• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
Táta má samý lepší nápady :grinning: kolikrát si myslí, že je to prdel a ono teda mi někdy do smíchu moc není... jako když jsme jeli jednou z Polska (to je asi 10 let zpátky).. na hranicích jak lustrovali auta, co se vyváží ze země, tak tátu nenapadlo nic lepšího než při příchodu celníka zavtipkovat na můj účet "ať ty drogy hnedka schovám".. celník nelenil, slyšel to,vyzval mě z auta a chtěl nám škodovku rozebrat snad na kousky :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 16:41  • Odpověz
Dobré ráno holky,
manžel včera vyzvedl tu knížku v baby parku - jak je na ní reklama na baby webu a ta knížka je naprosto úžasná. Myslím, že se vyplatí za ní dát i těch 120 Kč poštovné, pokud si jí nemůžete vyzvednout přímo u nich. Takže doporučuju.
odkaz pro ty co o tom neslyšely : http://www.babyweb.cz/Clanky/a4035-%20Maminky-ted-mohou-mit-Babywebstale-%20pri-ruce-Prichazi-Babyweb-doruky.aspx
26. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz
Ahojky .-)
tak ode dneška jsem na mateřské :wink:

Kuli t máš teda veselého tatínka :grinning:
Lucko už jsem o té knížce slyšela..as si jí taky objednám....
26. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz
semy: tak to máš fajn, že už si na mateřské. Já končím 30. 6. , takže to už taky uteče. Jinak ta knížka je fakt fajn.
26. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz
Luci no ono se u mě zas tolk nezmněnilo, když jsem od začátku těhub stejně doma :grinning:
jak jsi dopadla u zubaře?

já jdu na druhou prohlídku příští týden.....
26. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
semy: dobře, zoubky bez ztráty květinky :grinning: Jen mám silný zánět dásní.
26. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz
tak to je dobře..zánět mám taky...trpím na něj hodně i bez těhu, natož teď.....takže jsme na tom stejně.....
vím že mě na ten zánět pomáhá čistění mezizubníma kartáčkama, ale stejně se málokdy dokopu k tomu abych je použila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
semy: mě napsali nějakou voidčku, jenže smrdí jak ocet, což v případě mého žaludku je teď naprosto nemyslitelná věc :grinning:
26. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz
luci :grinning:

vyfotila jsem pokojíček.....ještě tam chybí ta bordura na tom přechodu barev....ale už teď e to krásný :slight_smile:))
26. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz
ahoj holky,
semy gratuluju k mateřský :grinning: luci můj manža byl u zubaře včera, vyrval mu 3 zuby a jak je rval poškodil ještě jeden zub takže manža vypadá šíleně, jak přišel domů a ukázal mi ty díry v puse dostala jsem záchvat smíchu a nebyla jsem k utišení, chudák se naštval a do večera se mnou nemluvil :grinning: prej dostane protézku :grinning: :grinning:

dneska jsem byla na štítce, vše na jedničku, je to super chodit na kontroly v pohodě, vlastně jsem tam byla poprvý jako "normální člověk" jinak jsem tam za ty poslední dva roky byla vždycky jen jako hysterická snažilka a nebo ještě hysteričtější těhule :grinning: akorát mě pak po cestě dom chytil šílený slejvák tak jsme s neluš zapluly do jedný restaurace a dala jsem si aspoň oběd a Neluš dostala sunárek :dizzy_face: jediný co mě dneska akorát dožralo byla reakce dr. a sestřičky na to že nekojím , jako většina lidí nahodili ksichtík , jsem zvědavá jak dlouho ještě budu muset každýmu vysvětlovat proč nekojíme :rolling_eyes:

pokojíček kráásnej, to je kolíbka jo? a budete tam mít nějaký obrázky na stěně?my máme takový ty nálepky a jsou super akorát myslím že jak Neluš bude růst tak je bude z tama odlepovat :grinning:
26. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
semy: super
strouži: gratulace ke štítce. A chudák manža a ty semu ještě tlemíš :grinning:
26. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz
Strouži tak to hratuluju že je štízka v pohodě :slight_smile:

bude tam ta bordura na to rozhraní barev, takže zatím jiný nálepky dávt nebudeme....stejně bude spinkat s náma v ložnici..takže třeba pak později :slight_smile:

jojo to e kolíbka ještě po manželově sestře..rtakže přes 30 let stará..jsme jí jen obrousili a znovu natřeli....je krásná :slight_smile:)
ale stejně vydrží tak na ty tři měsíce no....pak bude v postýlce :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
aha tak to já jsem taky chtěla tu borduru s medvídkama a pak i pár nálepek na zeď ve stejným motivu ale pak jsem sehnala jiné nálepky a k tomu bordura nebyla tak jsem jí nedávala. jenom aby si malá nezvykla na houpání, my měli teď období houpání v kočárku, to jí naučil asi manža na drncání, jak se zastavil kočár okamžitě se probudila takže na nějaký stání kočáru venku abych mohla doma poklidit jsem mohla zapomenout ale zdá se že poslední týden se to zlepšilo a spí bez probuzení když se zastaví s kočárem. sice dneska se probudila jak jsem zastavila u doktora ale hned zase usnula
26. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz
luci kdybys ho viděla tlemila by ses mu taky :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz
strouži: je mi to jasný
26. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
no my už borduru máme koupenou..s medvídkama..přiložena fotka :slight_smile:
tak můžná pak později ještě k tomu koupíme i ty figurky..ale zatím stačí ta bordura :slight_smile:

tak ono se nemusí pořád houpat, má to i zarážku, mě hlavně vyhovuje že je malá a vejde se vedle postele, že pro ty první ěmsíce budu mít malého opravdu hned vedle sebe .-) postýlka pak bude stsát naproti postele .-)
26. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
jéé tu jsem chtěla taky,rozmýšlela jsem jestli tyhle medvídky nebo medvídka pú

já mám postýlku dál od postele a nevadí mi to, je fakt že kdybych kojila tak by to bylo asi horší ale tím že mi malá spí celou noc třeba jako dneska to spala od 8 večer do 7 ráno bez probuzení tak nemám potřebu jí mít hned u postele. spíš bych se bála že by tam z postele skočil kocour, takhle je dál a nemá k postýlce kocour přístup ani z postele ani ze skříně.jedině že by skočil do postýlky ze země a to zatím neskočil
26. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
tak kocour nebude do ložnice mít přístup až se malý narodí..
kolíbku nám dala babička ..kdyby nebyla tak by byl taky od začátku v postýlce....ale takhle jí využijeme .-)
26. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz
no já jsem taky nechtěla olivera zprvu do ložnice pouštět ale ten byl ze zavřených dveří naprosto šílený, nebyl zvyklý že by se před ním zavíralo a myslela jsem že proškrábe do dveří díru takže jsme ho museli začít pouštět, navíc je zvyklý se mnou spát. teď už v pohodě, ale zprvu jsem se bála a pořád jsem se budila a koukala kde je jestli není v postýlce. jediný co je nevýhoda že nemůžu nechat malou na posteli, je zvyklý po posteli lítat a skákat na ní a nebo na skříň takže to se ještě bojím že by na malou skočil
26. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz
Holky, tak to bych kocourovi neudělala, že bych ho nepustila do loožnice :D On by mě asi totiž zabil (přsně jak píše Strouži) :slight_smile: No ale taky už jsem složili postýlku a vysvětlujeme mu, že do ní prostě nesmí.
26. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
no to á bych měla strach..ale on je koudy v pohodě...i teď do ložnice přes den e zavřeno a i do dalších dvou místností...a ví prostě že tam nesmí....
i kdyby nebyl malý v kolíbce ale v postýlce tak bych tam Kozdyho přes noc nenechala..nikdy nemůžu vědět co ho zrovna napadne....takže tak :slight_smile: on stejně většinu noci spí v obýváku...jen občas si přijde lehnout k nám na nohy.....takže si určitě zvykne v pohodě...
26. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz
semy: tak to máš vzorného kocourka .-D
26. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
Lucko to jo..Koudy je zlatíčko :slight_smile: neříkám že nikdy nezlobí...ale má fakt skvělou povahu a je hodně učenlivý .-)
26. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz
luci neboj on se fakt naučí, náš je těžce nevychovatelný ve všem,přiznám doma vládne spíš on než my ale do postýlky nechodí, to bylo taky jediný co se naučil dodržovat :grinning: hlavně co jsem se tak bavila s ostatníma holkama tak všechny jsme se shodli že i ten největší kočičí darebák se mimča bojí, olivera sice malá zajímá a nakukuje na ní ale jen se malá pohne zdrhá :grinning:
26. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz
strouži: jj, taky počítám s tím, že se kocour bude Karolínky spíš bát :grinning:
26. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz
Zdárec,

strouži,fajn,že štítka v pohodě,gratulace :wink:

semy, ty jo, krásný barvy a ta bordura je moc pěkná. My jsme doma zatížený na "Půánky" :grinning: tak že kolotoč máme s medvídkem Pů,prasátkem,oslíkem a tygrem :grinning: a pyžama má malá taky jen s Půem a těmi osatními z Tesca, mě se to strašně líbilo :grinning: a já ten seriál žrala :grinning:

luci, nechceš jít na kontrolu k zubákovi ještě za mě? já mám děsný trauma z týhle instituce :unamused:

No a my byly dneska v poradně na 6týdnech a máme 5220g a 59cm. Když jsme tam byly před 14dny tak měla 4500g :sweat_smile:
26. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz
ahoj kuli, no ty jo a to já si myslela že mám macíka jen já :grinning: kolik jste měli porodní váhu? myslím menší než my viď? my měli v 6. týdnech 5,5 kg a 57 cm, takže vy jste delší ale my tlustější ale zase jsme měli větší výchozí váhu takže myslím že je to nastejno :grinning:
26. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz
Nene,cvalíka máme taky :grinning: Porodní váhu měla 3505g :wink: Mno jo, je dlouhá děsně, trochu se toho obávám :grinning:
26. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
Ahooooj koukám, že tady všichni rostou jako z vody, akorát my trháme partu a Klárka zůstane trpaslíčkem nejspíš. O přírůstku 350g za měsíc si můžeme nechat tak akorát zdát :confused: No zítra jdeme na tu kontrolu ve 3 měsících tak to s paní doktorkou probereme. Poctivě si 14 dní zapisuji v kolik kojím a kolik si pak Klárka vezme ještě ze stříkajdy. Kamarádka mě chlácholila, že její holčička přibrala mezi 4. a 5. měsícem pouhých 10 g, tak doktorka poradila nasadit večer kašičky a další měsíc už přibrala 700g :sweat_smile: tak třeba nám to taky pomůže, uvidíme.
26. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz
Rinti, tak jestli to Klárce stačí a nebrečí hlady, tak ti třeba poradí co a jak. Po jak dlouhých pauzách kojíš? :confused:
26. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.