• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
rinrty chystám se na to už od pondělka......ale pak na to vžy zapomenu..ale přes víked už to zabalím.jsem až do pondělka sama doma ak se aspoň abavím.....

prohlídka noo..tak a půl...na sály nás nakonec nemohli vzít, jelikož se na všech rodilo :D mají tam tři..... takže byla je přednáška asi hodinová, jako o tom co ns čeká, jak co probíhá od příjmu až do odchodu domů..kdy jet do porodnice a tak...bylo to fajn....
4. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz
jiak jsem se taky objednávala na monitor.....tak jdu ve středu.....:slight_smile:
4. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz
semy,já jsem měla sbalenou tašku na 35tt. A stejně, když jsem jela po velikonocích na monitor, tak jsem absolutně netušila, že už tam zůstanu :sweat_smile: mají u vás v porodce taky barevný porodní sály? :confused:
4. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz
kuli jojo mme.pkný podl fotek
mrki
http://www.nemjbc.cz/cs/oddeleni/gynekologicko-porodnicke-oddeleni/fotogalerie.html

no o víkedu jí radši zaalím...je tojistota...:slight_smile:
4. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se z chaty, odjeli jsme narychlo na víkend pryč, tady aspoň vystrčím Neluš na terasu a mám klid :grinning:
s tím balením na široko u nás ve městě jsou dva ortopedi co vyšetřují děckám kyčle a ani jeden nedoporučuje preventivně široký balení. já bych ho stejně asi ani neuměla zavázat :grinning: každopádně mě do látkovek nedonutí ani kdyby mi to dr. nakázal, dala bych pampersku a až nahoru látkovku, protože představa mokrýho hadru na zadku je pro mě nepředstavitelná.
ty kšíry jsou hrozný viděla jsem to na jednom mimču co bylo na ortopedii s náma ale to prý mají spíš děcka které mají ty kyčle hodně špatný už od narození, moje teta měla sádru když byla malá kvůli nohám měla je špatný kvůli toho že se narodila zadečkem napřed.

semy pokojík moc pěknej, i když přiznám že já osobně bych volila světlejší barvu dřeva, ale to je čistě o tom že mám ráda bukový nábytek, jinak moc pěkný. koukám máte stejnou žirafu jako my :grinning: u nás visí na kočáru :wink:jinak co se týče záclon tak v ložnici máme nový okno ale stejně si neumím představit tam nemít záclonu,přijde mi to že to ten pokoj zjemní a mám i větší pocit soukromí.

4. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz
strouži žirafu máme taky dokočárku..jsem jí tam pověsila provizorě :D
ten nábytek..nm se pávě zas líí tento..ani ho ikea ve světlém nedělá..tuhle séii...ale zjemní se to těm světlýma stěnama,takto vypadá pěkně .-)
jj bez záclony je to holý..ale chce o tam tu látku protože i když je tam náyte a ostatní tak ta místnost pořád zníještě tak dutě....:slight_smile:
4. čer 2010 ve 22:23  • Odpověz
omlouvm se za to psaní...ale nějak ta klávesnice blbě píše...jak jí mm na koleou.....mrcha jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
4. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz
o a hezky si užijte chatu :slight_smile: kde jí máte?
4. čer 2010 ve 22:25  • Odpověz
jinak holky musím vám říct jak jsme dopadli s dudlíkováním. já blbá nakoupila aventy,nuky,....aj. drahý dudle a malá je nechtěla. kupa prachů vyhozených oknem a včera jsem si přečetla na netu radu že je nejlepší obyčejnej dudlík kytička za 14 kč tak jsem jí šla koupit do lékárny a holky malá to chytla a už nepustila a dudlá jak o život :grinning: sice ten dudlík vypadá šíleně a je to latex kterej jsem původně bojkotovala (nesnáším ten gumovej smrad) ale hlavně že dudlá dudlík a ne prsty protože na těch začla být závislá a taky si masíruje ty svoje dásně. :grinning: co mě štve že výrobci kousátek jaksi nedomysleli že problémy s dásničkama může mít i mladší mimčo které do pusy nedá to chladící kousátko :rolling_eyes:teď ještě musím nějak vychytat to slintání, poslední dny je to šílenost malá má úplný bubliny u pusy a neustále mokrou mikinku
4. čer 2010 ve 22:25  • Odpověz
jj ikea má tento typ barvy dezénu to vím, já právě sháněla nějakou levnou přebal. komodu a všichni mě posílali do ikei ale tam se dá sehnat jen ta co máš ty a nebo bílá a to se mi nehodí do bytu tak jsem nakonec po dlouhým hledání a dlouhý čekací době dostala bukovou přebalovací komodu. do buku mám celej byt :grinning:
4. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz
no vidíš..neluš prostě vyhovuje latex :grinning: tak hlaně že jsi na to přišla .-)
4. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz
tak to je fajn že jsisehnala..no myjsme prostěIkeácký....co je švédské to je naše a je nejlepší :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2010 ve 22:29  • Odpověz
my máme v ložnici takovou závěsozáclonu z jysku je taková krémová takže se hodí skvěle k těm zeleným stěnám

chatu my nemáme jsme u tchánovců na baráku ale já tomu říkám chata protože je to v lesích u přehrady, je tu chatařská oblast a oni tu mají barák takže vlastně chalupa a oni na ní žijou :grinning: odjeli na víkend pryč tak jsme se s manžou dneska sbalili a přijeli
4. čer 2010 ve 22:31  • Odpověz
hmmm :confused: strouži těžko radit, snad nějakej brindák nebo plínku kolem krku :unamused:
4. čer 2010 ve 22:31  • Odpověz
tak to jste dobře využili, aspoň budete v přírodě :slight_smile:
4. čer 2010 ve 22:33  • Odpověz
no právě že neluš je vybíravá, manža tomu říká že je šetřivá. :grinning: z UM jí nejvíc sedí ta nejlevnější na trhu, s dudlíků jí nejlíp sedí ten nejlevnější neošklivější který se dá sehnat :grinning: zvláštní bylo že nechtěla dudel přitom není kojená a je na flašce tak by měla být na dudel zvyklá ale ani prd. když si vzala dudel tak vždycky jen na chvíli a nebo se jím nadavovala. u flašek vyžaduje silikon, avent flašky mě nechce vůbec,jen lovi od canpol a nebo nuky, dostali jsme flaštičku s latexovým dudlíkem ale u šidítek jí to zdá se nevadí :grinning:
4. čer 2010 ve 22:36  • Odpověz
no to se bojím aby se neudusila. při krmení to má bryndák nebo plínu ale jinak ne a fakt jí sliny kapou že má mokrou mikinku :grinning:

mě se ikea taky líbí, hlavně doplňky na ty jsem úchyl u nich ale nábytek tak ten se mi moc nelíbí, hlavně nesnáším bílej a plastovej nábytek :confounded:
4. čer 2010 ve 22:39  • Odpověz
jo tak bíle nebo plastovej taky nemáme rádi......ale jinak mme z ikey hodně nábytku..v ložnici dvě komody a dva noční stolky.. obývku policoou stěu....v jídelně stůl se židlema...celou kuchyˇ.....a te´d pokojíček.....::D takže vlastně v každé místnost něco :D
4. čer 2010 ve 22:42  • Odpověz
ty jo vypadá to zajímavě to kousátko jen aby to neplivala jak ty dudlíky. zatím dneska fakt pomohl ten hnusný dudel a večer jsem jí na to nanesla ten dásničkový gel a usnula jak mimino :grinning: naštěstí večer usíná parádně a spí pořád celou noc akorát teď ty poslední dny byli horší přes den, sice spala ale byla neklidná z těch zubů
4. čer 2010 ve 22:54  • Odpověz
no tak uvidíš...to je jasný že to mnůže taky plivatno.....ale možná to za zkoušku stojí .-) přinejhorím pak můžeš prodat no....:slight_smile:
4. čer 2010 ve 22:55  • Odpověz
tak to já mám v každý místnosti min. 1 ikeácký košík :grinning:
4. čer 2010 ve 22:55  • Odpověz
ale polezla jsem net a fakt se diým, že to nikdo nedělá kousátko vyloženě dudlík aby to bylo is tím gelem....
4. čer 2010 ve 22:56  • Odpověz
no to já jmenovala jen nábytek..doplˇky už radši jmenovat nebudu......to by jsme tu byli do rána :grinning:
4. čer 2010 ve 22:57  • Odpověz
no jdu chrnět...měla jsem dneska nějaký náročný den.....tak hezkou dobrou noc :slight_smile:
4. čer 2010 ve 22:58  • Odpověz
Hoj hoj,
právě jsme vstaly, snídáme a frčíme na zahradu. Práce volá. Hurá do plavek, namažeme se pajdou, abych se nedodělala ještě víc než včera :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2010 v 09:19  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile: hlasim doma stale 2 v 1 nechali si me v nemocnici mam horsi jaterni testy. takze beru leky a dieta:(((
5. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz
ahoj holky, jsem tu na skok, na chatě totální pohoda, malá spí jak zabitá na terase a já lebedím s ledovou kávou a katalogem oriflame :grinning: spali jsme taky parádně v noci, 12 hod. v kuse akorát to nezvládla plína a pročurali jsme postýlku :grinning:

eli tak se drž už to máš za pár, dietka je na prd ale těch pár dní to vydržíš a bude malej venku a zase se nadlábneš :wink:
5. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz
Eli, chudáku :frowning2: to je vopruz :unamused: na jateráky se sice nesmí smažený,ale sladký jo,tak si dej něco dobrýho :dizzy_face:

My jsme od rána venku, jsem se šla jen domáznout krémém. Točíme kuřátka, popíjíme točené pivko a já si ted dala točenou zmrzku. Všechno se tu prostě točí :grinning: za chvíli dorazí kamarádi tak tu bude veselo. :grinning:
5. čer 2010 v 16:21  • Odpověz
holky sladke muzu jo? to jste me potesili:slight_smile:))
5. čer 2010 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.