• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
ahoj holky :slight_smile:tak jsem byli uz cvicne v porodnici:slight_smile:------ no nic je z toho nakonec strevni chripka,kterou jsem chytla od male :unamused:
ale byli v pohode-natocili me,vytsetrili,udelali utz -malej uz ma 3150.
uz jezdim do poradny do nemocnice:slight_smile:
27. kvě 2010 v 08:21  • Odpověz
Ahoj holky,
el: tak ono už to máš fakt za pár. :wink:
27. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz
ahoj luci --uz jo podle utz jsem od zacatku o tyden napred furt to odpovida v utery jsem byla dle ms 36plus 3 dle utz 37plus 1
tak jeste 14 dni:slight_smile:
neco rikala,ze na hlavicku uz dosahne, ale jeste se da zatlacit dovnitr,tak jeste chvili vydrzime -jen se desim vahy --Linda mela krasne 3000:slight_smile:
27. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz
brý ránko

kuli no to by tak odpovídalo že nám děcka pěkně buclatí stejně. vy na koju, my na sunaru a příbitek za těch 6. týdnů máme zhruba stejný :grinning:

rinty to nevadí ona to pak dožene,já zase nervovala u dr. že je malá moc velká a ona že prostě každý dítě roste jinak, navíc malá má genetickou výbavu být velká ale že pak je období kdy ty buclatý mimča zastaví růst a ti trpaslíčci je doženou :wink: každopádně si taky píšu nebo aspoň v hlavě počítám kolik toho za den sní a odpovídá to tabulkám někdy ani nesní to co je doporučeno tak fakt nevím kde se ten náš otesánek dojídá :grinning: na kašičky se těším ale nechci vidět pak tu váhu :sweat_smile:
27. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz
eli malej si z vás dělá prču asi :grinning: váhy se neboj, máš druhej porod to půjde líp, já jsem rodila macíka při prvním a taky jsem to zvládla.moje sestřenice dokonce porodila první dítě přirozeně a mělo přes 5 kg takže vlastně porodila 2 měs. dítě :grinning: jinak na odhady váhy já nevěřím, mě říkali že malá bude mít max 3300 no a měla bez pár gramů 3800 :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz
:slight_smile:))) me se trefili naprosto presne -rekli ze mala bude mit 3000 a fakt mela na deko presne:slight_smile:
ale je fakt,ze je to plus minus na obe strany -ale kluci byvaji vetsi....
uz si z nas dela prcu ted:slight_smile:
27. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz
no jestli kluci bývaj větší tak druhé dítě kluka nechci, protože to už bude mít asi metrák :grinning: a to jsem držela dietu celkem poctivě, ještě že mi přišli na cukrovku, nepřijít na ní a já baštit podle chuti tak má malá asi 20 kg při narození :grinning:
27. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz
:slight_smile: ja se asi vys.... z podoby:slight_smile: mam to od rana a uz mam dole 2 kila
ja kdyz rodila malou predemnou rodily dve -jedna mela 4900 a druha 4500-dejte pokoj:slight_smile:))))
27. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz
jako já měla pocit že kdyby malá měla o gram víc tak už jí neprotlačím :grinning: co horší že pak byla druhý největší děcko v porodnici a neměli pro ní požádně ani oblečení, když byla vizita a matky tam vozili ty svoje drobečky měla jsem depku že naše hvězda se pomalu nevleze ani do vozíku. představa že by měla přes 4 kila tak se propadnu hambou :grinning:
27. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz
a ty šoky kvůli váhy nás doprovází doteď, kdo čumne do kočáru udělá vyšokovaný výraz a zeptá se kolik má a když řeknu že 2 měsíce vyvalí oči že vypadá teda sakra větší :sweat_smile:
27. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz
:grinning: :grinning: taky kdyz me rodil primar prisel a povida ---jeee konecne normalni bricho:slight_smile:))) pani byly na vysku i sirku stejne
27. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz
to neres:slight_smile: jste velici oba -nebudete mit asi drobinka
27. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz
tak to u mě tohle pravidlo nesedělo, já šla rodit s necelýma 3 kilama nahoře a malá měla skoro 4, no každopádně jsem byla jediná šestinedělka po porodu která došla dom a oblíkla starý hadry který neoblíkla už 2 roky před otěhu. těhu byla super dietka :grinning:
27. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz
to jo no, já 180 cm, manža 185, nohu mám osmičku atd. chudák malá bude obřík po nás :sweat_smile:
27. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz
no já mám 178 a manžel 179 :grinning:
27. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
ale jseš hubeňour, já mám tvojí dvojnásobnou váhu :grinning:
27. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
strouži: ji my jsm s manželem oba úplě stejní. Teda teď je on hubenější.
27. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
čao ženy,
my spali do 9h :grinning: obě :sweat_smile:

elo, tak paráda, za chvíli tu budeme napjatě sedět a čekat na sms od tebe,že už je malej venku :sweat_smile: tel na někoho máš odtutd,abychom to měli z první ruky? :confused:

ad váha mimča - u nás se s odhadem taky trefili, říkali mi, že bude mít 3500g a měla nakonec 3505g :sweat_smile:

Tady je zase hnusně do pytle, ale to neva. Půjdeme rychlochůzovat po cyklostezce.Včera jsem to i běžela a večer mi málem upadly moje rozkuchaný kolena :rolling_eyes:
27. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
no my máme taky s manžou stejnou váhu tj. oba jsme pěkně vyšpekatění :grinning:
27. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz
kuli paráda, mě malá vstávala v 6 ale od 7 zase spí tak mám klid, měla bych se jít namalovat jdu na kafe s kámoškou ale nechce se mi. chlapy to mají jednodušší

tady je pěkně konečně, počkej to se může chodit po rychlostezce?? tady máme všude pruh na jízdu a hned vedle na chůzi tak chodím vedle a když někdy omylem vlezu do tý cyklostezky čumí po mě ti kolaři škaredě.

jinak mrkejte na tohle, to budu mít, objednal mi to tchán tak pak budu za pár měsíců taky drandit

http://www.malli.cz/taga.html#
27. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz
stouži, no tady zatím ty pruhy nejsou.. a navíc dopol tam nikdo není, tak si tam drandím jak chcu :grinning:
A ta kára od tchána bude super, to budeš drandit hele :grinning:
27. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
no tady jsou ty pruhy už roky, je tam namalovaný kolo, minule jsem si ty pruhy spletla a šla jsem po té cyklo a nějaký chlap na mě měl blbý kecy
27. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
čau kočky, strouži to udělátko je naprosto epesní :dizzy_face: jen ještě, aby tam Neluš seděla tak klidně jako holčina na videu. Celý to působilo pohodově. To by bylo něco pro mě, páč neudržím balanc na normálním kole :sweat_smile: Myslíš, že se s tím může i na klasickou silnic nebo je to jen tak do parku? Kuli no přes den krmím v průměru po těch 3 hodinkách. Někdy častěji, někdy až po čtyřech, zkoušela jsem na doporučení holek krmit po dvou, ale bylo to na nic, Klárka si jen tak ucucnula vždycky a celej den byl v tahu. Když jí večer nadopujeme tzn, vysosne třeba 50 jednotek ještě ze stříkajdy, tak pak vydrží spát hodně dlouho. Rekord má 8 hodin, což je zase fajn a vidím v tom aspoň smysl večerního dokrmování.
27. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz
My tu máme taky fajnou cyklostezku, ale je úzká a sice dva pruhy, ale jeden pro jízdu tam a druhý zpět. S kočárem jsem se na ni neodvážila, bojím, že by mě cyklisti přetrhli jak hada, ale říkala jsem si, kdybych ve všední den dopo jela jakoby v protisměru a vždy, když někdo pojede, uhnula do toho druhého pruhu, tak snad by nemusel být problém :confused: Jinak už tady mám ty ulice dost prolozovaný :unamused:
27. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
27. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
Tak spíš než kolaři na mě házej rypáky bruslaři :grinning: když mi jedna paní řekla, co se tam jako pletu, že to je hrozný, tak jsem ji řekla, ať se uklidní, že to není žádná bruslostezka,ale cyklostezka a ať zklapne :grinning:

Rinti, tak Klárka bude diblik, no a :wink: však ona to holka dožene :wink:

Tak půjdu asi vařit, manžel si poručil šunko-fleky :sweat_smile:
27. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz
tak jsme zpátky a nedopadlo to zase tak špatně, respektive váha 3750g a délka 54cm, takže když se to dá do percentilového grafu, tak se určitě nejedná o podvýživu. Nevím proč se paní doktorka divila, že kojím a ještě dokrmuji svým, když to po nás tak požadovala, asi jí na tom prostě zaráží, že tedy je ten přírůstek i přesto tak malý. Znovu jsem odvykládala, jak jsem na tom byla v mládí já, jak členové rodiny atd. a také jsem zmínila tu moji celoživotní anémii, která se v závěru těhu a pak po porodu ještě zhoršila a paní doktorka řekla, že to je důležitá informace a uděláme jak můj, tak Klárčin krevní obraz. Tak mi vzali krev a s Klárkou musíme zajet do nějaké laboratoře. Ovšem co se ostatního týká, tak jsme byly moc chválený, teda Klárka, že už krásně vydrží pozorovat a soustředit se a když jí dala paní doktorka na bříško, tak zvedala hlavu, že div neudělala kotrmelec a to paní doktorka říkala, že tu hlavičku zvedá až moc tím jak je lehoučká. Tak jsem měla velkou radost, že aspoň tak :dizzy_face:
27. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz
rinti, tak že sečteno podtrženo, dopadly jste výborně :dizzy_face: a jestli to má chudák malá po tobě, tak to není zase taková hrůza, jsou horší věci :wink:
27. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz
přesně tak, ještě jsme pak se sestřičkou trochu splkly, bo mi držela v čekárně Klárku, abych jí netahala hned, když mi brali tu krev, tak říkala, že ať nestresím, že všechno je v pořádku, akorát prostě nechtějí nic zanedbat. Jako padla jim brada, když viděly jak mám poctivě rozepsané ty časy koja a dokrmování prý je to doslova laboratorní práce :sweat_smile:
27. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz
rinty já myslím že to kolo může i na obyč cestu ale já bych se tím jezdila asi jen na těch cyklostezkách. jediný problém je v tom že je to drahý, v česku 50 litrů ale když to budu mít zadáčo tak proč ne že? :grinning:

ty testy jsou slabota proti mě, já jich tam mám víc a to ještě ne úplně všechny,prostě testomagor. i teď když jdu po kauflandu svrbí mě ruka koupit pepíno test :grinning:

s kontroly si nic nedělej, malá je drobnější ale prostě to máte asi fakt v genech. hlavně aby měla ten krevní obraz v pořádku.
holky co to je večerní dokrmování ? :sweat_smile:
27. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.