• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
ahoj holky,dneska jsme konečně po několika dnech byli venku, už jsme to fakt potřebovali včera byla krize jak blázen malá protivná celej den nemohla usnout padala únavou ale spala neklidně myslela jsem že bříško ale vykadila se a pořád neklidná až mě blbou večer napadlo jí namazat dásně a šup usnula a spala pak 12 hodin v kuse. slintá jak ďas, úplně má mokrou mikinku ach ty zuby, kdyby aspoň vylezli ale prej to může trvat i pár měcíců než konečně vylezou tak mě fakt asi jebne :rolling_eyes: naštěstí dneska už je to lepší a spí pěkně

kuli nad tou tyčinkou jsem taky uvažovala nebo o injekcích ale pak jsem si řekla že prášky mi seděli a stejně každý ráno beru štítkovej prášek na ten zapomenout nesmím, když zapomenu měla jsem už párkrát stavy že mi bylo zle klepala jsem se takže teď už si dávám bacha abych ho brala tak budu brát dva a hotovo :grinning:

semy gratulace ke kontrole, třeba porodíš dřív, mě zase tvrdili od půlky února jak porodím dřív že se krásně otvírám a nakonec mi museli v půlce března porod vyvolat a při porodu jsem nebyla otevřená vůbec :grinning:
3. čer 2010 v 17:17  • Odpověz
strouži no uvidíme no..taky to neberu jako daé že to řekla doktorka......necháme se překvapit, jak se bude chtít Davídkovi na svět :slight_smile:
si ted užijete s těma zoubkama...ale hlavně že jí na to pomáhá ta mastička....
3. čer 2010 v 19:47  • Odpověz
strouži, ty vogo, my nejít jeden den venku, tak už jsem asi mrtvá. I v tom dešti se mi to líbí. Jako astmatikovi se mi líp dejchá, luxus :grinning:
Já včera na kontrole po šestinedělí málem pošla. Odstraňovala mi u jizvy ještě takovej kousek kůže pinzetou, tak jsem myslela, že ji rozmačkám lehátko, ale dobrý, ... oproti porodu brnkačka :grinning: a když si četla moji zprávu z porodnice, tak jen říkala: "ježiš.. ježiš.. jéééžiš" :grinning: :grinning: :grinning: vyfásla jsem HA Cerazette na zkoušku a uvidíme...když nebudu zapomínat,tak si ji nechám, je fajn dle "recenzí"... a když to nepůjde, tak jdu do tyčinky.
A teď mažeme na kyčle :wink:
4. čer 2010 v 07:49  • Odpověz
kuli my taky chodíme v dešti ale teď byli takový slejváky který by nepobrala ani slída ani deštník. :stuck_out_tongue_closed_eyes: u zprávy z porodky jsem reagovala stejně, sice tam nebyl podrobný popis jenom soupis těch drog co do mě narvali a byl to pěknej seznámek :grinning:
hele to zapomínání se neboj, já brala prášky před otěhu 6 let a zapomínala jsem furt a nikdy jsem neotěhulila :grinning:
4. čer 2010 v 08:19  • Odpověz
jinak jsem teď malé namázla dásně a spííí ,budu muset koupit další tubu gelu, dle všeho bez toho přes den neusne . debilní zuby :rolling_eyes:
4. čer 2010 v 08:20  • Odpověz
tak kyčle v cajku, na kontrolu jdeme na 4 měsíci :dizzy_face: ať žijou látkovky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

my jsme tu měli taky šílený průtrže,ale Goratex to nepustil a ani slída :grinning: my jsme na lijáky zvyklý,i splouvání Vltavy jsme podnikly v lijákách... jak byla řeka hned bez lidí :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 v 10:04  • Odpověz
kuli co maj kyčle společnýho s látkovkama?? :sweat_smile: my dostali taky na kyčllích jedna hvězda a to používáme výhradně pampersky stejně jako většina mých známých kteří měli výborné hodnocení z kyčlí :sunglasses:
4. čer 2010 v 10:36  • Odpověz
strouži, a ty jsi nedávala široký balení? :confused:
4. čer 2010 v 10:40  • Odpověz
ne, ptala jsem se a dr. na kyčlích v 6. týdnech a i v porodnici když kontrolovali těsně po porodu kyčle a řekli mi že máme kyčle v pořádku že zatím není třeba dávat široký balení! uvidím za 14 dnů to jdeme na další kontrolu
4. čer 2010 v 10:49  • Odpověz
a nepamatuju si že bych znala ve svým okolí kdo by dával široký balení preventivně (teda kromě svý máti, to byla stará škola)
4. čer 2010 v 10:50  • Odpověz
strouži, jejda, snad jsem tě nerozčílila těma svýma látkovkama :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 v 10:54  • Odpověz
proč, když se ti to chce prát :grinning: já jen že to fakt není látkovkama :wink: mě se teď před chvílí malá vykadila z podoby, pokadila 3 plíny, představa to prát tak mě trefí, smrdělo to jak ďas :grinning:
4. čer 2010 v 10:58  • Odpověz
strouž, na praní mám pračku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak že to mi fakt nevadí :grinning: a žehlit taky ne, je to docela rychlovka :grinning:
4. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
tak na praní máme taky pračku ale mě spíš odpuzuje představa odhovňování plínek před tím než to strčím do pračky
4. čer 2010 v 11:06  • Odpověz
od toho jsou separačky :wink: :grinning: jdeme zase ven,tak čao :dizzy_face:
4. čer 2010 v 11:07  • Odpověz
co to je separačky?? to se jako vyhodí a zbytek vypere či co? to víš jsem ryzí pamperskák tak tyhle záludnosti neznám.minule jsem zase zkoumala v nějakým albu co jsou to ty vlňáčky :grinning:
4. čer 2010 v 11:12  • Odpověz
strouži přesně..sparačka je taková jako tkanina, když je posratá ak zabalíša hodíšdo wc a když je jen počůraná tak se dá několikrát i vyprat.....-)
4. čer 2010 ve 12:28  • Odpověz
ono asi záleží na doktorch s těma kyčlema...já totiž koho znám tady z Jabloncetak všechny museli dvat širok balení..tkže mě to skoro přijde že to říkaj preventivně všem....takže vivat látkovky :grinning: :wink:
4. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz
jako že látkovky jsou přeci jen širší
4. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz
tak fotky z pokojíčku :slight_smile:
http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/NaseMaleVBrisku#
posledních 5 fotek

tady část obýváku po vymalování, akorát ještě není nalepená bordura
http://picasaweb.google.cz/lh/photo/lTVpd0LrH65VkDv7Tndg1g?feat=directlink
4. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz
semy, pokojíček i obývák jsou moc pěkný, máte to opravdu krásný, a pokojíček velikej, krásně prosvětlenej tím oknem a výmalbou :dizzy_face:

áách to byla pohoda, dala jsem si venku kávičku, koláče, nohy nahoru a přečetla jsem si konečně Maminku :slight_smile: tak jsme se občerstvily doma a jdeme zase ven na zahradu něco popracovat :wink: btw. jsem rudá jak rak, olé ať žije alergie na sluníčko :grinning:
4. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz
děkuju kuli .-) to jo...světla je tam hodně..velikánský okno dělá hodně....:slight_smile:
příští týden ještě budeme kupovat garnyž a záclonu..ale chci jen akovou ozdobnou asi do půlky okna, aby to nebralo světlo.....a závěsy už máme dlouho..do modra se sobíkama :D
4. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz
semy, já chci dát ted na léto taky záclonu jen do půl okna.. ted jak byla zima, tak jsme topili, ještě že tam je ta dlouhá záclona, to jinak utíká teplo :wink: i když máme nový okna :grinning:

Maruška tu řeže do hrazdičky a má z toho děsnou prču :grinning: a když se vidí v zavěšeném zrcátku, tak je jak v tranzu, oči jak tenisáky :grinning:
4. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz
vám utíká teplo novým,a okama???..co to máte za okna..my by jsme právě ani záclony mít nemuseli....ty nový jsou super...jsme letos hooodně díky nim ušwetřili na topení....topili jsme celou zimu v podtatě jen v obýváku a to ani ne naplno....takže na to jak máme velký byt je to super...:slight_smile:
4. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz
nene, neutíká.. ale někdy zastrčím záclonu za raďas, aby to šlo do místnosti než do okna :wink:
4. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz
jo tak..tak to jo .-)

no tak já vyrážím na prohlídku porodnice...:slight_smile:
tak ahojky....hezké odpoledne...sluníčkové .-)
4. čer 2010 ve 14:51  • Odpověz
ufff, tady je hicák, že by z toho jeden vycák :grinning:
btw. jsem nááádherně spálená, ruce, dekolt, ksicht :rolling_eyes: :grinning:
4. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz
semy, jak bylo na obhlídce? :wink:
4. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz
ahoooj, jo tak u nás to taky funguje tak, že i když jsme měli kyčle v pořádku, tak nám řekli široký balení preventivně, ale naše dětská byla docela proti, že pak Ty děti nemůžou dost kopat nožičkama, tak jsme nebalili vůbec a na další kontrole to měla zase dobrý, a prý ať už balíme jen přes noc. Příjde mi to trochu postavený na hlavu, ale zase lepší možná prevence, než pak skončit na nějakejch třmínkách či co. No ale i přes to nebalíme :confused:
4. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz
semy, nechci nějak prudit, ale už si taky připrav pomalu tašku :wink:
4. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.