• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
tu štávičku nařeď s teplou vodou, ale jestli ti to vypije kdoví, mě malá pije cokoliv protože je na to zvyklá u koja nevím. s těma velikostma tak my taky už nasadili vel 68 :grinning: ne teda u všeho bodýčka a polodupky nosíme 62 ale co je vcelku jako dupačky, overálky nebo nějaké kalhotky s laclíkem tak tam musíme mít vel 68
17. čer 2010 v 09:58  • Odpověz
strouži, dík za radu ohledně té šťávy :wink: zkusíme to...
jinak mi taky holky říkaly, že se jim spaní zlepšilo po 3 měsíci,ale byly i takové, co jim děti spaly celou noc a po 3m se to zhoršilo :unamused: tak já nevím,jak my dopadneme....

A už se teda těším na chalupu, jedu tam koncem června s našima a mužem... je to starej barák, krásnej chládek, klídek,koupaliště... tak ho s malou prubnu,ale vezmu pro ni bazének a pitnou vodu do kanďáku :wink:
17. čer 2010 v 10:21  • Odpověz
jééé kual, tak ať se přes to brzy přehoupnete. Ono krom toho jsou snad i nějaké erupce na slunci, nebo spíš na měsíci :sweat_smile: Klárka taky včera pořádně zabrala až kolem 2hé hodiny, takže moc naspáno nemáme, ale teď usnula, tak asi půjdu na chvilku za ní do pelíšku :dizzy_face:
17. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz
možná už jsem to sem někdy dávala, ale tak speciálně pro chrobi :wink: http://sslunicko.blog.cz/0706/rozhovor-dvou-miminek
17. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz
Týnko ty jsi miláček .. hrkly mi slzy do očí ... to je krásné
17. čer 2010 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz
to je krásnýý :slight_smile:)
17. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz
@strouzek myslíš jako jednu lžičku tý švestky nařeďit se lžičkou vody??? :confused:
17. čer 2010 v 15:38  • Odpověz
kuli já to neměřím přesně, dám do flašky trošku štávy a doleju teplou vodou. už ani nekupuju kojeneckou převařuju z kohoutku a v pohodě. my zase jezdíme ke tchánovcům na barák, je to u přehrady v lesích a mají tam taky problém s vodou ze studny tak tam kupuju balenou i na koupání převařuju.každopádně se tam budete mít suprově, já ne že bych jezdila ke tchánovcům 2x ráda ale malá tam spí jak dudek, fakt celej den a celou noc ani nemluvím, ona spí celkem dobře i doma ale tam spí snad 5x líp, je tam lepší vzduch, nevyžaduje ani kočárkování, stačí jí vystrčit na terasu v kočáru a spí klidně celý odpoledne. a taky tam má 2x větší hlad jak doma :grinning: na víkend tam jedeme zase a možná tam budu i celý příští týden akorát tam musím nějak dopravit kocoura aby naši nenadávali že ho musí furt hlídat.

jinak jsme byli dneska na preventivce ve 3 měs. a dopadli jsme báječně, dr. nás pochválila že jsme šikovní a vývojově napřed, dostali jsme očko na Hexu a nechala jsem jí píchnout i prevenar 13 tak snad to zvládne dneska bez teplot, akorát musíme být dneska radši doma když je tam venku sluníčko. jinak jsem se ptala dr. na to kakání, že mi malá kadí jen obden někdy a ona že je to normální akorát mám dávat víc tekutin aby nebylo hovínko tvrdé a tak jsem jí řekla že dávám i tu švest. štávu a ona že to dělám správně. jinak rosteme jako z vody až jsem byla v šoku u váhy ale dr. mě uklidňovala že malá prostě je větší po nás a hlavně měla vyšší porodní váhu tak to nesmím pořád porovnávat s kámoškama. takže míry dneska byli 63 cm a 6900g :grinning:
17. čer 2010 v 15:52  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme zažili první probdělou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá měla teplotky z toho očka takže spala neklidně trošku poplakávala no děs, nejsem na to zvyklá normálně spíme celou noc takže jsem ko.teď ráno už je to asi dobrý, sice má po odečtu 37,5 ale je rozvykládaná usměvavá tak snad už to bude dobrý.jinak mi říkali že pokud bude mít teplotu nemám dávat do teploty 38 st. po odečtu čípek a už vůbec ne jako prevenci před očkováním že to snižuje účinost dávky
18. čer 2010 v 06:53  • Odpověz
@strouzek hoj, tak to mě mrzí, že malá takhle s tebou protrpěla noc :frowning2: a mě ségra říkala, že čípky a vůbec proti horečce předem fakt nic nedávat... ale jak píšeš,už je usměvavá,tak to už bude líp :dizzy_face:

Mě bolí v krku jak sviň :rolling_eyes: Venku ten chcanec,tady zase hlásí povodně, by se z toho člověk fakt posr.... chvíli hice a ted tohle :angry:
18. čer 2010 v 10:39  • Odpověz
jj už je to dobrý, teď se prospala a je i bez teploty tak snad je to konec reakce na očko.na to že dostala dvě velký injekce to vzala ještě dobře
18. čer 2010 v 10:50  • Odpověz
strouži tak jste očkování zvládli docela dobře..kamarádky syn měl horečky 3 dny po očkování.....takže jestli už to má fakt za sebou tak docela pohodička .-)
18. čer 2010 v 11:58  • Odpověz
no asi jo, už je bez teploty chudákovi jí dneska rvu furt do zadku teploměr a měřím snad při každým přebalování a je vysmátá upovídaná, teď jí vzal manža na kontrolu po TBC a pak půjdeme ven, vypadá to že už je naprosto v pořádku.
18. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz
ty jo, tady se to počasí střídá... chvíli zima, leje, a chvíli pařák, že leje ze mě :confounded:
18. čer 2010 v 15:38  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile: nam uz po druhe zrusili detsky den :unamused: mala nastvana
18. čer 2010 v 17:43  • Odpověz
eli jakto? vždyť když byl den dětí nebo spíš ten víkend kdy se u nás slavil den dětí bylo nádherně až jsem se spálila
tady se to dneska taky střídalo ale nepršelo, spíš bylo dusno , nechtěla jsem původně ven kvůli té teploty ale nakonec jsme šli a bylo dobře. malá teď vytuhla po koupání snad do minuty :grinning:
18. čer 2010 v 19:55  • Odpověz
u nás se taky od osmi spí.. byli jsme ještě před koupačkou venku a očividně ji to všechno unavilo (vzduch, rozmlácení hrazdičky, hříbata, brutus cákání ve vaně a jídlo) :grinning:
18. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz
no prvni mel byt 28.5. nebo tak nejak a tesne pred tim lilo. a presunuli to na 18.6. do te doby hezky a v patek zacalo prset.tak zas zas za tyden to jsem zvedava
19. čer 2010 v 07:04  • Odpověz
tak jsme zas další den samotné doma... :angry:
malá už spí, tak si půjdu dát skkleničkku vína... a doufám,že bude spát tak jako na dnešek s jedním jídlem... páč já tu svoji nemoc vykurýruju jen přes noc... :unamused:
19. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz
čau kuli, Ty máš teda tu angín??? tak to je pech, že jsi v takovém stavu na malou sama. Manžel byl dnes také v práci a příšel až kolem sedmé, tak byl den trochu dlouhej, ale odpo Klárka spala a teď už taky spí. Tak se brzy vykurýruj pa a dobrou noc
19. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz
rinti, no jo, asi to bude ta angína páč ty bílé skvrny na mandlích o tom asi svědčí :unamused:
áále muž byl včera v tahu kvůli florbalu, přijel ve 21h a ještě šel na suda ke kamarádovi... ráno vstával a jel rožnit prase na jednu akci, a kdo ví, v kolik přijede domů... :unamused:

tak asi půjdu lehnout, dobrou všem :wink:
19. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz
tak jsme začali zavinovat dle metody Dr. Karpa a je nám zase fajně :wink:
ona si totiž těma rukama máchala do očí, do nosu, rvala si je do pusy a tím se budila, tak že je klid - když se přeci jen zavrtí, udělám jen "ššššš" :sweat_smile: pouštíme čističku vzduchu, ještě že to má tři levely,páč to je tady jak v továrně na ten největší level,ale jí se to líbí :grinning:
20. čer 2010 v 15:50  • Odpověz
20. čer 2010 v 15:50  • Odpověz
zdar kočeny co děláte v tom hnusném počasí? :wink:
20. čer 2010 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz
chrobi, jak je? :confused: :dizzy_face:

btw. nedělám nic, od rána se válím a muž se angažuje do role aktivního otce :grinning:
20. čer 2010 v 16:45  • Odpověz
jééé kual, tak to máte vychytaný, mi zkušeli taky zavinout teda jen v obyč zavince, ale Klárka se rozčilovala, že si nemůže ruce vytáhnout. No ale jí to zase tak moc nebudí, když už jednou usne pořádně, tak moc nemáchá a v noci zase poznám podle toho, že si cumlá ruku, že už by papala, tak jí kolikrát strčím prso v tom polospánku, což je fajn, že se moc neprobere a pak spí dál. Jinak my dnes byly s přáteli na zámku Loučeň je tam bezva park s mnoha labyrinty všelijakými. Klárka sice moc spokojená nebyla, i zkoušku Manducy, kterou tam přátelé měli, tak oplakala, ale aspoň teď zařezává a já půjdu brzy taky. Kači, tak se brzy uzdrav a Chroby, Vy se opatrujte. Pa a dobrou všem :wink:
20. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
čauky holky bříško pobolívá ... a jinak vše furt stejné ....
21. čer 2010 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz
krásný pondělí holky, no i když podle počasí to moc krásný pondělí nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ty jo a proč jste zavinujete takhle ty děcka? mě tak 2x donesli Neluš zavinutou v porodce protože nechtěla spát(no jak by taky spala hladová) ale od tý doby jsem tohle nikdy nepotřebovala malá spí jak dudek, dneska od 7 večer půl 6.Mě to zavazování děcek přijde drastický, spíš než jak děcko zklidit bych hledala původ té jejich neklidnosti. :sweat_smile:

jinak nám rostou zuby asi fest, máme tam zase bílej váček, slintá a je protivná do tý doby než jí namažu dásně gelem

chrobíku držím pěsti a chodíš do práce nebo jseš doma?? a kdy plánuješ test? :grinning:
21. čer 2010 v 09:30  • Odpověz
čau lidi, chro no to víš, dějou se tam teď velký věci :dizzy_face:
21. čer 2010 v 10:33  • Odpověz
rinty taky strčím malé flašku v polospánku, dělám to tak záměrně pak ještě déle ráno spí a nemám problémy jí znovu uspat, akorát my necumláme ale mlaskáme když máme hlad :grinning:
21. čer 2010 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.