• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
cenu za pytel nechtěj vědět ...to byl zase můj super úlet, protože víta musí mít Merino vlnu :sunglasses: :grinning:
5. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
Já mám krásnej spací pytel z Kiku a stál asi 269Kč.
5. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz
no jo spací pytel mám z tesca ale ještě jsem do něho malou nedala. na nohy to beru že bude malé teplíčko ale co na ruce jak zařídit aby je měla v teplíčku?

ladi no řekla bych ti asi tak, má li hlad dej sunar :grinning: :grinning: :grinning: dělám si srandu ale jestli mu to nestačí a já se chtěla vyspat tak bych tím sunáčem prostě aspoň večer přikrmila nebo zahustila kaší protože vstávat tak často to by mě jednoznačně zabilo :sunglasses: mě malá takhle spí od porodnice, nebo teda od chvíle kdy sunarujeme, tak doufám že jí to vydrží co nejdíl, když jsme čistě jen kojili vypadala noc naprostě stejně, co hodinu dvě hodiny vzhůru než jsme uspali mohli jsme začít znova, teď vstávám jen 1x v noci, šupnu flašku malá ani neotevře oči, dopije a padne za vlast a já chrápu dál s pocitem že do rána je klid :grinning: hlavně v noci dávám teplejší mlíkčo a to fakt krásně uspává :slight_smile:
5. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
lucí no já chtěla aby se mi v něm v létě nepotil a v zimě mu nebyla zima takže sem dlouho vybírala :sunglasses: fííííha 26tt :dizzy_face: už se to blíííží ... hodně spi a váááálej se :dizzy_face:
5. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
jůůů stouží já sem hrozně šťastná za koooojo :grinning: sunar bych nedala i když ho mám připravenej kdyby nebylo mlíko ale stříkám jak vodovod takže to asi nehrozí :grinning:
5. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
ahoj holky....
Luci vy teda máte pěknej zvěřinec :grinning:
jinak spcí pytel chci taky pak pořídit....přijde mě to super že z toho mimi nevyleze a neodkope se..takže u nás je to jasný .-)

ladi a kolik teda stál ten tvůj?
5. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz
Jinak ještě přidávám ějaké fotky..jsme se byli fotit tam co při svatbě skoro před dvěma rokama .-)
5. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz
marti neboj, ručičky bude mít taky teploučké :wink: . my jsme koupili z MMb a fakt je fqajn,že se v noci nebudím kvůli toho,abych Štěpiho přikryla
5. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
péťe moc přeju těhulkování ...vím, že to musí být děs koukat tady na nás mámy a na čekající skoro mámy ale uvidíš že se dočkáš jen to čekání :pensive:

semy týýý jo parááádní bříško :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: někdy se mi po něm zasteskne ale sem ráda, že je kluk venku a vpořádku :slight_smile:

Jinak v Intersparu mají akci na hugies plínky ... balení za 319 (mega pack) při odebrání 2 kusů přebalovací taška zdarma. Já je používám a sou to nej plíny :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz
http://www.dulinka.shop4you.cz/bambinomerino-spaci-pytel-sky-prouzek-od-3-mesicu-do-2-let/produkt-3453/

semy odkaz pytel ...je fakt že je v něm víta když bylo vedro i když byla zima a celý tělo i ruce má o.k. :dizzy_face:
5. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
ldi díky..vypadá super...tak uvidíme že b třeba pak pořídili..líbí se mě ten atroš..řesně že v teple se nezpoí a v zimě mu není zima....
a je dost velký že vydrží fakt dlouho....tak pak někdy po porodu .-)
jinak dík...bříško mám pocit že už mám mega :grinning: hlavě jak mě to jde všecko jen do bříška, tak už ho mám pěkně těžký a tahá docela solidně..sem áda že mám ten podpůrný pás...ten e fakt super....
5. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz
semy taky sem si říkala cena teda šleha ale fakt sem chtěla jeden pořádnej a hlavně na léto když nebude takovej hic a na peřinu to nebude :wink: je opravdu strašně tenounkej ale je i na zimu :wink: Víťa začal hrozně kopat nohama ... poslední dva měsíce takže tady nemá šanci .. nakonec si říkám, že to byl super kauf :grinning:

jo a bříško bude teprve mega se připrav ... :dizzy_face:
5. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz
ladi já jsem hrozně šťastná za sunar a veřejně prohlašuju že vážně uvažuju že nebudu kojit ani druhé dítě a zabijte mě, jsem sobec a nevím co ale mám to u zadku, kdo vidí naší Neluš nechápe jak je to spokojený děcko skoro nebrečí, krásně spí,zatím se neprojevují žádné alergie ani nemoci, já pohodová fakt si tu mateřskou užíváme všichni :sunglasses: a vůbec pokud mám streptokoka a na štítku beru sillný hormony tak si stejně nemyslím že mám košer mlíko :sunglasses:
5. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
semy sluší ti to a i já ti pomalu začínám závidět bříško (ale porod teda ne) jájsem magor, teprve jsem porodila a už čumím po těhubříšku, takže to vidím tak že ač jsem říkala že druhé dítě nikdy tak za chvíli už budu zase šílet s ovutestama :grinning: ale teď ještě ne, včera jsem si vzala první antikoprášek páč přišla první mrcha :dizzy_face:

ten pytel no ty bláho to je ale cena :sweat_smile: v létě si myslím že pytel potřebovat nebudu máme byt teplej

ladi ty používáš hugies?? já jsem s hugieskama nespokojená,používáme pampersky ale totálně jsem se uchvátila tescoplínama a plínama z DM, cena super, a přijdou mi dokonce že sajou víc jak pampersky
5. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz
strouží jojo rybyčky by to mohly být :slight_smile:
5. kvě 2010 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz
strouži děkuju :slight_smile:
no mě je jasné že mě bude bříško moc chybět....ale co se dá dělat..věčně být těhoná nemůžu že :grinning: ale na davídka se tak strašně těším, jako z týhle stránky bych už klidě rodila, aby už byl s náma :dizzy_face: :grinning:

tak my máme byt sice taky teplej...ale myslím že i v létě je pořeba dítě přikrýt...a když je to takovýhle fajn materiál že se pod tím nespotí tak je to super.....
5. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
chrobi já jsem chtěla berana protože manža je taky a já býk tak jsme mohli být pěkně vzteklá trkavá rodinka ale tak máme rybičku a jsem ráda :dizzy_face:

semy já jsem měla bříško malý a netrpěla jsem ani na otoky takže klidně bych byla těhule navěky, jediný co mě v těhu štvalo byla cukr. dieta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
tak otoky naštěstí taky netrpím....
já mám nejhorší asi jen to tahání a pnutí a pak bolesti kyčlí...ty zovna dneska mě teda dávaj zabrat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jiank je to taky pohoda .-)
5. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz
semy: super fotečky. :wink:
5. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz
25 + 6 (Dnešní bříško)
5. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
Luci krásnéé bříško..takové maličké :slight_smile:)
5. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
semy: děkuju, jj je to prcek, ale fakt mám nahoře 7kg a mám to jen v bříšku a v prsou, takže v podstatě vyrostlo dost :grinning:
5. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
luci krásný bříško, akorát nechápu jakto že já měla nahoře při porodu jen 3 kila ale břucho jsem měla jak tank :grinning: teda oproti tobě
5. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
luci já mám 7,5kg..tak tak stejně.... taky to mám jen v bříšku prsou..:slight_smile:
strouži ty jsi to měla tou dietou asi :wink:
5. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
semy já jsem právě při té dietě přibrala 3 kila :grinning: do toho 7 měs. než mi našli cukrovku jsem nepřibrala ani deko páč jsem blila jak amina , pak ale našli cukrovku začla jsem jíst méně a jen ty určité věci a tak jsem blila taky ale už méně. asi fakt tělo vědělo že mu to nesedí protože právě jsem nejvíc zvracela sladké věci
5. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
no jo vlastně ty jsi hodně zvracela..tak to bylo asi tím....no hlavně že je malá v pořádku .-)
5. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz
Luci to jsou těhu rifle? jsou nadherný :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
jj je až moc, pěkně se teď dojídá . a hlavně se ukázalo že váha mimča není podle toho kolik matka přibere, já jsem nic nepřibrala, dietu na cukrajdu jsem celkem dodržovala, první trimestr to jsem snad vůbec nejedla max jablko denně prostě šílenost ale malá měla skoro 4 kila!!!!!!každopádně je to na druhou stranu to blití a dieta super, mám o dost kilo méně než před těhu takže mám plno skříň hader co jsem dřív neoblíkla a teď jsou mi volné :wink:
5. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz
strouží však jsi kočka :slight_smile: mamka jako lusk
5. kvě 2010 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: dík ty budeš taky, počkej až budeš blít za dva embryáčky, mě stačilo jedno vysávadlo a myslela jsem že vybliju vnitřnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: z nás ještě ty děcka udělaj hubený topmodelky :grinning:
5. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.