• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
no já měla br. knedlík, špenát, uzené a nejakou tu sušenku :grinning:
JJ, sluníčko vylezlo, ale žádný vedro tam teda není :frowning2:
1. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz
tak jsem se odležela... bylo to fajn a hned je mi líp :wink:
Dávám si svačinku, mno zase sladký :grinning:
1. dub 2010 v 15:34  • Odpověz
jen se natláskněte holky :wink: já už pomalu začínám přidávat cibuli a dokonce i čerstvé pečivo ... Víťa to snad uprdí :slight_smile:
1. dub 2010 v 16:02  • Odpověz
čauky holky hlásím se uchozená jak blázen, vzala jsem Neluš ven v kočárku a oblítali jsme město zašli jsme do cukrárny no paráda sluníčko svítilo naběhali jsme sto jarních kilometrů :grinning: malá spokojená spala 6 hodin v kuse pak jsme dojeli dom slupli jsme sunar a šli jsme zase chrupat :grinning:

jinak jsme dneska byli na kontrole u doktorky a malá váží 4100g :grinning: prej je dobře živená :sunglasses:
1. dub 2010 v 17:13  • Odpověz
Strouzi si pamatuju jak si snila a tesila se az vyrazis s kocarkem a budes drandit. S tim spanim to mate po sunaci super nas uz toho moc nenaspi. Od 7 vecer da tech 5 hodin nekdy teda min, ale pak uz jedeme po 2 hodinach az do rana, ale nemenila bych sem stastna, ze kojime :dizzy_face:
Jen ty kila se me drzi ale to sou ty susenky :zipper_mouth:
1. dub 2010 v 18:28  • Odpověz
čau kočky ahooooj, tak už druhý den jsem v pohodičce, bo Klárka opět spinkala od 10:30 - 5:00 :sweat_smile: no asi dvě náhody za sebou, bo nějak moc nepočítám s tím, že už by od teď vynechávala jedno noční kojo, to mi příjde hodně brzo. Jooo a taky máme fotečku v časopisu Miminko, akorát ji teda skřípli do prostředka, takže Věrka (PA) s Klárkou tam nějsou moc hezky vidět :unamused:
1. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
ahoj holky, nemohla jsem vás najít. Teď jsem vás dočetla a pěkně jsem si poplakala nad líčením Nelinčina porodu, jěště jednou gratuluju!!!
2. dub 2010 v 09:32  • Odpověz
brý ránko holky, nevím jak je u vás ale u nás je neskutečně hnusně. zima prší tma :confounded: jinak hlásím že my dneska spali od 19:30 do 4 do rána :grinning: :grinning: :grinning: a hlavně v ty 4 ráno jsem jí budila já protože jsem se fakt lekla jestli žije když spí jak dudek, zbaštila sunáč a zase chrupe ať doteď :dizzy_face:

rinty tož to si musím ten časák hned koupit :dizzy_face: já takový věci moc nečtu mám doma kupy těhle časáků ale většinou to čte u nás manža na záchodě a učí se teorii, která je u mu ovšem na prd :grinning: v těhu mě zkoušel z toho kolik má být teplota ve vaničce aj. kraviny a šílel že nic neumím že on toho ví více jak já no a teď?ještě se neodvážil malou okoupat a když malé čistím nos nebo pupík tak to rovnou zdrhá že se na to nemůže koukat :grinning:

ahoj anni hoď si nás do oblíbených ať nás nemusíš příště hledat já to tak mám protože v tom koníkovi bych pořádně nic nenašla.
2. dub 2010 v 10:00  • Odpověz
Zdárec,
tady je ale mrtvo :grinning:

strouži, ty vogo, to jste si ale pochrupkaly holky :dizzy_face: jako chápu, že jsi ji budila... :sweat_smile:

rinti, koukám, že taky krásně spíte... ty jo, kéééééž by ten nahoře dal i nám takovej spící poklad :grinning:
2. dub 2010 v 15:12  • Odpověz
ahooooj, no já to zakřikla, dnes už zase po třech hodinkách, ale aspoň se holka napapká :wink: . Strouži, tak to máš dobrý, bo zastaneš mezi tím velký kus práce. Teda já dnes taky zvládla vyluxovat, vytřít a vyprat a odpo ještě půjdeme nakoupit a budu péct, bo o víkendu čekáme rodinu. Joo ten časák si nekupuj, zase tak úžasnej není, Betynka mi příjde daleko lepší, jsou tam i recepty atd. Toho tvýho manžela bych teda doma nechtěla ani za milion, ale každej jsme nějakej no :confused:
Kual, tak jak to vidíš brouku?Dávám Ti limit do neděle :wink: Jinak na látkovky jsem zatím stále nepřišla, ale domácí ubrousky už jsem nadělala několik várek. Nálev mám v ledničce v rozstřikovači a stříkám na separačky :wink:
2. dub 2010 v 15:29  • Odpověz
ahojky no jo budila sice máme Nanny hlídač ale stejně jsem se lekla když tak dlouho spala bez hnutí :sweat_smile:

rinty co 3 hodinky no to máš blbý i když zase to není taková hrůza mě se malá při koju budila klidně i po hodině max po dvou a to byl teprve mazec takže teď si vychutnávám hodiny spánku při sunáči :wink: jinak ty časáky jsem si kupovala podle toho když tam byl nějaký zajímavý článek např. o těhucukrovce štítce v těhu atd ale většinou jsem fakt četla jen to co mě zajímalo zato manža ten přelouskal vždycky všecko vč. inzerátů o prodeji kočárků :grinning:
rinty takže jste na látkovkách ale na těch separačkách jo? stejně jseš dobrá že se ti chce vyrábět domácí ubrousky, já doma zvládám úklid v poho akorát luxování se snažím dělat když je malá venku s manžou nebo když jsme přišli z města nechala jsem jí před barákem a valila jsem uklízet domů než se vzbudí. ale jinak v poho zvládám i koníkovat tak to jde :grinning:
2. dub 2010 v 16:16  • Odpověz
rinti, já bych to taky ráda viděla do neděle... :sweat_smile: manžel by tuto variantu taky uvítal :wink: každopádně si dám zítra ještě tu svíčkovou, v neděli nějakej ten zířek a po obědě můžeme klidně vyrazit :grinning: co se týče látkovek, tak to bych zatim nehrotila... kamarádka ze školy taky nejdřív malou dávala do normálních ekopapírovek a až někde na 2.-3.měsíci začala s látkovkama :dizzy_face: ale super ty domácí ubrousky :wink:

strouži, já hodlám uklidnit jen až přijde doktorka a pak v nejnutnějších případech :grinning:
2. dub 2010 v 16:46  • Odpověz
kuli tož já to u tebe tipuju až na příští týden tak na pondělí úterý :wink: a máš na někoho číslo ?abys nám dala pak vědět!!
2. dub 2010 v 16:49  • Odpověz
poštovní holub Martek vám dám vědět :wink: ona sem stejně chodí tajně šmírovat :sunglasses: :grinning:

Strouži, já to vidím tak na srpen :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 17:04  • Odpověz
Přejeme všem krásné velikonoce :slight_smile:))
4. dub 2010 v 15:13  • Odpověz
autor
Ahojyk i já se přidavám , všem pěkné velikonoce :wink:
4. dub 2010 v 19:16  • Odpověz
Krásné svátky přejeme :wink: stále 2v1 :grinning:
Zítra jedu do porodnice na kontrolu, tak uvidíme, jaká bude situace... :dizzy_face:
5. dub 2010 v 11:40  • Odpověz
Já se picnu 2v1 :grinning: jdi už roooooodit nebo Maruška nechtěla dostat na prdku o svátcích co ?

Víťa by Marušku "omladil" :grinning:
Veselé velikonoce
5. dub 2010 v 19:09  • Odpověz
Laduš, téééda Vítek měl zcela epesní pomlázku :grinning:
5. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
zdar holky :grinning:
Laduš: Vítek je boží
6. dub 2010 v 08:22  • Odpověz
brý ránko , tak co kuli stále kindervajíčko?? :wink:
7. dub 2010 v 07:52  • Odpověz
helou, Kuli je od vcerejska v porodnici
vecer psala, ze ju stehujou na porodni sal a po dvou hodinach ju budou tocit a rano kdyztak vyvolavacka :wink:
7. dub 2010 v 08:47  • Odpověz
autor
Juj tak to jí držíme palečky :wink:
7. dub 2010 v 08:48  • Odpověz
autor
Juj tak to jí držíme palečky :wink:
7. dub 2010 v 08:48  • Odpověz
A je to tady :slight_smile: Martí vyřiď, že držíme pěsti .... :dizzy_face:
7. dub 2010 v 09:14  • Odpověz
ko, jasny, vyridim :wink:
btw, my dneska taky rodime :sunglasses:
sice jen stenatka, ale zato jich bude mozna i sedm :grinning: Simon je poradnej kanec :sunglasses: :grinning:
7. dub 2010 v 09:25  • Odpověz
tak se to sešlo :wink:
7. dub 2010 v 09:29  • Odpověz
jůůů tak oběma rodičkám (kuli i fence) držíme palce :wink: :grinning:
7. dub 2010 v 09:48  • Odpověz
kual pozdravuj a myslím na ni.
7. dub 2010 v 10:00  • Odpověz
holky to je mazec, my si tu drbníme a kuli možná někde heká :grinning: to jsem si říkala já při svým porodu mezi kontrakcema že vy si někde koníkujete nebo pohodlně spíte a já si tu někde zdechám a vy to ani nevíte :grinning:
7. dub 2010 v 10:02  • Odpověz
autor
Tak nakonec kuli je na tom dobře, že rodí jen jedno :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.