• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
Moura, pokud spí s náma tak v nohách, ale spíš spává v obyváku :wink:
22. dub 2010 v 17:20  • Odpověz
strouži my jsme na tohle dost důsledný, takže prostě tam bude mít zákaz a hotovo....
já bych se taky bála spát s mimi v posteli, ale budu mít kolíbku hned vedle postele, takže taky budeme na sebe koukat s davídkem .-)
22. dub 2010 v 17:23  • Odpověz
koukám že v posteli máte pořádně obsazeno :grinning: mě jediný co Oliver dělá že si stoupne k postýlce a chytá malé mezi tyčkama nohy co má pod peřinou :sweat_smile:
rinty a nebojíš se že malou zalehneš nebo že přestane dýchat? já se toho totiž bojím moc takže fakt malou házím neustále do postýlky vlastně se mnou ani jednou nespala v posteli, v postýlce mě uklidňuje Nanny a manža jednu dobu chtěl abysme měli Nanny i v kočárku ale naštěstí ho to přešlo :sweat_smile: mému kolegovi se takhle dusila dcerka několikrát a zachránil jí Nanny tak se od tý doby bojím nechávat někde malou spát bez dozoru
22. dub 2010 v 17:25  • Odpověz
semy my jsme se snažili být důslední s kocourem v postýlce, tu jak jsme postavili taky měl tendence tam lézt ale naučil se že tam nesmí ale jinak jsme to dost flákali tak si troufá :grinning:
holky já mám postýlku dál od svý postele a vůbec mi to nekoukání na sebe nevadí, přes den se vidíme až dost :grinning: stejně v noci je tma takže bysme se neviděli
22. dub 2010 v 17:29  • Odpověz
tak konečně jsem uspala tu naši dračici. Je po mámě romantička, takže jsem musela zapnout jemnou hudbu a rozsvítit krystal, co mění barvy, he, he, strouži buď ráda, že Ti tak krásně spinká a bez takových obštrukcí :grinning: jinak odpověď je ne, nebojím se, kdybych se bála, tak to tak nebudu dělat :wink: hele tak dobrou, asi si zalezu za ní do postýlky, když už je tam tak parádní atmosfoška. Zítra jede manžel směr domovina, tak tu budeme mít dámskou jízdu :sunglasses:
22. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
rinty mě malá usnula asi tak vteřinu po dopití flašky o půl 8 takže fakt jsem ráda že nedělá cavyky,nejspíš se mi vzbudí zase až kolem půlnoci nebo až ráno takže mám času habaděj :grinning: akorát jsem chtěla žehlit ale dneska už na to prdím, i tak to byli narozky jak "vyšitý" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz
jj vlastně, taky se přidávám s gratulací :wink: všechno nej, Nelinka ať nadále dělá jen radost a všichni dohromady, ať jste moc spokojený. Hele, ale tak si to o víkendu vynahradíte ne? Přála sis nějaký konkrétní dárek, nebo budou samá překvapení :dizzy_face:
22. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz
brý ránko dneska byla opět super noc, malá se vzbudila ve 2 ráno dostala flašku a dopila a zase usnula :grinning: akorát teď už nespí je asi přespaná :sweat_smile:
díky rinty, no dárek bude ryze praktický, řekla jsem že chci místo bonboniér sunary a místo dárků plíny aj. :grinning: slavit to budeme akorát s tchánovcema teď o víkendu a s naší rodinou až tak za 14 dnů
23. dub 2010 v 08:19  • Odpověz
autor
Dobrý ranko tak my noc uděsná malá se rozhodla po hodně stavat a brečet a brečet :unamused: Antibiotika asi začinají zabírat jelikož horečka pomalu klesá.
23. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
ahojk holky .-)
ta hlásím návrat od doktorky :slight_smile:
Všecko je naprosto v pořádku :dizzy_face:
Neotvírám se a Davídek už je pěkně otočený hlavičkou dolů a tlačí se tam kam má ))
Podle utz má 32cm a váží 1160g....takže cvalda..i doktorka říkala že to vypadá že to bude kus chlapa
na dlší kontrolu jdeme už za 14 dní a to už se pý domluvíme na mateřskou...a mám si ještě dojít na oční na kontrolu kvůli té operaci co jsem byla....
23. dub 2010 v 10:38  • Odpověz
miši to je dobře že horečka mizí...tak ať je brzo malé už dobře .-)
23. dub 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
SEmy tak gratulace k dobré kontorle,to už uteče a za chvilku už tu bude malej mezi náma :wink:
23. dub 2010 v 10:45  • Odpověz
děkuju mišičko...to jo, strašně to utíká....:slight_smile:
23. dub 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
No a počkej až se to narodí to poletí ještě rychleji, se koukám na VErču a řikám si kde je to malé miminko, vždyt už tady leží v postýlce pěkná slečna :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 10:52  • Odpověz
o to je mě jasný..to td vidím na neteřích a synovci :grinning:
23. dub 2010 v 10:53  • Odpověz
autor
Jsem tomu nevěřila, že se pořád řiká , že člověk teprve na dětech vidí jak stárne , ale asi je to tak :grinning:
23. dub 2010 v 11:08  • Odpověz
jojo je to tak..už jsem se fakt sama přesvědčila...:slight_smile:
23. dub 2010 v 11:17  • Odpověz
mišičko chudák verunka snad už ty antibiotika brzo zaberou ,já se bojím až bude malá nemocná a já jí nebudu moct pomoct :frowning2:

semy gratuluju ke kontrole, cvalda říkáš jo? tak jsem zvědavá s jakou váhou nakonec vyleze, mě furt říkali kolem toho 20-30 tt že je malá drobná akorát dlouhá, no a nakonec vylezl puclík dlouhej a ještě oplácanej :grinning:
jo tak na neteřích to vidím taky, zrovna předevčírem u mě byla 10. letá neteř, neskutečný že nedávno teprve přišel brácha celej hotovej že se musí ženit a ona už mi teď vykládá o klukách :grinning:
23. dub 2010 v 11:18  • Odpověz
holky mě malá už zase spí 4 hodiny v kuse :rolling_eyes: :grinning: taky by se mohla někdy probudit ne?? :grinning:
23. dub 2010 v 11:18  • Odpověz
strouži dík .-) n jo, říkala dr že už teď je to cvalda..takže jsem taky zvědavá jak bude až se narodí :D ale my jsme měli s maželem oba velkou porodní váhu, takže s tím počítám už od začátku :D:D

hehe ty si tu svojí Nelinku anineužiješ když pořád spinká :slight_smile:
23. dub 2010 v 11:36  • Odpověz
jj my to samé s manžou jsme byli velcí a ted taky nejsme drobci takže jsem s tím počítala a pak ještě ta cukrovka takže se nedivím spíš se divím že malá nebyla ještě větší
23. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz
Hoj ženy :wink:

Dneska super noc :wink: jako vážně, krásně jsme se vyspali.. já jsem si udělala v hlavě rekapitulaci toho, co jsem jedla před osudnou nocí kroutěnic a řvaní... jsem to ale blbka... kdo by to byl řekl, že oříšky obalený v čokoládě a velká Studentská pečeť (kterou jsem samo sežrala na posezení celou) udělá takovou paseku uvnitř naší malé. :sweat_smile: Tak že se mi budila po 3h hodinách na jídlo, najedla se a zase usnula... a takhle to je i od rána. Vstali jsme v osm, nakrmila jsem, oblíkla, šla jsem do banky ji založit účet, pak na trhy, do cukrárny :grinning: a domů :grinning: a teď zase spí... zvažuju, jestli se mám jít taky natáhnout na chvíli..

Misi, ty antibiotika jsou asi děs záhul pro to tělíčko, ale chce to vydržet, ten kok je svinstvo :angry:

Semy, super, že jste otočený hlavičou dolů, snad si to Davídek nerozmyslí a už se nebude otáčet :wink: Jinak váha super :dizzy_face:
23. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
Kuli díky...taky doufm že už se nebude otáčet .-)

no vidíš, tak aspoň že jsi na to přišla čím to bylo že jí bříško bolelo a můžeš se tomu vyhnout .-)
23. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz
semy: gratulace ke kontrole. To už jste pěkní kusani :-d
23. dub 2010 ve 14:02  • Odpověz
krásný pondělí holky, jakej byl víkend? u nás super,pořád jsme někde lítali venku takže malá spokojená jak želva takže spala skoro 2 dny v kuse, vzbudila se jen na jídlo a zase spala :grinning:
26. dub 2010 v 07:51  • Odpověz
ahojky holky .-)
my měli náročný víked, hlavně sobotu
byli jsme na SAAB sletu v leteckém muzeu v Praze v Kbelích, pak v zoo v praze, pak Ikea a nakonec oslava bratránkových arozenin....takže jsme domů přijeli asi v půl jedenáctý naprosto zničen...ale moc jsme si to užili, blo fakt nádherně .-)))

tady mám nějaké fotky jestli chcete mrknout
Ze sletu a muzea:
http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/20100424SAABSletLeteckeMuzeumKbely

Zoo Praha
http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/20100424ZooPraha#

a pá fotek kde jsem já
http://picasaweb.google.cz/lh/photo/kZcoDU-D_MgRmzz7qv-Uqw?feat=directlink
http://picasaweb.google.cz/lh/photo/kZcoDU-D_MgRmzz7qv-Uqw?feat=directlink
http://picasaweb.google.cz/lh/photo/dC3Ayqp8VJG013fIh6clPw?feat=directlink
26. dub 2010 v 08:36  • Odpověz
Brý den,

Strouži, u nás to byl víkend asi jako u vás. Taky jsme byli furt venku a jen jsme se budili na jídlo a přebalování :grinning:

Semy, ty jo, bledá závist, měli jste opravdu bájovej víkend. To je dobře, že si to těhotenství takhle užíváš. :dizzy_face:

Dneska to vypadá na hezkej den, tak my se za chvíli oblíkneme a vyrazíme na cyklostezku. Dám si rychlochůzi s kočíkem. :grinning:
26. dub 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahoooj holky,

užívejte spánek dětí náš kluk dal včera za celý 3,5 hodiny spánku ale zase je s ním sranda a už se chehctá nahlas a sám několik vteřin seděl :grinning: bez opory.

Káti napiš adresu pošlu kapky :wink:
26. dub 2010 v 09:08  • Odpověz
za celý den tam mělo být :wink: :wink:
26. dub 2010 v 09:09  • Odpověz
čau kočky, tak to jste měly super. Klárka venku vydrží, jen pokud spí, když ne, tak v kočárku pláče, takže jsem včera konečně objednala ten šátek a zkusíme to s ním, ještě než budeme moci pořídit manducu. Taky jsme chtěli do ZOO na gorilátko, ale zatím se k němu nesmí, tak koukám aspoň na kamerách. V noci, když jsem kojila, tak taky zrovna papalo, tak to byla prča, pošlu Vám odkaz, ale teď se tam zrovna uklízí :grinning: http://hobby.idnes.cz/gorily-kamery.asp?kam=1
26. dub 2010 v 09:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.