• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
dík holky..:slight_smile:
Miši je to v Českém ráji.kousek za turnovem...
tady kdyžtak jestli chceš mrknout fotky co fotil manžel
http://picasaweb.google.cz/bene.tomas/2010APR18SucheSkaly#

bylo tam moc krásně..taková pěkná trasa skalama a různ zákoutí..fakt pěkný .-)
19. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz
autor
Já jsem si říkala že je to tam. V turnové máme známí a každej rok tam jezdíme a oni nás vždy vytáhnou do těch skal :wink:
19. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz
aha, no vidíš....:slight_smile: tak to tam znáš.....:slight_smile:
my bydlíme takový kousek a ani jsme o tom nevěděli....já si podle jednoho místa teda vzpoměla že jsem tam byla někdy když mě bylo asi 15.... :grinning:
19. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz
mě ty skály připomínají nějakou pohádku netočilo se tam něco?

luci ty ses beztak fotila konečně najezená po o. :grinning:
19. dub 2010 v 16:00  • Odpověz
strouží: náhodu je to focené před o :grinning: :grinning:
19. dub 2010 v 16:06  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile: to je u nas bydlim kousek od Turnova
19. dub 2010 v 16:44  • Odpověz
tam toho bylo točenýho, myslím, že jak Malá mořská víla, tak Třetí princ a možná a ji s Čerty nejsou žerty, ale úplně jistá si tím nejsem. Strouži a proč jste nemohli mít kytku? Jako kvůli miminkům, že by tam byl borčus? jj je to v porodnici
20. dub 2010 ve 04:20  • Odpověz
jé LUci, kde se dají sehnat tak skvělé strakaté šatky? I když těhu bříško v nich vypadá skvěle, ta moje pneumatička by byla asi horší :confused:
20. dub 2010 ve 04:23  • Odpověz
brý ránko, hlásím že mám nenažraný dítě, večer vypila 50 ml čaje a 210 ml mlíka :sweat_smile: ale zase pak krásně spala,ještě že nekojím páč takovýho žrouta bych neuživila prsama ani náhodou pokaždý mi málem ukousne dudlík na flašce :grinning:

jj třetí princ to jsem si myslela že to bylo tam, tu pohádku nemám moc ráda, stejně jako tu vílu ale čerty jo :dizzy_face:
tu kytku no já nevím ale už ani moje máti nemohla mít v porodce kytku, max mezi oknama, teď už to nejde jsou plastový okna, prostě to tam bylo napsaný že kytky max jen orchidei v krabičce. tak nevím kvůli čemu možná kvůli alergiím nebo aby to tam moc nevonělo děckám co já vím ale ani mi to nevadilo, lidi aspoň místo kytic nosili čokoládky, nugety, marmelády.... no co taky nosit cukrovkářce po porodu že? :grinning:
20. dub 2010 v 07:55  • Odpověz
rin: šatičky jsou z orsay a vlastně i ty s bříškem před 14 dny.Jsou moc příjemný :wink:
20. dub 2010 v 08:24  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:

u nás v porodce taky nesměj být kytičky.....

jsem ani netušila že se v těch skalách točilo tolik pohádek .-)
20. dub 2010 v 08:37  • Odpověz
semy no rinty má asi nějakou super porodku, květiny a i je tam fotí do časáků, sakra já chcu takyyy :grinning:
20. dub 2010 v 09:02  • Odpověz
tea tak to je fakt nějaká "spešl" porodka :grinning:
tady u nás sice taky fotí, ale dává se to ne do časáků ale na stránky abloneckého deníku na netu :slight_smile:
20. dub 2010 v 09:04  • Odpověz
jj u nás se taky fotí do toho regionálního deníku a pak se to hází i na net ale to je tak vše, do časopisu maminka mě teda nikdo nefotil :rolling_eyes: :grinning:
20. dub 2010 v 09:14  • Odpověz
tak i u nás se fotí do regionálního deníku a pak je to i na netu :wink:
20. dub 2010 v 09:17  • Odpověz
Zdárec, dneska je venku taková hnuska směska počasí, že se mi ani nechce ven. Malá naposledy kadila někde v noci a od té doby se tady svíjí jak kdyby ji na nože brali. Ale stíhá u toho spát, přerušovaně. Už jsme ráno cvičily,tak se snad ty střívka rozhejbají.
20. dub 2010 v 11:31  • Odpověz
čau všem, ty brďo strouži, a to vypije tolik každý krmení? A kolikrát denně krmíte? To vlastně vyzunkla osminu svojí váhy, ty brďo, to je fakt savec. Asi budeme muset s Klárkou přijet a pěkně se od Vás přiučit, bo byli jsme dnes na převážení a Klárka za minulý týden přibrala pouze 110 g a sestřička, že je to málo a kdy máme kojit, že by potřebovala, abych nakojila u nich, abychom viděli, kolik Klárka vytáhne. Tak jsme se byli ještě projet do parku, bo čas kojení nebyl, jenže Klárka plakala, jak jsme jí přetrhli spaní a nedala se utišit. Tak jsme jeli za chvilku zpátky. Já zpocená až na zadku, čůrat se mi chtělo a bez kojopolštáře jsem jí přikládala teda všelijak. Nakonec bylo znát, že se napila jen tak pro uklidnění a váha ukázala, že si vzala jen 60ku. Teda mě to nechalo klidnou, bo vím, že doma pije daleko víc, ale sestřička, že je to málo a že se teda poradí s paní doktorkou. Slyšela jsem jak doktorka říka, ať tedy po každém koju ještě odstříkám a dokrmím, ale pak se dívala na porodní váhu a jak Klárka přibírala a prý máme pokračovat, jak jsme zvyklý a přijít zase za týden. Jinak já myslím, že o kytkách a fotkách v časáku to fakt není, ale jestli Vás to zajímá, tak na WC jsem tam měla i kytičkovaný prkýnko :sunglasses: :grinning:
20. dub 2010 v 17:32  • Odpověz
autor
Tak my jsme nemocní, horečky a jsm estrašně mrzutí a plačtiví :confounded:
20. dub 2010 v 18:21  • Odpověz
autor
Tak to já pojedu s malou taky aby viděla jak se má pít :grinning:
20. dub 2010 v 18:21  • Odpověz
Misi, ty jo, to je mi vás moc líto :frowning2: ale koukala jsem na malou na FB a je to teda už veliká slečna - v porovnání s tím naším uzlem :sweat_smile: tak ať vás to brzy přejde...

My jsme dneska bojovali přes den s břichem... od rána nekadila, kroutila se jak had v křečích až do úplnýho zrudnutí v obličeji a sotva lapala po dechu jak řvala.. no a v šest se mi tak zkadila, že to měla až do půl zad, .... :sweat_smile: ale byla jsem tak ráda... teď už spí v klídku a bez bolestí :wink:
20. dub 2010 v 19:37  • Odpověz
autor
My jsme právě měly hodinové uspavání, chudák je večer a teplotka se asi zvedá
:unamused:
20. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
autor
Kuli však vy máte nárok na to být ješte maličcí. Užívej si strašně rychle to letí a strašne rychle rostou.
20. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz
ahoj holky koukám že tady jsou samé bolavé bříška :frowning2: u nás naštěstí jako vždy vše v poho, malá mi spala dobře večer v 7 usnula a vzbudila se o půlnoci dopila flašku hned usnula a pak jedla zase až ráno. my teda kadíme jen 1x denně ale zato pořádně no prej u UM se kadí jinak, akorát co jsme řešili jednu dobu tuhé hovínka ale co jsme začli čajíkovat tak v pohodě.
musím fakt zaklepat že jako s jídlem,spaním a vůbec vším fakt zatím nemáme problémy

mišičko ať je Verunka brzo v pořádku, dáváš jí něco na teplotku? já jsem si šla koupit nějaký čípky na teplotu abych byla zásobená a všude mi řekli že je to až od 7 kilo

rinty sakra to byla nějaká kytičkovaná porodka :grinning: Neluš pije jak kdy, večer to vypije šíleně moc ale zase pak spí celou noc takže vlastně zaspí jedno krmení přes den jí méně ale častěji,každopádně podle tabulek by měla pít 6x 7x denně po 150 ml , no a ona večer vypije 200 i víc ale přes den to vypije třeba jen 40,pak 100, pak zase 60 atd. takže když jsem to počítala jsou dny kdy pije víc než tabulky ale pak jsou i dny kdy zase vypije v přepočtu méně, no každopádně se to jinak počítá to přibírání u sunarových děcek než u kojených to mi řekli u doktorky že ať se neřídím třeba kamarádkama co čistě jen kojí, že sunarové děti mají jiný režim, jiné intervali kakaní, jiné hovínka a jiné přibírání. navíc každé dítě přibírá jinak ,pak je prej období kdy se to většinou vyrovná , takže ty větší děcka začnou stagnovat na váze a ty hubené rychle přiberou a taky prej děcka s větší porodní váhou jako naše Neluš mají prý větší potřebu jídla a taky si myslím i genetika, ty si hubená drobná je jasný že KLárka bude po tobě, navíc se narodila dřív takže je drobek a přibírání vám půjde pomaleji, zato naše Neluš je velká a žrout po nás :grinning:
21. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
Jo davám Nurofen ten je od dvou měsíců ačípky mám taky paralenoví jsou sice od 7 kg což mi nemáme tak dávám jen půlku.
21. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz
jj strouži, tak nějak to asi bude :wink: Klárka už mi taky kakává míň, teď jak v noci dlouho spí, tak nekaká vůbec a teď se vykakala až v poledne a toho bylo snad ale půl kila :sweat_smile: no teda s takovou teda nepřibereme. Navíc teď zápasí s plyšovým medvědem, který se rozhodl s ní mazlit, takže další výdej energie, ach jo :sweat_smile: ale už jsem se skoro zabydlela na tématu Malé miminko a to mě hodilo do klidu. Holky tam mají taky opravdu drobečky, ale kupodivu ve většině případů o to dřív lozí, chodí atd, zkrátka jsou to malí čiperkové :grinning:
21. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz
nazdárek holky...
miši tak doufám že bude malé bezo dobře..chudinka ještě k tomu všemu horečky :frowning2:

rinty taky jsem hodně slyšela že tyhle menší dětičky to brzo doženou a okonce kolirkát jsou rychlejší ve vývoji :wink:
21. dub 2010 v 16:18  • Odpověz
autor
Týnko neboj my si ty naše drobky vypyplem :wink:
21. dub 2010 v 16:50  • Odpověz
stal se zázrak a je klid... nevím, jestli to je tím Lefaxem (kterej jsem podala ráno), ale Maruš spí od půl druhé, ve tři se vzbudila - najedla - usnula a spí zase. Tak že dospává včerejší den i noc :sweat_smile: chudák.. já jsem si s ní lehla po obědě a jsem relativně v poho... uvidíme večer :confused: No a jak jsem byla mimo z těch jejích bolestí bříška, tak jsem se rafla s mužem :sweat_smile: Výýýýbornej den :grinning:

Co doporučujete na rýmu u novošů? U nás se asi něco rýsuje po vycházkách... ona teda kýchá furt, už v porodnici, sem tam jakoby chrochtne,odsaju a dobrý, ale nic nám neteče, spí se zavřenou pusinou.. tak se ptám jen tak preventivně dopředu :wink:
21. dub 2010 v 17:07  • Odpověz
jj Miško, to víš, že vypyplem :wink: kual to chrochtání je prý v normě, prý mají novoši v nose nějakou nezpevněnou chrupavku či co a ta může za to, že chrochtají, kýchání je prý také v normě, teda pokud není nějak hodně časté, mají hold citlivé nosánky. Na malou rýmku se doporučuje třebas i kápnout do nosíka mateřské mléko, nebo holky používaj nějakou mořskou sůl ve spreji či co, ale to spíš na zvlhčení asik. Hele a jak a čím odsáváš? Jo a už teda látkuješ? a pokud ano, skladuješ plíny na sucho nebo na mokro. Já vím, že už se ptám asi po sto páté, ale pořád se mi jaksi nedaří udržet informace v hlavě, jsem doufala, že se to po šestinedělí zlepší :grinning: Jinak Klárka měla naopak velice aktivní odpoledne. Pořád chtěla na bříško a zvedat hlavičku, nebo nějaké jiné aktivity, takže byla od 12 hod do teď vzhůru, nakonec jsem jí udyndala tím, že jsem jí u umývání zadečku napustila umyvadlo a defakto vlastně vykoupala a pak trochu masírovala olejem. Pak už stačilo prso na pár minut a je tuhoň :grinning: .... a já můžu jít žehlit :sunglasses:
21. dub 2010 v 18:47  • Odpověz
Rinti, skladuju na sucho, peru v Lovele, solidně tu žlutou kakanici vypere :wink: Odsávám klasickou tou odsávačkou s balonkem a ta to vycucne, jestli jsi tedy myslela nosní odsávačku :grinning: na mlíko asi ne viď :grinning: Látkujeme tedy přes den, na noc si ještě netroufnu :wink: a v noci přebaluje i muž, tak ten asi vůbec by nezvládnul látkování, i když takové ty kalhotovky llátkovky by dal, to se mu líbí.
Já teď potřebuju malou trochu podržet se spaním. Už se mi to hodinku daří a ještě tak hodinu doufám bude vzhůru, páč bychom si zase prohlíželi všechno možný v noci :grinning:
Tak si myslím, že chrochtáme a kejcháme v normě :wink:
21. dub 2010 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.