• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
ježiš my o vlku... teď slyším z chůvičky rozčilování a letím tam a malá má na hlavě deku :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz
holky, ten usínáček je fajn, když kojím, tak jí ho vrznu do ručiček, aby mě neboxovala nervně hlady :grinning: a pak jí vlastně po koju s tím odnáším do postýlky, někdy si to taky nějakým záhadným způsobem mrskne na obličej :grinning: očividně se jí to líbí, ale já ji to pro jistotu dala pryč :confused: tohle je taky takový plyšový, mě se s tím moc dobře muchluje taky :grinning:

ááá slunce vyšlo... hurá :dizzy_face:
6. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz
rinty nevím ale asi je to tím že si toho víc všímám protože mi to vadí a tak jsem na to víc všímavá. třeba ty by sis kojící v ikei nevšimla :wink:
6. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz
hádě se mi teď začalo mrskat v postýlce, tak tam přijdu, narvaná v tom mantinelu, kroutila se chudák, u toho si prdla... ale takovej ten mokřýš obávanej, tak že máme asi plno v plíně :grinning: a spí dál.. čekám, kdy ji to začne vadit na tom zadku a vzbudí se...

rinti, já bych taky měla něco dělat, ale když mě se nic nechce.. a práci mi neuteče :grinning:

jinak já se tak těším na tu sušičku, jsem absolutní odpůrce žehlení :rolling_eyes:
6. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz
strouži já myslela tu svatební storku :wink: jinak já zase zažila, jak se takhle chodící dítě pokakalo až za hlavu a matku, která takhle seděla na IKEA bufetě nenapadlo nic lepšího, než dcerku položit mezi stoly jedlíků na záda a přebalit na místě a to byl opravdu humus. PS, taky jsem zrovna byla těhu :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz
ahoj holky....
teda vy máte zážitky :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz
ale pěkně jste se tu rozjeli..tomu říkám zaneprázdněný matky :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz
semy, ahoj, no jo, jsem líííná jak veš :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
kuli však v pohodě..jen odpočívej....práce není všecko a neuteče :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz
kuli ale i při sušce se musí žehlit ne?

rinty no jo jak naschvál se mi stávaj tyhle story, je to jako po potratu taky se mizdálo že je nějak víc kočárků a těhulí jak naschvál

semy to víš dítě mi spí už 6 hodin tak je škoda ho budit, navařeno uklizeno je tak co dělat jinýho :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz
strouži u tebe už to ani neberu...to tvoje malé spavé stroužátko :dizzy_face: :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
strouži, vyžaduju sušičku s programem "do skříně",kdy fakt ty hadry nejsou pomačkaný a jen to skládáš a frkáš do skříně. Kamarádka ji má a ukazovala mi to. Vrzla prádlo z pračky do sušičky, dala ten zázračnej program, tak jsem si říkala, leda hovno, bude to zmačkaný a prdlajs :sweat_smile: fakt to bylo jak vyžehlený a jen to naskládala... netuším, jak soudruzi přišli na tenhle zázrak,.. ale vím, že to prostě musím mít :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz
tak tomu říkám INTELIGENTNÍ sušička :dizzy_face:
6. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz
prostě do sušičky to porodný vrazím a budu mít klid :grinning:

áááá jdeme jíst, hladovec se vzbudil... :grinning: spala od 10h :confused: :sweat_smile:
6. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz
kuli to se vyplatí :slight_smile:
já část porodýho vrazím do látkovek a část asi na obložky na dvoje futra .-)
my by jsme sušičku stejně eměli kam dát :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
semy, já jsem si to nejdřív v šatně vyměřila, zda se mi vleze vedle pračky a pak jsem šla za mužem mu to oznámit.. a samo jeho reakce... "ti říkám, že se to tam nevejde"... já na to, ... tssss, vejde, mám to na cm změřený :grinning:
jinak tvoje investice je rozumná :wink: :grinning: doporučuju nakoupit ty AIO, jsou sice dražší, ale pohodlnější (hlavně pro chlapy, ten můj je z nich nadšenej).
6. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz
no já už něšjaké mám, takže budu dokupovat druou část...už mám i ty AIO...:slight_smile:
tak to máš dorbé že máte šatnu...my nemáme a strašně to tu chybí....no ale zas máme dva pokojíčky,tak se to tím trošku srovná .-)
6. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
tchýně mi napletla vlňáčky na zimu, tak se těším, až je prubneme :slight_smile: jen je musím ještě "naimpregnovat" :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
#
77olga | 25.03.2010 18:27
Hani,nesmíš věřit každé hovadině.... Fakt je to tak, pokud vytáhneš prádlo ihned po skončení programu, je krásně nadýchané, hladké, netřeba žehlit. Zmuchlané by bylo pouze v případě, že bys přeplnila sušičku, tzn. že bys jí naplnila až po okraj....

*
RE: /
Neznámý uživatel | 25.03.2010 19:03
btw já tomu nevěřím, jen... hodně se tady dává na to co je v testech, podle tohoto by si pak nikdo sušičku nekoupil

#
RE: /
Lucie.v | 25.03.2010 09:53
Tedy, nechápu, který blb ten článek psal, ale já opravdu od té doby, co máme sušičku, nežehlím. Když to hned vyndáš, uhladíš rukou a poskládáš, tak je prádlo opravdu krásné. Jinak, počítala jsem, že jedno sušení si vezme max 2,5 kWh, což při našem tarifu je kolem 5 Kč. Žehlička bere 1,75 kWh + práce a čas. Ta sušička mi z toho prostě vyjde levněji
6. kvě 2010 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz
to je fakt prča :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz
no já bych šla do sušky hned ale není fakt kam dát tak až v příštím bytě :grinning:
6. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz
tak takhle dneska spinkala Klárka
6. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz
chrobi, díky díky díky :grinning: vuááááá jak já se na tu svoji novou technickou kamarádku těším :grinning:

ženy, jdeme ven, bo slunko šajnuje jak blázen a tak toho jdu využít :wink:
6. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz
rinty malá je krásná, proti naši Neluš takovej drobek, když dám malou do zavinky tak už pomalu nedopnu ten suchý zips a lezou jí z toho nohy :grinning: no jo 5,5 kg udělá svoje :grinning:

kuli vy tam máte slunko? u nás leje, je zima tma no fuj, s malou jsem byla venku jen na chvilinku a stačilo, zmrzlá jsem byla jak hovínko :grinning:
6. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz
tady se udělalo docela hezky...jsem teď vešela mimiprádlo na balkon a chvílema i sluíčko vylezlo :slight_smile:
rinty krásně malá spinkala...takový zlatíčko..ajak má ty ručičky :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz
tak do ted tady bylo krásně, stihla jsem nákup a pojezdit.. ve čtvrt na šest jsem došla dom, nakrmila malou, byla pokaděná totalně... tak jsem ji rovnou vykoupala, no a co myslíte, zasedneme hezky navoněný do křesla a trrrrrrrrrrrrrrr... střílečka s mokřýšem... tak jsme šly znova přebalovat.... :grinning:

rinti, to je prďolka malinkatá,.. je krásná :slight_smile: já do tý rychlozavinovačky ji už dávat nemůžu, leze mi nohama ven :sweat_smile:
6. kvě 2010 v 18:43  • Odpověz
tak to mi jsme nestihli jít ven, manžel přišel kolem páté zmoklý jak vodník a teď se teprve vyjasňuje. Jinak jak dopoledne Klárka spala, tak pak zhruba od té jedné byla vzhůru, ještě teď jsem byla na kontrole v ložnici a pořád dudlá dudlana a pořádne nezaspala, zase zlobí to bříško. Teda kmínová polívka mě v tomto dost zklamala, nějak nezabírá :unamused:
6. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
ritni, no jestli sis dala té polévky hodně, tak to může mít někdy u miminek i opačný výsledek než který očekáváš :unamused:
6. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz
tak to jsem netušila, kruciš, mám ještě porci na zítra :unamused: no už naštěstí zase sladce spinká, jsem právě říkala manželovi, že to bude krásný až nám jednou řekne mami, tati :dizzy_face:
6. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.