• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
autor
Ahojky holky, tak noc i den hrůza chci zpátky své miloučké hodnoučké mimi V noci nás tedy vzbudila buřin a, ale nějak jsme ještě usly a od půl 7 vzhůru pořád s ejen chováme a když jí položím šílenej vyrvál, teď si jí mamka vzala na hodinku ven tak aspoň relaxuji v klidu. Kruci co se zase děje
:angry:
13. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahoj při neděli všem :dizzy_face:

Miši, nemůžete mít třeba spurtík? :confused: Nebo je jen podrážděná změnou počasí, to na nás taky funguje. Jak byly ty hice, tak nespala vůbec přes den, max. dala 2 hodky za celý den a prospala za to celou noc, včera přes den furt spala - najedla a chrupkala - no a noc po 3h vzhůru.

Eli, paráda, že jsi se rozkojila :wink: Já jsem toho mlíka měla a mám furt hodně a taky jsem odsála do zásoby :wink: A dneska ráno jsem myslela, že mi ty kozy explodujou, tak Maruška ani nemusela moc sosat - teklo to samo :grinning: A užívej si to, že je malý tak hodný :wink: a co Linda na malýho?
13. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz
ahoj kual. mala dobry akorat chce vzdy neco s nim delat kdyz spi -treba prebalit pochovat ......zatim moc nezarli,ale predvadi se
13. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz
autor
Spíš bych to přisoudila k zubům a nebo k tomu počasí.
13. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz
no jo,zuby.., :unamused: a teplotu nemá?
13. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
autor
Dneska jsem měřila a je bez teplot.
13. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz
nazdar holky, hlásí se kafemlejnek po víkendu :grinning: tak jsem naší Neluš hodila do bazénové atrakce a hádejte? přežila to a dokonce se jí to líbilo :grinning: co se týče očkování mišičko u vás to je jasný malá má jiný režim s tím srdíčkem po těch operacích, u rinty to je jiné ale jo je to fakt tvoje věc, až ti děcko onemocní budeš se zodpovídat akorát sama sobě. :sunglasses: tím téma látkovky, kojení, praní v sajrajtu a (ne)očkování uzavírám!

jéé eli už je doma, paráda ještě jednou gratuluju, s tou fontanelou mi to myslím někdo psal na vlaštovkách že to měl a vše je v pořádku takže myslím že bude stačit si to pohlídat :wink: to je paráda že je malej hodnej, kéž by mu to vydrželo, my musím zaklepat vždycky krásně spinkali a přijde mi že čím jsme starší spíme ještě líp, tak ať to máte stejný :wink:
14. čer 2010 v 06:59  • Odpověz
jinak s lindou no co jsem tak slyšela od jiných lidí spíš to dítě nežárlí doma jako spíš před cizíma že si víc teď všímají toho malýho tak se asi bude nějakou dobu předvádět, u nás to když si tak uvědomím dělá i kocour, jak přijde návštěva je jak magor a před všema se předvádí :grinning:

miši a dáváš nějaký čípky na teplotku? jaký dáváš, já jsem koupila nurofen, ve čtvrtek jdeme na první hexu tak jsem zvědavá , někdo mi říká že se nic nedělo, někdo že byli teploty, někdo že dává preventivně čípek už před očkováním tak nevím, je dobře že nehlásí na tento týden vedra tak snad to očko zvládneme líp
14. čer 2010 v 07:03  • Odpověz
čaukes po hoooorkým víkendu. Eli koukala jsem na fotečky, paráda, Jáchym je parádní kousek chlapíka. Jo a moc se mi líbí ten jablíčkový trikot :wink: to já ráda takový pestrý věci. Miši, já taky myslím, že to bude tím počasím nebo rozhodně to bude přechodné. Jj je to sranda, nejdřív deště a zima, čekali jsme oteplení, pak pařáky a jsme zase tam kde jsme byli :confused: :sweat_smile: Kuli, tak to jste fakt vytvořili atmosfošku :sweat_smile: My něco podobného plánovali na svatební obřad v sobotu, nakonec ho Klárka celý prospala :wink: ale pak oslavu už jsme moc nedávali, bo i když v lese pod pergolou, tak pařas jak sviňa, tak jsme se raději nechali odvézt na barák a bylo fajn. Z lesa jsem pěkně ožraná od komárů, prej jsou teď všude, hlavně, kde byly povodně, chudáci lidi teda. Nic, valíme do kroužku za miminkama, kdyžtak pak dám nějakou fotečku, pa :sweat_smile:
14. čer 2010 v 09:16  • Odpověz
Eli: gratuluju, malej je krásnej :wink:
14. čer 2010 ve 14:03  • Odpověz
ahoj holky, dneska jsme byli na kyčlích a super, dostali jsme pochvalu že máme pevný silný kosti,nohy jsou dovyvinuté je tam nějaký krásný jádro či co a tak už tam prej chodit nemusíme uff, ve čtvrtek máme preventivku a v pátek kontrolu po očku na TBC takže samý doktoři tento týden, to budou zase nervíky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 v 15:00  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile: strouzi no jo poradna zenska:slight_smile:))
jinak tu byla detska a v pohode varlatko muze jeste v pohode sestoupit..... a fontanela nevadi nesmeji jen predcasne srustat svy
14. čer 2010 v 19:01  • Odpověz
ahoj eli to je dobře že je ta fontanela v pořádku, varle sestoupí neboj :wink: a co jinak jak to zvládáte?
14. čer 2010 v 19:55  • Odpověz
docela to jde obcas s malym spolu v noci vytuhneme.mala je zatim relativne v pohode
14. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz
to je dobře že to zatím zvládáte, u nás v poho spaní od začátku malá je pořád hodně spavá a hodná ale nějak si neumím představit mít dvě děti a obě je uspat a vůbec zkloubit to jejich spaní :sweat_smile:
14. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
a co vlastně porod ještě si nám tu nedala popis jsem hrozně zvědavá :dizzy_face: povídej přeháněj
14. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak mám v labu nové fotky..v jednom po dnešním stříhání a v druhém ještě pokojíček s novou záclonou a závěsama co jsem včera pověsila .-)

Eli tak snad to malému vydrží a bude pořád takový hodný :slight_smile:
Strouži vaše nelinka je taková malá šípková růženka viď :slight_smile:
15. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
čau všem, semy pokojík je fakt nádherný. To je jedna z věcí, které lituji, že jsme v Praze v pronájmu a nemůžeme si to tu udělat úplně podle svého, jak bychom chtěli. Ale není to vlastně zase tak hrozné, ono akorát by to chtělo asi trochu nad tím popřemýšlet a taky by se to dalo nějak zařídit. Bříško teda žúžo, škoda té smutné barvy trika, ale zase je to elegantní. No jo to je tím, že jsem celá rozevlátá a barevně naladěná :dizzy_face: bo jsem dnes navázala nové kontakty s naprosto úžasnýma holčinama a vůbec tu od včera přechází nějaká pozitivní energie. Si budu muset nabrat do zásoby :sweat_smile:
15. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz
rinty díky .-)
já černou nosím hodně..já zas na barvy tolik nejsem....:D
tak to je dobře že jsi tak pozitivně naladěná :slight_smile:
15. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz
rinti pošli do Brna :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz
Semi, já vím, každý na to není, to je i podle celkové nátury :wink: Chrobi se zítřkem se počítá, právě na Vás jsem s těma zásobama myslela, že to přišlo jako na zavolanou, tak čekej velkou prdu :grinning: nééééé já se budu snažit být velice jemná :wink:
15. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz
chuchůůůů zítra sem mrkni v 9 napíšu v kolik jdu jo?
15. čer 2010 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz
ok juknu, ono to nemusí být přesně, začnu asi trochu dřív raději.
15. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz
no tak jen aby jsi věděla v kolik jdu na to a neposílala energii zbytečně :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz
chrobíku zítra ti budu držet pěsti i palce, noprostě všecko :dizzy_face: taky mám dneska načerpanou energii, manža měl výplatu tak jsem čerpala v obchodech tolik že jsem šla domů ověšená jak vánoční stromeček a nabitá jak elektrárna :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz
autor
Chrobi taky na tebe zítra budem myslet :wink:
15. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
čauky . holky už se to blíží tak ty palečky nachystat a držet :wink: :wink:
16. čer 2010 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz
@chrobacek držím, držím :wink:
16. čer 2010 v 07:56  • Odpověz
@chrobacek taky moc držím palečky :wink:
16. čer 2010 v 07:57  • Odpověz
vy jste miláčci to by bylo aby to nebylo :wink:
16. čer 2010 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.