• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, hodně štěstíčka a zdravíčka oběma.
9. dub 2010 v 10:42  • Odpověz
Jéje....Kuli tak moc gratuluju a marušce přeju ať je spokojené miminko .-))
9. dub 2010 v 11:07  • Odpověz
autor
Taky se přidavám velikánská gratulace :wink:
9. dub 2010 v 11:49  • Odpověz
kual gratulujuuu :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz
ahoj holky, diky moc! Opravdu to bylo šílený.. Hlavne smekam pred manzelem.. Byl tam se mnou,ale kdyz doslo na klešté,tak musel pryč. Ztratila jsem dost krve,hned me odvezli na sál,pamatuju si jen jak me vezli po chodbe a muž se slzama v očich mi řikal,že to bude dobre... Pak uz nic.. Uz je celkem fajn,mala je krasna,celej tatinek. Zdravime z porodky.
10. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz
Ahooj,
a Marušku nám ukážeš? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2010 v 11:16  • Odpověz
mno asi pošlu MARTEK mmsku a ona by tu fotku sem mohla dat.. Nebo kdo jste na Fb,tak tam kliknete na meho muže a jeho fotky,mela by tam byt,pokud zpřístupnil fotky všem. Ja to tady klapu na mt.
11. dub 2010 v 11:23  • Odpověz
kuli to mě mrzí že si to měla takový šílený ten porod ale maruška ti to všecko vynahradí :wink:
11. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz
fotku sem nenašla :confounded:
11. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz
ani já ne :frowning2: asi nemá čas pro slavení jako ten můj :grinning:
11. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz
teda kual, pěkně sis užila :frowning2: hlavně že jste v pořádku!!! jak píšou holky, Maruška ti to vynahradí :wink:
11. dub 2010 v 15:54  • Odpověz
no tak ja sem dam fotky z toho FB :wink:
ale vyjimecne, si moc nezvykejte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :sunglasses: :grinning:
12. dub 2010 v 08:13  • Odpověz
ta je kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krááásná ...... :dizzy_face:

Když se kouknu na našeho kluka tak to strašně letí vůbec si nepamatuju že byl takovej uzlíček :sweat_smile:
Teď už najíždíme na 9 kil :grinning:
12. dub 2010 v 08:29  • Odpověz
Kual: malá je nádherná. :wink:
12. dub 2010 v 08:32  • Odpověz
krasna:slight_smile:))))
12. dub 2010 v 08:34  • Odpověz
krásná princezna :dizzy_face:
12. dub 2010 v 11:08  • Odpověz
jj taková sněhová královna :dizzy_face:
12. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz
ahoj všem,
Diky za pochvalu fotek ženy :slight_smile:
Tak to vypada,že půjdeme dnes domu. Ještě musim počkat na očařku.Vyšetří malou,kvůli tomu,jak šla na kleště.
Jak bude doma čas,tak se tu vokážu.
12. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz
Hoj ženy,
tak jsem si našla chvilku a udělala albíčko s fotkama,postupně budu přidávat. Je jich nějak moc... :sweat_smile:
14. dub 2010 v 16:09  • Odpověz
autor
Malá je moc krasná Kuli gratuluji :wink:
14. dub 2010 v 18:17  • Odpověz
No holky, nějak nám to tu skomírá :wink: .
Strouží a Kual porodily a kde nic tu nic :grinning:
16. dub 2010 v 10:28  • Odpověz
ahooooj, je pravda, že toho času je míň,ale ono to zase pojede určitě :wink: se taky musej trochu snažit ostatní :sweat_smile:
16. dub 2010 v 10:42  • Odpověz
Já se trochu snažím.
Už jsem přibrala 6kg :grinning:, ale zatím jen do břicha a do prsou.
16. dub 2010 v 10:45  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
no maminy teď nemaj moc času, tak je to tu znát :slight_smile:

luciiiii..kde máš bříškooo......
no já jsem dávaola do alba na začátku týdne nové, tak mrkněte na naše pupíno.....taky mám nahoře 6kg :slight_smile:
16. dub 2010 v 10:54  • Odpověz
semy : no pěkný pupendo :wink:
16. dub 2010 v 11:14  • Odpověz
dík luci :grinning:
jinak jsme včera objednalauž kočárek, tak se na něj těším už nám toho do výbavičky moc nechybí .-)))
no akorát pokojíček....en bude ještě chvíli trvat....te´d jsem dodělával předsíň, a v pokojíčku už jsme část vyklidli a já jsem už začala škrábat omítku, tak už toho taky kus je no...počítáme že do konce května snad bude hotový .-)
16. dub 2010 v 11:18  • Odpověz
semy: a jakej kočárek?? No tak s pokojíčkem vám držím palce ať ho máte co nejdřív. :wink:
16. dub 2010 v 11:19  • Odpověz
Čao ženy,
je pravda, že toho času je teď míň, ale snažím se ho vkládat do domácích prací :grinning: aby to tady nebylo jak po výbuchu a my tu neshnili ve špíně :grinning: Malá je hodná, budí se po 3h. V noci nás trochu trápí bříško, ale s mastičkou Pupík a se Sabíkem to relativně zvládáme. Oblíbila si mezi půl druhou a třetí hodinou ranní na mě koukat těma svýma baterkama :grinning:
16. dub 2010 v 11:21  • Odpověz
lucko kočárek X-lander XA. a auosedačku Maxi-Cosi :slight_smile:
No jde to pomalu s pokojíčkem, ale je toho teď celkově ještě dost co dělat no, zbývá ještě nahodit omítku v jídelně i v pokojíčku, a vymalovat oboje mísnosti a ještě obývák vymalovat.takže máme co dělat..hlavně manžel teda no...
Kuli tak to je fajn že je malá hodná :slight_smile:)))) to musí být krásný když na tebe kouká takhle v noci .-)
16. dub 2010 v 11:25  • Odpověz
Semy, jojo, je to prča :wink: Jen doufám, že si to nebude protahovat :grinning:
X-lander se mi taky moc líbil, vůbec ta nová kolekce barev je super... ta tvoje se mi taky líbila... nakonec jsem si ale pořídila Firkona, páč u sporťáku jde dát po obou směrech jízdy... což jsem chtěla, u X-l to nejde, ale jinak je myslím super :wink:
16. dub 2010 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.