• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
to jo, hele jsem divná ale já na tohle téma zrovna přemýšlela po porodu když jsem přemýšlela jak musí být asi zvířatům když rodí kočka třeba 5 koťat a nemají ani epidurál jak já :grinning:
7. dub 2010 v 10:09  • Odpověz
strouzek: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 10:36  • Odpověz
co Kuli nějaký nový zprávy?
7. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz
vyvolavaj a cekaj co bude :wink:
7. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz
aha no tak to může trvat, mě dali tabletu ráno celej den nic a pak šup z ničeho nic rupla voda ale stejně se malá narodila až za pár hodin
7. dub 2010 v 15:51  • Odpověz
Ještě nic nevíme :confused: ?
7. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz
čau kočky, tak koukám, že jdu právě včas :sweat_smile: tak se přidávám s držením palečků, ať to maj děvčata brzy za sebou :astonished: :astonished: :astonished:
7. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz
brý ránko tak co kuli nějaký nový zprávy??

rinty koupila jsem si ten časák miminko a jseš tam vyfocená s malou u nějakýho článku o PA že?
8. dub 2010 v 08:28  • Odpověz
stale nic nevim, kacenka vecer psala, ze ma kontra kazdy dve minuty ale otevrena je jen na 1cm :sweat_smile:
aktualni info nemam...
8. dub 2010 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky,
omluovám se, že vám sem lezu, ale vím že sem kualalik chodí, tak jsme chtěla vidět, jestli nemáte nějaké nové aktuální zprávy, psala jsem si s ní včera večer a teď jí nechci zbytečně otravovat.... Já mám to samé co vy, začali jí dávat oxytocinn, silné kontra co 2 minuty, ale otrevřená na prst. Chudinka :frowning2: . Ale ona je bojovnice, určitě to zvládne :dizzy_face:
8. dub 2010 v 08:38  • Odpověz
hm tak to koukám má stejný jak jsem měla já, kontra co 2 min. a otevřená jen na cenťák. hlavně ať jí dr. nerve ručně jak mě páč to bylo z celýho porodu nejhorší a stejně to nepomohlo abych se otevřela
8. dub 2010 v 08:39  • Odpověz
martek tak jí napiš ať zkusí epidurál, já několik hodin otevřená na cenťák, nepomáhal ani oxytocin a nic, až epidurál zabral , povolili kontra a za 20 min. od epidurálu jsem už byla otevřená na 7-8 cm a za dalších 20 min. jsem měla porozeno, právě proto mi ho nabídli že pomůže na otevření
8. dub 2010 v 08:42  • Odpověz
a jééé mám sevřenou prdku za ní :wink: snad to půjde rychle
8. dub 2010 v 08:50  • Odpověz
nejsem doktor, nebudu ji psat a hlavne ju rusit :grinning:
mam slibeny od jejiho manzela, ze jakmile bude neco noveho, da mi vedet :wink:
8. dub 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
Tak koukám, že Kuli zatím nic, no snad se to rozjede, doktoři určo ví co dělají :wink:
8. dub 2010 v 09:22  • Odpověz
myslím na ní a držím ji palce
8. dub 2010 v 09:42  • Odpověz
no u nás v porodce se právě epidurál na to otevření dává když nezabere nic jinýho a je pravda že bez něho bych neporodila a na císaře jsem už taky nemohla protože malá už byla v pánvi, takže díky bohu za něho. každopádně držím pěsti ať to má brzo za sebou a jsou holky v pořádku
8. dub 2010 v 09:44  • Odpověz
dobré ránko, ježkovi oči kočenky moje malý, co to tam s nima tropíjou ach jooooo a jak dlouho byla po termínu??? :confused: to už fakt museli vyvolávat? Mě přijdou Ti doktoři někdy hrozně hrrrr :angry: viz Ladunka třeba. Ladu, kolik jste vlastně měli po porodu ten obvod hlavičky? Strouži jj, ten článek se nás sice vůbec netýká, ale jj to je Věrka, co nás rodila.
8. dub 2010 v 10:15  • Odpověz
Kamaradce dali epidural az pri otevreni minimalne na 4 prsty driv pry ne... Kazda porodka je jina.
Taky na holky myslim at to maji rychle za sebou...treba uz je Maruska venku. A maji dneska super pocasi co? :wink:
8. dub 2010 v 10:18  • Odpověz
rinty já jsem ten článek ani nečetla jednak nebyl čas a jednak mi už úvod přišel dost alternativní na můj vkus (možná že zbytek nebyl ale začátek mě tak přišel) takže jsem si říkala nic pro mě navíc po porodu už mám ale každopádně vám to tam sluší :wink:

ladi asi je fakt každá porodka jiná mě při těch 2 cm řekli že musím říct do půlhodiny jestli ho chci že pak už může být pozdě navíc že hodinu trvá vyšetření krve takže nevím kvůli čemu by pak bylo pozdě (asi že bych za půlhodiny už zdechla bolestí daleko jsem od toho nebyla :grinning: ) no nebylo co řešit hned jsem řvala chci ho a hned , dali mi jakýsi dlouhý papír prej ať si ho přečtu no blázni jsem byla ráda že jsem to podepsala a bylo mi totálně fuk i kdyby mi ho píchala uklízečka :sweat_smile:
8. dub 2010 v 10:25  • Odpověz
Laduš jj je nádherně, měla by to Maruška moooc pěkný a doufám, bude mít, že už to fakt dopadne dnes.apropo Maruška je náhderný jméno. Měli jsme ho společně s Evičkou jako alternativu a kdyžtak na Klárku koukám, tak obě by se k ní hodili, teda Evička možná víc, nooooo ale už to bude muset počkat na další holčičku :sweat_smile:
8. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
holky já si vůbec nepamatuju jaký bylo počasí když jsem rodila nepamatuje si to ani manža byli jsme jaksi totálně mimo časoprostor :grinning:

rinty mě se zase český jména takový ty klasický maruška honzík jiříček.... nelíbí :sweat_smile: podle mě jste vybrali jméno Klárka perfektně
8. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
autor
Tak to já si to pamatuji kosa jako blázen a když mě pouštely z porodky tak bylo všude bílo a já měla jen tenisky :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj holky,, opět vám se lezu, ale jak vidím, ještě informaci nemáte...
Tak kualalik to má za sebou. Ale byla to asi síla. Malou ještě neviděla, míry taky neví, ale prý je to macek. Akorát ji přivezli na pokoj, prý to byla šílenost, v noci nespala, nechala si 2x píchnout epi, pak se krásně otevřela, ale finiš, došlo na kleště. Pak jí odvezli na sál, hodně krvácela, má 5 stehů. Snad jí nebude vadit, že jsem vám to napsala :sweat_smile:
Měj te se tu hezky :dizzy_face:
8. dub 2010 v 17:24  • Odpověz
maruska ma 50cm a tri a pul kila :wink:
8. dub 2010 v 17:36  • Odpověz
Ahoj tak moc gratulujeme!!!!!!!
8. dub 2010 v 18:53  • Odpověz
parááááda :dizzy_face: :dizzy_face: Maruška si vybrala krásný den :wink:
8. dub 2010 v 19:37  • Odpověz
kuli,moc gratuluju a Marušce přeju do živola jen to nejlepší!
8. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz
hmmm, tak hlavně, že vše dobře dopadlo, souhlasím, že bylo nádherně, na prochajdě jsme na holky moc myslely. já věřím, že se Káťa brzy oklepe, navíc má super partnera, který podpoří, takže přeju určitě, ať jsou brzy spolu a užívají si už jen samé radosti :astonished: :astonished: :astonished:
8. dub 2010 ve 22:08  • Odpověz
moc moc gratulujeme k Marušce, hodně štěstíčka a zdravíčka do života. :dizzy_face:
9. dub 2010 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.