• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
hm ta rýma ted děs a máš odsávačku na vysavač? :confused: všechny holky z mého okolí si ji nemůžou vynachválit ale já se toho nějak bojím... prý to je rychlý a bezbolestný ale ta příprava že jdu pro vysavač na rýmu mě děsí :zipper_mouth: :sweat_smile:

raději s ní zajdi :wink:
18. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
autor
Ahojky holky, my odsávačku na vysavač taky máme a je to dobrá věc si nedokážu představit to dosávat ručně.
18. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
ahoj miší a jde to dobře vid? Víteček ještě rýmu neměl tak sem to neřešila ale asi to taky pořídím prej sou nudle hned pryč :wink: jak se vám daří ?
18. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
autor
Jo jde todobře a hlavně to vytáhne i trochu v zadu tu rýmu nejen v nose.
18. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz
autor
Nám tak střídavě oblačno teď vyhl힨íme dopis kdy nám příjde další termín na operaci :unamused:
18. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
holky, odsávačku na vysavač máme a nedokážu si to bez ní taky představit.. odsáváme i v noci,páč nespí a budí se... :rolling_eyes:

Miši, copak dnešní noc? :confused:
18. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
aha tak to pořídím :wink: sem se bála...

často na vás miší myslím, že jančím když má jít víta na dvě injekce a co musíte prožívat vy.... :pensive: snad tu operaci budete mít rychle za sebou a bude vše v pořádku :dizzy_face:
18. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
ahoj:slight_smile: tak hlasim uz jsme hlavickou dolu:slight_smile:
18. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
autor
Eli tak to je super :wink:
18. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
:unamused: Nevím co malé dneska v noci přeskočilo v palici
18. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz
autor
Jo mimochodem teď tu vedle mě chrápe :wink:
18. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz
ahojky holky .-)

Eli tak gratuluju že se malý umoudřil a otočil se .-)
18. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
Eli, no vidíš, já to říkala, že se kolikrát ve finiši otočí, tak to je super :dizzy_face:
18. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz
:slight_smile: taky to pekne bolelo kdyz se otacel.... snad uz mu to vydrzi :slight_smile:
18. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz
Eli: no tak super, ž e jste hlavičkou dolů. Tak teď už jen ven a je to :slight_smile:
19. kvě 2010 v 08:09  • Odpověz
Jako mě z toho počasí mrskne :angry: tak aspoň uklízím... kuchyň je v cajku, tak teď koupelna a pak žehlení.... :rolling_eyes:

Dlouho tu nebyla Rinti, snad je u nich vše v okáčku... :confused:
19. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
ahoj holky konečně zapli net, měla jsem abťák :grinning:

koukám že bojujete s prdíkama, no já můžu říct že mi fakt málokdy, takový kolikový uřvaný stavy fakt neznám od doby co jsme na sunaru. spíš ale posledních 14 dnů bojujeme s kakáním dřív kadila každej den teď jen obden ale neřve nekroutí se tak jí to asi nevadí.jinak pořád spíme parádně celou noc a včera i celej den, spala celýodpoledne, lítala jsem tu s vysavačem a jí to ani neprobudilo a pak se vzbudila na koupání, najedla se a zase vytuhla a spala do rána :grinning:

tu odsávačku no já o ní furt uvažuju ale taky se bojím, zatím máme tu balonkovou a je na prd naštěstí rýmu jsme zatím neměli

eli no super bobek je chytrej ví kdy se otočit, jen tě napínal :wink:
19. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz
Oléé neprší :grinning:

Holky, dneska jdu ke kadeřnici, naposledy jsem byla na začátku 9.m. :sweat_smile: Já si nechám vždycky střihnout krátký mikádo, aby mi to vydrželo co nejdýl, jenže muž začíná pindat, že by byl radši,kdybych měla vlasy delší :rolling_eyes: tak nevím no :rolling_eyes:

Strouži, my už jsme na prdy vyzráli,.. nechápu, že jak ji bolí bříško, tak teda u toho prdí fest, kadí, ale kroutí se jak had.. tož to ty koliky :unamused: Tak to musíme vydržet :wink: A tu odsávačku fakt doporučuju, i když mi říkala doktorka na ORL, že by se měla používat jen před kojením - ne moc často - aby se jim nepodráždila ta sliznice. Jo a na rýmu fakt nejlepší Sterimar baby. Měli jsme Libenar a ten nám nepomohl, tak že ho nabízím, kdyby měl někdo zájem (použila jsem z něho jen dvě ampulky). :wink:
20. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz
ahojky, kuli já byla u holiče těsně před porodem a od porodu už 2x :grinning: hrozně rychle mi to roste a vypadám pak jak jetty :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak tu odsávačku tak já jsem asi divná ale my skoro vůbec neodsáváme. nos vytíráme smotaným čtverečkem tak jak nás učili v porodce jinak není potřeba ucpaný nos nemá. :sweat_smile:
20. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz
Ahoj,
strouži, my máme tu rýmu od tý doby, co to muž přitáhnul domů, smrkali jsme oba dva a malá to pak chytla. Ale se Sterimarem den ode dne lepší a odsávám jen 1x za den před nočním spaním.

Holky, tady je krásně, svítí sluníčko, ve městě trhy, tak půjdeme utrácet. :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahoj zdravím všechny, nestíhám dočítat a koukám, že tu byla trochu sháňka. Nejdřív chci popřát Ele úspěšný finish a vůbec všem těhulkám ať se daří. U nás tak nějak všelijak. Nechala jsem se zviklat tím malým Klárčiným přibýváním až tak, že jsme pořídili kojeneckou váhu. Největší blbost co jsme mohli udělat a nebo jsme akorát vybrali špatnou typu nebo já nevím. Je sice moc pěkný že váží s přesností na 5g jenže při dvou váženích těsně po sobě dokáže udat i 100g rozdíl :confused: je to samo tím, že se Klárka na ní hýbe. Předevčírem se o mě začala pokoušet nějaká viroza, bolest v krku ukrutná a celou noc jsem stresila, jak druhý den zvládnu sebe a Klárka. Naštěstí se to zlepšilo, ale včera večer zase se to ozvalo, tak se musím hlídat. Klárka včera celý den vzhůru, nechápala jsem, ale byly jsme odpo s kočárkem a snad poprvé byla celkem v klidu až jsem čučela. Tady jsou dnes zase mraky už mi z toho hrabe, ještě že v červnu přijede ta máma. Jinak vlasy si chci nechat růst, ale padají mi fest, ale to prý po porodu často. Strouži, jak dopadla ta véča s právníkama. My jdeme v červnu na svatbu, manžel za svědka a já nemám opravdu ale vůbec nic na sebe :unamused:
21. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz
jooo jinak teď budu asi dost absentovat, nějak mě chytl facebook, kterému jsem se bránila jak čert kříži a teď jsem na něm jak přikovaná :fearful:
21. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz
autor
Ahojky, no ten facebook :grinning: Já ze začátku taky jsme na něj nadávala a teď jsm tam taky často :grinning: :grinning:
22. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz
autor
Ahojky, no ten facebook :grinning: Já ze začátku taky jsme na něj nadávala a teď jsm tam taky často :grinning: :grinning:
autor
ahoj holky, hlásím se po náročném víkendu :grinning: v pátek na oslavě v Brně paráda, jak se mi tam nechtělo tak jsem byla ráda že jsme jeli, hotel krásný, žrádla neskutečných, zkusila jsem si i poprvý v životě suschi a zjistila jsem že zůstanu u jitrnic :grinning: malá byla za hvězdu, všichni na ní koukali jak na zjevení jak takový škvrně zvládá mejdan o skoro 200 lidech :grinning: je to moje cestovatelka, my jí taháme všude jak možně, do restaurací, na výlety, do šopingů.... až mám někdy pocit že na takových akcích je nejspokojenější. viz dneska od 9 ráno do půl 8 večer jsme byli v trapu a malá po koupání zase krásně vytuhla.

rinty ty vlasy ti asi nepadají z porodu ale možná z kojení třeba z tebe malá bere nějaký vitamíny . mě naštěstí nepadá nic, ani pleť není jiná ani prsa prostě jakobych nerodila :grinning: jinak holky na sobotu nám přišla pozvánka na vítání občánků a dneska jsem zkusila malé oblíct ty šatičky který jsem jí na to vítání schovávala a má je krátký že jí leze zadek, je prostě dlouhá jak týden před výplatou takže musíme vymyslet náhradní variantu. naštěstí šatiček máme plno akorát že to nejsou takové ty co se líbí babičkám, znáte to volánky kraječky,ale jsou to ty moderní šatičky tak už se těším na ty kecy :grinning:
23. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz
strouži,tak to je paráda, že jste si to užili :dizzy_face: já takový pracovní dýchánky milovala, plno žrádla a já byla schopná splácat všechno možný a pak tejden zvracet :grinning:

co se týče vlasů, tak těch mám furt habakuk, mega hustý a moc... kamarádka mi ale říkala, že ji začali padat až někde kolem pátého měsíce po porodu... no a my taky máme už nachystaný šatičky na vítání občánků,tchýně koupila,ale byla jsem zticha,když mi je dávala, páč si myslím,že ji budou za chvíli fest - tedy malý - a to s ní asi sekne až jí to řeknu před dnem D :grinning:

Já jsem dneska makala na zahradě.Sekala jsem asi hektar trávy,která měla neskutečnou výšku. To je tak,když se to nechá narůst že a člověk nemá "voservisovanou" sekačku (která prostě chcípla a po zimě už to nerozdejchala). Tak soused zapůjčil a já sekala jak zběsilá. Ruce samej mozol,ale to neva. Budu říkat,jaká je mateřská dřina :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz
kuli já jsem neblila ale na záchodě jsem strávila taky dost času. ona kombinace uzený žebra zajídaný melounem místo chleba udělá svoje :grinning:
jinak ty šatičky nám koupila taky moje máti teď v týdnu, ale když jsem koukla na velikost byla tam vel. 3,5 kg!!!!! no na to že Neluš měla už v 6. týdnech 5,5 kg si myslím že jí nebudou tak jsem je šla vyměnit za mikinu :grinning:
23. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz
my jdeme zítra do poradny na 6 týdnech.. na 4 týdnech měla 4,5kg. Tak jsem zvědavá,kolik to hodí. Ale je těžká jak blázen :sweat_smile: Ušetřím za fitko :grinning: V týdnu má být hnusně, tak vlezu asi na spinnng. Nějak jsem zjistila, že potřebuju víc pohybu - toho sportovního. Jak jsem dneska vláčela tu sekačku, tak jsem pak zjistila, jak mi bylo dobře potom :grinning:

No a my tenhle tejden koukám jsme samej doktor. Zítra poradna, v úterý ORL,ve čtvrtek kyčle :unamused:
23. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz
jo a já se teda přežrala včera... grilovali jsme bůček, flákla jsem na to špekáčky, sušenky a decku bílýho :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 ve 22:31  • Odpověz
kuli má být hnusně? já právě si říkala u počasí včera že konečně trošku lepší týden, nemá být sice červencový počasí ale takový to nechutný co bylo poslední dobou už taky nemá bejt.
jinak se chci zeptat jak Marušce chutnala ta kombinace ??? asi moc ne co? :rolling_eyes:
24. kvě 2010 v 07:33  • Odpověz
tak jako tady brutálně lilo celou noc a ted teda taky nic moc :unamused: Hele, celej červen má být deštivý a chladný... aspon to psali.
kombinace toho splácaného jídla dala lehce zabrat ve 3 ráno, cca 5 minut brečela, křeč, ale pak výtuh :grinning:
24. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.