• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
Ahoj holky:slight_smile: nas zas tam spi s podeprenou hlavou jako po 5 pivech:slight_smile:))
marti zatim nervozni nejsem -uvidim v utery ,ale podle me melje neni stale otocenej-tak uvidim co mi rekne v poradne
12. kvě 2010 v 08:35  • Odpověz
ahoj eli :grinning: :grinning: no jo chlap se pozná :wink: to je dobře že si v poho, mě to nedocházelo ani když jsem nastupovala do porodky na vyvolání všichni kolem mě v nervech a já vysmátá, přitom normálně je pro mě i blbej utz na gyndě nervové utrpení ale rodit jsem šla totálně vyklidněná zato pak na sále se opět ze mě stala hysterka :grinning:
12. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz
aoj holky.....jak je ?
á se te´d vrátila z veteriny...Koudíček má bohužel zánět močových cest...veterinářka ho prohmatala a hned že je to jasný.ale mohlo být hůř...tak mu dala injekci na uvolnění ab ho o tolik nenutilo a mohl se dobře vyčůrat a další injekci s antibiotikama.....a ještě musíme přinést moč aby jí vyšetřili.....
ale že by ta ijekce měla brzo zabrat a mělo by to být dobré...
12. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz
ahoj holky,

semy a z čeho to má? nachladil se a nebo má ty cesty špatný kvůli kastraci? prej po kastraci na to víc kocouři trpí, teda nevím jestli zrovna na tohle ale něco s močákem to bývá
13. kvě 2010 v 08:10  • Odpověz
Ahoj holky,
jj, prej na to kocouri po kastraci trpí víc. Ale pordávají spešl granule pro kastrované kočičáky :grinning:
13. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz
strouži asi po tý kastraci......jak říkáš kocouři na to trpí...
dr říkala a´t koupíme spíš papáí pro kastrované kočky..tak budeme muset něco vybrat..sice se to docela prodraží, ale co se dá dělat..hlavně aby byl v pořádku....a nevracelo se to hlavně, protože to bývá taky dost časté.....
13. kvě 2010 v 08:21  • Odpověz
no nám to taky říkali, naši měli kocoura 13 let po kastraci a žádný problémy neměl a to dávali kdovíco ty nejlevnější konzervy, my se snažíme dávat žrádlo kvalitní (whiskas, kitekat a nebo gourmetky ty má nejradši) ale ty granule kupujem pro kastráty. dražší se mi nezdá že jsou , kupujeme buď nějaký bílý sáček teď je myslím na to reklama mají chutě pro citlivá bříška, doma atd. a nebo od puriny takový zelený pytlík a tam je to stejná cena jakobychom kupovali pro nekastrovanýho. akorát že Oliver má rád i ty whiskas junior polštářky (opět z reklamy jak tam je to koťátko co hledá matku) a tak mu kupujeme i tyhle a střídáme to.
13. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz
no my kupujeme konzervy nebo kapsičky friskis nebo whiskas a granule většinou friskis....ale normál no...no ale našla jsem te´d na netu značku BRIT Care a pro kastrované jsem našla nejlevněší 7,5kg za 309,- takže to je dobrá cena....tak to asi koupím na netu....
on je to jak která kočka no....ale když už to teď jednou má tak minimálně ty granule budeme kupovat tyhle.....aby se mu to nevracelo ....
13. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz
semy: toho brita jsem taky jednu dobu kupovala. Hned nějak po kastraci.
13. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz
tak ju Luci .-) snad mu bude chutnat :slight_smile:
13. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz
jdi do toho :grinning:
13. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
našemu frieskies nechutnají, nejvíc mě štve že on nechce konzervy jen kapsičky a co hůř je i na ty granule vybíravej já bych takhle z netu nic nekoupila hlavně ne nic tak velkýho, protože jsem koupila asi 3x granule od veterináře a ze zveráku a on je nechtěl tak jsem je expedovala tetě na vesnici, takový drahý žrádlo ty miciny určo nikdy neměli :rolling_eyes: jinak jakou máte spotřebu granulí za týden? my tak skoro kilo týdně plus kapsičky je to nenažranec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz
zdárec,

tak dnešní noc super, spánek od 20-2, další kojo v 5 a ted v 9 :wink: je teda fakt,že si zase stěžovala na bříško od 18-20,tak ji to asi zmordovalo.

Včerejší výtlem :grinning:
13. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
holky, my jsme jednou měli na chalupě 16 koček :sweat_smile: ale dostávali jen mlíko a ostatní si sháněli sami jinde :confused: matka těch čičin byla držák, dožila se 20 let a umřela mi v náručí :frowning2: jsem z toho byla strašně špatná, dostala jsem ji ve školce,když mi bylo 5 :sweat_smile:
13. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
ahoj kuli my dneska spali úplně stejně akorát jsme vstávali ráno o půl 6. malá se takhle budí skoro každej den stejně asi má svůj budík v postýlce o kterým nevím :grinning: teda malá je už taky kus baby, vyrostla, a kolik máte vlasů? my jsme furt holohlavý vlásky jsou různobarevný nahoře dorezava, někde blond a vzadu tmavý
13. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz
kuli i Olinova matka byla běhna, žrala jen mlíko a nemočený rohlíky občas zbytky od oběda a taky se dožila kupu let než jí někdo otrávil, to já Olinovi kupovala kočičí sunar (byl dražší jak sunar pro malou ) protože kočky prý nesmí mlíko a teď ty prachy za žrádlo aninepočítám, manža kolikrát říká že kočičí paštika je dražší než jeho majka :grinning:
13. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
tak on kody naštěstí není vybíravý..jkediný co nám zatím nesežral byla konzerva s rybou....tak ty už nekupujeme..jinak je mu to jedno jestli je to kapsička nebo konzerva....a sušený tak jí všecko a to různě střídáme, protže každou chvíli mámě nejaký vzorky..a v pohodě....
ty jo to je fakt žroutík :grinning: my dáváme cca kapsičku denně a granule má stále dosypané..a vydrží ta 2kg co věšinou kupujeme tak měsíc....

ahoj kuli..kráně se směje malá :slight_smile:)
13. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
tak to Oliver je huba vybíravá, nechutná mu whiskas kapsa zvěřina a kachna, sardinková příchuť, ale tuňáka a lososa toho miluje.gurmetky tak ty by mohl žrát furt, za víkend jich prasátko sežral 9!! ještě že byli v akci v kauflandu protože jinak jsou drahý jak blázen. dvakrát sežral manžovi konzervu riomare tuňáka a tak jsem mu šla koupit nějakýho tuňáka levnýho do tesca, ty kousky byli rozsekané a on to nechtěl tak mu občas koupím toho lepšího tuňáka s celýma kouskama :sweat_smile: dle všeho kocour žere líp jak manža protože včera kocour večeřel jehnečí s mrkví a manža slovenský točeňák :grinning:

kapsičku denně? ty bláho my tak denně 4 kapsičky plus kupa granulí ty jsou vyžrané furt.
13. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
no jo, ten váš byl takový žroutek už od malička vi´d :slight_smile:
No evidentně mu stačí.....ono i když mu tam někdy dám víc, z konzervy, tak to pak ani nesní..takže fakt dáváme ráno a večer a vždycky tak cca po půl kapsičce nebo přiměřeně stejně z konzervy....a to sušený mu am dosypavám jak kdy..někdy tu misku m třenba i na dva dny.....a to není nějak extra velká ta miska :slight_smile:
13. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz
teda holky, vy se o ty svoje číči staráte koukám stejně jako já o naši milovanou 60kg bafu :grinning: ta má sice spotřebu větší, ale je to zlato :grinning: máme 15kg pytel granulí na měsíc a půl :grinning: do toho nějaký doplňky stravy, hračky, apod. a je to kolikrát pěknej balík :grinning: je to jak moje straší dítě :grinning:
13. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz
my budeme mit kocicku za tri tydny, sem zvedava, co na ni rekne Šimon :grinning:
13. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz
martek, aby si z ní Šimon neudělal hračku :grinning: :sweat_smile:
13. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
no to jo,oliver dal se do rodiny a Neluš taky, nevím jak to ale ty naše děcka jsou nějaký žravý :grinning: :grinning:
martek kočička krásná máš jí na fcb viď? neboj si zvykne, oliver byl rozmazlený parchant a tak jsem měla strach jak zareaguje na Neluš no a zvykl si akorát teda si debil zvyknul stoupnout k chůvičce a vřískat do ní

no a hračku, no myslím že teď to bude dobrý že jí nesežere ale spíš bych se bála pak až bude větší aby si z ní neudělal šukací hračku tak jak to má moje teta, jejich pes si dělá dobře na kočkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
ženy, mažu ven, konečně přestalo pršet, tak se jdeme vyvětrat...

jo a dneska hrajou naši hokej a v našem altánu bude online přenos,přijdou chlapi :grinning: máme v něm televizi, gauč, křesílka.... si kolikrát říkám,že až mě muž nasere, že si to obouchám sádrošem a nastěhuju se tam :grinning:
13. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
hm,tak ven nejdu, malá mi vytuhla v postýlce a nechce se mi ji trápit oblíkáním... tak půjdeme dýl s taťkou ven :wink:
13. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz
naši psi kocoura milujou, tak se neboj martek :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz
Luci,naše bafu kočky+kocoury pěkně prohání :grinning:
13. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
kual: tak my bydlíme v paneláku, takže jsou na soužití zvyklí všichni už od mala :-d
13. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj,
taky je u vás tak hezky? :rolling_eyes:
14. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz
hoj, u nas je beztak jeste hezceji :-P
ve zdare je pout, druha nejvetsi v CR a jako kazdy rok chcije a chcije :rolling_eyes: :rolling_eyes:
a me je blbe, pac martek moooc vecer bumbal na oslavu hokeje....bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :zipper_mouth:
:grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.