• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
martek, kdo ví, jestli je za tím ten chlast bejby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
14. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
tady je zataženo ale neprší..skoro to vypadá že se i sluníčko prodere .-) suším na balkoně mimi věci tak by ohlo vylézt a pěkně na to zasvítit .-)
14. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
semy, pošli to sem, potřebuju vyrazit do města :wink:
14. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
kuli asi z toho nic nebude..zatím nevykouklo....ale není ani hnusně..je jen obloha do šediva ale tak že je dost světla......:Dtak uvidíme co z toho bude....byla bych ráda kdyby zítra bylo pěkně ..máme rodinou oslavu, synovec má 3tí narozeniny..tak by bylo fajn, kdyby jsme mohli posedět venku .-)
14. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
semy, tady leje od rána, pořádný šňůry :rolling_eyes:
S tím počasím to bude asi špatný. My jsme měli v plánu makat na zahradě, potřebuju udělat plůtek kolem tůjí,páč mi to pes asi ušlape. Jak vidí psy nebo nějakou jinou havěť (i cyklisty), tak běhá kolem plotů jak neřízená střela :rolling_eyes: a tak chci ten plůtek z latí kolem.

Ty jo, malá se mi ted tak pokadila, že to měla až mezi lopatkama a proteklo mi to až na tepláky :sweat_smile: tak jsme osprchovali, zase si prdla .. no děs, průtokáč v obou smyslech :grinning:
14. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
ahoj holky, jsem tu na skok, venku je hnusně leje a leje tak dneska ven nejdeme ale políbila mě gruntovací múza a tak uklízím a dokonce i vařím :grinning:

kuli pošli k nám trošku těch vašich kakánků, my ně čekáme jak na smylování, malá nekadila od včera, prdí, smrdí, kroutí se a furt nic :rolling_eyes:
14. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz
Zdárec vespolec,
strouži, fuj, gruntovací můza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Kakání k vám do dáli doufám již netřeba posílat a že jste se krásně už vykakaly :grinning: (to je ale duchaplná konverzace) :grinning: :grinning: :grinning:

Tady je konečně lepší počasí, dopol přišlo slunce, tak hurá ven. Včera manžel kočárkoval odpol v těch dešťovejch šňůrách :rolling_eyes: ale obešel si kamarády po garážích, pokecal si, tak že si ani nestěžoval :grinning: je zlatej :grinning: jo a večer jsem dostala chuť na smaženej hermelín s hranolkama, tak mi ho v osm večer běžel vyzvednout do nedalekého podniku, to bylo žrádlo :grinning:
15. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
ahojky no gruntovací múza mě dneska opustila a zase je tu jak po výbuchu, hlavně v kuchyni ale manža jel na poker tak to prdím, malá už spí tak jsem si udělala romantiku se žrádlem u telky :grinning: kakání už se taky dostavilo, přiznám trošku jsem tomu pomohla, šla jsem koupit od hamánku švestkovou štávu která se dává od 4.měs.,dala jsem pár lžiček smíchaných s vodou a šup do hodiny se parádně vykadila a pak klidná usměvavá okamžitě usnula. :dizzy_face: není to asi zrovna super léčba ale hlavně že to zabralo

jinak nám asi lezou předčasně zuby, Nelča neskutečně slintá, hystericky všecko žužle, i cumel od flašky tak divně drhne o dásně a zdálo se mi že má je i trošku nateklé, tak jsem šla koupit ten gel na dásně, lékárnice se na mě koukala jak na krávu že 2 měs. děcko nemůže mít lezoucí zuby ale když jsem mrkla na net tak to možný je, rodí se i děcka se zubama a lezou některým děckám i dřív klidně v měsíci věku!!! každopádně jsem natřela dásně a malá se zklidnila, mám doma i ty kousátka chladivé ale ty jsou až pro starší děcka tak jsou nám na prd hlavně malá si to sama nepodrží a neokouše jako to starší tak to budeme muset nějak přežít bez nich. uvidím jestli je to fakt zub nebo se z ní stal hysterický závislák na žužlání, dokonce i poprvé bez nucení dudlila dudlíka!!!

jinak máš hodnýho manžu, můj taky včera hlídal a já obíhala obchody, v pátek jedeme do Brna na nějakou snobárnu, oslavu narozek nějakýho právníka, Neluš bude poprvé spát v hotelu v cest. postýlce tak jsem zvědavá jak to zvládne, každopádně jsem si musela na sebe něco pořídit ať tam nejsem jak chudá příburná ( i když chudá jsem :grinning: ) no něco jsem pokoupila ale hlavně jsem dotáhla dom 2 plné tašky hader pro Neluš, sice nevím kdy to vynosíme už tak máme neskutečně moc hader ale nekupte to.Kalhoty marc spencer za 40 kč, bodýčko next 20 kč atd.
15. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
ahoj holky jak po víkendu? mě mizerně, včera jsem sežrala uzené kosti a noc jsem problila a prosra.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: musela jsem budit i manžu aby se postaral o malou, teď už je mi líp ale cítím se jak vycuclá.
jinak holky nám asi fakt leze zub, malá má nateklé dásno a manža jí tak koukal a prý tam viděl takový bílý vřídek na místě kde mají být přední zuby. mažu jí to mastí na dásně a zatím to pomáhá vždycky se po tom zklidní a usne.
17. kvě 2010 v 06:22  • Odpověz
Strouži, ahoj, takhle nějak bylo mě, když jsem zďobla dva krásně opečené špekáčky :angry: ale teda jako jen mě bolel žaludek, nic víc naštěstí.. jinak s těma zubama to ja hardcore.takhle brzy... :confused:
17. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
cau zeny, vikend super, kosa jak svina, takze misto pouti hospoda a gauc :grinning:
katule, co ty? nejak mi chybis a tak sem si tak nejak myslela, ze bysme se mozna mohli prijet podivat na Marusku. co myslis????????? volebni vikend mam zatim uplne prazdnej, tak ze bysme na otocku prijeli? let me know, bejby :-*
17. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz
martek, kterej to je víkend? :grinning:
17. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz
strouži, hoď sem prosím název toho geliku na zoubky? díky (ať jsme když tak vyzbrojeni do budoucna) :sweat_smile:
17. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:
marti to vas zlobej brzo zuby:slight_smile: Ale nekdy rozstou nekolik mesicu -vzdy chvili pak zas dobry a pak zase -alespon to tak mela mala- od 4 slintala nalite dasne a vyklubal se az v 8 mesicich:slight_smile:
Letim do poradny a pak z zubari paa
18. kvě 2010 v 06:41  • Odpověz
brý ránko holky, u nás leje a leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ten gel se jmenuje calgel ale určitě ti poradí v lékárně nevím jestli je dobrej já vzala co mi dali v lékárně :wink:

eli no to jsem taky četla, zdá se že včera už nebyla tak nervozní a už tolik nehryzala tak možná se to fakt zastavilo nebo zabírá dobře ten gel, kéž by, máme jet v pátek do brna na jednu oslavu budeme tam spát v hotelu tak se mi fakt nehce jet s děckem co je nervozní a třeba i uřvané z bolavých dásní
18. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz
eli ty jo 36 tt to je mazec jak to uteklo :wink:
18. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz
kacule, to je ten pristi vikend, tzn. 29., 30.5.
18. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
18. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz
Martek, čus, optám se muže, co je na programu. Tenhle víkend máme totiž narvanej :sweat_smile:

Strouži, zcela chápu tvoje obavy o to jet někam na oslavu a kdyby to fakt byly zuby a mělo to pokračovat, tak bo by byla malá akorát mrzutá a ty s ní... :frowning2:

Včera večer u nás asi hodinovej pláč, byla jak žehlící prkno, nevím, co se dělo... najedená byla, po koupání, vedro ji nebylo... rekapitulovala jsem si v hlavě, co jsem zase sežrala, ale byly v tom jen dva kritický koláče s tvarohem, co mamka pekla v neděli... jeden byl ráno a jeden večer, což mi zase nepřijde tak dráždivý,když přes den byla v klidu a jen spala... :frowning2:
18. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz
ahoj holky ...strouží tak to si užijete nás ty zuby trápí od necelého 3tí ho měsíce nateklé dásně bílé fleky a zuby nikde a to slavíme 6tý měsíc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz
Elo, Luci, Semy - holky, já z vás budu čím dál víc nervóznější - čím víc se to blíží :sweat_smile:
18. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz
káti nehledej co si jedla nejedla já byla celý den jen na polívce a víta jančil ... mají prostě koliky a prdy ... je to z mlíka jako takovýho .... prostě to chce vydržet ...dát na tygra ponosit pohoupat ...schoulit do klubíčka ... :wink:
18. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz
Laduš, je zajímavý, že to má vždycky večer. Někdy půl hodiny někdy hodinu.. já už byla zoufalá a nevěděla co, nejlíp jí bylo na mým rameni... btw. naučila se už odříhavat, huráá :sweat_smile: já jsem musela povolat muže od hokeje (koukali zase venku v altánu).. a je zajímavý, že vždycky u muže v klidu usne a je klid :sweat_smile:
18. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz
strouží ten cal gel taky dáváme je super a víš čím to roztírám mám takovej super jemnej kartáček od tuperware ale je to toto ... http://www.lekarna.cz/farlin-kartacek-na-zuby-bf-117/ je super jemnej a krásně se to tím namasíruje
18. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
káti to je přesně kolika co popisuješ objevuje se to v "pravidelnou" hodinu ..u nás to bylo po dobu seriálu Ulice od půl 6 do půl 8 na palici jen chvilku pauzy se spánkem a pak znovu napnutej jak prkno a strašnej řev :pensive: klasická kolika není léku jen vydržet do 3tího měsíce .. pak bude ze dne na den klid
18. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz
jeden večer sme zase čekali a nic nepřišlo ... občas se ještě pokroutil ale pak už jak krásně kmital nožkama tak to uprděl... teď už nic ani prdy .. jím všechno cibuli dokonce sem zkusila i trochu zelí :zipper_mouth: prděl jak o život :grinning:
18. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz
pomohli nám lactobacílky baby ....rozpustila sem je do odstříkanýho mlíka ...dávám je fakt od necelých 3 měsíců do ted každý den tak nevím jestli i to pomohlo nebo to zkrátka odeznělo :wink:
18. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
tím nic ani prdy sem myslela že ho už nebolí ale střílí to jo :grinning: dokonce si uprdnul i v bazéně tak sem koukala jestli ty ženský nemyslí že sem to byla já :grinning:
18. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz
Ladi, já si říkám, že hodina řevu je super, páč když si vzpomenu na ségřinu Lucinku, která řvala celou noc nebo kamarádky holčička, která brečela večer od 8-11 ........ tak jsem fakt vděčná za tu hodinu :sweat_smile: Lactobacílky mám už koupené a připravené... mě teď hlavně štve, že má chudák furt tu rýmu, už 3 týdny, hustá bílá rýma a nemůže kvůli tomu moc spát, vytírám ji nos Libenarem... zvažuju,že s ní zajedu na ORL ke známé doktorce.. mám strach,aby se z toho nevyklubalo něco většího (zánět středního ucha, apod.) :frowning2: jestli má po mě tu imunitu rozhozenou, tak to bude chudák... :frowning2:
18. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz
Ladi,tak prdíky v bazénu,tzv. bublinková koupel :grinning:
18. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.