• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
zdárec :grinning:

Makám jak fretka, venku bájově, chytám bronz :grinning: O víkendu se to má zkazit :rolling_eyes: Mno jak jinak ...

Hledám inspiraci na zítřejší oběd, co budete tvořit? :confused: :sweat_smile:
26. bře 2010 v 17:29  • Odpověz
dnes i zítra pangasius a brkaše. Teď při kojo jím vlastně pořád to samé, ale už to trochu rozšiřuju, ten repertoár :sweat_smile: Jinak dnes jsem převlíkala peřiny a Klárka mi je potom poblila, bo jsme spěchali na kyčle, tak jsem jí nedala odbrknout tak dlouho jak bylo potřeba, no jo hold chybama se člověk učí :sweat_smile: hele tady se právě rozpršelo a lítají blesky :rolling_eyes:
26. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
tady je klid.. bouřka ani blesky nechcu... :frowning2:
Hm, rybu bychom si taky mohli dát... manžel si přijel z práce s chutí na smažáka :sweat_smile:
26. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
Teda Kata shani co bude mit kdo k obedu a ja myslela, ze tu bude zprava ze je mala venku :grinning:
27. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
a zítra budeme mít kachnu se zelím a chlupatejma knedlíkama :grinning:
27. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
kual a kdo jako bude rodit?? :grinning: :grinning: žádná kachna,šupaj do porodnice :grinning: a nebo se spíš pořádně najez, pak si můžeš o zelí nechat jen zdát..
27. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz
jitie, rodit mám v plánu 1.4. :grinning: To bude prdel, na apríla :grinning: Ha, to jako vám sem napíšu, že je už malá venku a teď si jako můžu dělat srandičky a nebo budu mít pravdu :grinning:
28. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
to jo :grinning: :grinning:
28. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky,
jaký byl víkend?
29. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
zdárec, nerodíme a v nedohledné době asi ani nebudeme po dnešní kontrole :grinning: CTG ukázkové, žádný velký kopce,mimčo v pohodě, CS 5 :wink: další kontrola 6.4. :dizzy_face:
29. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
čau ženy, Kual CS5? :confused: nádhera, to neměla ani já, pár hodin před porodem :grinning:
29. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
rinti, mno tak u tebe to je jiná :grinning: ale můžu mít klidně CS 8 a porod v nedohlednu :grinning:

dneska,když jsem přijela z porodnice, tak jsem začala psát kamarádce, těhulce a zároveň kolegyni z práce, email a najednou telefon, že si v devět ráno porodila :grinning: a to měla termín na 1.4. ...... miminko o váze 3,06kg ....... já soudě dle své vany budu mít fakt asi obra :grinning:
29. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
ahoj holky :dizzy_face: hlásím se po pár dnech malá je zlatíčko furt chrupká skoro nebrečí, manža pomáhá ale já se furt cítím po porodu unavená a slabá jak moucha takže polehávám pospávám.

kuli já na nějaký stavy monitoru ani na stav čípku nedám, protože u mě to totálně selhalo :grinning: pořád mi tvrdilijak se otvírám a budu rodit předčasně a nakonec jsem měla vyvolávajdu a neotvírala jsem se vůbec že se tomu muselo pomáhat vším možným.
29. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
jinak koukám jak vám tu naskakujou týdny mazec, lucka už 21 tt, kuli 40 tt no ty jo tady se bude za chvíli rodit o 106 :grinning:

rinty trpí KLárka na škytavku?? naše Neluš hrozně, má jí furt, před jídlem po jídle, dětská sestra říkala že je to normální ale mě je jí chuďátka líto vždycky je z toho vyřízená že doškytá a usne vyčerpáním. jinak jsme koukala že KLárka je takovej drobek, to naše Neluš je cvalda po nás , ve čtvrtek jdeme na kontrolu tak jsem zvědavá na tu váhu páč sunáč jí chutná až moc, dneska ráno vybzunkla obě prsa a pak ještě 90 ml sunáče jedním hltem :sweat_smile:
29. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
strouži čus :dizzy_face: mno já nevím, nechávám tomu volnej průběh, stejně jednou vylézt musí :grinning: všichni říkaj,ať rodím ve čtvrtek nebo max v pátek do večera, aby mohli slavit :grinning: skorotáta už má zamluvenou chalupu,kde hodlá s pánama kamarádama zapít tu naši dračici :slight_smile: je zajímavý,jak tyhle věci má hned naplánovaný a zařízený :sweat_smile:

Tak jsem si ještě dneska zaskočila na finančák, tchýni koupit fén k svátku (kterej měla včera a nám se nikde nechtělo jezdit), pak jsme dali procházku s bafu a já jsem vyřízená jak po výšlapu na Sněžku :rolling_eyes:
29. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
Ahoj jdu na kontrolu kdo rodí a vono nic :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: nechceš jít už Káti do porodnice podívat se jak vypadá vaše Maruška ? :wink:

Taky na stav čípku moc nedám já měla v 15tt CS2 a nakonec když Vítu vyvolávali ven tak nechtěl a skončilo to u mého vymodleného císaře :slight_smile:

Strouží jste na Sunaru? :confused: :wink:
29. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
čau ženy jj škytavky vypadají děsivě ale jsou v poho :wink: :sweat_smile:
30. bře 2010 v 01:24  • Odpověz
Laduš, krásná fotečka, už jsem se kochala na FB :dizzy_face:

Add Maruška, .... ted kolem deváté mi dala docela solidně zabrat, ale očividně se jí nelíbila moje snídaně :grinning:
30. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem zpět. Jmse naprosto zdavoučký, živoučký, vše v pořádku..... vážíme 380g a teď se podržte..... Mareček je jen Amálka se šikovně zamotaným pupečníkem mezi nohama. A tentokrát je to prý opravdu 100%. A mám nakupovat růžové věci.
Takže se omlouvám všem, kterým jsem tvrdila, že instinkt matky se nikdy nemýlí. :grinning: Jsem strašně š´tasná a pořád tomu nemůžu nějak uvěřit :grinning:
30. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
ahoj holky, kuli jj to jsem taky poslouchala že musím rodit před víkendem aby mohli v klidu chlastat ale já jsemje oprděla a rodila jsem v úterý takže ve středu si musel vzít manža i jeho sestra s manželem volno v práci na kocovinku :grinning:

ladi jsme na prsu i sunaru ale na sunáči víc, prostě nám to nestačí, dám obě kozy a Neluš pak ještě v klídu zbaští 90 ml sunáče a hlavně mám pocit že kojo jí ani moc nesvědčí, protože když má jen sunáč tak pohoda žádný bolení břicha vypije flašku a hned spí, kadí jak po másle, zato když dokojuju tak to má prdíky kroutí se jak had přitom si dávám bacha na jídlo, viz dneska ráno jsem nakojila a ona pak celý dopoledne byla bolavá, kroutila se nechtěla usnout že mě manža seřval ať už jí ty svoje jedovatý kozy nedávám :pensive:

luci gratuluju ke kontrole a no teda čumím takže je to holka? no teda tak to jsem zvědavá jestli se trefili protože mojí kamarádce to měnili za těhu několikrát a pokaždý tvrdili na 100% :grinning:
30. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
struži: mám fotku buchtičky :grinning:
30. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
Luci, ty blááááho, mi posol bulvu :grinning: to je mazec, tak že holčička, no hezký :grinning: :grinning: :grinning: co na to manžel? :sweat_smile:

strouži, tak ty máš teda asi hladový mlíko ... a ještě ke všemu jedovatý :sweat_smile: :grinning: hm, a co na to doktorka? Manžel je s vámi doma?
30. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
Luci, ukaž buchtůůůůů :grinning:
30. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
za momentík to sem nahážu,musí měnco udělat :-d
30. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
aha tak to jooo, já jsem taky měla ne teda fotku ale viděla jsem buchtičku od Neluš ve 3D, na holku jsem se cítila a vyšla mina všech utz ale stejně mě lidi tak vynervovali protože kam jsem vlezla mi tvrdili že vypadám na kluka že jsem hned po porodu žádala ukázat mezinoží a můžu říct pořádně jsem si oddechla :sweat_smile: ne žebych se šla oběsit za chlapečka hlavně že je mimi zdravý ale měla bych pocit že mi dalijiný dítko protože jsem celý těhu měla v hlavě nastavený že ten škvor v břichu je Neluš a jako na Neluš jsem na ní i o ní mluvila....takže kdyby vykouknul Erik asi bych nevěřila že je to moje mimčo a musela bych si dost zvykat :sweat_smile:
30. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
strouži: já to mám taky z 3D
30. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
kuli já jsem celá jedovatá :grinning: včera mě manža dostal řekl mi že vypadám od porodu hrozně zmožená , ne asi :rolling_eyes: brnkačka porodit takovýho macíka, shodit tolik kilčo ze svý původní váhy a ještě se o malou starat, hold Heidi Klum co rodí děcka o 106 a vypadá čímdál líp nejsem :angry: :grinning:
30. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
no doktorka zatím nic jdeme tam až ve čtvrtek to jsme pozvaní do poradny tak uvidíme, ale myslím že s tím nic moc neudělá, z hladovýho mlíka kterýho je dle mě ještě i málo žádný kouzla nevykouzlí. kámoška mi přinesla nějaký ty homeopatika od sebe na kojo a teda zatím žádná změna
30. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz
ty homeo na kojo, to máš ten ricinus?? někomu to zabere hned, někomu třeba za tři dny.. oni by se totiž jináč měli brát tři dny před porodem..
kolik jsi zhubla proboha? nemůže to být taky tím? (mlíko vs. zhubnutí?)
30. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
Strouží, já tě obdivuju, já bych už se na to asi vyprdla, kojit a ještě přikrmovat..ale zase co pro své děti neuděláme :wink:
homeo zaberou až za pár dnů, tak uvidíš..
jedovatý mlíko nemáš, holt některé děti na to trpí víc, některé vůbec, nemusíš jíst vůbec nic a stejně bude malá plakat..my jsme dávali preventivně ty probiotický kapky Bio Gaia a moc pomohli, Filip neměl vůbec žádný bolení

a na manžu se vyprdni, co si myslí po takovým výkonu a hlavně než se zaběhneš s Nelinkou :rolling_eyes:
30. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.