestli tu dobrou (kdy budu štěstím - brečením bez sebe) :grinning: :grinning: :grinning:
strouží chudák ten bude napecku až dorazíte domů .... :confused: :wink: měj zásobu léků u nás se díky nim přežilo první týden
semy no jo, a nejen manža naši i tchánovci celej den v nervech pořád volají jak to prožívám a já nic, prostě vygumovaný mozek. :grinning:

ladi já se šestinedělí taky bojím,se mnou budou taky hormony mlátit :sweat_smile:
Hele já sem teda hormon během těhu držela protože sem se hrozně bála a fakt sem si říkala jakej to bude mazec po porodu a pak se to ukázala já se bála jestli sem dobrá máma jestli všechno zvládám jestli to dělám dobře bála sem se být s malým sama no prostě mazec ... :pensive:
14. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
vemte si že celých 9 měsíců nosíme mimi v bříšku a pak je to spojení přetrhnutý ano příroda to tak zařídila ale pro tělo je to neskutečnej nášup .....
14. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
můžu říct že sem ted po skoro 4 měsících začala mít takovou jistotu a režim jinak jak sme bojovali s prdama ted teda zuby .... no vůbec nevím jak to zvládají maminky co mají opravdový trable s miminkama
14. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
ladi tak to máme asi podobný, já jsem třeba první trimáč vůbec neprožívala, nebo spíš prožívala v šílených nervech,pořád jsem těhu tajila kamarádkám jsem to řekla některým až v 6. měs., cokoliv se v těhu stalo tak jsem se snažila ty hormony potlačovat, viz kočárek, každej je hotovej že mu dorazí domů a já? hned jsem si zakazovala se těšit a prožívat to abych něco nezařekla atd. to samé pokojíček, manža dojatej když jsme navlíkli postýlku ale já se držela ajenom jsem si říkala nesmíš to moc prožívat kdyby něco. no a teď jsem si to asi zablokovala na porod protože jsem fakt těžce nad věcí ale jsem realista jak bude malá venku všechny ty potlačované hormony budou venku a to bude nářez :grinning:
14. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
já hlavně nevím, jak se obejdu bez břicha :grinning: asi si tam budu rvát polštář :grinning: se teď normálně budím v noci ze spaní, že nemám břicho :grinning: já už jsem fakt idiot :grinning:
14. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
holky dneska sem objednala profi fotografku tak vám pak hodím link na našeho klučíka to už tady budou kolovat fotky taky nelinky :wink:
14. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
víteček v bříšku mi taky chybí ale asi to je i tím že sem si to těhotenství vůbec neužila a skoro celý proležela se strachem :pensive:
14. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
Ale je to zlaťák a sem ráda, že mi už spinká v postýlce a mám ho :dizzy_face: je to život a mává s náma teda solidně ... skáčeme jak píská :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
holky já jsem divná ale zrovna dneska při holení jsem si říkala jak se těším až si na ní zase uvidím :sweat_smile: břicho mám ráda ale víc se těším na Neluš a drandění kočárem :dizzy_face: (a na koprovku taky) :grinning: :grinning:
14. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
ladi u nás to bude stejný, nás se lidi ptaj co chceme dělat s mimčem když jsme nezvládli ani výchovu kocoura, skáčeme jak když píská a teď to samé bude Neluš, jj je to pěkná změna, zrovna v pátek jsem si dávala vanu, manža mě z ní musel tahat funěli jsme oba, pak mi pomáhal do bombarďáků... no romantika jak blázen tak jsme se smáli kde jsou ty časy kdy jsme pátky trávili na pařbách, malá ještě není na světě a my už máme život totálně přeházenej
14. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
strouží no už aby bylo lepší počasí drandění s kočárem je ted za trest....Vítečka oblíkám do deseti vrstev je nevrlej ... rychle do kočáru zabalit pláštěnku na kočárek já se nabalit vyrazit ... pak letím domů spocená někdy už zase pláče že je hlad tak si rychle schodím bundu boty jeho přebalit rychle nakojit...žízen mám jak pes :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: takže zatím docela stres ale bude to jiný až bude teplo teda doufám :grinning: :grinning:
14. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
kopovku nedám základ je na cibuli a nadýmá mě takže ta strava je taky o sušenkách a jiných výživných potravinách :grinning: ale kojit chci nebo spíš chtěla bych :dizzy_face: do 10ti měsíců
14. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
ladi už se dočkáš, teď jsem četla že příští víkend má bejt 18 stupnů tak to vytáhnem plavky :grinning:
14. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
no já tomu ani snad nevěřím, že by někdy mělo být teplo.
Strouží máš neperlivý vody do porodky...? Určitě se snaž pít až 4 litry já to poctivě pila a Víta mi jako jedinej novorozenec vypil v pordce 60 ml mlíčka :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
koprovka na cibuli? to nevím moje mamka jí dělá jinak je hodně slaďoučká, chtěla jsem segedýn od tchýně ale to se bojím zelí takže koprovka to jistí :sunglasses: to víš ty držíš hladovky teď kvůli koju a já držela doteď kvůli cukrajdy,vzpomínky na těhu? stres, blití a glukoměr :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jsem opět vyhodila oběd, bože jak já se těším až se nažeru :grinning:
14. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
aha tak já koprovku moc nejím ale myslela sem že každá omajda se dělá základem s cibulí :wink:
14. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
ty jo, já jsem teď snědla celej sáček rozinek :sweat_smile: jsem asi blbá což... myslím, že mě po tom bude bolet břuch :rolling_eyes: chjo, já mám tak děsnej tlak na konečník.. jak kdyby mě někdo nakopal :confounded:

strouži, jsem tě navnadila s tou koprajdou což :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
jj mám neperlivý a pak džusy normálně jsem si šla koupit ty nejsladší džusy co jsem v kauflandu našla :sweat_smile: koupila jsem si i zásobu čokotyčinek, myslím že v porodce budou asi zítra čumět, cukrovkářka co tam kvůli cukrajdě jde na vyvolání a sebou táhne igelitku plnou čokolád :grinning:
14. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
tý jo ty se nadlábneš ale na ty džusy opatrně ty se zkraje kvůli koju taky moc nesmí :wink:
14. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
ladi jak se dělá to nevím ale myslím že zrovna tam cibule není :sweat_smile: já nevím proč zrovna ta koprovka normálně bych si na ní nevzpoměla ale teď už se mi o ní i zdá, minule jsme seděli v globusu v bufáči a nějaká holka tam jedla koprovku a nedojedla, normálně jsem se držela abych nešla do toho regálu kde se dávaj zbytky jí dožrat :pensive:
14. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.