• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
Zdárec,
tak je tu bouřka jako sviň :angry: A to jsem měla jít s Maruškou ke známým na zahrádku a prdlačka,chjo.. tak jsem aspoň uvařila na zítra oběd a můžeme vyspávat a volit :grinning:
28. kvě 2010 v 17:00  • Odpověz
ahoj holky, hlásím že jsme už řádna občanka města Krnova, dneska měla Neluška vítání občánků :dizzy_face: pak jsme byli na dni dětí takže opět celej den v trapu, jsem zvědavá kdy se doma dostanu k úklidu :sweat_smile:
29. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz
Zdárec,
strouži, koukala jsem na fotky z vítání a nějak tě to tam bralo dle výrazu v obličeji, takové hluboké zamyšlení :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme včera byli taky celej den venku, hasiči tady pořádali dětský den v parku. Synovec (3r.) je absolutní nadšenec hasičů, nejradši by v tom autě i spal, furt tam chudák chodil s ručičkama "posím posím do auta" :sweat_smile:
Dnes tedy pro změnu zase leje,tak že jdu uklízet ten bordýlek, muž šel kočárkovat do deště :frowning2: No a zase jsme od včerejšího odpoledne nekadili, kroutí se jak had - v pět ráno ji to chudáka vzbudilo - a spala pak už jen přerušovaně do 10h. Kéž by už to vytlačila a byla spokojená :pensive:
30. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
ahoj kuli no to hluboké zamyšlení bylo spíš přemáhání se abych neřvala jak tur. jak tam četli ty děcka básničky o mamince tak jsem měla dělat abych to ustála :grinning: koukám včera měli hasiči rej, u nás byl den dětí pořádaný policajtama a hasičama takže to tu furt houkalo a ukazovali zásahy atd. malá to akorát celý prospala jako vždy :grinning:dnešní noc byla taky super,malá už mi poslední dny spí celou noc bez probuzení a začla konečně spávat i déle takže se budíme kolem 7 hod. ráno takže dneska vlastně spala 11 hodin v kuse, paráda :dizzy_face: jinak koukám že se řídíš stejným vzorcem nedělního dne, já jsem poslala ven chlapa do deště ráno a pořádně jsem si vygruntila, uvařila a teď koukám na filmečky :sunglasses:

to kadění a tu rourku máš? my s kakáním celkem bojujeme,malá kadí obden, naštěstí se u toho nekroutí ani neřve tak asi jí to nevadí ale snažím se jí to hlídat aby se nezacpala celá takže když je nejhůř pomůžu hovínkům tou rourkou do zadku nebo dám švestkovou štávu s troškou vody jí vypít a do 3 hodin se parádně vykadí. taky nám pomáhá sezení v autosedačce na hovínka
30. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj holky, Kuli Klárce někdy pomáhá, když jí k ránu přetočím na bříško, někdy je schopná takhle ještě na dalších několik hodin usnout :wink: Jinak s kakáním po kapkách fakt nemáme problém, někdy kadí i několikrát denně. Za to Vám můžeme závidět, jak zvládáte nakupování a všelijaké jiné aktivity. My byli včera půl den mimo domov a byl to celkem záhul. V nákupním centru plakala a pak u manžela v práci, když se kolem seběhlo spousta tet, tak byla vysmátá. No domů jsme dojeli docela ucasnovaný :sweat_smile:
30. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz
rourku mám,ale muž je zásadně proti,abych ji použila :unamused: tak jsme nasadily lactobacílky a snad se to zlepší... btw.před 5min se brutálně pokadila :grinning: u nás ještě zabírá koj.voda :sweat_smile: a taky na tlačení lehátko,vždycky ho prokadí skrz na skrz :grinning: dneska naštěstí teda ne :sweat_smile: Strouži.my ten dětskej den taky prospali :grinning: Ségra si včera vyzkoušela práci s hydraulickejma nůžkama a zrasovala tam jedny dveře od favouše :grinning:
30. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz
rinty my jsme naopak pořád pryč, jezdíme a chodíme všude možně hlavně o víkendu nejsme skoro doma a malá to miluje, vlastně mi přijde spokojenější když ji taháme po šopinu než doma :grinning: v září chceme jet do chorvatska tak ať si zvyká. jak někdo říká že ho dítě omezuje tak mě teda vůbec, spím celou noc jakobych dítě neměla a ostatní taky dělám jakobych ho neměla(nákupy, kafíčko s kámoškama, kadeřník...)

kuli no můj se taky nad rourkou netvářil zrovna slastně ale když viděl že malá nekadila 2 dny tak už mi sám řekl ať jí použiju. a fakt pomohla, malá se přes ní vyprděla a pak i vykadila. teď se všude vykládá jak se to nemá že si na to dítě zvykne a bla bla, moje máti mi rvala do zadku teploměr a to skoro furt prý jsem měla s kakáním taky trable a žádný postižení z toho nemám. já říkám radši malinká rourka v zadku která pomůže než ucpaný bolavý bříško.
30. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz
jj strouži já vím, však už jsi to několikrát psala, to máš fakt bájo, ale snad si Klárka taky zvykne. Bylo to na ní na poprvé moc. Moc lidí, moc světel, moc hudby :sweat_smile: asi bude po mě, domácí pecivál. Navíc mě trochu štvalo, že lidi na nás koukali, co s takhle malým mimískem kde lozíme, bo Klárka trochu klame tělem a vypadá jako čerstvě narozená :sweat_smile: Dnes měla přijet babička, bo manžel jede zase na 4 dny pryč, jenže se nám opět polámala, uvidíme, jestli bude moct přijet zítra, pozítří, nebo to budeme muset zvládnout opět sami. No nic jdu nakoupit a pak snad upéct mufiny :dizzy_face:
30. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz
strouži, tak to my jako kdyby 2 dny nekadila, tak bych tu rourku použila, ale u nás je to tak 12h max. Tak se tu udělalo zase hezky a půjdeme opět ven, malá je dneska s přestávkama furt venku :wink: manžel se jel bahnit s motorkou a já jdu s malou na zahradu, přijdou naši na pokec...

rinti, tak to mě mrzí s tou babičkou.. já ji mám hned dole a když potřebuju (když zrovna muž nemůže - nebo není),tak jí dám malou a vozí.. za celou dobu to bylo tak 4x, páč zase nechci být na někom závislá a ať si užívá taky muž.. naši sice bydlí 400m od nás (oba pracují),ale taky pomůžou,když to jde.. tak že zcela chápu tvé zklamání :wink: tak ať je brzy v cajku :wink:

Budu vařit večer kotel buřt guláše (bez cibule pro mě) a nějaký kuřecí stehna,tak že budeme mít zase co jíst celej tejden :grinning:
Mno a ve čtvrtek jdu na kontrolu po 6N. :confounded:
30. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz
jéééé tak babička volala, že to není nic vážného a že zítra dojede, tak to my spadl kámen ze srdce, bo to bych dávala jen těžko :sweat_smile: kuali, Ty jsi ale kuchařinka, nooo já už mám Ty mafiny a makrelovou pomazánku k večeři
30. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz
rinti, ty jo mafiny, dala bych si... jsou neškodné pro kojící? Když tak mi hoď do IP recept. A pečeš je v papírovejch košíčkách a formě (silikonová,plechová)?
30. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
rinty no to bylo možná na Klárku fakt moc myslím že je to i tím že vlastně až teď byla někde v takovým prostředí. my malou taháme skoro od porodnice všude možně takže je asi zvyklá od začátku ale taky je to asi povahou dítěte

kuli no u UM se asi kadí méně, většina známých na UM říká že kadí jen 1x denně, jsou i jiné hovínka tužší takže se někdy fakt ta rourka dost hodí

teda vy ale vyvařujete, my v pátek byli na meníčko na oběd, večer byli párky, v sobotu na obědu u našich a pak s tchánovcema v restauraci, večeře byla v cukrárně na dni dětí, dneska jsem udělala rychlý špagety a večeříme langoše :grinning: :grinning:ještě že nekojím protože moje stravování poslední dobou je děs běs :sweat_smile: ale nějak to fakt nestíhám, každý víkend je nějaký program, příští týden jsme na víkend u tchánovců jedou pryč tak jim budeme hlídat barák, ten následující víkend jdeme na mši za manžového dědu a furt něco. ale zítra chci uvařit, no uvařit je silný slovo zapeču kuř. stehna a k tomu rýži, přece se nepředřu hned z kraje týdne ne? :grinning:
30. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
čus bus,
to je zaséééééé hnus venku. Dala jsem to jen dopoledne, ted po obědě spí doma v postýlce a ven vyrazíme asi až odpol. To je normálně na flašku s rumem k tomu kočárkování. :rolling_eyes: mno to by to dopadlo, posledně jsem si olízla víčko z Kapitána Morgana a měla jsem ji jak z praku. To nechci vidět až se jednou napiju něčeho tvrdšího :grinning:
31. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz
kuli ty olizuješ při kojení flašky? :confused: :grinning: já bych pít mohla když nekojím a stejně jsem od porodu k ničemu ani nečuchla protože nechci malé smrdět a pak taky musím být ready, viděla jsem to na tom mejdanu v Brně, sice jsem šla spát v 1 ráno ale střízlivá a byla jsem ráda, nějak si neumím představit že bych ráno vstávala k malé a měla normálně až do večera fungovat jako matka s opicí. hlavně když Neluš nerozlišuje kdy jde matka spát a vstává každej den stejně :grinning:
31. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz
holky mě fakt mrskne, zrovna koukám Neluš na oči a zdá se mi že má jedno oko jiný než druhý, stejně jako manža, ten má jedno modrý a druhý zelený, přijde mi že ty tmavěmodrý novorozenecký oči se jí mění, zesvětlali do sv. modra a to jedno oko má nádech dozelena a přesně to samé oko co má manža nazelenalé. ach ty geny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz
strouži, neolizuju flašky, ale jen flašku jednu :grinning: manžel mi dal kapku Morgana do víčka a já si dala, byl to ale pořádnej drink :grinning: ale dám si decku vína, o víkendu jsem si dala skleničku pivka a v pohodě :wink: Jinak mě pití moc neláká. Hele a s tím očičkem Neluš si nic nedělej, aspoň má manža jistotu, že je jeho ne? :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz
počkej a jak to poznáš že je to v poho? to ti maruška poví jo? :grinning: manža by musel být slepý kdyby neviděl tu podobu, vypadá naprosto stejně jak on v tom věku :grinning:
31. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
poznám to tak, že ten den vůbec neřvala a ani nijak zvlášť dýl nespala po tom alkoholu :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

tak jsem dala do kupy fotky co jsem se dnes nafotila..tak mrkněte
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/semy-cz/album/mabe-tobe-dabe/
1. čer 2010 v 15:22  • Odpověz
semy pupík parádní, máš ho větší než jsem měla já ale zato hezčí,mě těhu pěkně znetvořilo díru po náušnici a tak pupek vypadal nechutně
1. čer 2010 v 17:15  • Odpověz
děkuju .-))))
1. čer 2010 v 17:22  • Odpověz
Brej den,

semy,řekla bych,že máme stejné bříško :dizzy_face: jsem tuhle koukala na fotky a zastesklo se mi po něm... :frowning2:

Tak zítra jdu na gyndu :rolling_eyes:
2. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz
Semy to je teda pupánek :dizzy_face: parádička, jak píše Kuli, taky jsem ke konci už počítala dny a teď zasněně koukám po každé těhuli, he he :grinning: Kuli, tak držím palce na gyndu, ale to bys asi už poznala, kdyby nebylo něco v pořádku :sweat_smile: možná už si to tu psala, ale Vy budete antikoncepci řešit jak?
2. čer 2010 v 18:40  • Odpověz
rinty jak si mohla počítat dny u konce když si rodila před dost před termínem :stuck_out_tongue_closed_eyes: já vlastně taky ale o tolik jako ty ne, já bych klidně byla těhu dál mě se to líbilo akorát ta dieta ta mě štvala ale zase jsem hubla což bylo super :dizzy_face: a antikoncepci no nevím jak kuli ale já starý dobrý prášky , zrovna jsem načla druhý balení a jak říkáme s manžou konečně návrat k normálnímu sexu, po letech poprvé nesexíme na děti ani s dětma v břichu :grinning:
2. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz
ad antikoncepce - kondomy u nás zavrhnuty :unamused: já jsem se rozhodla pro antikoncepčí tyčinku na 5 let ... je i pro kojící ... a s mojí děravou hlavou to bude v okáčku si myslím... jiná metoda u nás asi nepřipadá v úvahu :frowning2:
2. čer 2010 ve 22:21  • Odpověz
Nazdárek .-)
tak kontrola dopadla dobře, čípek se zkracuje, hlavička je ještě níže.....ale neotvírám se....takže ideální..říkala že to vidí tak na druhou půlku června, a že si myslí že přenášet nebudu......jinak jsem se jí ptala na monitor, tak mě napsala doporučení do nemocnice, takže zítra jak jdu na prohlídku sálu tak se rovnou objednám...ale pořád budu chodit ještě i ke své..takže teď budu pořád u dr...ale je to lepší než zas málo, jsem ráda taky mě udělala ten stěr a k ní na další ko jdu 14.6......
stavila jsem se cestou u babičky, tak měla radost...Jsem jí vyprávěla o látkových plenkách a Davídek dostal 2000 na plínky ) tak jsme rádi...
3. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz
Semy, ahoj, tak paráda, tak že to může být i dřív :sweat_smile: Je dobře, že je všechno v cajku :wink:

Nám přišla pozvánka na vítání občánků 11.6. tak doufám, že jí ty šaty nebudou malý :grinning: :sweat_smile:
3. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz
aojuli...no já ch o klidně ala o kapnek íve..ani bych se nezlobila :D tak uvdíme no :slight_smile:

jé tak vv už jdete vítat...:slight_smile:tak snad jí ještě budou :D
3. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz
semy,a nějaký váhový odhad máš Davídka? :slight_smile:
3. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz
kuli dělala mě psolední utz 23.4.a to bylo Délka 32cm, odhadovaná váha 1160g. od té do ne..takže fakt netuším no.....
3. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.