• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
mno jo, je opatrná :sweat_smile:

holky, jdu se na chvíli věnovat žehlení :rolling_eyes:

pak sem juknu, co kdyby :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
Neužilka, nooo moc jsem tu podmínku nakonec nesplnila bo kočár je převážně béžový :sweat_smile: s oranžovými prvky ale pořídím možná nějakou výraznou reflexní látku a něco na něj zrobím, nějakou fantasmagorii, ať je veselo
15. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
tinko týýý jo tvoje břicho 14 dní po porodu sem neměla ani v 15ti letech :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Vaše malá je kráááásná :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
já se přidávám a jdu taky žehlit, jinak já měla noťas na klíně skoro celý těhu :wink: ale taky myslím, že to není to pravé ořechové
15. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
já mám taky pořád noťas na nohou a nebo před sebou..ale mám teď objednnaou klávesnici bezdrátovou, tak se těším...protože mě z toho kolikrát už bolí nohy a že je nemám volné mě vadí..tak se těším na klávesnici :slight_smile:
do žehlení se přemlouvám už týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz
nechce se někdo stavit vyžehlit i u nás?
15. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
tak jste mě překecali :grinning: jsem se taky pustila do žehlení :grinning:
15. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
ladusko, jasne ze koniku, pasivne hoodne casto, musim na vas prece dohlizet :sunglasses:
15. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
ááá mám hotovo a umírám :rolling_eyes: pak ještě vyměním v jídelce ubrus, dám novou záclonu do kuchyně (ale to počkám se sundáváním až přijede manža) :wink:

rinti, ty vogo, fakt jo, ... kde se dá sehnat ten tvůj exkluzivní břuch po porodu?
15. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
já sem dnes asi kvůli té MS na pěst už sem dostala vynadáno i od manžela :rolling_eyes: takže se asi někam půjdu zahrabat. On asi netuší že sem to dostala skoro po roce a se vší parádou včetně "dobré" nálady a bolení bříška :pensive: mno nic budu čekat co ten strouží ale do zítřka času dost :sunglasses: jdu luxovat a uklízet protože sou na vycházce a nesmím mít prostoje :sweat_smile: :rolling_eyes:
15. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
Martí to je dobře, že šmíruješ .... :wink: :wink:
15. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
musím to konění využít než najedou na novou verzi to se pak nikam nedostanu a nejdu vás :astonished:
15. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
laduš, no chlap no... ale naštěstí ten můj je v tomhle zlatej, ví, že to teď ani jindy v ženských záležitostech nemám jednoduchý :wink: ale někdy je taky na pěst... :rolling_eyes: :grinning: třeba včera, prohráli ligu a přišel o půlnoci v lehce podroušeným stavu se stříbrnou medailí na krku a měl strašnou chuť si povídat :rolling_eyes:
15. bře 2010 v 15:59  • Odpověz
koukám, že jsou všichni chlapi stejní :grinning: Když si chtěj povídat, je jedno kolik je hodin :-d
15. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
No můj je taky zlatej já sem fakt fůrie ale neomluvím se :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
prostím tě to je divný, že si neměla náladu po půlnoci na povídaní :grinning: :wink:

Jdu fakt něco dělat tady mi nic neuteče...strouží má do zítřka čas :slight_smile:
15. bře 2010 v 16:09  • Odpověz
koukám porod v přímém přenusu :grinning:
strouží držím palce, ať je to co nejrychlejší :dizzy_face: :dizzy_face: ´
může se to kdykoliv rozběhnout, mě to začalo po první tabletě v noci a ráno byl Filda na světě :dizzy_face: :sunglasses:
15. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
já jsem hlavně holky měla hrůzu, aby se mi smutkem z prohry neupil k smrti s ostatníma :grinning: :grinning: :grinning: a dneska je jak mílius :sweat_smile: od rána samý "lásko nepotřebuješ tohle, lásko nechceš koupit..., lásko blá blá blá" je kouzelnej,když se snaží "žehlit" :grinning:
15. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
Tak-Nelinka-holt-stavkuje
15. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
ahoj holky, tak koukám stroužek pořád nic, nelinka si dává na čas. Co je to jinak novýho?
15. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
čauky holky vidím že Stroužek už rodí tak hlavně dobry porod bez problémů a pokud budete psat smsku s gartulací tak se přidávám :slight_smile:
15. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
semy, luxusní pohled na koláč :dizzy_face:

Se cpu pomelem a teď jdu koukat na Primu, na ten novej seriál...

Pak se tu ještě vokážu :wink:
15. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
ten novej serial.... slusna davka sebetryzneni :frowning2:
nevim, jestli to dam .... :pensive:
15. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
Kliiid zitrek 15:59 to jisti :wink:
Teda kolac je paradni ja dnes pekla z mimibazaru recept - nescafe rezy ale muzu ochutnat az zitra az to nebude cerstvy....:rolling_eyes:
15. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
pozor-pozor-zmena-Nelinka-si-to-rozmyslela-a-vypada-to-ze-se-ji-zachtelo-mezi-nas-smrtelniky:slight_smile:
Strouzkovi-prdla-voda---kontrakce-se-zvysily:slight_smile:)
15. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
Fiha tak to vypada na 0:59 nebo ze by to holky stihly dneska? :wink:
15. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj všem holkám :slight_smile: jsem manžel Petr. Je to tak, Marťa už má takové kontrakce, že prý mě už nikdy nechce vidět. Já už jen čekám na telefonu a těším se až mi zavolají, že mám přijet...
15. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
Děkujeme všem co nám drží palečky, omlouvám se jsme nervozní jak sáňky v létě :slight_smile:
15. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
strouzek:Ta to drzime palecky at cse dobre dopadne :::: :slight_smile:
15. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj skoro tato v klidu psala sem dnes strouzine, ze manzel bral prvni tri dny co me si privezli maleho domu tablety na nervy. Vsechno zvladnete :wink:))
15. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.