• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
nekecej, červen má být taky hnusnej? no super :rolling_eyes:
to brečení hele podle mě jakékoliv brečení i 5 min. je brečení, mě malá brečela naposledy v sobotu!!! ale hlavně nevíš jak lehko nebo spíš těžko se jí spalo. do bříška jí nevidíš takže moje teorie je že když chce ženská kojit měla by si hlídat jídlo, já mlíko neměla ale i kdybych měla už dopředu jsem věděla že bych dlouho nekojila právě kvůli toho že bych si nedávala bacha na žrádlo. zrovna nedávno o tom byla diskuze v telce ve snídani s novou, bavili se o alergiích a hlavně atop. ekzémech u děcech že čímdál častěji to mají mimča a bylo jasně řečeno že často je to tím že matka dává přes mlíko děcku nezdravý věci. že když už chce baba kojit neměla by do sebe valit polívky ze sáčku, blafy z bufáčů aj. takže kuli nic proti ale já bych si fakt zkusila dát víc bacha na jídlo :wink:
24. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
já mám takovýhle záchvaty jenou za tejden :wink: jinak si vařím pravý vývary, žádný sáčkovky, všechno jídlo vařím v parním hrnci (šetří mi to čas, hrnce a spotřebu vody na mytí nádobí) :grinning: :grinning: :grinning: a bůček se špekáčkama můžu, jen ne na to ty sušenky :grinning:

Valíme ven, dokud neprší... :wink:
24. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz
tak to jo ale stejně bych ty spálený špekoně vynechávala protože fakt nevíš co to mimčo má pak v bříšku, nemusí řvát ale těžko mu asi být musí. mě malá při koju nikdy neřvala jako třeba jiný děcka v porodce ty tam měli z květákový políivky úplný hysteráky ale víc spala neklidně a hůř usínala atd.I teď při sunaru je to tak že na ní vidím že má dny lepší a horší, třeba dneska jí asi nic nebolí protože spala v noci super od 8 večer do 1, vypila flašku a zase hned chrněla a pak spala do půl 9 a teď už zase spí :dizzy_face:
24. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
Tak jsme se krásně vyvětrali, zase jsem prodrbala každej roh na náměstí :grinning: Dáme si dlabanec a půjdeme asi tak na druhou hodinu k té Mudře. Jsem zvědavá na tu její váhu :sweat_smile:
24. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz
Strouži, tak jsem počítala, kolik hodin prospí malá a je to cca 18h ze 24h :grinning: Což si myslím, že je cajk :grinning:
24. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz
kuli mě malá spí buď stejně nebo ještě víc, od večera se mi vzbudila na 10 minut kolem té 1 v noci, pak kolem té půl 9 taky jen na jídlo a doteď zase spí, chci jít do města ale ona se nechce probudit :rolling_eyes: :grinning: neprobudil jí ani pošťák co tu zvonil jak na lesy :sweat_smile:
24. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz
mám strach, aby nebyla lenivá.. nemáš čas moc procvičovat tělo.. ráno nekomunikovala, dala jsem ji na bříško a stagnovala :sweat_smile:
24. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz
to u nás naproti opravujou barák, bouchaj lešení, navíc jsme hned u hlavní a ona spí jak špalek.. a tuhle muž dělal na cirkulárce a ona spala asi 20m od ní a nic, spala jak zabitá.. ani řvoucí fandící muži ji neprobrali :grinning: ale když se doma milískujeme, tak to ví,kdy se vzbudit že :grinning:
24. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz
kuli já myslím že je to tím že jsou ty děcka ještě moc malé a tak furt spí akorát že některý děcka jsou spavý víc jak druhý. já třeba byla prej to samé, kam mě postavili tam mě našli a lenivá teda jsem ale manža byl spavý rozežraný děcko a přitom byl sportovec velkej (než poznal mě a zlenivěl :grinning: ) takže o to bych se nebála. radši ať ty děcka spí pohodově a dlouho než by řvali celej den hystericky jako jiný děcka. jen tak načerpají sílu :wink:
24. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz
kuli tak to nesmíte u toho dělat takovej vyrvál, jestli jste hlasitější jak cirkulárka tak se nediv :grinning:
24. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz
Zdar princezny a princezňátka :grinning:
24. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz
strouži, neblázni, my byli jak myšky :grinning:

Luci čao, co víkend? :wink:
24. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
jo?? tak to my nééé, užíváme si jak zamlada, po mnoha letech nesexíme na děti ani s dětma v břichu tak je to príma :grinning:

ahoj luci ty jo ty už jseš 29 tt :confused:
24. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
tak jsem byla dnes na kontrole a vše jak má být...jako pokaždé :grinning:
čípek se zkracuje, hlavička naléhá a neotvírám se.....dr je se mnou moooc spokojená a zase říkala jaké mám ukázkové těhu :slight_smile:)
24. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz
brý ránko holky

semy gratuluju ke kontrole, to je super ukázkové těhu jen co je pravda :dizzy_face: snad takový budeš mít i porod :wink:
25. kvě 2010 v 06:43  • Odpověz
kual: ahojky, víkend byl super. Dávali jsme dohromady pokojíček - skříně, přebalovák a tak. No a včera jsem v tescu koupila Lovelu a začnu pomalu prát. Mám těch hadrů celkem dost :grinning:
strouzek: jj, 29tt a ve čtvrtek mi naskočí už 30tt :grinning: Letí to holka, co??!!! V albu mám bříško, tak se můžeš mrknout, jestli chceš.
semy: tak ty si ale vzorná rodička :wink:
25. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz
ahoj luci koukám přípravy vrcholí. pak nám tu hoď fotky pokojíčku :dizzy_face: koupila si na praní lovelu? já jí zprvu taky koupila ale zkusila jsem v tom ještě před praním mimčo hadříků vyprat naše prádlo a hnus. mě lovela smrdí a přijde mi že i špatně pere. tak jsem pak koupila nějaký batole prací gel, ale nejvíc jsem prala v persil sensitive gelu a tuhém prášku. to je prý taky dětský prášek a nádherně to pak voní miminkovsky. teď už praní pro malou neřeším, peru v tom co je doma (ariel, persil, bonux, tide) stejně tak aviváž dávám jakoukoliv, malá nemá s tím žádný problémy stejně tak s plínama jakékoliv dám nikdy ještě nebyla opruzená nebo osypaná.
25. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz
koukám na bříško super, už je opravdu vidět. já jsem měla taky malý bříško i když jsem si přišla i tak jako tank. teď se mi stalo minulý týden že se ke mě v cukrárně přihnala jedna paní že prej co to mám za dítě ať netvrdím že moje že jsem vůbec nebyla těhotná :sweat_smile: tak jsem jí řekla že čí asi, a ona prej jak dlouho jsem byla těhotná!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: jak dlouho asi může být ženská těhotná aby porodila skoro 4 kg dítě že?? :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
strouží: fotky pokojíčku hodím časem, ale ještě není doladěn,chybí obrázky a tak. Jinak bříško mám, ale žádnej obr to teda není :grinning:, ale už je pznat, že jsem těhotná :grinning: tak mám radost. Jinak to je fakt vtipný.........jak dlouho bys asi mohla být těhotná :D
25. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
Luci,bříško krásné :dizzy_face: a zařizování pokojíčku je super, mě přišlo,že jak se to blížilo ke konci to těhu, že absolutně nic nestíhám a nemám nic nachystáno. Furt mi toho bylo málo :sweat_smile:

Semy, tak to je dobře, že jste v pořádku. A je fajn, že se čípek zkracuje, mě se nezkracoval :sweat_smile:

Tak jsme byli ráno na ORL a malá vše ok, akorát teda zážitek na celej život. Seděla jsem,Marušku v náručí, pevně držela ručičky,ona spinkala a pak to začalo. Uši,nos,krk.. jak strčila mudra špachtli do krku,tak chuděrka začala tak brečet,že z toho zapomněla zase dejchat :frowning2: ale vše ok, uši v pořádku, měla jsem strach,aby kvůli rýmě neměla zánět stř. ucha.

Výtuh s pecičkama :grinning:
25. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz
luci no jo já jsem taky pořád toužila aby už šlo vidět že jsem těhule a pak jsem zase chtěla se brzo břucha zbavit a teď už mi zase chybí jsem magor :grinning:

kuli a to vás na to ORL poslala dětská dr.? se nedivím že se to Marušce nelíbilo, já byla na ORL 1x a taky mi to stačilo, to strkání do krku a nosu byl hnusný zážitek
25. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
jéé máme stejný pecičky, jako myslím tu látku na polštářku, ale používáme to celkem málo, dneska jsme zase bojovali s hovínkama zase jsme včera nekadili tak jsem hodila malou do sedačky a na podvozek a šli jsme s kámoškou na kafčo a přijeli jsme a malá byla pokaděná až za ušima :grinning: sedačka vždycky pomůže, asi se jí tam vždycky hnou střeva nebo nevím
25. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz
strouži,nene,já jsem si tam zajela sama od sebe s malou.. je to moje známá a tak mě hned vzala,i když čekárna byla k prasknutí :wink: a říkala mi, že se odpouští od častého vysávání nosu, že to porušuje sliznici, která když je tím vysáváním porušená (suchá),tak nemůže zachycovat to svinstvo z venčí,které děti dýchají a že pak se jim může vytvořit alergie (pyly,apod.). :confused: Já na ORL byla vždycky pečená vařená... trpěla jsem na záněty horních cest dýchacích (hnisavý angíny,rýmy,..).Co se do mě nastrkala a nasvítila :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz
strouži,v té autosedačce jsou tak nějak skroucený dokulata jako v bříšku,tak jim to dělá moc dobře.. na stejnej princip funguje babyvak a lehátko vlastně :wink: nám polštářek dělá fakt moc dobře a když nemůže zabrat,tak s ním zabere zaručeně :wink:
25. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
aha tak to já vysávám nos málokdy, nebo spíš skoro vůbec,,na ucpaný nos vůbec netrpí, jen po koupání jí vytřu nos malým kouskem ubrousku smotaným do ruličky. snad bude malá v tomto po mě, nikdy jsem netrpěla na alergie a neměla jsem nikdy ani angínu, nebo si to aspoň nepamatuju že bych jí kdy měla. spíš trpím na chřipky, tu sice dostanu jen 1x za rok ale vždycky mi to sedne na průdušky a to se pak skoro udusím kašláním a drží se mě to několik týdnů.
25. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
jj děckám se v sedačce líbí, my na prdíky moc netrpíme ale to kakání nám dělá v posledních pár týdnech trošku problém, kadíme jen obden, neřve ani se nekroutí tak jí to asi nevadí ale já jsem z toho v nervech. dneska se ale vykadila z podoby. není nic lepšího než vědět že je dítko vykaděný pročištěný :grinning: je to děs co mi dokáže udělat teď radost co jsem matka. myslím že i kdyby mi manža donesl sebevětší kytku tak mi neudělá takovou radost jako krásný hovínko do plínky :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz
strouži, mě malá naposledy kadila včera ve 14h a tak jsme si říkala, to zas bude noc, .. ta byla relativně v pohodě,ale já nemohla spát.. no a teda vykadila se ráno než jsme jeli k doktorce a já byla štěstím bez sebe :grinning:
Buď ráda, že netrpíš na alergie, rýmu, průdušky, apod. Já nemám imunitní systém a tak chytnu všechno odjakživa. I sousedovic blechy od psa :grinning: :grinning: :grinning: jak říká táta můj :grinning:
25. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz
joj ty máš blechy jo? :grinning: tak to daleko od tebe :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
Klíííd jsi daleko ode mě :grinning: Táta mi vždycky říkal, jak je hrozný, jak ta moje cestování po doktorech vyjdou draho... že by bylo nejlepší mě nechat utratit :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 15:58  • Odpověz
25. kvě 2010 v 16:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.