• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
elo, díky za zprávy z boje :grinning:

já si počkám na úplněk na konci měsíce :sunglasses:
15. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
TAk to je fakt, takovejch lidí co tu na ně myslí :grinning:
15. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
zdar zeno :sunglasses:
to vis, obcas musim z brlohu vylizt a trochu vas tady prekontrolirovat :sunglasses: :grinning: :-P
15. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
jé nazdárek Marti..tebe jsem tu neviděla ani nepamatuju :slight_smile: jak se daří?
15. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
semy, cusik :slight_smile:
no dari se vyborne :sunglasses: :grinning:
15. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
ahoj holky taky jsem tu dlouho nebyla, ale stružka pozoruji a sleduji a držím palečky :grinning:
15. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
marti tak to je fajn že dobře :slight_smile:
koukám že strouží má tolik držících palečků že to jinak než dobře nemůže dopadnout :slight_smile:)
15. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
TAK-stale-nic-nelus-se-nechce:slight_smile:
pry-dalsi-postup-eventuelne-tableta-rano
15. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
teda si dává načas holka jedna :grinning:
15. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
třebas si to do večera Nelouš ještě rozmyslí :grinning:
15. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
tak to vypadá že nevyjde ani můj tip na 15,15
15. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
že by můj tip 20:28 :grinning:

jsem holky posvačila tabulku čokolády s oříškama, 100g, ještě že tu není Stroužina, by mě zabila :grinning:
15. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
Bude to zitra :grinning:
Cau Marti ja uz si rikala ze vubec "nekonis"
Dnes sem dostala MS venku me ohodil i s bilym bilym kocarem nejakej debil kaluzi, ze byl i Vita v kocarku spinavej, pak mi pod autobus MHD spadla rukavice, jeden obchod do kteryho sem mazala zavrenej a v zaveru me chytla vanice, ze sem jednou rukou jistila kocar a druhou tlacila do kopce....prima dopo :rolling_eyes:
15. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
ladu: ty máš bílej kočár? Taky jsem o něm přemýšlela. Není to sebevražda?
15. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
jooo tak to já si jdu dát na počest stroužka domácí Tiramisu :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
Luci neni vsichni ho okukujou a ja ho porad peru :grinning:
Myslela sem,ze nebudu rok menstruovat a ejhle muzu zase bejt tehotna :grinning:
15. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
Sem z te strouziny nervozni ona je tak klidna a to holka jeste nevi, ze se sice naji, ale nejakej ten rok v tahu nevyspi vid tinko .... Muzeme povidat :grinning: nam uz se dole porezavaji prvni dva zuby tak je mrzutost....
15. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
Laduš, ty jo, se divím, že jako ještě žiješ, páč já bych asi spáchala sebevraždu skokem pod již zmíněný autobus MHD společně s rukavicí :rolling_eyes:
Tady jedna holčina u nás má taky bílej kočár a ona normálně nevycházela z baráku kvůli tomu,aby ho neměla zasviněnej :grinning: .......... tydýt ......... :grinning:

Hele Laduš, bereš už nějakou HA? :confused:
15. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
Ladu: takže se na něj mám vykašlat nebo ne? Tvoje rada a zkušenost?
15. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
Tak my to zatím s tím vstáváním nemáme tak horký, kojím kolem 11 pak kolem 3 a 6 hodiny a většinou malá pak hned usne a já s ní, takže se celkem vyspím. Pak si s ní prospím třeba i mezi kojeníma odpoledne, zatím jsem se prostě Laduš nedostala do té fáze, jak jste Vy, že třeba už by vyhledávala i nějakou zábavu atd. Kual, já jsem si říkala, že bychom další antikoncepci řešili sledováním plodných dnů, popřípadě použitím kondomu, nebo vyvrcholením mimo, zatím jsem přesvědčená, že HA nechci už v životě ani vidět
15. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz
tak já peču na počest Stroužka a neluš koláč :grinning:
ladi to bylo teda dopoledne.....tak a´t už je líp :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
nooo já jsem u barvy kočárku řešila hlavně vidět a být viděn, co se týká třeba přechodu přes silnici atd. Teda je pravda, že bílá docela září, ale v létě nevím, jak moc je výrazná na silnici
15. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
a jakou barvu sis rinti kvůli tomu koupila??
15. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
už sem se přesunula k velkýmu pc malej chvilku spi :wink:

Já sem taková expertka že ti bílej kočárek doporučím je pravda, že sem hledala kočár tak aby hlavně vyhovoval vítečkovi to že sem vybrala bílej byl už bonus pro mě. Naštěstí vše můžu stahnout a vyprat včetně vnitřku takže spokojenost :wink:

anti mi dr dala ale uvolnuje se tam nějakej hormon do mlíka tak to raději nejím :sweat_smile: :sweat_smile:

S tím spinkáním to máš kliku já kojila každý 2 hodiny ted už teda v noci dá i 6 hodin ale to je spíš vyjímka jedeme po těch 4 hodinách v průměru :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
rinti, já jsem si právě říkala, jak to vyřešíme po šestinedělí.... jestli si taky dávat pozor a sledovat plodné/neplodné dny by taky šlo .. hm,nevím no.. vím že HA je svinstvo, ale my další dítko chceme až tak za 4-5 let :sweat_smile:

ad kočár, tak my máme základ šedivej a stříšku s motivy žlutých koleček.. no dyk se můžete podívat do albíčka :grinning: a mám fosfor.proužky,co jsem vyžadovala a jak jsem koukala,dost kočárků je třeba ani nemá :confused:

semy, přihraj koláč směr do Krkonoš pak :grinning:
15. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
to aby byl kočárek viděn ...myslím, že všechny kočáry mají už povině ty reflexní body náš to má :dizzy_face: takže vidět sme
15. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
týýýý fole kačí kdyby moje gynekoložka viděla tvou fotku jak koníkuješ tak by ti dala čočku :astonished: :wink: já si v podstatě podle ní ani nesměla zapnout pc jak to je škodlivý natož u pupíku ..... je pravda, že sem se célé těhu tak bála že sem jela jen přes telefon :sunglasses: :grinning:
15. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz
kočár máš super :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz
laduš, bych řekla tvojí gynekoložce ať vychladne, páč kdyby se to mělo takhle brát, tak už jsem dávno mrtvá za tu dobu, co pracuju s PC a NB :grinning:
15. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
no spíš jako že to škodí plodu ale jak říkáš vona toho taky nakecá ...je zase pečlivá když sem se k ní přihlásila tak sem vyplnovala 3stránkovej dotazník včetně toho čím se myju a jak často :grinning:
15. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.