• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
luci, tak super, ať žije sladký :grinning:

strouži, tak to s tím monitorem by mě natáhlo.. my doma takovou věc nemáme, ... já to ani nechtěla...

laduš, předem díky za BG a dej mi vědět do IP, co jsem dlužna

elo, ty jo, jako fakt mazec, jak ti to utíká... ale buď ráda, že nejsou takové pařáky :wink: to bych asi já byla vyřízená ještě víc :rolling_eyes:
3. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
kual: jj, už jsem si za odměnu dala čokoládu :grinning:
3. kvě 2010 v 15:24  • Odpověz
luci, ty jo, taky bych si dala, jenže já můžu jen kostičku a jak se znám, tak by mi to nedalo a sežrala bych ji celou :grinning:
3. kvě 2010 v 15:40  • Odpověz
kual: já ji sežrala celou :grinning:
3. kvě 2010 v 15:41  • Odpověz
ahoj holky

luci gratuluju k negacukrovce to se někdo má :wink:

kuli sluší vám to,akorát jsem si myslela že to máš zavinovačku popravdě já jsem odpůrce vaků,šátků aj. u miminek no ale je to vaše věc, no každopádně vám to sluší :wink:
3. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz
jinak s tím monitorem, no řeknu ti to tak, lekla jsem se to jo ale radši budu vylekaná z občasného falešného pískání než se pak mlátit do hlavy kdyby se něco stalo. mě to pomáhá být klidnější,protože opravdu tuhle tématiku nepovažuju za prdel, mému kolegovi z práce se malá dusila 4x a 3x jí z toho zachránil Nanny. a mé spolužačce zemřel sourozenec na SIDS takže obecně radši budu za hysterku ale pro zichr ho mám. já jsem asi divná, s touhle problematikou jsem měla problém i v naší porodce a i díky rozporům v důležitosti kojení nad udušením dítěte jsem rozhodnutá že pokud budu mít další dítě do naší porodnice už rodit nejdu. ledva tak porodit a nechat se převést s malou jinam, neboť pokud se jako matka zeptám na první pomoc v případě dušení a blbka sestra z novorozeneckého mi řekne že děcka se dusí málokdy!!!!!!!!!!!!!!, hodí mi tam malej letáče a začne mi zase vykládat další hlody o kojení o možnosti půjčení odsávačky ačkoliv mlíko nemám , tak to fakt nejsem schopná vydýchat!!!!!
jsem prostě divná ale pro mě je důležitější jesli mi malá dýchá než to jestli je kojená !
3. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz
jinak já jsem dneska sežrala dvě tiramisu, vypila 3 kafe se šlehačkou a zajedla jsem to taštičkou z mekáče :grinning: ještě že nekojím z tohohle množství cukru a kofeinu by malá nespala asi měsíc :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz
čau kočky, kual ten vak vypadá dost v pohodě, malá je v něm pěkně, my měli jakýsi půjčený, ale Klára do něho zapadla a úplně se málem stratila :sweat_smile: tak už jsme ho vrátili a teď čekám jak na smilování na šátek, minulý pondělí už jsme ho dali zaplatit a nějak stále nejde, tak už jsem si psala holčině, ať mi pošle podací číslo a můžeme reklamovat. Klárka nechce být v kočárku ani za mák a jak teď čtu samé chytré knihy jako Koncept kontinua atd, tak začínám chápat konečně proč a jak je důležitý mít ji co nejvíce a co nejčastěji na těle pro její další vývoj. No jsem zvědavá, jak nám to půjde, doufám, že jo. Možná to chtělo začít už dřív, ale snad si zvykne a zalíbí se jí to :confused:
Strouži, no vidíš, jak si pěkně dopřáváš, moc Ti to přeju, po těch všech nucených dietkách :wink: já dnes uvařila rýžový nákyp a dala do něj maliny, co koupil manžel mražené, zbytek tropického kompotu, pár kousků ananasu a banány, taky mňamka :dizzy_face:
3. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz
ahoj rinty no to se nedivím že se malá ve vaku ztratila, je to takovej drobek, to naše Neluš by z toho vypadávala :grinning: a co ses v tý knížce všecko dočetla? já teda necítím že jsem opožděná ve vývoji když mě mamka vozila jen v kočárku :sweat_smile: , no a naše Neluš kočár i autosedačku miluje,položím a chrápe ještě ani nevyjedem z baráku, stejně tak postýlku, podle mě je to spíš o tom na co si dítě zvykne, malá je zvyklá na svůj "prostor" nespí s náma nikdy, snažíme se jí uspávat do polospánku aby se naučila sama usnout v postýlce atd. třeba dneska jsme jezdili kočárem od 10 dopoledne do 5, nohy mám uchozený a kdyby mi už nebylo odpoledne zima tak by tam byla schopná chrápat doteď :grinning: jediný co se potvůrka naučila že chce aby byl kočár neustále v pohybu a drnacal pokud tvrdě nespí takže když chci sednout do cukrárny a kočár zaparkovat někam do rohu musím s ní předtím chvíi jezdit aby tvrdě usnula a pak dala pokoj abych si mohla podrbnit s kámoškou u zákusku v klidu :grinning:
každopádně přijeli jsme z venku, hodinku byla vzhůru a otáčela se pořád na telku drbna jedna, okoupali jsme, zbaštila mlíko 170 ml a k tomu 100 ml čaje a padla za vlast :grinning:

a dietky no jo to víš doháním ztracenej čas a výčitky vůbec nemám stejně vážím o 8 kg méně než před těhu takže pořád mám náskok,ale jak dlouho kdoví, protože jsem v cukrárně denně :grinning:
3. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz
jinak jsme se dneska rafli s manžou, přišel z práce nasra.ej a vybil si to na mě,začal zase vykládat že jen on pracuje, on má starosti, protože já jsem přece na dovolené že? :angry: takže to Skončilo hádkou, pak sebral že jede na poker do opavy ale za půlhodiny přijel že tam dojel, rozmyslel si to a vrátil se dom a ještě mi přinesl velkou kytku. akorát že Oliver je úchyl na květiny, jak vidí kytku vříská a chce jí ohryzávat, dali jsme tu kytku na regál nad televizi a ten kočičí magor tam zase vyskočil, shodil vázu, takže jako už jednou voda tekla po celé stěně, do telky, dvdčka atd. pak skočil na záclonu a houpal se tu jak opice, přísahám brzo ho zabiju :grinning: doufám že výchovu Nelušky zvládneme líp než výchovu kocoura, tu jsme totálně nezvládli :sweat_smile:
3. kvě 2010 ve 22:43  • Odpověz
ahoj strouzi :grinning: to ja vzdy manzelovi reknu ok -tak si to na tyden vymenime uvidime kdo z koho.....
u nas to bylo naopak po 2 letech jsme se hadala ja kdyz jezdi pozde z prace
4. kvě 2010 v 07:42  • Odpověz
ahoj eli nojo to jsem udělala nedávno to měl kecy že jsem doma nestihla povysávat přitom jinak byt uklizený prostě jsem to nestihla malá spala tak jsem jí nechtěla budit vysavačem a přišel tam mu říkám půjdeme s malou ven tak vysaj no a on začal vřískat že prej on byl v práci ale já doma válela šunky že akorát chodím na procházky a vykládám jak jsem z toho unavená. tak jsem se dožrala , vrazila jsem mu malou a šla jsem ven, malá byla ten den protivná no neuběhlo ani půlhodina a volal že neví co s ní ať přijdu dom a pak se mi omluvil. že mu stačila ta chvilka a měl všeho plný kecky :grinning:
4. kvě 2010 v 07:47  • Odpověz
a to ani malá nebrečela jen mrčela tak by mě zajímalo co by dělal kdyby malá vřískala a já nebyla doma asi by skočil z balkonu. manža vůbec tohle blbě zvládá, stačí že nezvládá koukat jak jí čistím nosík prej by to nezvládl nervama :grinning:
4. kvě 2010 v 07:48  • Odpověz
čauky holky dlouho jsem tu nebyla tak jak jsem na tom hydroskopie ukazala uplny opak než HSG před 4 lety mam neprůchodné vejcovody levy jen tak tak tak se toho mimiska jaky vy všechny asi tak brzy nedočkam holky všechno jsem propasly proč mi není 20 a řešila bych to jinak ted jsem dopadla tak že mě čeka IVF na které musím šetřit a pokud se nepovede zase šetřit a pořad dokola holky už si doopravdy myslím že to dítě mít nikdy nebudu bylinky nepomohly doktoři a a ani příroda a Bůh ten se na mě vykašlal uplně budte rády že máte své uzlíčky doma a nebo pod srdíčkem jsem uplně na dně :frowning2: žadnou operaci mi nenabídly na průchodnost a ani na odstranění tak ted jen čekat a snažít se možna příjde zazrak tak se mějte :wink: :frowning2:
4. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
Petra: to mě moc mrzí, ale divím se,ž e ti nenabídly laparoskopii. Zkus si o ní zažádat, ne? Přeju hodně štěstí a sil.
4. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz
Luci kdyby mi nabídli tohle si myslím že bys mi ty vejcovody vzali určitě zkusím ještě jesli se to nedá nějak zprůchodnit no uvidíme ale díky pá
4. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
ahoj holky....
Peti teda tak to je síla...hele ale vekcovody přece nemůžou vzít ne? když tak vaječníky....aspoň myslím....třebaby se to laparoskopcky ještě dalo půchodnit.....:slight_smile: tak moc držím pěsti :slight_smile:

přidávám dnešní bříško a kocoura jak mě chodí líhat k počítači...
4. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz
SEmy: bříško krásny a kocour naprosto úžasnej!!!!
4. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz
strouži, nechtěla jsem, aby to vyznělo nějak blbě s tím monitorem... já to chápu, že máš strach a vůbec, když máš kolem sebe někoho, kdo bohužel přišel do styku s SIDS :confused:

rinti, malá je v tom vaku taky ztracená, ale jí absolutně vyhovuje ta tma a to že je tam taková "zapadlá", mě jde hlavně o to, že se v tom krásně vyprdíkuje... šátek chci taky, takovej ten pružnej,ale to až dýl...

semy, krásný fotky, mě se stýská po bříškůůůůůůůůů :sweat_smile:

peti, hele, zkus na doktora více naléhat, že bys prostě chtěla tu laparku.. já jsem vždycky napochodovala k doktorce, řekla jí, že chci tohle a tohle vyšetření, co ona na to a domluvily jsme se vždycky... člověk musí být tak trochu drzej a nenechat se "odpálkovat"... :wink: jinak mě to moc mrzí :cry: ale hlavu vzhůru...
4. kvě 2010 v 15:43  • Odpověz
ahoj holky, nedá mi to a musím reagovat na Petru, nemůžeš zatracovat laparku, třeba ti ty vejcovody prošťouchnou a i kdyby si je vzali což si nemyslím, že by byl tvůj případ tak půjdeš pak na IVF. Laparku bych být tebou zkusila protože jinak ti je asi nezprůchodní nic a podivej na luckamb ta byla na laparce a chvilku po tom otěhu přirozeně. Myslím, že bys opravdu měla napochodovat k dr. a rezolutně jí říct chci laparku, nevím co je to zač když ti nabídli jen IVF bez toho aby s nejdřív zkusili na ty vejcovody podívat zevnitř. Ale holka hlavu vzhůru a držím palce!!!
4. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
neuzil: přesně tak,souhlasím a jsem velkej propagátor laparky :grinning:
4. kvě 2010 v 15:54  • Odpověz
:wink: :wink: luci se ti ani nedivím díky tomu máš mimíska v bříšku a Petře vřele doporučuji, určitě lepší než doma sedět a ničit se tím, že jsem pro to nic neudělala a čekat až našetří na IVF.
4. kvě 2010 v 16:02  • Odpověz
čauky, nejsem sice žádný fanda zásahů do organismu, ale souhlasím s holkama, proč to nezkusit, když to může pomoct. Není to o tom, že jim jde prostě o vejvar z IVF, nebylo by to poprvé :angry: držím palce, stejně tak chrobáčkovi, už tu taky dlouho nebyla, jakpak se asi má. :confused:
4. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz
ahoj holky,

peti jsem ráda že ses po dlouhý době ukázala, moc mě mrzí že máš takové problémy ale souhlasím s holkama, zkusila bych tu laparku, protože nemůžeš dopředu přece říkat nepůjdu na ní aby mi něco nevzali , třeba by to pomohlo. já vím nám se to mluví s děckama a těhupupkama ale moc dobře si pamatuju jak jsem řešila štítku,je to jinej orgán ale situace byla stejná byl to krok do neznáma prostě jsem to musela risknout a byl to správnej krok, takže se zkus o tom poradit z více doktorama. určitě je to lepší než sedět doma a brečet že budu šetřit dlouho na IVF které se ani nemusí vyjít na poprvé. hlavně dle mě neriskuješ nic, i kdyby si šla na laparku tak to neznamená že ti pokud bude něco špatnýho cokoliv vezmou, něco ti profounkou, mrknou na to a to je vše, jen až pokud ty budeš souhlasit s odebráním čehokoliv ti to můžou vzít a hlavně laparku ti platí pojišťovna tak proč to nezkusit. :wink:

semy krásnej pupík a kocour je zlato, snad nebude žárlit jak ten náš, Oliver se teď naučil si stoupnout k chůvičce v ložnici a vřískat do ní abychom si ho všímali :grinning:
4. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
Holky, dneska super noc, asi se už trochu srovnáváme s nočním životem :slight_smile: krmení ve 21h, pak ve 2h, a pak o půl 6
:dizzy_face: Musím ji hold škádlit mokrým hadrem na hlavičce, páč mi u toho lenoch usíná ale paráda.

strouži, vy máte doma takovýho žárlivce kocouřího? To ta naše bafu ji furt hlídá... každý ráno ji očuchá, olízne ručičku (tož to ji pak samo omeju), ale když leží venku v kočáře u baráku a ona začne třeba brečet, tak hned běží ke kočárku, jako abych to vzala na vědomí a tak jen přijdu, zadrncám a je klid :grinning:

Naše hlídačka (snad mi ji nesmažou) :frowning2:
5. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz
Tak já přidám taky svojí směčku, ať se pokocháte.
5. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz
čauky holky,

Petro.....jako velmi zkušená snažilka vůbec nechápu co píšeš... pokud máš neprůchodné vejcovody tak ti museli něco nabidnout jako řešení. Pokud je nelze při laparoskopii zprůchodnit resp. je malá šance, tak je tvojí jedinou možností IVF. A pokud máte dobrý spermiogram a ty budeš dobře reagovat na stimulaci nebude vás to stát téměř nic pokud půjdete napr. k Apolináři. Pokud máš zájem ráda se s tebou podělím o svoje znalosti.

Týnko.. jsem tu žiju :slight_smile: vše co se se mnou děje mám v albu :slight_smile: aktuální datum příjmu našich dvojčátek je 18.6. :slight_smile:))) tak doufám, že to všechno proběhne a konečně se dočkám :slight_smile:
5. kvě 2010 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, kuli my máme tyhle super noci denně, buď mi spí od půl 8 až do rána a nebo se vzbudí jednou kolem půlnoci :grinning: každopádně je to sranda budí se i usíná podobně jako v bříšku, akorát by mohla vstávat později než v 6 ráno ale zase si říkám že když tak pěkně spí v noci že jí to nemůžu snad ani vyčítat :sweat_smile: každopádně s tím hadrem mokrým to je sleng nebo fakt jí škádlíš hadrem?? :sweat_smile:

jinak koukám jaký máte doma zvěřince, super, hlavně ty luci to bude mazec s mimčem, já přiznám že někdy mám chuť olivera zabít, ale jako přiznám je to naše chyba my jsme si ho rozmazlili a tak teď chudák žárlí. snažíme se mu věnovat stejně jako předtím, dokonce ho uplácíme dobrůtkama :grinning: ale jinak taky když malá brečí tak tam běží a kouká a jednou za mnou přiletěl do kuchyně že malá brečí.

jo a dneska holky malá začla pořádně cestovat v postýlce, v noci jsem jí načapala jak leží na štorc v postýlce úplně v čele postele tam kde má poštářek přilepená k medvídkovi akorát že bez peřiny tak studená jak led tak doufám že nebude z toho nemocná.každopádně musím pochválit Nanny, ať ji dám v postýlce kamkoliv tak funguje takže to že pískala nebylo rozhodně z toho že by ležela mimo.

chrobíku příjem dvojčátek jo? :grinning: moc ti tu všechny držíme pěsti, to bys mohla mít březňátko pak jak já že? :wink:
5. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz
Marti- kupte pro malou na spaní ten spací pytel. fakt super věc :wink:
5. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
téééda holky to máte zvěřinec :sunglasses:

Jak si chválíte super noci tak náš mladý pán je hladovec půl roku vstávám co dvě hodiny :rolling_eyes: :dizzy_face: někdy teda dá i 5,5-6 hodin ale to sou světlé vyjíimky které se zopakovaly tak 3x za celou dobu :grinning: a včera předvedl na váze 8,65 :astonished: :grinning: dostává už mrkev a asi nás jednou sežere. No jo když má tatínek bez 2cm dva metry tak se pak můžu divit co ? :grinning:

stouží pytel je super věc ...Víteček se odkopává ale všemu je už konec :wink: viz foto

Káti kapky ti odešly tak dej vědět až dorazí :wink:
5. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.