• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
Oléé olééé, zdravíme skorotátu :dizzy_face: ty bláho, to je fičák :grinning:

U nás, kdyby byla krizovka, tak seběhnu o patro níž a tchýňce vyrabuju lékárničku :grinning: kolikrát žasnu, co tam má :grinning:

Holky, mě teď kamarádka psala mail (rodila začátkem března).. v začátku jejího e-mailu je, že jestli nechci a možná lépe pro mě, ať to nečtu.. no a já trubka přelouskala celej její popis porodu :confounded: jsem si to rozmyslela, nechcu rodit :rolling_eyes: :grinning:
15. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz
kual, prosím Tě, a co tam psala :confused:
15. bře 2010 ve 23:28  • Odpověz
haloooo tak cooooo :confused: :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 04:03  • Odpověz
Ahoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nelinka na svete:slight_smile:))) ve 2:39 50cm a 3,76kg:slight_smile:
16. bře 2010 v 06:21  • Odpověz
Jupi gratulujeme :dizzy_face:
Doufam, ze nam tatka napise dojmy :slight_smile:
16. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
Holáááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Připíjím ranním Carem na zdraví narozené Nelinky a doufám, že jsou holky v pořádku :dizzy_face:

Tak kde máme toho tátu :grinning: :confused: :grinning:
16. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
rinti, napsala mi takovou esej i s popisem jejích pocitů, pocitů skorotáty,... takovou esej... (a ona navíc studovala žurnalistiku - tak že si to dokážeš představit) :sweat_smile: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
Gratulacééééé
16. bře 2010 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz
supeeeer, gratulaceeee, hodně zdravíčka a pevných nervů do společného života. :wink:
16. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
tak jsem se ptal na dojmy:slight_smile:
cituji--hruza des nikdy vic.
16. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
ahojky, moc gratuluju stroužkovi k nelince a přeju ať je vše v pořádku.
Kual, řeči o porodech teď neposlouchej, to co přijde je stejně naprosto nepředstavitelný :slight_smile: ,ale výsledek rozhodně stojí za to.
16. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
přesně to jsem po porodu říkala taky,ale za pár týdnů mě to přešlo,ještě jednou to určitě dám :grinning:
16. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
hrůza děs říká po porodu skoro každá máma a skoro každou to taky přejde :grinning: Nemám pravdu?
16. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
anni, já vím, že je to něco nepředstavitelného a každá to můžeme mít jinak... uklidňuju se, že to třeba bude rychlovka :grinning: ale třeba to bude i samý opak.. moje mamka i ségra měly hrozné porody :confounded:

elo, oje, chudák stroužina.... :frowning2: ale to bude dobrý, ono to špatný pak přebije neskutečný pocit štěstí (teda doufám) :grinning:
16. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
určitě, příroda to má dobře zařízený,člověk to rychle zapomene, no možná ne rychle,ale zapomene :grinning:
16. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
holky zapomene se na to ze to bylo hrozny ,ale porod s kazdyma narozeninama mam stale zive v pameti.Jjako kdyby to bylo vcera:slight_smile:
16. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
kual,moje mamča taky a já jsem porodila docela v klidu s epidurálem za osm hodin, byl to mazec i tak,ale vše bylo ok.
16. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
holky, moje kolegyně rodila takovou rychlostí, že to muž málem nestihnul... byla už na mateřské,v poledne se stavila ještě v práci pro nějaké papíry,pak ji začalo bolet břicho,tak řekla tatínkovi,aby ji odvezl do porodnice a ve 14h už měla malýho v náručí :sweat_smile:

Jdu se pomalu chystat... v devět jedu na poslední poradnu :sweat_smile:
16. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
kual. tak hodně štěstí v poradně :wink:
16. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
Nooo tak skvělé, velká gratulace a pusa pro štěstí, tak hlavně ať jsou holky zdraví a šťastný. Náhodou to měli hodně rychle za sebou, počítaje od prdnutí vody a prvních bolístek, který hlásili kolem 10té si myslím, že fakt paráda. Kuli, tak kamarádka je žurnalistka, nooo já si myslím i tak, že ty pocity jsou nepopsatelné a opravdu po porodu převládnou ty krásné, respektive se všechny po porodu v krásné změní. Si vzpomínám, že dokonce ještě jak mě PA převáděla na sál a to už jsem měla hlavičku na dosah, tak jsem říkala, že bych byla nerada moc roztržená, že bych ráda další děti, tak jí to pobavilo, že to dokážu říct uprostřed porodu :sweat_smile: Nechci si hrát na znalce lidí, ale ty jsi taková přírodní a přirozená, u Tebe fakt nemám strach :wink:
16. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
jéééééé Stroužince a Nelince přejeme vše nej nej nej a samozřejmě taťkovi taky :slight_smile:))))
To kjsou krásný míry....tak už se těším na fotečky :slight_smile:))))
16. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
Taky už bych chtěla vidět fotčku. :wink:
16. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
jj ty míry jsou boží si myslím že čekání se určo vyplatilo :wink: by si Nelča mohla dát Klárku ke svačině :grinning:
16. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Gratulace strouzkovi a Nelince
16. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
gratuluju Martě k Nelince :dizzy_face:
pocity jsem měla po porodu úplně stejný, další dítě nikdy víc :grinning:
16. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
tak se hlásím po poslední poradně...

ve čtvrtek 18.3. musím do porodnice na kontrolu a CTG, mno a paní doktorka mě připravila trochu na to, že je dosti možné, že budeme vyvolávat porod taky dříve :confused: :sweat_smile: mám totiž šílené otoky :frowning2: už je mám i nad kolena, mega ruce oteklý, v obličeji otoky,... tlak 140/80 :frowning2: a moje sérdce není zrovna moc v cajku od narození, tak že dost důvodů pro to, aby Maruš vyšla na svět dřív než v dubnu :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
kual: nevím jesltli gratulovat nebo ne, každopádně hodně štěstíčka :wink:
16. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
luci, jsem ráda za gratulaci, páč tím porodem se mi fakt uleví :wink:
16. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
kual budeme moc držet palce, myslíš, že je možné, že už by si Tě tam ten čtvrtek nechali? :confused: Budeš s někým ve spojení? :fearful:
16. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: šťastný taťka je tady :slight_smile: nevím jak se sem vkládají fotky tak mi když tak některá tady nechte email a já vám to pošlu. Teď jdu za Marťou a Nelinkou, ale večer můžu vše odeslat :slight_smile: Moc děkujeme za palečky...
16. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.