• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
strouzi: jj, normálně mě pustili abych odjela dom a za dvě hodinky se vrátila. Já jim slíbila že budu doma odpočívat. A to jsem splnila :grinning:
29. dub 2010 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky. luci me taky pustili domu s tim ,ze se mam koukat jen na televizi:slight_smile:))
29. dub 2010 v 10:51  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
lucko tak to máš dobé že tě pustili :slight_smile:
eli tak co, malý se pořád ne a ne otočit?
29. dub 2010 v 10:57  • Odpověz
jj, já taky koukala na telku a trochu courala po netu :-d
29. dub 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahoj semy. Ne porad se mu nechce vecer mel mejdan tak jsem myslela ze treba se prekuli ,ale asi ne porad mam hlavicku narvanou pod zebry.uvidime:slight_smile:
29. dub 2010 v 11:08  • Odpověz
eli tak snad se ještě otočí..ještě má chvíli čas :slight_smile:
kde vlastně budeš rodit? u vás v Turnově?
29. dub 2010 v 11:13  • Odpověz
semy v Jablonci-rodila jsem tam uz malou.Pristi tyden jdu sepsat porodopis.
Nic proti turnovske porodnici ,ale chodim k doktorovi .ktereho primar turnovske porodice nema rad a odnaseji to pacientky-takze se tam neminim dohadovat a v hablonci se mi to libilo a ty?
29. dub 2010 v 11:32  • Odpověz
aha, tak to jo :slight_smile:
o já v jablonci...máme to autem asi 7 minut :slight_smile:
deska jdu sepsat porodopis :slight_smile:
29. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz
tak tady už se píšou porodopisy :grinning:
a já budu rodit v Bolce. Mám to kousek od baráku :grinning:
29. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz
zítra pátek a já se tak těším na tu grilovačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: dám si flákotku, lehce připečenou :grinning: sejří mě, že ted bude pár dní hnus počasí, tak to nějak přežijeme... i když na jednu stranu s tou naší rýmou... :unamused:
29. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz
brý večer holky, hlásím že máme dneska za sebou kontrolu v 6.týdnech a myslím že jsme trhli váhovej a délkovej rekord :grinning: :grinning: :grinning: naše madam měří 57 cm tudíž vyrostla o 7 cm od narození a váží 5500gramů :grinning: :grinning: na lehátku vedle ní leželo 3 měs. dítě a bylo stejně velký a vážilo jen o 20 gramů víc :sweat_smile: tak jsem celá vynervovaná šla do ordinace co mi na to řekne dr. ale ta se smála že je to normální že je aspoň vidět jak nám chutná sunárek, že prostě některý děcka rostou rychleji ale pak se jim zastavý růst a zase ty drobnější je doženou, jen jí nemáme zbytečně přecpávat ale to myslím že neděláme protože za celou dobu nám blinkala jen párkrát, pak jsem jí ukázala přehled kolik toho za poslední dva dny snědla protože si to píšu a říkala že je to v pořádku, že jedla podle tabulek. no tak nevím teda čím se natajno dojídá :grinning: :grinning: :grinning: hold máme otesánka takže s kariérou modelky přestávám počítat :grinning: no ale na druhou stranu se uklidňuju že moje sestřenka porodila 5,5 kg macka a jaký je z něho krásný děcko, takže velký tlustý geny máme hold daný :sunglasses:

každopádně koukám že já jediná jsem tu musela na tý sladký vodě sedět na zadku :rolling_eyes: ale na druhou stranu jsem i ráda protože asi kdybych vyprodukovala nějaký pohyb tak by se na cukrajdu nepřišlo a jak jsem na ní nadávala v těhu tak jsem nakonec byla ráda že to bylo pohlídaný a hlavně když malá i přes mojí dietu vážila tolik tak vůbec si radši nepředstavuju kolik by vážila kdyby se na to nepřišlo
29. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz
kuli a nebojíš se že by něco z tý flákoty mohlo vadit malé v mlíku?? já jsem dneska s malou oblítala snad celý okres, vyšli jsme z domu v 11 hod a vrátili jsme se v 6 večer, uchozená jsem až hrůza, mám v sobě 3 točený zmrzliny, dvě frape a tiramisu, joj chci vidět až si stoupnu na váhu :sweat_smile:
29. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz
strouži, já si udělám flákotku jen na tý mý spešl soli a čerstvý lístečky bazalky (ta se může v kojo) a já bazalku miluju, rvala jsem si ji i do zářezů na špekáček :grinning: ...... ty voe, vy do malý rvete nějaký anabolika či co? :grinning: no je to kus ženský teda :grinning:

My jsme dnešní procházku započali návštěvou u dětské doktorky, páč malá má děsnou rýmu, chudák nemohla v noci moc dejchat, kašlala.. no a ještě do toho začalo zlobit to očičko :unamused: tak snad to bude v cajku :wink:
29. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz
aha tak to jo, no já jsem ráda že nekojím protože právě žeru kyblík z KFC :grinning:
holka já ti nevím čím to je ale to naše děcko fakt nemá problém sežrat co vidí, teď večer slupla 220 ml sunaru a odpadla :grinning: ale asi je to fakt dědičný, my oba s manžou měli velkou porodní váhu a velcí jsme byli a jsme furt no tak chudák to zdědila :pensive: jenom doufám že bude mít menší nebo aspoň stejnou nohu než já protože teď je zvykej že jsou děcka větší jak rodiče, to by chudák měla 2 metry a nohu desítku :sweat_smile:
29. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz
kuli tak to je nemilé, snad se malá brzo vykurýruje, u nás musím zaklepat my tu naší hvězdu taháme všude možně, mažeme jí vším možným, dáváme jakýkoliv plíny i ty levný z tesca, je neustále zapaplaná od mýho makeupu atd. a je zdravá jak řípa a ani pupínek :dizzy_face: akorát se dneska před doktorkou škrábla do obličeje fakt hustě tak jsem tam šla nervozně že řeknou že jí týrám :grinning:

jinak jakou máš odsávačku z nosu?? my máme ten balonek a ten je na prd tak chci koupit ty obyč hadičky
29. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz
já si myslím, že malá bude hodně imunitně strádat asi po mně :frowning2: páč já mám imunitu na hovno :angry: i doktorka to dneska říkala,že je velká pravděpodobnost, že to tak bude.. když teda muž začal chrchlat,já to chytla druhej den a malá za dva dny.. tak že si to tady přehazujeme jak horkej brambor :unamused: už jsme se i bavili o tom,že chci pak nechat udělat ten imunolog. rozbor,abysme věděli, zda tu poruchu taky nemá.. no a jak máme ještě tu dědičnou srdeční záležitost, tak to vypadá, že zatím dobrý, ale že se to může kdykoliv víc rozjet.. no tak jako super... ale věřím,že to bude v cajku :confused:

mám tu balonkovou odsávačku a nám funguje... ale kdyby to mělo být ve větším, tak asi koupím tu na vysavač...

jo a dneska jsem se rozhodla, že za porodný si koupím sušičku na prádlo.. hlavně aby měla program "do skříně" :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz
hm tak to asi má fakt po tobě, já to totiž říkám pořád že pokud má dítě rodiče se špatnou imunitou nebo s alergiema tak má k tomu sklon a nepomůže tomu ani kojení. právě protože každej do mě rýpe co chudák malá jak bude nemocná když není kojená a fakt zatím jak řípa. však uvidíte snad to bude dobrý ,a co jí vlastně dala dr. na tu rýmu??mě totiž přijde že pro tak malý miminka nic na léčbu není

no já právě jsem proti tomu vysavači, přijde mi to nebezpečný a nějak si to neumím představit
se sušičkou dobrej nápad, mít na ní místo taky si jí pořídím, teď je to super dám to ven vyvoní se to tam a je to hned suchý ale horší v zimě to nesnáším všude sušáky a vlhko a prádlo schne 3 dny
29. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz
i když teď mě napadlo kuli víš že tebe bych na sušičku netipovala?? člověče holka na jednu stranu látkujete, perete v ořechách a používáte ekojednorázovky abyste chránili planetu a pak si koupíte sušku jo?? :grinning: :grinning: styď se :grinning:
29. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz
strouži, já chráním planetu, sušička chrání mě (před žehlením) :grinning: :grinning: :grinning:

na rýmu nám namíchali něco v lékárně na předpis a 5x denně vytíráme vatičkou nos... já jsem si na rýmu koupila tu mořskou vodu (píšou tam,že je i pro kojence) a mě teda pomohla :wink:

no vidíš, když tě někdo bude prudit s kojením/nekojením,tak mě můžeš použít jako živý příklad ze života: "kojím a mám nemocný dítě" :sweat_smile: aspoň jim zacpeš pusu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz
no vidíš tak takhle podobně se zase chráním já pamperskama před praním špinavých pohovínkovaných plínek :grinning:

mořská voda se dá koupit jo? :sweat_smile:

kuli tebe jako příklad dávat nemusím, kolem sebe mám kupu nemocných kojených dětí a spoustu zdravých nekojených, jak říkám určité nemoci jsou dané genetikou a prostředím, dle mě pokud bude mít dítě oba rodiče alergiky a bude žít např. v Karviné tak ho nezachrání před alergií ani kdyby bylo kojený 10 let :wink:
29. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz
takže prostě to že naší Neluš zatím nic není není zdravým sunarem ale prostě má hroší kůži po nás ale zase po mě nejspíš v budoucnu zdědí špatnou štítku protože jí mám já, máti, její sestra takže s tím se počítá :wink:
29. dub 2010 ve 21:45  • Odpověz
hele, dokonce mají i víc variant mořský vody, páč se mě magistra ptala na konzistenci mé rýmičky :grinning:

ty jo prdel, jsme tady s mužem teď provedli razii proti mravencům.. nám se ti šmejdi nějak dostali do koupelny :rolling_eyes: úplný mraveniště na umyvadle, očividně dostali chuť na Listerine šmejdi rezavý :grinning: tak jsme zaútočili pepřem a hřebíčkem (bo biolit se nám tu nechce kvůli malé pooužít) :grinning:

je teda div,že naši zdraví od mala a já prostě jako černá ovce rodiny marod už od 5.měsíce jakožto plod v matčině lůně :grinning: musela se mnou chudák ležet ve špitále... jsem chtěla ven předčasně :grinning: a od tý doby prostě mám pohnutou existenci :grinning:
29. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz
hm jakože vodu si můžu vybrat podle moří a oceánů jo? :grinning:
joj kde to žijete?s mravencema :confounded: žádný smilování polij je savem :grinning:
29. dub 2010 ve 22:28  • Odpověz
zeny, preju vam, aby vas vecer neupalili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning: :grinning:
30. dub 2010 v 08:31  • Odpověz
strouži, ty šmejdi sem vylezli asi střešákem :rolling_eyes: ale válku jsme s nima asi vyhráli, je klid :wink:

martek, čus bejby, taky tak :grinning: se těšim na opejkačku :wink:
30. dub 2010 v 08:49  • Odpověz
helou zeno moje :dizzy_face:
taky budem grilovat :sunglasses: bucicek forever :sunglasses: :grinning:
30. dub 2010 v 09:11  • Odpověz
čau martek to víš právě proto se dneska zavřu doma a ani se nehnu :grinning: bučíček jo? :grinning:

kuli tak hlavně že to pomohlo i když oni ti mravenci jsou hajzlíci, najdou si jinou cestu, nám tu naštěstí kromě otravných sousedek nic neleze a to co lítá (mouchy, komáry) to chytne kocour :grinning:
30. dub 2010 v 09:16  • Odpověz
nazdárek holky .-)
kuli tak to máte veselo s mravencema...našim takhle te´d pořád lezou v kuchyni, ale oni mají barák teda....a vůbec se jich nemůžou zbavit....zkoušeli už všecko možný....
30. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
ahoj semy

kuli nech broucha žít :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
strouži :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.