• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
strouzi, jasny, bucicek je na grilu nejlepsi :sunglasses: :grinning:
30. dub 2010 v 10:43  • Odpověz
semy, my máme taky barák, ale nikdy jsme je tady prostě neměli.. nevím,kde se ti šmejdi berou :angry:

strouži, jako tak na mě pošli klidně ochránce přírody :grinning:
30. dub 2010 v 11:31  • Odpověz
ahojky
tak máme kočárééék :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/semy-cz/album/vybavicka-pro-davidka/

poslední čtyři fotky jsou nové :wink:
30. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
ahoj semy kočárek krásnej, taky se mi líbí xlander, akorát máte červený pro kluka? :sweat_smile: a sedačku máte béžovou, já myslela že je to trojkombinace nebo ne?
30. dub 2010 ve 22:10  • Odpověz
ahoj strouži
koárek je takovej vínovej s oranžovým vnitřkem....ono to možná na tý fotce vypadá do červena...:slight_smile:
a sedačka je značka maxi-cosi...sice děla x-lander trokombinaci, ale koupili jsme tento, je větší, takže bude lepší...jsme měli strach aby se pak do toho xlandru vešel víš....:slight_smile:
1. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
semy, kočík fakt super, taky jsem na něho měla políčeno, tak že opravdu říkám paráda :dizzy_face:

strouži, kamarádka měla holčičku a vozila ji v modrém kočárku :grinning: v takové sytě modré :grinning:

Jsem se včera narvala, stejkoše s rajčátky,mňamka to byla.. a malá s náma všema seděla do 21h venku. A jak chrupala na čerstvým teploučkým vzduchu :grinning: ani halekající společnost ji nevadila :grinning:
1. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz
semy hezkej kocarek. ono ty barvy kazdy pocitac ukazuje trosku jinak -ja ho zas vidim spis do hneda :wink:
1. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
ahoj holky

semy mě se maxicosi sedačka líbí takže ti volbu schvaluju :wink:

kuli no když holka jezdí v modrým je to normální rozhodně víc normální než když chodí kluk v růžovým :grinning:
1. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz
a mě se líbí růžová na všech a na všem, bohužel manžel růžovou moc nemusí, tak jsem to s ní nepřeháněla, ale o to víc jí dostáváme od známých, takže máme nádherný růžový věcičky :dizzy_face: ještě že máme holčičku, bo já bych byla schopná do růžové oblékat i kluka :dizzy_face: Kuli, kočárek úžasnej, budete nepřehlédnutelný a to si myslím, že je moc dobře :wink:
1. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
mělo tam být semy, už šilhám, mám vykojenej mozek :grinning:
1. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
no já miluju béžovou a můj původní záměr kupovat univerzállní oblečení dokud jsem nevěděla pohlaví padnul ve chvíli kdy mi řekli že to bude holka, jak když utne jsem začla nakupovat všecko růžový :grinning: takže malá chodí převážně oblečená jak cukrová vata a fakt netuším co budeme dělat s těma růžovýma hadrama , šatičkama aj. ryze holčičíma věcma když druhé bude kluk :sweat_smile: kluka bych klidně oblíkala na doma do růžovýho i červenýho ale na venek asi ne, už tak mě štve že mi občas řeknou že mám hezkýho chlapečka přitom Neluš v růžových hadrech takže naopak to taky nechci zažívat že budou při pohledu pak do kočáru vykládat jakou mám holčičku :grinning:
1. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
takže oblečení jsem i přes původní záměr makoupila podle pohlaví ale drahý věci typu kočár, lehátko,povlečení aj. ty jsem se snažila držet a kupovat univerzální protože to jsou dražší položky a znovu je kupovat na druhé dítě jestli nějaké bude nechci
1. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz
jééé tak mě se podařilo pěkný fópa u doktorky, vedle na přebalováku měla paní miminko jednou tak velký a já říkám z legrace Klárce, ať neflirtuje a paní se na mě otočila, že ale má taky holčičku :dizzy_face: ono ty miminka jsou děsně univerzální :slight_smile: :wink:
1. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz
rinty dobrý, no mě se to stalo taky teď ale opačně jako na chlapečka na nás u dr. na lehátku mluvila nějaká cizí mamina :grinning: nebyla jsi to náhodou ty? :zipper_mouth: každopádně návštěvy u dr. tento týden to bylo maso, kam jsem vlezla tak všude menší děcka. na kyčlích vedle ní ležela holčička takovej drobek a bylo jí 11 týdnů , tak říkám jé vy jste ale malincí kolik jí je? 14 dnů?? :zipper_mouth: hold jsem se mírně sekla, ale naše Neluš vedle ní byla jak obřík :sweat_smile:
1. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz
jj to se nedá absolutně odhadnout, jsem pročítala téma malé miminka a tam kočka fotila svoji 6 měsíční holčičku se 6 týdenním chlapečkem kamarádky a jsou stejně velký, akorát na holčičce je vidět podle obličeje, že je starší
1. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
krásnou neděli holky, nevím jak je u vás ale tady je tma, zima a prší to je teda jaro :rolling_eyes: ale aspoň jsem stiíhla uklidit jak už dlouho ne :grinning: akorát jsme zažili šok, seděli jsme s manžou u telky po obědě a najednou začal z ložnice vřískat monitor dechu tak jsme tam letěli a malá v pořádku, bylo to slabýma baterkama každopádně jsme zažili šok a já jsem to ořvala a hodinu mi trvalo mi než jsem se z toho oklepala. fuj už to nechci zažít.
2. kvě 2010 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj holky semy a el máte to za páááár co ? :sunglasses:
2. kvě 2010 v 16:36  • Odpověz
jdu se k vám pochlubit naší první mrví :grinning:
2. kvě 2010 v 16:36  • Odpověz
mrkví ... ale trochu to mrvím :grinning:
2. kvě 2010 v 16:37  • Odpověz
ahoj ladi supeeer,a jak mu chutnala?? já jsem zrovna dneska v hypernově koukala na knížku o příkrmech, byli tam recepty na pyré a vůbec na ty první jídla tak až to bude aktuální, a u nás to bude aktuální už za chvíli začneme po 4. měs. s příkrmama, půjdu si jí koupit. :dizzy_face:
2. kvě 2010 v 18:41  • Odpověz
Marti- s příkrmama klidně počkej. Štěpi měl první mrkvičku v pátém měsíci,ale stejně jsme pak začli úplně až v tom šestém. fakt není kde spěchat :wink: :slight_smile:
2. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz
autor
Ahojky holky, Strouži tak tohle mě už taky parkrát vyděsilo a po každé to teda rozdejchavám hodně dlouho. Poprvé to bylo v nemocnici kde jsem se rozsypala a před sestou začala brečet, ale bylo to tím, že jak převlíkaly postele tak to omylem posunuly a málá se pak jen přetočila z boku na bok a bylo to . No a poslední mám z dnešní noci kdy to zažalo houkat a bylo to taky tím, že malá jak se už mrví byla na druhé straně postílky, ale šok je to pokaždé fuj fuj
2. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz
strouží to je divný slabý baterky ti mají dopředu hlásit blikáním červenýho puntíku na tom přístroji kde to zapínáte :confused: spíš se malá nějak posunula a byla mimo podložku né?

No vítovi mrkev jela pak to obulel že už není ale zítra dostane zase jen štávu z bio mrkve protože chci začínat postupne má ještě čas :slight_smile:

Kátí přští týden posílám bio gáju snad pomůže

misi ty si smalou taky v té nemocnici zkusíš.. moc vám přeju at už máte ty důležitý zákroky za sebou s ste v pořádku
2. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz
no právě že ne, ležela přesně uprostřed postýlky kde je podložka, manža to vypnul a zapnul a už to nehoukalo ale svítila ta kontrolka baterek, tak jsme vyměnili baterky a zase vše v pořádku. tak fakt nevím asi nějaký šotek ale vyděsila jsem se pěkně.

miši no já právě zkoušela dát malou na druhou stranu postýlky a i tam nanny fungovala tak fakt nevím, jenom doufám že se to nebude opakovat protože jsme se z toho s manžou celkem sesypali :pensive:

leni no asi se zeleninovýma příkrmama počkám ale zahušťovat kašema to už chci od toho 4. měsíce, malá je hroznej jedlík třeba večer by měla vypít 170 ml ale ona klidně zbaští 250 ml ale pak zase zaspí většinou to noční krmení ale jsem zvědavá jak dlouho jí bude čistě jen sunar stačit tak proto se těším na kašičky :dizzy_face:
2. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz
Ladi: super fotky :wink:
3. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
ahoj holky-ahoj ladii no jo utika to ,uz aby to bylo nejak uz nemuzu vse me boli......
na prikrmy se netesim:slight_smile: cele dopoledne jsem to varila a pak mala udelala bleeeee ja byla cela od mrkve
3. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz
Holky tak výsledky na těhu cukrovku jsou negativní. SUPER!!!!
3. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
ahoj holky,
frkla jsem si malou do vaku a můžu se podívat na chvíli do světa internetu :grinning:
3. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz
kual: moc vám to spolu sluší holky :wink:
3. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.