• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
přidávám se k držení :wink:
16. čer 2010 v 08:30  • Odpověz
Kočky tak v deset jo? hodně silně držet :slight_smile:)
16. čer 2010 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile: taky se pridavam ale nejak nemuzu docist k cemu:(((
16. čer 2010 v 09:16  • Odpověz
Eli jdu na ket .. jdu si pro naše dvě děti
16. čer 2010 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
a pochopitelně gratulace k synáčkovi :slight_smile:
16. čer 2010 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz
dekuji a moc drzm pesticky tfuj tfuj tfuj :wink:
16. čer 2010 v 09:21  • Odpověz
ahojky..tak na monitoru v pořádku, zatím se nic neděje... :slight_smile: bříško mě ale asi opravdu trošku kleslo....mě to říkala i máma dnes :grinning:
16. čer 2010 v 15:08  • Odpověz
Zdárec,

chrobi, tak sice jsem nestíhala přispět, ale myslela jsem a posílala jako rinti pozitivní energii :grinning: :dizzy_face:

semy, nooo, tak estli bříško pokleslo, tak by se to mohlo blížit :wink: bříško tvrdne?

16. čer 2010 v 17:39  • Odpověz
ahoj rinty.....no kéž by se to blížilo .-) občas tvrdne no...tak střídavě...
16. čer 2010 v 19:07  • Odpověz
jsem chtělanapsat Kuli :grinning:
16. čer 2010 v 19:07  • Odpověz
jééé Kuli, už si nás lidi pletou :grinning: :grinning: :grinning: Semi, já myslím, že to máš za pár. Hele 25. mám narozky, tak že by? :confused: :wink:
16. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz
@rintintyna koukám na to,ale Semy má nárok :grinning: já jsem si připadala v posledním stádiu těhu jako bych měla mozek na dovolený někde v Karibiku :grinning:

@semy.cz si pamatuju,jak se mě ptali v porodce,jestli mi tvrdne břicho.. tak jsem koukala jak trdlo a říkám,že nevím význam toho slova, ale že to je něco jako by mi vyfoukli všechen vzduch z břuchu a padal mi dolů :grinning: :grinning: :grinning: se tam tomu smáli všichni :grinning: a pak mi to tak napsala i do zprávy a primář říkal,že si to snad někam poznamená :grinning:
16. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
semy, já mám narozky 4. srpna, nechceš taky počkat :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz
kuli :grinning: myslím, že vím, co Ti semi odpoví :sweat_smile: ....že určitě chce :grinning:
16. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz
@rintintyna no je to hodná holka :grinning:
16. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
čus, já už to chci mít taky za sebou :grinning: dneska jsem málem zdechla při zpáteční cestě z globusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem nesla jen malý balení plenek a 4 pidi oblečky na malýho :sweat_smile:
16. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz
micha, jak se mění to počasí, tak jsou divný tlaky, teplotoměr sice ukazuje nízký stupně, ale venku dusno. Tak se těhulky pěkně opatrujte, mám na mysli i chrobi :wink: dobrou :astonished:
16. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz
ahoj holky , chrobi včera jsem na tebe myslela co jsem mohla tak snad to tentokrát dobře dopadne a budete mít vytoužené dvojčátka :dizzy_face:

jéé to tvrdnutí jsem já taky pořád nevěděla jak popsat ani jsem nevěděla jestli je to ono, ani k popisu kuli bych to nepřirovnala prostě jsem byla ze všeho paf. stejně tak s pohybů, když mi začali já měsíc nevěděla že je to ono, pořád mi lidi říkali že je to jako motýlek nebo myška v bříšku a já asi nepoznám motýlka protože takhle jsem to nikdy necítíla, já jsem měla pocit že mi tam klepe můj tep :grinning:
micham taky myslím že to bude počasí a tlakem, já jsem to taky před koncem měla, byli dny kdy jsem byla plná energie a lítala po městě jak splašená a ještě i na podpatkách a z toho jsem měla dny kdy jsem měla problém dolézt doma z ložnice do kuchyně a venku jsem kolikrát v obchodě málem zkolabovala v řadě u pokladny.
17. čer 2010 v 08:06  • Odpověz
my dneska jdeme na preventivku a první očko hexa vakcíny tak se těším i bojím, těším se na číslo kolik nám náš macík přibral a bojím se reakce na to očko, no nakoupený čípky na teplotu mám ale snad je nebudu muset dávat
17. čer 2010 v 08:07  • Odpověz
Holky hlásím dvě děcka v bříšku :slight_smile:
17. čer 2010 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky...:slight_smile:
no hezky jste mě to naplánovali s těma datumama :grinning: hele já mám narozky 1.8. a taky na to nebudu teda čekat.... :grinning:
ale byl by to fór, protože jsme i 1.8. na moje třicátiny měli svatbu :grinning:
to mám spíš "nařízený" jiný termín...2.7. to má narozky švagrová :slight_smile:
tak uvidíme on si Davídek stejně vyleze podle sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

chroby tak moc moc moc držím pěstí ať se drží :slight_smile:))
17. čer 2010 v 09:00  • Odpověz
čau kočendy, semy však jasné, Davídek nás ještě překvapí :wink: :grinning: Jestli můžu doporučit něco sebou do tašky, tak určitě čokoládovou tyčinku, jestli máš ráda sladké a co mě teda taky přišlo k duhu (vzhledem k tomu, že jsem celou noc nespala) tak malá lahvička koly :wink:
Chrobi, tak že je zdravíme :grinning:
Strouži a Vám upřímně přeju, ať je to bez reakce.
17. čer 2010 v 09:19  • Odpověz
chrobi, tak ať se drží zuby nehty :dizzy_face:

Tak u nás dneska už druhá drastická noc. Nevím, co se děje, ale potřebuju ji donutit, aby se vykadila vždycky večer a ne až ráno. Celou noc se kroutí, budí se po 2-1 hodině, je jak prut :frowning2: Zkoušela jsem ji dát odpol lžičky vody, aby ji to prohnalo a ona se mi zkadila 2x nádherně teď ráno :frowning2: V plíně teda nazelenalo, že by další spurt?? :confused:

17. čer 2010 v 09:31  • Odpověz
rinty díky za tip...tyčinky už v tašce mám :D a colu teda nepiju....ale mě stačí voda...:slight_smile:

kuli tak to je mě líto že máte takový noci....
17. čer 2010 v 09:38  • Odpověz
kuli nevím jak u vás ale unás ani u nikoho koho znám voda na kadění nezabrala, možná kdyby jí bylo víc ale pár lžiček akorát zažene žízeň. u nás na vykadění zabírá teplý čaj přímo jen fenyklový malá nesnáší takža dáváme od hame na dobrou pohodu je to několik bylinek dohromady a když ani to nepomůže tak trošku švestkové štávy od Hippu naředěné vodou , je to přímo na regulaci stolice. ta štáva je sice až od 4. měs. ale my jí dáváme už víc jak měsíc a maximálně se po tom pokadí o což vlastně jde,a taky nám to naředí kakání protože máme hovínka tuhé, lepší než by se mi dítě kroutilo celou noc. jinak ty zelené hovínka, no my je máme skoro furt ale to je u sunaru prý normálka kvůli obsahu železa v mlíku ale u kojodětí je to známka hladovění :pensive:

jinak my už za měsíc začínáme s příkrmama :sunglasses:
17. čer 2010 v 09:41  • Odpověz
semy: už se ti to blíží, co?! Držím palce
Chro: a tobě držím palce ať se hezky děcka uhnízdí a jsou u tebe spokojená
17. čer 2010 v 09:46  • Odpověz
micha, jak já jsem byla na jednu stranu ráda,že jsem si Marušku odnosila přes zimu.. já s těma otokama bych totiž asi umřela :frowning2: tak se drž holka :wink:

semy, no já vůbec nevím, co to jako má.. dřív spinkala tak hezky, 7h vkuse a teď tohle.. mno snad se to zlepší :wink: a jak radí Rinti, já jsem taky chodila s čoko tyčinkama a flaštičkou, ale Kofoly :grinning:

17. čer 2010 v 09:49  • Odpověz
Tak jsem volala doktorce a asi to bude ten spurt. Zelenou stolici máme teď poprvé, včera jedla skoro co hodinu a půl,po dvou hodinách... chtěla být furt u prsu, je mrzutá... a je fakt,že dupky 62 nám jsou jaksi narvaný, myslela jsem,že je to tím vypráním, ale dala jsem ji jedny 68, co jsem ji dala před 14 dny na sebe a plavala v tom lehce a teď je jí to akorát :sweat_smile: prý to trvá cca týden, tak musíme vydržet.. no a v pondělí jdeme na převážení a přeměření, tak se to určitě promítne :sweat_smile:

A je ještě zajímavý, jak mi odmítá jakoukoliv flašku, dudák, prostě do pusy nic jinýho než kozu nechce.. ale ze lžičky umí krásně pít, tak aspoň něco :wink: čaj mi prská, tak zkusím tu švestkovou šťávu od Hippu...
17. čer 2010 v 09:55  • Odpověz
já jsem teda otoky neměla ale taky jsem byla ráda že jsem rodila na jaře, už kvůli toho že nebylo vedro ale ani už velká zima. jestli bude nějaký další dítě tak bych si ho přála zase na jaře :dizzy_face:

kuli ono se to zlepší neboj, my jsme spali vždycky pěkně ale čím je starší spíme ještě líp, celou noc bez probuzení a četla jsem to i v knížce že po 3. měs. se noci prý zlepší i když na druhou stranu mi pár lidí řeklo že u nich se to po 3. měs. zhoršilo tak se drž , je to nácvik na zuby to se pak nevyspíme nikdo :grinning:
17. čer 2010 v 09:56  • Odpověz
lucko díky :slight_smile:
no tak já budu chodit s čoko tyčinkou a vodou :grinning:
tak snad se to marušce brzo spraví..hold každý den je jiný....

já jsem ráda že na otoky téměř netrpím..tuhle jsem měla trošku nohy, to jsem cítila když jsem vlezla do bot a jeden den jsem si musela sundat prstýnky..ale už je zas normálně mám a v pohodě...
jen mě přijde že mě nějak moc svědí tělo...tak si říkám jestli to ne,ůže být od jater jak tu psala předtím i ela že to měla....tak se na to radši ještě zeptám v pondělí u dr...
17. čer 2010 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.