• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
kual: jj, skáče to tam bleskově ty týdny. No už se těším na srpen :grinning: Teda teď se těším na úterý na to video :grinning:
22. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz
to jo, ty ýdny nyskakujou neskutečně.my už jdeme do poslední desítky.... :dizzy_face:
22. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz
Luci, vy budete mít Lvíčka že :sweat_smile: ... no za sebe říkám, že je s nima někdy problém :grinning: :grinning: :grinning: já jsem 4.8. :dizzy_face:

semy, tak to ti bude na UZ říkat orientační váhu mimi že? :confused: :sweat_smile:
22. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz
autor
Kuli Lvíčci jsou super !!!!! Já jsme 22.8 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz
já jsem tak LEV 1.8. :dizzy_face:

kuli já ti nevím, oa moje dr nemá moc kvalitní utz, tak si myslím jestli mě pak spíš nepošle do nemocnice....
22. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz
ale docela dost by mě zajímalý kolik už malý váží :slight_smile:
22. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz
ty jo tady je to samej lev :grinning:
semy: kamarádka co čeká chlapečka 17. 7. a byla na utz v pondělí mi psala že malej váží 1,050g :wink:
22. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
holky, jsme se tu sešly Lvice :grinning: :grinning: :grinning: Když to tak vezmu, já jsem typickej lev, fakt že jo :grinning: a někdy to je se mnou teda peklo :sunglasses:

semy, to si myslím, že ti určitě tvoje dr udělá nebo se ji na to zeptej, ale jestli jde o ten velkej UZ, tak ti musí napsat orientační váhu do průkajdy, takhle to chodí u nás.. jde o to, že vlastně změří roměry mimča a UZ vypočítá orientační váhu dle těch rozměrů... mě když ho dělali dva dny před porodem ještě, tak se docela trefili.. říkali mi, že malá má cca 3500g a nakonec měla 3505g :wink:

Misi, jak vám dneska je holky? :confused:
22. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
semy, jak jsem koukala ještě, tak na velkým UZ (dle MS 31+0, dle UZ 31+5) měla Maruš 1800g :sweat_smile:
22. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz
kuli teda to měla docela hodně co?...:slight_smile:
no vuidím, ale jak jsem psala, myslím si že mě pošle do nemocnice na ten velkej utz..ona sama říká že má en takovej kontrolní....
22. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz
semy, no právě, jsem si říkala, že má hodně.. holky mi říkaly, co se mnou chodily na UZ, že mají jejich mimča kome 1500g a my toliko :sweat_smile: :grinning:

Co já to mám za dítě, ona furt spí :sweat_smile:
22. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz
kual: bud ráda, že je taková hodná :wink:
22. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz
jééé tak sice svítí sluníčko, ale je tam teda pěkná zimina, jsem tam moc dlouho nevydržela. trochu jsem nakoupila, bo o víkendu čekáme 2 návštěvy a teď se vrhnu na ty fotky. Tak vy jste Lvice jo??? Tak já vám to pokazím, já jsem rak :wink:
22. dub 2010 v 15:33  • Odpověz
ráček bude náš Davídek :dizzy_face: :dizzy_face:

rity tady je taky docela chladno..zétra chceme grilovat odpoledne tak doufámže už bude tepleji :slight_smile:
Kuli y se máš takový hodný dě bych taky chtěla .-)))
22. dub 2010 v 15:50  • Odpověz
autor
Holky tak jsem si tedka volala k doktorce podržte se máme nějakého koko v krku a nosu se poseru, takže děda valil k ní pro nějaký kapky a antibiotika na přelečení. Tak snad to zabere. Vůbec , ale netuším kde to lapla :angry:
22. dub 2010 v 16:09  • Odpověz
ahoj holky jsem zpět, šli jsme s malou do města po nákupech, pak jsem chodila po náměstí a pěkně jsem mrzla protože jsem si blbá koupila zmrzlinu ale domů jsem nemohla aby se malá vyluftovala, zašli jsme si pak s manžou na jídlo a teď akorát musím povysávat a hotovo.

miši chudák Verunka snad jí horečky brzo opadnou :frowning2:
kuli díky no jo jsem to holka mladá co? :grinning: chudák malá s bříškem já jsem ráda že na to netrpíme, dneska je sice Neluš nějaká víc mrzutá ale jde to. já si jako vůbec neumím představit že bych v noci nespala :sweat_smile: mě stačilo že mi při koju jednou nechtěla v noci malá usnout 2 hodiny a byla jsem z toho na nervíky, prostějsem si zvykla že spíme celou noc a jsem ráda protože pak nejsem unavená přes den a tak nejsem vynervovaná a stíhám i tu domácnost. no hlavně ať vám to bříško brzo povolí, máš tu rektární trubičku??

semy no moje dr. měla super novej utz nejlepší prej v okrese a stejně mi blbě naměřila váhu malé to samé porodnice, jaksi se sekli o skoro 400 gramů :grinning:
22. dub 2010 v 16:54  • Odpověz
strouži ono je to docela běžný že se seknou s tou váhou....takže jsem v klidu :slight_smile:
22. dub 2010 v 16:57  • Odpověz
no to jo, moje sousedka ta šla rodit a řekli jí že bude mimčo drobek tříkilový a ona se narodila silně přes 4 kila takže se jí pak přišel primář omluvit že to jaksi blbě zkoukli že kdyby viděli jak je mimčo velký vzali by jí na císaře. jsou to magoři. ale je fakt že to že se u mě seknou jsem čekala protože ono se pak měří obvod hlavičky, nohy aj. a z toho se pak udělá to číslo no a já na konci měla už hlavičku hrozně dole v kostech takže neměli ten přesný údaj z hlavičky
22. dub 2010 v 17:00  • Odpověz
tak aspoň malá ochutnávka, kdyby se Vám nechtělo lovit
22. dub 2010 v 17:01  • Odpověz
spíš by mě zajímalo kolik má Nelinka váhu teď, fakt se těším na příští týden k doktorce co nám řekne za megačíslo, protože dneska mi 4 lidi řekli že je hrozně veliká a tváře má jak křeček. no co, hlavně že jí chutná ať se někdo mrkne na nás, my nikdy nebudeme mít drobka se spíš divím že při narození neměla ještě větší váhu :grinning: kdybych nedržela cukr. dietu tak kdoví kolik by vážila :sweat_smile:
22. dub 2010 v 17:04  • Odpověz
rinty krásný taková roztomiloučká drobná oproti naší Nelinky :dizzy_face:
22. dub 2010 v 17:04  • Odpověz
rintuš co ten kocour v postýlce?? :grinning: já myslela že jen mě kocour chrápe v kočárku nebo v autosedačce, musíme to před ním schovávat naštěstí do postýlky nechodí ,zato ale chlupy jsou stejně všude :rolling_eyes:
22. dub 2010 v 17:09  • Odpověz
jj, však už jsme to tu rozebíraly, ale třeba jednou za několik let, na tom budou holky stejně, teda výškou určitě ne, ale prostě to nebude takový rozdíl. Já začínám mít strach, jestli do školy ponese Klárka tašku, nebo taška Klárku :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 17:09  • Odpověz
rinty krásný ftoky.malá jh rokošná .-)
taky jsem se smála kocourovi v postýlce.....:D
my teda koudyho do ložnice a do pokéjíčku nebudeme vůbec pouštět, takže tohle nehrozí....:slight_smile:
22. dub 2010 v 17:10  • Odpověz
jj několikrát si tam lebedil, naštěstí tam Klárku dáváme minimálně, respektive skoro vůbec, teď jsem znova přeprala prostěradlo a dala přes něj takový potah, aby až tam jednou začneme Klárku dávat, tak nebyla matrace plná chlupů
22. dub 2010 v 17:11  • Odpověz
neboj ona to dožene, já jsem třeba taky měla velkou porodní váhu 4,5 kg a byla jsem taky prej jedlík a spavá no a pak v pubertě jsem byla zase tak hubená a dlouhá že se mnou máti chodila po doktorech jestli nejsem nemocná. jo kde jsou ty časy :grinning: manža to samé , i když toho spíš tchýně vykrmila kašičkama takže chudák pak v roce musel držet dietu ale pak ve škole byl zase jak anorektické děcko
22. dub 2010 v 17:13  • Odpověz
a kde malá spinká?? :fearful:
22. dub 2010 v 17:13  • Odpověz
no už jsem to tu myslím psala, s náma v posteli :wink: ňufáme k sobě čumákama
22. dub 2010 v 17:15  • Odpověz
semy to si myslíš, taky jsem si říkala jak tam nebudeme kocoura pouštět hlavně ne v noci a nakonec chrápe ve vaničce , v autosedačce a dneska chrápal ve fusaku :grinning: taky jsem se ze začátku bála ale v poho kocour se malé spíš bojí ale zato o to víc jí závidí ty její věci takže aby mu to nebylo líto nechávám ho v té sedačce klidně spát,ale nikde to neříkám radši :grinning:
22. dub 2010 v 17:16  • Odpověz
rinty a kočka spí kde, taky s váma?? se mnou spí kocour, malá v postýlce a manža v obyváku :grinning: :grinning: já se do postele malou dávat bojím jednak kvůli toho že bych jí mohla zalehnout ale i kvůli kocoura on je magor lítá po posteli jak blázen tak se bojím malou dávat jak tam tak i na gauč
22. dub 2010 v 17:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.