• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
ahoj holky, kmínová polívka jo? ty jo jak to chutná ? já slyšela o nějakým kmínovým vývaru jakoby čaj ale už přímo pro děcka že to vypijou ale zatímnebylo potřeba to zkoušet Neluš na bříško skoro netrpí.
jinak já taky pořád přemýšlím jak to bude krásný až bude mluvit a řekne mi maminko , to budu totálně hotová z toho :dizzy_face: včera jsem lepila fotky do tý knížky "mých prvních 5 let" a při pohledu na fotky z porodu jsem si to zase ořvala. :grinning:
7. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz
čest,

mám na rozjezd dotaz... když sežeru pytel piškotů,zabije to malou??? :confused:
7. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
kuli nezabije ale být v její kůži bych být nechtěla :sunglasses:
7. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz
tak že asi tak... včera jsem koupila psovi balík piškotů... než jsem došla domů, tak jsem je načala, na zahradě jsem teda bafu dala nějaký kousky, v podstatě jsme to jedli na střídačku.. jeden já, jeden ona :sweat_smile: no a dopadlo to tak, že od půlnoci do pěti střídavě řev, kroucení, pokus o prdy... no a pak mi došlo,že byly na programu ty piškoty.. hooooodně piškotů :angry: jsem to ale matka nezodpovědná... :rolling_eyes:
7. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz
kuli a i proto nekojím, nevydržela bych dodržovat to jídlo, stačila mi cukrovka a i kdybych se snažila to dodržovat vím bezpečně že bych určitě dělala min. obden nějakou dietní chytu protože ono ani to nemusí být věc o které se ví že mimčům vadí ale třeba můžu sníst jablko a na něho může mít malá alergii a už to jede. my trpěli prdama když jsem kojila, co nekojím na ně netrpíme :sunglasses:
7. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
strouži,mno jo, v tom máš výhodu, že si fakt můžeš dát všechno.. jenže já zase kvůli jídlu nechci skončit s kojením, to hold se jednou za čas nevyspím v noci a vyžeru si to :rolling_eyes: u nás jablka nevadí, ty já můžu, a ani je neloupu :sweat_smile:
7. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
tak já beru že jednou za čas se to stane ale třeba moje známá ta jí všecko , pije kafe a děcko jí řve bolestí denně a to bych už pak jí zabila protože akorát děcku ubližuje tím svým kojením
7. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz
já naštěstí našla náhradu za kafe a to,že piju vlastně už od těhu Caro :wink: ale spíš čajíkuju, střídám to.. jako že jsem dřív čaje moc nemusela,tak ted si je vychutnávám.. takovýhle matky by potřebovaly dostat přes pusu a přes ruce... :angry:

Zítra budeme mít pernej den, první pořádná akce s výletem, vlastně dvě.. jsem zvědavá,jak to zmákneme... :sweat_smile:
7. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz
čau, kmínovou polívkou nás ládovali už ve školní jídelně, by mě nenapadlo, že jí někdo nezná :sweat_smile: jinak hezký den všem, malá opět spí a já opět nic nedělám :confused: :grinning: hrůza
7. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
rinti, já ji doma dělala taky :wink: ted teda ne, dělám spíš vývary, kvůli mě a muž má rád takový ty hustý,ve kterých stojí lžíce :sweat_smile:

Malá mi taky spí od 10h, já tu mám nohy nahoře, ale půjdu si dát asi oběd a zapíchnu to na gauč chvíli po té noci šílené :grinning: a měla bych žehlit.. se mi samo nechce :grinning:
7. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
Ahoj holky tak porodipis sepsan :wink:
7. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz
Elo, ahoj, ty jo, si pamatuju, jak to se mnou sepisovali... a hlavně jak jsem byla mimo,když jsem byla na porodním sále a všichni kolem mě chodili, mluvili mi na břiško a vyháněli malou ven se slovy: "Maruško, tak šup šup,......" a mě v tu chvíli,jako když mě opaří... říkám mužovi,hele, jak oni vědí, že se malá bude jmenovat Maruška... a on, že jim to neříkal... no jsem měla úplně vydylýtovanej mozek a zapomněla jsem, že jsme sepisovali porodopis a tam jsem jim to říkala :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz
ahojky holky
tak jsem zpět z kontroly a poradny ..
tak všecko v pořádku, krev z minula taky úplně v pořádku :slight_smile:
říkala že se malý pěkně tlačí dolů, ale naštěstí se neotvírám, tak je to dobré....
Vypsala mě mateřskou, takže nastupuju 26.5. :slight_smile:

Eli já jse byla už minulý týden sepsat porodipis .-)
7. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
:slight_smile: po nas jmeno nechteli.
ja jdu do poradny 18.5. pak uz me asi preda do nemocnice nebo uvidime
7. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz
semy, tak to je super, že je u vás vše v pořádku. :dizzy_face: mě hrozně vadilo ke konci, jak je malá sestoupá, jak mě ďoubala do míst, kde je slepák :grinning: a pak i níž.. to jsem myslela, že se vždycky počůrám a svíjela jsem se :grinning:

U mě jméno chtěli a to i kluka, i když jsme věděli z plodovky, že to bude holčička :slight_smile: tak jsem si vzpomněla, že muž říkal, že by se mu líbil Jakub... a já chtěla ze srandy říct Albert :grinning: nakonec teda jsem řekla Jakub..

Jo a jsem si ted vzpomněla, jak říkali sestřičky v porodce, jak je super, že to tam bylo samé původní české jméno... byly jsme dvě Marušky, Lááádik, Jaroušek, Radeček....
7. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz
Tak to já mám hlavičku pořád na pravém boku a nožičky na levém boku :grinning:
7. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz
čau holky jsem naštvaná, někdo mi dal připínáček do kola od kočáru takže ho musíme zalepit a proto jsme dneska doma :angry:

rinty tak to já asi kmínovou neznám :sweat_smile: a nebo znám ale nevím že je to ona :grinning:

semy gratuluju ke kontrole, porodopis? jako na co? máš nějaký zvláštní požadavky na porod? u nás kdybych s tím přišla tak by se dr. akorát naštval :sweat_smile:

eli ty už to máš taky za pár co?

no po mě chtěli jen jméno pro holku před porodem a to se ptali až jsem nastupovala na vyvolání a pak ještě po porodu se mě ptali jestli to tak chci nechat a musela jsem to podepsat ale to jsem byla tak grogy že jsem jim tam načmárala čáru :grinning:
7. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz
Kuli taky mě to není tolik příjemný jaks e už tlačí dolů, kolikrát to cítím docela přesně jak se tam cpe.....
Strouži s tím porodopisem to je tak že to tak maj tady v naší porodnici, je to něco jako registrace, prostě když pak přijdu k porodu tak už se nemusím starat o nějaké papírování, napsali si jméno, údaje z průkazky, rodinou anamnézu a tak.....:slight_smile:

Hele a vy máte ten kočárek někde venku? že vám ho tam někdo dal ten připínáček?....ale věřím že to naštve....
7. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz
ahoj koťata, to je super, že máte krásné výsledky kontrol, jen tak dál :wink: jj porodopis a porodní plán jsou dvě zcela odlišné věci, u nás teda porodopis musel sepsat každý. Strouži a jak víš, že Ti ten napínáček tam někdo dal, nemohli jste někde cestou na něj najet :confused: Jinak šátek už přišel, tak tady jsou první pokusy a už jsme s ním i polítaly po venku :dizzy_face:
7. kvě 2010 v 16:45  • Odpověz
rinti, je ten šátek pružnej? :confused:
7. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz
jináč fotky super :dizzy_face:
7. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz
aha tak to jo, já myslela že máš takový to jak si tam píšeš že chceš např. přiložit na prso umyté dítě, že chceš u porodu jen muže aj. dle mě moderní vymysli. mě bylo v tu chvíli totiž fuk i kdyby mi dal epidurál vrátný či uklízečka :grinning: já se na ten formulář taky psala a prej to nejde psát dopředu ale stejně jsem šla na vyvolání a celej den jsem čekala až to zabere tak mi to nevadilo vypisovat u normálního porodu ale chápu že je to na prd při kontrakcích cokoliv vypisovat.
jinak kočárek máme převážně doma a nebo ve sklepě, když ho nechám někde stát je to jen u dr. a to ho zamykám, protože o kočár za 20 litrů bych nerada přišla takže chodím jak trubka se zámečkem ale jinak to nejde. dneska se to bohužel stalo u našich, mamka mi řekla ať nechám kočár před barákem a zajdu akorát rychle na oběd že zrovna dopekla kuře tak jsem tam byla chvilku a šup nějaká svině závistivá mi to tam připla nejspíš protože to bylo přesně uprostřed kola v tý drážce takže náhoda by to musela být dost velká že bych se někde napíchla náhodou.
7. kvě 2010 v 17:53  • Odpověz
jinak když jsme přijeli k našim bylo kolo plné a když jsme odjížděli už mi kočár divně jel a po asi 5 minutách jsem koukla a kolo úplně prázdný.
7. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
jinak co se týče šátku no já jsme odpůrce šátků promiň ale jinak malá povyrostla. :wink:
7. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
tak jsme ještě po koju šli na hodinku ven, když se udělalo tak krásně... malá to dospává ještě v postýlce.. jsem zvědavá,jaká bude dnešní noc, ale držela jsem se s jídlem přes den... :grinning: hlavně muž mě neustále kontroluje a upozorňuje :grinning:

strouži, mě kdyby někdo vyčóroval kočár, tak by mě to teda taky nasralo.. i když stál jen osmičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ale zamykat mě ho nenapadlo :sweat_smile: a jsou to šmejdi s tím připíňákem :rolling_eyes: bych vraždila.. já furt kontroluju,zda jsem někde nevzala hřebík či sklo... jako to by mě vomejvali :rolling_eyes:
7. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
kuli ani nemluv mě bylo do breku, tolik dnů je hnusně a když se udělá hezky tak musíme dom kvůli kolu, manža letěl koupit něco na zalepení ale než to dodělal udělalo se hnusně a začla bouřka takže malou jsem pořád vyslíkala a oblíkala byla z toho pěkně zmatená a protivná. jestli to tam někdo dal nebo jsem na něco najela ale spíš bych fakt řekla to první protože to byla divná náhoda že tam jsme přijeli v pohodě a pak odjíždíme a už se mi zdálo že jedu divně. ale možný je fakt všecko, u našich v baráku prej někdo shodil kočár ke sklepu když stál ve vestibulu no a v našem baráku se už 2x kočár ztratil takže ho fakt zamykáme. stejně nevím co by z toho ten člověk měl, naše janečko je široko daleko jediné :sweat_smile: každopádně když si někdo dá práci aby nám vykradl sklep a ukradl pokerové žetony, kšiltovky a pokerové košile co tam manža má na turnaje pro hráče ale moje kolo tam nechá, tak proč by neukradl kočár že? :grinning:
7. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
strouži, lidi jsou svině :angry: nechápu, jak někdo může takhle škodit :angry:

jůů,koukám na třináctou komnatu Šebrleho... no a slintám tady že :sweat_smile:
7. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz
jj kuli, právě že je pružnej, na kurzu nám říkali, že je to plus, že se tím vychytají nedostatky úvazu, ale mě to zatím přišlo spíš naopak. Šlo to kvůli tomu dost špatně utáhnout a zdálo se mi, že tam Klárka trochu klechtá. Strouži to se mi samo nemusíš omlouvat :wink: to je věc názoru a já to samo respektuju. Jooo a teď jsem si vzpomněla v čem jsou špatný ty piškoty :rolling_eyes: jsem nevěděla, že se nemůžou. Já dnes udělala banánové mafiny, tak doufám, že ty se můžou :confused: Dobrou noc všem a krásný víkend :wink:
7. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz
ahoj holky, to počasí už mě štve, dneska ráno krásná modrá obloha tak jsem říkala že po obědě uděláme krásnou procházku s manžou tak jsme se nachystali, já nalíčila oblíkla a šup než jsme vyšli přihnala se bouřka a udělalo se líp až k večeru :rolling_eyes: už mě to štve pořád sebou tahat slídu na kočár a deštník a hlavně fusak, my snad budeme vozit fusak až do července :rolling_eyes:

kuli taky to nechápu jak někdo může ukrást někomu kočár ale děje se to takže fakt radši kočár zamykám.

s těma piškotama no já nevím já myslím že u hodně takových věcí vadí mouka nebo kvasnice nebo co já vím. vím že mi jednou říkala kolegyně z práce že ona když kojila tak shodila ale že ne prý kvůli koja jako takového ale prý z toho že nejedla skoro nic, že skoro vše malému vadilo hlavně pečivo a moučné věci tak si myslím že tam by se mohli počítat i ty piškoty. podle mě je to jedno, já třeba dneska dělala prdící oběd jak vyšitej, brokolicovou polívku a květák s bramborem a neprdíme s manžou(zatím :grinning: ) zato před pár dny jsem měla prdy a ani nevím z čeho možná z banánů protože jsem jich ten den snědla dost.
8. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj,
tak u nás počasí relativně v pohodě. Dopol mi vozila tchýňka malou, tak jsem stihla uklidit všude, utřít prach, vykydat koupelnu, vyžehlit, uvařit, setřít.. na chvíli to tu vypadá civilizovaně :grinning: po obědě se udělal pařák,vyrazili jsme na místní sportovní soutěž Obří závod (běh, kolo, splouvání na lodi), a pak jsme vyrazili do lázní Velichovek na jednu slavnostní akci (moje srdce zaplesalo,když tam vystupoval se svojí kapelou David Koller - áááách).Malá úplně parádní, hodňoučká :dizzy_face: přijeli jsme v osm a už chrní v posteli. :wink:
8. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.