• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
ahoj kuli taky jsem sstihla dneska pěkně vygruntovat, malá mi pěkně spala od 7 ráno do půl druhé ale jak jsme pak byli odpoledne doma tak se manža postaral o to že to tu vypadá zase jak po výbuchu :rolling_eyes: jinak koukám jaký děláte parádní výlety, my taky taháme malou všude možně, v týdnu tu byl majáles, všude hudba z repráků že se náměstí otřásalo ale malá spala jak dudek. :grinning:
8. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz
akorát dneska byla malá odpoledne nějaká protivná, tak jsem jí změřila večer teplotu a měla po odečtu 37,3 ale po vaně a jídle usnula normálně a pak se vzbudila chtěla zase jídlo a čaj tak jsem jí přeměřila a už teplota normální tak ta naše hvězda asi měla teplotu z hladu :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
jinak v kolik koupete normálně? my většinou do půl 8 chrníme ale asi to posunu protože v létě se mi nebude chtít valit domů po šesté hodině koupat.
8. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz
jjinak holky kolo od kočáru už je opravený ale můj chlap má fakt levý ruce :grinning: jak opravoval tu jednu díru tak udělal další 3, on ťula si vzal na to ostrej šroubovák :grinning:
8. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz
tak si ženy představte, že jsem dneska s malou spala až do 10:15 :grinning: :grinning: :grinning: a v noci luxus.. asi to bylo tím, že byla celou sobotu venku :grinning: a dneska jsme byli venku od 12h až do večera a spí jak zabitá :dizzy_face:

strouži, no tak ne každej může bejt šikovnej na všechno :grinning: i když teda já mám doma Ferdu Mravence, práce všeho druhu :grinning:
a my koupeme od 19-20 :wink: ha.. a jak jsem s ní tuhle o té teplé noci seděla do 21h venku, tak jsme koupali i ráno :grinning:
9. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz
kuli tak to bylo paráda, mě malá vstává jak hodinky o půl 6 ráno,takhle vstávala i v břichu protože jí budil manžův budík do práce tak si na to asi zvykla,štve mě to spala bych klidně déle ale zase si říkám že když spí tak krásně v noci a nechá mě vyspat tak jí to nebudu vyčítat :grinning: jinak pak teda usne do hodinky znovu a spí klidně až do oběda ale já už jsem probraná že už neusnu.
9. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz
čao ženy,
to máme ale venku krásně že :rolling_eyes: a já zrovna dneska musím s malou k doktorce...

Jen takovej dotaz, holky maminy, vy jste dávaly očkovat ty rotaviry? Mě se do toho moc nechcá :unamused: říkala jsem si, že za nás nic takovýho nebylo a taky žiju... jenže zase když to vezmu z mého pohledu, já jak mám tu imunitu v prd... tak kdo ví,jak na tom malá bude, aby nebyla po mně s tímhle... chjo a teď baby raďte... :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz
ahoj všem, kual já osobně bych ráda dala očkovat jen to povinné základní a i z toho jsem celá špatná, né z toho, že budou Klárku píchat, ale že do ní vpraví nějaké bacily i když nakrásně pro dobrou věc a jen v malém množství. My zatím nemáme ani tu tuberu skrz nízkou váhu to nebyl problém odsunout. Jinak mám za sebou dnes už zubaře. Igor bezbolestný hadra :sweat_smile: budu mu muset dát nějakou pochvalu na znamylekar.cz, bo fakt dobrej, milej a vzal mě skoro hned i když nejsu jeho pacoš :dizzy_face: Strouži fajn, že máte kočík spravený. Ještě mi řekněte, když jste třeba takhle dlouho v luftě, tak kde přebalujete? Máte vychytaný nějaký místa, nebo v kočáře?
10. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz
ahoj holky dneska jsem zažila megašok, začal mi houkat Nanny ale ne falešně, malé asi zaskočila slina protože chvílipředtím v postýlce zaplakala ze spánku což občas dělá a spala dál no a do minuty začalo houkání. drapla jsem jí a začla s ní cloumat tak šlo vidět že se nadechuje. jsem se z toho sesypala,brečela jsem nebyla jsem schopná ani vytočit číslo na telefonu a zavolat manžovi. z toho šoku jsem šla pak i zvracet, řeknu vám holky jestli ten nanny nemáte tak si ho kupte a jestli mi někdo ještě řekne že nany si pořizují hysterické matky tak ho kopnu do řiti. stačila mi porodka, prej se nemám hysterčit a ptát na první pomoc při zástavě dechu ale víc se zajímat o kojo :angry: malá mi už spí klidně v postýlce nevypadá že by jí něco bylo ale teď fakt budu asi nanny tahat i do kočáru.
10. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
no my na rotaviry očkování nemáme ale uvažuju o tom dost,chci se na to zeptat na příští poradně, co se týče ostatního očkování tak já chci dát malou naočkovat na všecko základní i přídavné očkování, jediný očkování který malé nedám je na chřipku(jak obyč tak tu mexickou) protože to jsem měla sama očkování na obyč chřipku a imunitu mi to zničilo, ten rok jsem byla nemocná furt. ale na věci typu žloutenka, klíšťě atd. tak to bezpečně a nebojím se že do sebe dostane něco špatnýho.
rinty a kolik teď vážíte? protože u nás se mi nezdá že by někdo nízkou váhu řešil, jako jasně pokud by dítě mělo při narození kilo tak asi jo ale od 2,5 kg mi přijde že je váha dítěte normální a očkujou se děti i s touto váhou zvláště když je vám už 10 týdnů.

co se týče přebalování tak tím že bydlím na náměstí tedy v centru města tak ať jdu kde jdu tak domů to nemám daleko, a když jsme dál od domova tak jdu třeba do cukrárny kde mají boxy a tam přebalím,s jednorázovkou je to šup šup a hlavně i kdybych nepřebalovala tak myslím že pamperska to vydrží.
10. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
strouži tubera se očkuje buď do konce šestinedělí nebo až pak po všech očkováních, takhle nám to aspoň bylo řečeno a jak doktorky v porodce, tak naše paedr. nám doporučovaly to posunout :wink:
10. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz
aha no my byli na tbc hned asi za 3 dny po propuštění z porodky a vím že tak byli všichni co znám
10. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz
no vidíš, tak teď už můžeš říkat, že jedni co znáš, tak na tom ještě nebyli :wink: :sweat_smile:
10. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz
no jo to můžu :grinning: nejvíc mě pobavil manža, po tom tbc se vlastně udělá na ruce ten bolák jako reakce a manža to nevěděl nebo mu tonedošlo a volal mě že ať jdu kouknout jaký má malá na ruce hnusný uher :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
strouži, já musela dát malé už dvakrát herdu do zad a to jen kvůli tomu,jak u koja spí, že ji to zaskočilo.Začala rudnou, oči vsloup, ... :frowning2: nemohla se nadechnout, tak jsem si ji hodila přes ruku a druhou jsem ji musela plácnout.. docela rána,ale takhle nám to ukazovali v porodnici :confused: tak že tuším, jak ses asi cítila...

jo holky, po dnešní kontrole máme 4,5kg a 56,5cm :dizzy_face: kontrola za dva týdny... zítra jdeme na kyčle,chjo, doufám,že tam s ní nebude moc operovat :sweat_smile: to natřásání u doktorky ji vždycky tak naser.... :grinning: páč ona jak spí furt přes den, tak jsme ji tim přerušily spánek a ona to dala dost najevo (řvala a čůrla si) :grinning:
10. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz
jj Klárce u koja taky někdy zaskočí, ale naštěstí stačí dát jí do vzpřímené polohy a rozdejchá to. Jinak gratuluji ke krásným mírám a váhám. No my zase stabilně přetrháváme spánek, jak chodíme na to převážení. Jestli kyčle budou probíhat tak jak u nás, tak jste za minutu venku, ani nestihnete pozdravit, každopádně počůrat se Klárka stihla :grinning: Jinak abych pochválila dobré lidi. Dopo jsme byli venku opět se šátkem a Klárka pěkně spinkala, teprve až jsem začala obíhat obchody, tak se začala zlobit, asi jak jsem se potila, tak jí bylo vedro. V Albertovi u pokladen už vyloženě plakala a všichni co byli ve frontě tak prý pojďte s tím miminkem dopředu, no úplně mi padla brada :dizzy_face:
10. kvě 2010 v 16:38  • Odpověz
rinti, mě přijde, že tý naší je absolutně jedno, že se dusí, hlavně že je u mlékovodu :grinning: a je fajn, že jsou i v dnešní době lidi ohleduplný, že prostě používat mozek :sweat_smile: s tím,že vás pustili je super :dizzy_face:

no tady pro změnu zase chčije.. celej den to vypadalo tak hezky a teď tohle.. hlavně, že jsme se dneska krásně vyvětrali... :dizzy_face:
10. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
jj Klára taky kolikrát hýká jak oslík, ale nepustí se ani za nic :grinning: tady se zakabonilo, ale neprší zatím. manžel jede vyzvednout jakýsi posilovací stroj, co vyhrál na aukru. Jsem zvědavá, jestli to dopadne jako s rotopedem :grinning:
10. kvě 2010 v 18:38  • Odpověz
rinti,máte z rotopedu němýho sluhu na hadry? :grinning:
10. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz
ahoj holky dnešní noc luxusní, malá spala od půl 9 do 6 ráno a nezazvonit manžovi budík tak spí asi až do odpoledne. dala si sunarovou snídani a už zase spí :grinning:

no mě se malá taky občas při jídle dusí, hlavně u čaje, na ten má láhev od nuku a ta asi teče moc rychle je každou chvíli zakuckaná. měla láhve od aventu ty byli dobré tečou pomalu tak se to stávalo málokdy ale ona si mrška vybrala ty líp tečící láhve na mlíko i čaj a tak avent už vůbec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kuli tak to máte pěknou váhu, my měli ve skoro v 6 a půl týdnech 5,5 kg takže když vy na to máte ještě 14 dnů tak nás možná ještě doženete :grinning:

rotoped? co to je? takovýhle věci doma vůbec nemám ani neplánuju, stačí že u tchánovců to vypadá jak v posilovně a to doslova, plno posilovacích strojů, sauna, žebřiny.... ale na rozdíl odemě je to baví a dokonce na tom denně cvičí!!!!!!!!!! já další hubnutí plánuju až na další těhu, ještě pár dětí a jsem hubená lak lunt :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 06:44  • Odpověz
jinam malá včera krásně pásla koníčky, ještě minulý týden byla taková nejistá a vydržela jen chvilku ale včera pěknou chvíli, krásně už drží hlavičku a asi to bude fanynka Káji Gotta protože už v břichu na něho reagovala a teď jí ho pustíme tak buď stuhne a nebo si začne broukat a udělá blažený výraz, zato když pustíme Jarka NOhavicu tak se vzteká :grinning:
11. kvě 2010 v 07:59  • Odpověz
zdárec,
venku je hezky, tak jsme drandily.. s kamarádkou a jejím Honzíkem jsme si daly předkrm v cukrárně a to nám pak chutnal oběd :grinning: přišly jsme kolem jedný, nahamaly jsme se a zase spíme. Chci ji naučit, že po obědě se spí doma :sweat_smile: a daří se nám to. Za hodinu přijede táta, tak vyrazíme pak s ním ven na cyklostezku. Hárá se nám bafu, tak jsem ji musela jít dopol koupit vložky :grinning: to je prča... :grinning:

Jinak si pohrávám s myšlenkou, že v půlce června zanechám malou tatínkovi a vyrazím do společnosti. Muž mě teda na to sám naverboval. Hraje tady kapela Kryštof v kostele, což si myslím, že by mohl být super zážitek z toho prostoru. Tak asi pojedu, uvidíme :sweat_smile:
11. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile: my jsme nemocne -mala ma nejakou virozu -kasel teploty:(((
kual -asi tak -jak si chlapa naucis tak to bude:slight_smile:)) takze jen vyraz.Znami meli to, ze on hlidal kazdy ctvrtek -aby si manzelka odpocinula.Ja si to nezavedla -ted to hodlam zavest :wink:
11. kvě 2010 v 16:14  • Odpověz
Elo, tak to mě mrzí, že jste nemocné :frowning2: my furt válčíme s tou rýmou, dneska jsem na doporučení mudry koupila na rýmu Libenar, tak snad zabere.
Mno mě muž, říkal, že budu mít pro sebe 3 dny v týdnu a jaký si vyberu, to je jedno. Jen si přál, abych mu nebrala pátek :grinning: tak že si to pak naplánuju podle toho,jak začnu zase chodit na spinning (zda si na kolo vůbec sednu)... a pak chci fakt takový ty dny pro sebe (abych si zašla na kosmetiku, pedikůru, cvíčo,ke kadeřnici či jen tak posedět s kamarádkami).
Tchýňka šla vozit, tak jdu vařit jídlo asi na dalších sto let :grinning:
11. kvě 2010 v 16:39  • Odpověz
ahoj holky, dneska mě bolí celej člověk, včera jsem s malou drandila venku od dopoledne až do večera, ale líbilo se jí to jak jinak akorát to počasí mě silně se.e, hodinu prší, hodinu svítí slunko a je dusno,pak se zatáhne je zima pak se zase udělá hezky člověk se potí pořád jen odkrývám a převlíkám malou :rolling_eyes: jinak včera jsem malou přebalovala v cukrárně a na lavičce v takovým schovaným parčíku, tam dostala i sunar a šla kolem nějaká důchodkyně a hned to komentovala jakto že nedostává prsíčko. zabít :angry:

eli tak ať jste brzo zdravý vůbec se nedivím ty změny počasí jsou na virozy jak dělaný. stejně je to hnus, půlka května a my jezdíme pořád s fusakem :rolling_eyes: a co jinak už to máš taky za pár, už začínáš být nervozní??

kuli tak to já to takhle mám zařízený, zrovna dneska jdu s kámoškou večer do pizzerky a hlídá,koupe a uspává manža a příští týden jdu k holiči tak má službu zase on. je teda fakt že jsme se museli zhádat 2x na toto téma ale vyhrála jsem :grinning: akorát mě dožralo že jsem včera seděla v jedný restauraci na zahrádce s kolegama z práce a manža se tampřiřítil dal si pivo malá pak začla být otravná už bylo dost hodin tak jsem čekala že veme kočár a půjde dom on když to jsou mý známý a dlouho jsem je neviděla ale on v klídečku mi řekl že už můžu jít domů koupat a objednal si další pivo :angry: tak jsem se vztekla šla domů a jak přišel byla pak dlouhá debata :grinning:
12. kvě 2010 v 07:56  • Odpověz
jinak holky my jedeme příští týden v pátek do Brna na oslavu nějakýho právníka,bude tam prý kupa lidí velká snobárna, tak mám trošku stresy jak malá zvládne takovou cestu a změnu prostředí, bude se tam spát v hotelu tak berem cest. postýlku a zásoby všeho vč. vaničky, no nejradši bych tam nejela, nejdřív jsem se těšila ale jak se to blíží mám z toho nervy v háji jak tam malá bude spát v tý jiný postýlce, jestli tam nebude zima na pokoji atd. beru sebou i konvici abych mohla případně v noci dovařit sunar :sweat_smile:
12. kvě 2010 v 08:00  • Odpověz
Dobré ráno,
tak mám asi 6 cca 8mi vteřinových videíí. Malá se normálně dloubala v nose :grinning: No a pár foteček ze včera jsem přidala do alba :wink:
12. kvě 2010 v 08:06  • Odpověz
ahoj luci krásný a jak jako 6 prstů?? to nechápu :sweat_smile: akorát koukám že máš ty videa rozkouskované, my máme půlhodinový záznam, začíná to 2D utz a pak je zbytek 3D a hlavně je tam vidět jak si malá cpe ruku do pusy a to jí zůstalo :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz
strouži: to byl vtip :grinning: Jinak naše malá se dloubala v nose a v oku ... ostuda :grinning:
12. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz
aha :grinning: :grinning: :grinning: já vtipy málokdy pochopím jsem tím známá :sweat_smile:
12. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.