• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
já ted jím hrozně špatně furt se bojím že to vítečka bude nadýmat takže bez zeleniny ... čoko mu taky nedělala na prdy dobře, ale vlastně sem pořádně nevysledovala co ty prdy tak rozjíždělo myslímm, že na ně prostě trpěl bez ohledu na stravu ale i tak tomu ještě ted nechci napomáhat :sweat_smile:
14. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
fakt? no tak je budu ředit, nějak si neumím představit i po porodu žít na suchým rohlíku a čistý vodě jako teď poslední měsíce.
14. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
no mě to aspon v porodce říkaly ale nemám to teda nikde načtený :wink: neboj budeš mít dlabance jen nesmíš co tebe nadýmá cibuli česnek čerstvý pečivo agresivní ovoce typu jahody, ananas, hrušky aj....
14. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
ladi já budu stejná pak se bát budu něco sníst ale prostě teď ještě furt převažuje pocit nenažranosti , to víš od prosince mě drží na nohách pocit že se po porodu nažeru takže teď to mám rozplánovaný do detailu :sweat_smile: každopádně víc než svýho jídla se bojím toho nemocničního, co tak vím tak u nás na kojo vůbec nehrajou, tam ti strčí zelňačku nebo květák a nazdar a že mimča pak řvou celou noc je jim fuk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
co ted dělá tvůj muž stouží? :wink:
laduš, hele a bílý pečivo se nesmí čerstvý viď? kvůli koju... já na to budu lempl... :rolling_eyes: už teď mě děsně štve, že si prostě nebudu moct dát citrusy :rolling_eyes: já jsem na ovoci děsně závislá od začátku těhu... :sweat_smile:
no až ti malá bude jančit a svíjet se tak budeš chroupat jen strouhanku .... ale třeba na to nebude ani jedna trpět :wink: :dizzy_face: moc vám to přeju protože to je fakt bezmoc ...ještě parádní koliky a já byla na mašli
14. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
no mě nenadýmá asi nic, čočkovku tu jím celý těhu, vlastně jsem na tý polívce přežila těhu a nikdy mi to problémy nedělalo tak snad si na to Neluš zvykla :grinning: a čerstvý pečivo? no to nemusím teď bych sežrala i týdenstrarý koláček hlavně že by byl sladký :grinning:
já si objednám do porodky na jeden den řízek s brr kaši, na druhej den koprofku, na třetí steak a čtvrtej už budu doma :grinning: :grinning: :grinning:
prej na to trpěj víc kluci ale kamarádka co rodila předemnou v srpnu to měli až do 4týho měsíce pak mi předala vše co používaly.... nahřívací polštářek s pohankou, baby calm, sabíka aj...
14. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
ségry malá měla přesně 3-měsíční koliku :rolling_eyes: po třech měsících jako když utne.. každý dvě hodiny v noci vzhůru... :rolling_eyes:
14. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
strouží já mám za tebe ze zítřka staženou prdku :grinning: fíha tak budeš máma :sunglasses: ono to nemusí vyjít hned zítra...dají ti asi zátězový oxitocinový test a druhý den se začne se zaváděním tabletek do pípy :wink:
kuli a co myslíš že já? za kiwi , mandarinky aj. bych zabíjela a mám ho zakázaný :angry: ale přiznám nedodržuju to, min. 3 mandarinky a jedno kiwi denně si dám protože to prostě psychicky nezvládám :pensive: Ladi tak třeba to bude v poho, ono se říká že kluci na to trpí víc, co tak vím tak švagřina neměla problém ona si klidně dá na jídlo cokoliv a malá s bříškem nemá problém takže snad to bude mít i Neluš

manža? ten zrovna jančil že už ho se.u že on je spocenej až na prde.i a já sedím a koníkuju a totálně v klidu :grinning:
káti u nás taky ze dne na den nic a ticho po pěšině ... já se bála že se to vrátí ale ted to už náš kluk uprdí a že to sou teda rány :grinning:
14. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
jo a zázrak na prdíky jsou kapky Bio Gaia !!!!!!!!!!! :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
ladi já vím, no ptala jsem se doktora jak to chodí a on že většinou 90% porodí ten samej den nebo spíš do pár hodin tak asi u nás dělají nějakou zrychlenou verzi protože jinak manža zešílí :grinning: :grinning:
14. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
u nás se zázrak jménem bio gája nekonal ... 700 v prde.....i :wink:
14. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
no nic ženy, jdu zabít kocoura řve v předsíni jak magor a pak jdu chrnět nabrat síly na zítra, tak se mějte drže nám palce a porodu zdar! :sunglasses:
14. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
strouži, džusy určitě ne,kdyžtak hodně ředěný
ladi,Emka měla prdíky naprosto bez ohledu na stravu už jsem nevěděla co jíst,vydrž,bude líp. Emča už si to v pohodě reguluje sama.
700 kč
laduš, nekecej, fakt to nezabralo? Kamarádce právě pomohl :sweat_smile:

strouži, ty jo, jak můžeš jít spát, já bych nešla :grinning: :grinning:
14. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
Ani u nás je to už v klidu :wink:
zabrali nám Lactobacilky baby rozředím je do odstříkanýho mlíka a kapátkem je víteček dostane jako mlsotu při koupání a je klid :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
laduš, píšu si to na seznam s názvem HELP :grinning:
14. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
já kapala jako divá a nic přišlo mi že jančí ještě víc tak sem mu je už nedala ....

strouží pááááááááááááááááááááááá a zrychlenému porodu zdar...zítra budu online snad pořád :wink:
14. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
když sem si přečetla složení tak co je tam jediný jako konská dávka při těch 3 kapkách je olej to fakt moc nezabralo ale někdo píše že je to zázrak u nás se fakt nekonal.... :confounded:
14. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
kamarádka dnešní naše foto komentovala : půl roční raper :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3902763&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
14. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
no jdu taky do peřin .... ráno bude zase budíček o páté a čeká mě přemlouvání aby se spinkalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
doufám, že už strouží nešmíruje myslím, že Nelinka vykoukne v úterek :wink:
14. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
holky,naše Emička na to teda trpěla a nám zabral saab simplex,teď máme zase spíš problém se zácpou,člověk si nevybere,je to všechno,jen ne nuda
:slight_smile:
14. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
tipy na Neluš :grinning:
pondělí, 15.3., 20:28 :grinning:

brou noc :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.