• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
semy: No tak držím palce ať to je co nejdřív.
Kual: tak to je hodná holčička :wink:
16. dub 2010 v 11:35  • Odpověz
kuli to je jediná věc která mě trošičku vadí, že hnejde otočit ta rukojeť, ale zase je ta stříška u spor´táku průhledná, takže aspoň tak no -))
Lucko díky :slight_smile:
16. dub 2010 v 11:41  • Odpověz
Semy, já jsem právě váhala mezi X-l a Firkonem... nakonec to vybral manžel :grinning: tak že to bylo vyřešený :grinning:
16. dub 2010 v 11:46  • Odpověz
koukám že ten Frkon vypadá taky pěkně :slight_smile: jakou máte barvu?...to e dobré že o vybal on :D aspoň jsi nemusela dlouho váhat :slight_smile:
16. dub 2010 v 11:48  • Odpověz
semy, mám ho v albíčku :wink: tak jsme po hamání a jdeme si dáchnout, jdu zalehnout taky :grinning:
16. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz
ahoj holky, jj koukám že je tu nějak mrtvo já sedím na koníkovi každej den ale když tu nikdo nepíše tak přece tu nebudu psát monolog :grinning:

luci krásný pupíno :dizzy_face:

jéé tady se kupujou kočárky jo? holky mě ty nákupy výbavičky a i těšení se na utz už chybí :sweat_smile: hadříky nakupuju furt ale to už není ono jako nákupy kočárku , postýlky atd. no jinak my máme jane slalom 09 a jsem s ním spokojená maximálně ale jinak kdyby ne tento tak bych chtěla maxicosi,vcross nebo x lander (v tomto pořadí) no možná ještě nějaký takový kočár nakupovat budu, tchýně se zbláznila a chce koupit ještě jeden kočár k nim na barák, tak jsem se hned mrkala na ten vcross ale manža mě vyvedl z omylu, tchýně si vysnila nějaký retro kočár za šílený prachy, blázen jestli si myslí že z tou retro hrůzou bude drandit po horách jak si furt maluje :grinning:
16. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz
jinak kuli my jsme lepší, my spíme 6 hodin v noci a přes den po 4 hodinách a párkrát mi malá už spala 8 hodin v kuse, hold sunar :sunglasses: :grinning:
16. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz
ahooj, no tak to máš strouži ovšem snový, aji se vyspíš, aji zastaneš kus práce, super. Klárka teď pár nocí měla taky dlouhý bloky, ale není to pravidlo a nedá se na to spolehnout, takže jdu třeba spát a nevím, jestli budu vstávat za hodinku a půl nebo za čtyři atd. ale dá se to zvládnout, v bytě sice bordýlek ale co. Venku svítí sluníčko, tak honem vyrazíme, bo ve tři hodinky si mají přijít domácí pro nájem a taky se kouknout na Klárku. Dopo hodila pěknou šavličku a vůbec byla neklidná, tak teď spí jak dudek. Luci, koukám, že máš pidi bříško jako já jsem měla, že je to úžasně pohodlný? :dizzy_face:
16. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz
strouží: ty máš zlatý dítě :grinning:
rin: jj, bříško je malé, ale už i tak začíná v některých věcech překážet. Ale není to tak horzný.
16. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz
autor
¨Týnko my jsme taky dneska blindily, jsme umývala celej kočár :grinning: :grinning:
16. dub 2010 v 19:20  • Odpověz
autor
Strouži nějak mi to uteklo ty nekojíš?
16. dub 2010 v 19:20  • Odpověz
strouži, no jo, to je výhoda sunaru, ... :wink: já mám mlíka na rozdávání, už mi to protejká :grinning: uvidíme, jakej režim si Maruš nasadí po pár týdnech... :wink: ale zatím je fakt zlatá, nebýt někdy toho bříška... ale to vůbec neva, aspoň víme, že umí i pěkně zakřičet :grinning: ona jináč furt jen spí a jí... :sweat_smile:
16. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz
jé kual, tak to bych Ti mohla poslat ty vložky do šprndy, co jsem nakoupila dopředu v akci, bo mě teda nic neprotejká, akorát párkrát v noci, když jsem si přelehla prso, tak jsem se probudila v kaluži mlíka :grinning: ale v noci spím beztak bez šprndy, takže vložky nemám kam dávat. Miško jj už jsem si to přečetla na Brnu, no u nás to naštěstí bylo akorát na oblečkách a sedačce. Jsem měla štěstí, bo kousek od nás byl otevřený noťas a taky mohla být otočená na něj :fearful: Jinak jsme dnes od domácích dostali kráááásný šatičky, už se těším až do toho všeho Klárka doroste :dizzy_face:
16. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz
autor
No ono je to nevyzpytatelný to jejich blinkání , člověk pak neví zda chytat dítě či schovávat drahí věci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2010 v 09:18  • Odpověz
ahoj holky jak se máte?

Kual látkujete ? :wink:
17. dub 2010 v 10:02  • Odpověz
koukala sem do alba Maruška je kráááásná takovej nunýnek malinkej :dizzy_face:
17. dub 2010 v 10:03  • Odpověz
já už sem si na spaní/nespaní zvykla ... za měsíc začínáme s příkrmem tak uvidíme jak se náš kluk pochlapí :grinning: :sunglasses:
Jinak se už těším na kontrolu najíždíme na 9 kil tak sem zvědavá co nám doktorka řekne :grinning:
17. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
autor
Ahojky Ladi, tak to je už pěkná váha :wink: To nám se to tedka trochu zastavilo, malá nějak nejí :unamused:
17. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
U nás to stavání v noci už není tak hrozné budíme se tak dvakrát.
17. dub 2010 v 10:07  • Odpověz
miší často na vás myslím jak to má vaše malá od narození těžký ...
Ste holky šikovný a věřím, že to všechno zvládnete :dizzy_face:
17. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky,
dnešní noc byla tak trochu hardcore :grinning: celej den prochrápala, večer se jí samo nechtělo spát.. v sedm jsme ji vykoupali, najedla se a spala do desíti, no a pak jsme byli vzhůru do půl jedný :grinning: a potom po třech hodinách jídlo, .. což by nebyla taková hrůza, kdyby ji netrápila ta tlačenice, je taková rudá chudák u toho... a ráno jsem koukala, že nás začalo trápit jedno očičko.. tak kapeme :unamused:

Laduš, zkoušela jsem látkovat od čtvrtka přes den... docela to jde, testuju látkovou výbavu :wink: ale na noc jedem v ekojednorázovkách :wink:
17. dub 2010 v 10:36  • Odpověz
autor
Laada dík , vy jste taky šikulky.
17. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz
brý večer holky, hlásím že mám dítě se spavou nemocí, v noci spala ukázkově vzbudila se jen 1x, pak ráno si dala sunáč a spala až do oběda,od oběda do 6 odpoledne a v 7 po koupání usnula opět a spí zase doteď. nevíte jak to mám udělat aby byla někdy vzhůru a já si jí užila?? :grinning: :grinning: :grinning: ale radši nebudu prudit nevyspalé matky :grinning: :grinning: dělám si srandu nevím fakt jestli je to tím sunáčem nebo je malá spáč od přírody ale fakt nemáme problém, jestli jsem za ten měsíc měla 2 -3 dny kdy mě hůř spala tak je to moc. tak snad jí to zůstane.

jj miši nekojíme, mě se neudělalo v porodce ani mlezivo natož mlíko, to udělalo se až skoro 6. den po porodu a to jen troška takže jsem vlastně od začátku musela přikrmovat, což bylo dost zatěžující, hodinu malou u prsa, nechtěla se chytnou pak tahala vystřídala jsem obě prsa a pak jsem šla dovařit sunar a ona byla schopná vyžahnout ještě celou dávku sunaru takže fakt tam skoro nic nebylo, nikdy jsem necítila ani nalité prsa natož že by mě protékaly takže prsa měla spíš za dudel, každopádně jsme to ze začátku dělali pečlivě fakt u každýho krmení přiložit a pak dokrmit ale byla jsem z toho dost unavená , navíc mi přišlo že malá má víc problémy s prdíkama a bolavým bříškem když se jí snažím kojit asi tahala vzduch takže jsme od zkoušení koja posledních pár dnů odešla úplně, spíš si malou dám na prsa jen ve chvíli kdy chci aby rychle usnula , viz dneska, dopila flašku odříhla já jí dala k prsu ona se zahryzla ani nezatáhla a spala. takže jsem jí vyklopila do postýlky a šmitec
17. dub 2010 ve 22:19  • Odpověz
holky nechcete někdo moje zásoby na kojo?? já aktivní těhule vykoupila v obchodech vložky do podprdy, koupila jsem si kojopodprdy , i kloboučky mám, ještě že jsem si nekoupila odsávačku ale přiznám že jsem na ní koukala, to by mě švihlo kdybych si jí koupila a pak jsme sunarovali :sunglasses:takže kdo chce, zadáčo mu pošlu ty vložky a čaje pro kojící mě je to těžce k prdu :grinning:

ladi 9 kileček? no krásný kluk jak buk, já se spíš bojím abysme těch 9 kil neměla naše Neluš už za měsíc :sweat_smile: jí jak prokopnutá(no ani se nedivím nenažraní rodiče tak jaký by mohlo být dítě že?)ve čtvrtek jsem šla k dia doktorovi vrátit glukoměr tak koukal do kočáru a prej že ať mu nevykládám že jsem tu cukr. dietu dodržovala když mám takovýho cvaldu. :rolling_eyes: blbec, já nahoře za celý těhu 3 kila hladová jak pes, dietu mi dávali ještě i po porodu, to že mám velký dítě není ze žraní a cukrajdy ale hold geny :sunglasses: a hlavně není tlustá akorát má tváře jak křeček :sweat_smile:

miši a jak to vaše blinkání je to lepší trošku?? a co malá a srdíčko už má za sebou všechny operace??

ekojednorázovky? to existuje :sweat_smile: to je jakože se to rozloží na skládce nebo že je to nějaký citlivý víc k tomu zadečku?? a cenově je to jak, dražší nebo stejný jako pampersky??
17. dub 2010 ve 22:33  • Odpověz
čaaaaaauuuu :grinning: strouži ekojednorázovky jsou šetrnější k prostředí, s cenou vůči Pamperskám nevím, bo Pampersky nepoužíváme :wink: Ty brďo, tak to si malou fakt moc neužijete, nooo a nebo naopak užijete, když je vlastně pořád jako andílek :grinning: Klárka má někdy pocit, že kdyby usnula, tak jí něco uteče a nejvíc jí zajímají naše intimní chvilky :grinning: :grinning: :grinning: má na to snad radar, že se vždycky vzbudí a jakoby říká: No co to děláte? Přestaňte, ještě se mi tu rozmnožíte!!! :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2010 ve 02:36  • Odpověz
autor
Ne my máme zatím za sebou jednu operaci a jeden takovej zákrok přes cévy a ještě nás pár operací čeká, teď čekáme na tedrmín do Motola a budou se upravovat chlopně.Blinkání je lepší, ale zase máme problém s jídlem já bych potřebovala toho cvaldu a zatím mám čtyř kilové mimčo :grinning: :grinning:

Já už za sebou mám i znovu ten zátěžovej test na cukr a vyšel super, takže zase až v dalším těhu.

S tím rozkojením to znám je to fakt na palici :wink:

Neboj naše malá aky prospala celé šestinedělí a ted už je to lepší a lepší.
18. dub 2010 v 08:20  • Odpověz
ahoj holky

rinty no zatím si fakt užívám hlavně krmení a přebalování páč to jsou jediný chvilky kdy nespí :grinning: :grinning: ale radši to zaklepu páč kdyby byla malá uřvaná a nespavá jako bývala neteř tak si to jdu hodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vy už sexujete jo? a jaký to bylo poprvý? my se na to pomalu psychicky připravujeme, akorát se hádáme s manžou kvůli antikoncepci, já chci po šestinedělí začít brát prášky, ale manža je vzteklej že chceme ještě druhý dítě a pořád kecá o tom že nechce na druhé mimi čekat tak dlouho jak na to první jakoby za to všecko mohli prášky nebo co. má smůlu buď prášky nebo nic :sunglasses:

miši aha tak vám budu držet palečky na ty další operace, musí to být na nervy vědět že vás čekají ještě takový zákroky, mě stačilo když čekala kocoura kastrace a byla jsem na nervy a počítala snad hodiny takže si vůbec neumím představit čekat na operace od mimča :pensive:
ty už si byla na cukru jo? mě řekl že mám přijít za půl roku :rolling_eyes: miši a vy kojíte nebo jste na UM nebo kojíte + přikrmujete???

holky mě bylo celkem líto že nekojím, dřív jsem se koja bála že to bude divný když mi bude mimčo sát prsa jestli to nebude bolet atd. ale pak to naskočilo samo po porodu a ani mě tyhle myšlenky nenapadli ale stejně si to tělo zařídilo samo, pak jsem z toho byla na nervy jakože nekojím co chudák malá (hlavně mi to tlačili v porodce jaká budu špatná matka když nebudu kojit a malá chudák) a taky jsem se bála že je UM moc drahá atd. no ale když nejde tak nejde se neposeru, když vidím jak je malá spokojená, baští parádně, s bříškem žádný větší problémy atd. když jsem jí kojila tím svým slabým mlíkem tak byla nervní, bolavý břicho...tak už to fakt neřeším a popravdě ať si mě lidi ukamenují teď si mnohdy to nekojo pochvaluju. jednak déle spí, nemusím řešit když jdeme ven kde nakojím prostě beru sebou termosku a mlíko mám namíchaný za pár sekund, nemusím být uvázaná u baráku, ve čtvrtek jsem byla u holiče hlídala mamka, v pátek jsem šla po nákupech hlídal manža a včera jsme byli u tchýně udělali jsme si výlet na kolech do rybářské bašty, hlídala tchýně žádný nervíky že se musíme valit domů nakojit, žádný odstříkávání dopředu prostě pohoda a manža si to taky pochvaluje že může malou krmit atd. ......akorát mě štvou lidi , kam vlezu tak se mě každej ptá pomalu místo pozdravu kojíš?? a když řeknu že ne tak nahodí každej druhej ksicht jakože jaká malá bude chudinka když nebudu kojit :rolling_eyes:
18. dub 2010 v 08:39  • Odpověz
a cena UM taky není hrozná, dáváme starej českej sunar co stojí 170 kč krabice a pohoda, malé jsme zkusili i Bebu a Hami ale ta jí neseděla vůbec, nechutnala, blbě po tom spala a kadila jen obden takže opět sunarujeme a těch pár stovek měsíčně zatím mi za pohodový spánek a klidný najedený dítě stojí :dizzy_face:

miši vy máte pořád jen 4 kilča jo? no to jste moc nepřibrali, vy jste myslím měli skoro 4 kila při narození ne?? já ani nechci vidět kolik bude mít malá na kontrole v 6. týdnech, ty sunarový děcka přibírají víc a naše malá extra jedlík určitě ještě víc, 4100 měla už ve 14 dnech :sweat_smile:
18. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
autor
Strouží no mě bylo řečeno přijít po šestinedělí na ten cukr tak jsem šla a pak hnedka jak otěhotním tak znovu. :angry:
18. dub 2010 v 08:51  • Odpověz
autor
Stím kojením, jsem se snažila než jsme byla u malé stimulovala, odstříkávala a snažila se rozkojit jenže mezitím malou krmili Nutrilonem a prostě to nějak nešlo a stejně nakonec zjistily , že malá má alergii na kravskou bílkovinu takže bych stejně ani kojit nemohla :unamused: My jsme ted na speciálním mlíku , které hradí pojištovna takže cena super za jedno balení dvacka :grinning: :grinning: :grinning:

No lidi jsou skrz to kojení taky hrozní, al e když jim řeknu čím vším jsme si prošly a vlastně prochazíme tak pak jen řeknou no to já bych asi taky nekojila. Ale líto mi to je, tak snad to druhé se zadaří a bude kojené.
18. dub 2010 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.