• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
kaca007: děkuju
holky to je drsný s tím kojením :frowning2:
22. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj holky,
sice taky patřím "jinam", ale chci moc pogratulovat SStroužkovi k Nelince, je to princezna,
A s kojením . hlavně zkus co nejmíň stresovat, já jsem v porodce neměla mlíko skoro vůbec, Kája mi plakala hlady a vedle mě mamina měla prsa jak Pamela, nalité mlíkem a já nic. Doma jsem musela dokrmovat asi první týden, pak se to až rozjelo. Dětská dr. mi říkala, že ať malou přikládám klidně i co hodinu, že tím budu prsa stimulovat a pokud mlíčko je, tak se rozkojím a měla pravdu, pak jsem kojila půl roku plně a do 9 měsíců dál.
Takže neboj, zkus Nelču přikládat, pokud se umí přisát, je to super a fakt bude prsa stimulovat a mlčko by se mělo rozjet. Jak píše Jíťa, homeo na kojení jsou super, za vyzkoušení nic nedáš, pak pij kojo čaje, caro, meltu a hlavně zkus být co nejvíc v pohodě.
Ještě jednou gratuluju, mamčo :slight_smile:
22. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
tak jsem dodělala video ze 4D ultrazvuku :slight_smile:)

22. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
22. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
semy: krásný video :wink:
22. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
22. bře 2010 v 18:07 • misicka455
22. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
tak ráno vyrážíme směr Košice....konečně :dizzy_face: :dizzy_face:
tak tu buďte hodné :grinning:
já se možná během týdne ukážu vás pozdravit....:slight_smile:
tak hezký týden všem....papááááááááááááááááá
22. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
jo a Ardi předem ti přeju všecko nej k narozeninám...:slight_smile:
a prosím písni sms až Šimonek vykoukne na svět..myslím na tebe, aby to bylo ryché a v pořádku, aby jste oba byli v pořádku :slight_smile:
22. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
jsem se sekla...to mělo být do vedlejší diskuze :wink:
22. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
autor
Semy ty jsi jako já taky se mi to stavá :grinning:
22. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
misi :grinning: no mě naštěstí ne moc často :grinning: to bude ta těhotenská demence :grinning:
22. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
strou: tak gratulace :wink: ..... taky mi ukápla slzička
jen koukám,že jsi udělala úplně opačnou zkušenost s porodnicí :sweat_smile: - já zažil: absolutně žádný tlak absolutně v ničem(a že já jsemna to hooodně háklivá :grinning:)
22. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
Ahoj holky,

Strouži, tak jsi se dočkala své Nelinky! Je to krásná holčička - moc gratuluju. Porod sis teda užila pekelně, ale ten uzlíček za to stojí. Já jsem to měla teda docela naopak, byla jsem nějaká plná hormonů, či co, ale porod mi vůbec nevadil, i když přiznávám, že to bolelo jak čert, po hladkém průběhu se vše zvrtlo a nakonec jsem rodila dokonce kleštěma, nastřižená od nevidim do nevidim, takže opravdu hukot - no a hned po porodu jsem řekla, že bych rodila klidně znovu. A to jsem ani epidurál neměla. Hojení v šestinedělí a první sex už bylo horší....ale i to se zvládlo a člověk je zase brzo fit.

S kojením zatím nedělej žádné unáhlené závěry - taky jsem si v porodnici ani neškrtla, malá byla celá poškrábaná, jak si hlady strkala pořád ruce do pusinky a nic.... pak mi asi pomohly ty homeopatika, co jsem zkusila a kojím dodnes. Podotýkám, že je malé rok :o) No a když to opravdu nepůjde, tak se také nic neděje - jak píše Káča - miminka jsou krásně zdravá a spokojená i po "Sunaru" a po prvním oplakání člověk zjistí, že to má i jisté výhody....

Tak ještě jednou hodně štěstíčka a zdraví a to nejen Stroužince s Nelinkou, ale vám všem těhulkám, které tyhle nádherné i pekelné chvíle teprve čekají. Jsem ráda, že vás je čím dál víc, tak ať se daří!!!!
22. bře 2010 ve 23:33  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno holky :wink:
23. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
Já jsem tu.Dobré ránko holky.Mám sice dvě děti Nicol a Lucase ale chtěla bych třetí snažíme se už snad rok.Moc mi nejde otěhotnět.yJe to škoda ale dneska jsme měli ráno s manžou sex a oba doufáme až si udělám test ať to výjde.

Misi,tobě taky dobré ráno.
semy,držím pěstičky.
strouzku,Jestli se mi podaří otěhotnět a bude to holka taky se mi právě líbí jméno Nellinka.

Holky musela jsem vás celí přečíst celí poslední četyři stránky byla to makačka ale alspoň něco vím.

Jo a misi jak se má verunka?
23. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
Dobré ráno,
koukám, že Stroužek porodil a je tu úplně mrtvo :grinning:
24. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
Brý ráno,

jak je venku krásně, tak jsem doma minimálně :dizzy_face: Dneska jsem se vzbudila už v šest, v návalu nasranosti z nevyspalosti jsem začala vysávat kuchyň, jídelní kout, celou chodbu i schody. Setřela jsem to všechno. Nasnídala se s mužem, který frčel směr veletrh v Brně. Teď jsem ještě poklidila nahoře. Asi ještě vyperu Marušce tu deku do postýlky, kterou mám jako náhradní. Venku je krásně, tak to bude super provoněné a provětrané. :dizzy_face:

Btw. sázím, že porodím do deseti dnů. Dávám si datum 1.4. :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
KUal: 1. 4. je hezkej datum tak s chutí do toho :grinning:
24. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
Luci, až přijedu v pondělí z porodnice a budu vědět, jak to vypadá, tak začnu brát homeo pro lehčí porod (který se má brát tak cca týden před porodem) a uvidíme, kdy to klapne :dizzy_face:
24. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
Jinak si tak koukám na ty moje sloní nohy a říkám si, že můžu být ráda, že čekáme mimčo na teď, že jsem to odnosila v zimě, páč si nedokážu představit se pohybovat s těma otokama venku, nedej bože vylézt v šatech či v sukni :rolling_eyes:
24. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
kacule, zadnej 1.4. !!!!!
musis 2.4. :wink: to se rodi ty nejlepsi lidi, prece..... ja, danek...a tak :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :grinning:
24. bře 2010 v 09:53  • Odpověz
čau kočky,jj je tady nějaký klid po pěšině, ale to je dobře, bo začalo jaro a nemá cenu vysedávat u PC :wink: :dizzy_face:
24. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
martek, ty voe, jste se všichni zbláznili.. :grinning: ty chceš 2.4., kamarádka 4.4., manželka od bratrance 7.4., kolegyně 27.3. ... doprčic jsem na roztrhání :grinning: a proto kompromis 1.4. :grinning:

rinti, tak drandíte venku? :dizzy_face:
24. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
kual: Ona si Maruška sama rozhodne kdy se na vás mrkne :grinning:, třeba už se z porodky nevrátíš v pondělí :_D
24. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
Luci, mno byla by to ta nejlepší varianta :grinning: Vsadím se, že vyleze černá hlava :grinning: Manžel je dominantní s těma svýma černýma vlasama, já se svojí blond se asi nechytám :grinning: a nebo to bude křemeňák a bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
Jsem zvědavá :-d
24. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
co to je křemeňák? Klárka nejdřív měla hodně tmavé vlásky, ale už zesvětlaly :dizzy_face: prý to tak děti mají. jj byly jsme i dnes venku, akorát Klárka dnes jede dost mimo zajetý režim, tak poplakávala a měli jsme celou dobu dudlíka, teď už konečně pořádně spinká, zítra jdeme na poradnu v jednom měsíci, tak jsem zvědavá :dizzy_face:
24. bře 2010 v 17:49  • Odpověz
rinti, no že bude prostě rezatá jako křemeňák :grinning: ta houba víš :grinning:
Tak ať vám poradna dobře dopadne a přijď nám nahlásit míry a tak všelijak jak jste si vedly :dizzy_face:
24. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
uf jsem dnes pěkně vyřízená, až dokojím, tak jdu spát a basta fidli. Dnes nám dovezli novou pračku, akorát čára přes rozpočet, prý než v tom budem prát malé, tak aspoň 4x vyprat naše, bo v tom jsou nějaký chemikálie či co z výroby :unamused: teď ale fakt nemám sílu. Dopoledne jsem spát nemohla, bo to měli volat a pak přijet s tou pračkou. Poradna proběhla ok, i když teda doufala jsem, že hmotnost bude vyšší. Máme 2680, mě se to teda nepozdávalo, ale doktorka mě klidnila, že to je super a vysvětlovala, že mají raději, když malé miminko přibývá takhle pomalu, že se ty buňky jako roztahujou pozvolna atd. No tak hlavně, když prospíváme. Jinak délka zůstala 48 a obvod hlavičky 36 :dizzy_face:
25. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.