• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
čau holky koukám bájovej víkend u všech :dizzy_face: semy my jsme taky byli v zoo ale v ostravě :dizzy_face: měli tam malý šimpanzátko krásňoučký fakt jak lidský miminko akorát chlupatý i když naše Neluš co nemá na vlasech tak zase dohání na chlupek, na uších má dlouhé tmavé chlupy :grinning:
ladi no ale zase si s malým užiješ víc srandy i když si zase nesedneš :sweat_smile:
rinty mě malá v kočárku nikdy nebrečela, spíš naopak jen jí tam položím tak usne.a dáváš jí tam jen na záda nebo i na bok? mě malá totiž začla vyžadovat převážně spaní na boku a to i v kočárku
26. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
No, jak už jsem psala, Klárka bohužel takový spavec není, někdy hold vyžaduje akci a koukání do vršku korbičky se jí asi tak akční nezdá :sweat_smile: za to ale, se musím pochlubit, včera se na přebalováku otočila z bříška na záda :dizzy_face:
26. dub 2010 v 09:29  • Odpověz
no Neluš naštěstí spavá je, ona je vůbec celej tatínek, spát jíst a kadit :grinning: jinak taky se mi malá už týden přetáčí pěkně ze zad nabok a naopak , jednou jsem jí dala na jeden bok a ráno jsem jí našla na boku druhém, jak to udělala to nevím. navíc v postýlce už i cestuje takže minule měla nohu mezi příčkama v postýlce a kopala do Nannynky :grinning:
26. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
strouži rak jse si taky užívali zvířátka .-)
jsem říkala že v t zoo to bylo jak přehlídka kočárků :grinning: :grinning: :grinning:
sme vžycky seděli někde na lavičce a jen koukali jak okolo eden kočárek za druhým :grinning:
to už máte šikovný dětičky jak se pěkně přetáčejí .-))
26. dub 2010 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, akčí víkendy jste měly :grinning:
Já takovej klídeček, pohodička, trochu jsem si přismahla ksichtík a ruce :grinning: To sluníčko je prostě nádhera.
26. dub 2010 v 09:40  • Odpověz
semy jj zvířátka a hlavně stánků se žrádlem, langoše, vata, párky v rohlíků... jj se pak nedivím že dneska trávím den na WC :grinning:
ahoj luci já jsem si taky trošku přismahla kožíšek v sobotu :wink:
26. dub 2010 v 10:46  • Odpověz
strouzi: a bylo to příjemný, co?! :-d
26. dub 2010 ve 13:58  • Odpověz
hoj ženy,
ty voe, jsem marod... asi jsem to chytla od muže.. ten má od včerejška antibiotika, ... ještě mě napadá, že to je alergie, mívám touhle dobou takové reakce... jenže ted na to vlastně skoro nic nemůžu, to je vopruz :frowning2:
27. dub 2010 v 15:07  • Odpověz
Ahoj:slight_smile: tak hlasim,ze jsme porad zadeckem dole:(( tak uvidime zda se umoudri a otoci
27. dub 2010 v 15:26  • Odpověz
ahoj holky, tak nevím kde je to slibovanýteplý počasí, venku je hnusně zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kuli tak se brzo uzdrav hlavně ať to nechytne malá

eli nevím jestli se ti odeslala ta moje smska, nějak mi blbne telefon. neboj malej se ještě může otočit, ještě máš chvilinku čas
27. dub 2010 v 19:58  • Odpověz
Ahoj marti nee nic mi neprislo
27. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz
aha no mě to začlo blbnout, vylila se mi totiž na telefon voda a tak to asi ještě neuschnulo ten vnitřek protože se mi odešle jen každá druhá smska. no psala jsem ti že se máme suprově, malá je hodná spavá akorát žravá :grinning:
jinak dneska mi prochrápala celý odpoledne, drandili jsme s kočárkem a pak tu byla návštěva tak zase chrněla, pak dostala véču azase spí :dizzy_face:
a co uvás, co Linda jak se těší na brášku??už jste se rozhodli napevno na jménu?
27. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz
tak to mas super:slight_smile:
Linda v pohode.Do skolky taky uz chodi v pohode :slight_smile: joo uz nad jinym jmenem nepremyslime.
27. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz
brý ránko

eli to je dobře že je Linduška už pohodová, asi to bylo jen nějaké špatné období :wink:
28. dub 2010 v 09:07  • Odpověz
já jdu dneska na gyndu na kontrolu po šestinedělí a napsat si prášky, no kde jsou ty časy kdy jsem naháněla manžovi spermoše a teď si jdu pro antikoncepci :grinning: :grinning:
28. dub 2010 v 09:07  • Odpověz
brej den :wink:

tak dneska u nás hororová noc.. ani ne tak s malou jako spíš s mužem :sweat_smile: dostal nějakej záchvat, nemohl dýchat, pálilo ho na prsou.. jako já fakt toho mám málo :rolling_eyes: :grinning:

eli, kamarádce se malá v bříšku otočila týden před porodem.. doma cvičila klasický kočičí hřbety a to taky pomohlo, tak vyzkoušej :wink:

strouži, ty jo, jako já se kontroly po šestinedělí bojím jak čert kříže.. s tou mojí jizvou... :confounded:
28. dub 2010 v 10:45  • Odpověz
ahoj kuli, neboj mě se taky zdálo 2 týdny po porodu že nebudu schopná nikdy už sexovat a kontroly na gyndě jsem se bála jak čert a teď v poho, ještě dneska mi to potvrdí doktorka a hurá do normálního života :grinning: už mi ani nepřijde že jsem rodila
28. dub 2010 v 10:46  • Odpověz
strouži, mě sere, že se furt čistím... :rolling_eyes: jeden den to je na slipku a druhej den to je na balík :unamused:

reakce mého muže na první sex po porodu: "myslíš jako, že mi tam bude "klochtat" jo :grinning: :grinning: :grinning: trdlo jedno :rolling_eyes: :grinning:
28. dub 2010 v 10:55  • Odpověz
kuli já jsme se taky hrozně dlouho čistila myslím že jsem přestala až před zhruba 14 dny

hele na klochtání se mě ptal manža taky, ale prej jako předtím, prej mě zašili dobře :grinning: :grinning:
28. dub 2010 v 11:19  • Odpověz
strouži, já doufám, že mě nezašili až moc :grinning:
28. dub 2010 v 15:41  • Odpověz
autor
Ahojky, Já nějak s tou Verčou jak je nemocná nic nestihám pořád jen kňíka , tak se musí chovat a ke všemu začala kašlat a jak kašle tak jde i jídlo ven :angry: Takže krmíme každou chvolku po malích částech, ale už to vypadá že už začiná být líp, jsme dva dny bez teplot tak ještě ten kašlík a rýmu :wink:
28. dub 2010 v 16:26  • Odpověz
ahoj holky, dneska nás čeká kontrola u dětské tak jsem zvědavá co nám řekne na toho našeho cvaldu :grinning: jinak včera jsem byla na gyndě a super, vše zahojený, dr. říkala že vypadám zvenku i zevnitř jakobych nerodila a neměla doma mimčo, prej jen vzkétám :sunglasses: pak se ptala na kojo kvůli antikoncepci tak jsem řekla že nekojujeme a ona sama začla že kolikrát jsou ty děcka zdravější jak ty kojo ale hlavně se ptala na porodnici jestli jsem neměla problémy když nebylo mlíko, řekla jsem že jo že děsný teror že mě akorát vynervovali a malou nechali hladovět a ona sama že se právě proto ptá prý nejsem jediná její pacientka která s tím má v naší porodce zkušenost že to tam fakt přehání a akorát plno mamin právě kvůli toho přišlo o mlíko protože byli ve stresu a poradila mi že druhé dítě ať jdu rodit jinam což mi nemusela ani radit protože k nám mě už nikdo nedostane ani heverem. pak se ptala kam chodím k dětské dr. a říkala že je dobře že jsem se přehlásila k ní že ten dr. co jsme k němu měli chodit původně by prostě naše nekojení nesnesl a prý je na nekojící matky dost nechutný. takže jsem fakt byla spokojená jak želva že je dr. moje krevní skupina, úplně se člověku jinak chodí na kontroly :dizzy_face:
29. dub 2010 v 08:27  • Odpověz
mišičko držím pěsti ať Verunku brzo pustí i ten kašlík a rýma, chudák malinkatej už se s tím trápíte nějak moc dlouho ne?? ale já jsem to samé od dětství když dostanu kašel tak ho pak mám aspoň 14 dnů a ne se mě pustit
29. dub 2010 v 08:29  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem byla vypít sladký pitíčko a docela mi to i chutnalo. Za půl hodinky jdu zpátky na druhej odběr krve.
Jinak mám v albu fotečky naší princezničky :wink:
29. dub 2010 v 08:34  • Odpověz
ahoj luci ty můžeš po tom glykemickém testu chodit?? mě řekli že nemůžu jít domů přitom bydlím kousek prý tam musím sedět protože pohyb by ukázal zkreslený výsledek
29. dub 2010 v 08:42  • Odpověz
autor
Strouži my ze vším budeme bojivat dýl než normální děti :wink: Nemáme ještě ani jedno očkovaní takže se vším s emusí Verunka poprat sama :wink:
29. dub 2010 v 09:36  • Odpověz
aha a jakto? jakože na to srdíčko nemůže nebo nemůže ještě před operacema?
29. dub 2010 v 09:40  • Odpověz
autor
Já na tom glykemickým testu byla dvakrát a pokaždé to bylo jiné. Poprvé mi vzaly krev a vypila jsem tu sračku a měla jsme přijít za dvě hodiny na novej odběr a bylo jim jedno co v tu dobu dělám, většina holek šlo do města na nákupy a nebo tak.

Po druhé my taky vzaly krev a vypila sračku a hodinu jsme musela sedět v čekárně a ani jsem se nesměla hnout po hidně odběr a pak zase hodinu čekat a zase odběr až pak jsem mohla jít dom.Takže ono je to všude ůplně jinak.
29. dub 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
Nesmí se měsíc před operací a tři měsíce po operaci, a nám to furt tak nějak vychazí , že jsme bud před zákrokem nebo po něm.
29. dub 2010 v 09:51  • Odpověz
aha no mě řekli že se můžu pohybovat akorát v prostoru polikliniky takže jsem šla naproti přes chodbu na ekg a jinak jsem tam seděla. podle mě to jako i smysl má protože pohybem se toho víc spálí takže si myslím že kdybych mohla sedět cukrovku by mi nenašli protože jsem hodnoty měla hraniční
29. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.