• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
strouží práce a všechno jak kdybych na Ketu nebyla ... neřeším to ... a test čéče chtěla jsem dneska, ale vůbec jsme neměla chut hodit duchy po testu.. tak ani nevím kdy mě to chytne ...
týnko no dějou tolik progesteronu a estrogenu co mám v sobě :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz
chrobi no když v práci sedíš tak je to v poho, doma bys akorát nervovala takhle ti to líp uteče. s testem obdivuju, já byla pako že bych klidně testovala druhej den po ketu :grinning: a že ses taková v poho to je dobrý znamení :dizzy_face:
21. čer 2010 v 10:50  • Odpověz
strouží jasně po ketu jsme jeli na výlet pak jsem šla do práce do divadla v sobotu jsme byli na festáku včera celej den v luftě no prostě co se má stát se stane ne? :grinning: hele normálně jsem už testovala předchozí ivf ale ted nějak nemám chut ... jsem divná co?
21. čer 2010 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz
hele tak to bude určitě čárkovej test jak nemáš chuť testovat. já každej měsíc testovala jak magor hned po ovuli miliarda testů v koši (samozřejmě 100x vyndaných jestli náhodou se tam neobjevili) ale když jsem byla těhu (a to jsem byla 2x) tak jsem neměla vůbec chuť ten první test zkusit a ani jsem neměla doma žádný test!!! :grinning: držím pěsti, kdyby to vyšlo máš březňátka jako já :dizzy_face: loni jsem otěhu 27.června to vím přesně
21. čer 2010 v 11:08  • Odpověz
no strouží věřím, že to bude stejné :grinning: a já 11.6. :grinning:
21. čer 2010 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
strouži, očividně jsi asi nedočetla můj příspěvěk,kde jsem psala, proč jsem malou takhle zavinula, tak že příště čti až do konce :grinning:
21. čer 2010 v 11:30  • Odpověz
ahojky...
tak jsme zpět z kontroly....
takže nález dobrý, hlavička se tam pěkně tlačí, prý je poznat že jsem hodně v pohybu :slight_smile:
řekla jsem si o utz takže odhad váhy 3600g!!!
No říkala že matu břichem..že na to vůbec bříško nevypadá že je tak velký :grinning: ...a že mě určitě přenášet nenechá když už teď je takhle velký...že teď přibívá asi 200g za týden. Takže pokud sama neporodím tak že nějak na začátku měsíce by se to řešlo no...a že si myslí že teda ješt příští týden přjdu....
21. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz
semy, ahojky, paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda to je kusanec :sweat_smile: vauuu :sweat_smile: tak už se těším na další miminko tady, je to fajn,že ti když tak pomůžou a nenechají tě trpět :wink:
21. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz
semy, si pamatuju,jak jsem taky šla na další poradnu a už si mě tam nechali :grinning:
21. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz
kuli já jsem to přečetla ale stejně tyhle praktiky nechápu sorry :wink:

jéé semy to je paráda, no snad tě nenechají dlouho přenášet, mě říkali odhad váhy cca 3300 až 3500 a nakonec měla malá skoro 3,8 :grinning: a kámošce říkali že mimčo bude mít kolem 3 kilo a narodil se prcek přes 4 kilča, i doktor prej byl v šoku :grinning: snad začneš rodit sama, vyvolávačka je děs, sice člověk ví kdy to přijde takže v případě manži to bylo lepší zařídil si to v práci aby mohl k porodu ale jinak si myslím že vyvolávačka je nepřirozený zásah do těla, což se u mě projevilo, vůbec jsem neměla připravený porodní cesty
21. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz
dík holky...
strouži ale tahle váha co jsem psala to má teď....:slight_smile: to neí odhad porodní..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

o uvidíme, taky bych byla radši kdybych porodila přiozeně...ale asi budu radši když m přeášet nenechají....
21. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz
semy já vím, mě právě říkali že malá má 3300 a že když budu rodit za 4 dny tak bude mít těch 3500 no a jaksi se sekli a nebo si malá za ty 4 dny pořádně v baštění pospíšila. no každopádně vyhoď velikost hader 50, já měla nejmenší vel 56 a i tu jsme nosili jen asi 3 týdny a zavinka ta nám byla max měsíc :grinning: v porodce jsme v tom týdnu byli největší přirozeně narozené dítě větší a stejně těžké byli jen císařem takže jsem byla za borku :grinning:
21. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz
já 50ku vůbec nepořizovala....nejmenší máme 56 a i spíš větší....:slight_smile:
21. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz
já jsem to taky tak měla, třeba bodýčka vel 56 jsme nosili ještě tak před 14 dny ale dupačky ty jsme měli problém oblíknout i tu 56 takže jsme dávali skoro hned tu 62
21. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz
no tak bude větší a co, akorát se připrav na ty kecy lidí když ti mrknou do kočáru to já poslouchám už od porodky že je velká, puclík, že vypadá na víc a bla bla. v porodce jsem měla z toho depky když jsme šli na vizitu s mimčama byla tam malá největší z holčiček, oproti těm sotva 3 kg vypadala jako obr a když jsme šli na poradnu v 6. týdnech ptala se sestra jestli jdeme na prevenci ve 3. nebo 4. měsíci :grinning:
21. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz
s tím počítm....hele my s tím tak nějak počítali od začátku že bude asi větší....když jse byli my oba..takže zas velké překvaperní to není :slight_smile:
21. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz
strouži, jako já ti nekecám do sunaru, do hnusek, do spánku, apod. tak ty nemusíš kecat mě do zavinování :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tohle je veřejná diskuze a myslím si, že si tu člověk může napsat svůj názor.. jenže ty musíš u všeho mít nemístný poznámky že :wink:

Tak že bych chtěla závěrem říci, že tu bylo fajn, ale já už sem odmítám chodit. Když budu chtít, pokecám si s holkama jiným způsobem :dizzy_face:

Mějte se tu hezky, K.
21. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz
no my s tím taky počítali, jsme velcí jak do výšky tak do šířky,porodní váhu jsem třeba já měla 4,5 kg takže nějakýho 2 kg drobka jsem rozhodně nečekala. navíc jsem měla tu cukrovku a u tý jsou děcka větší takže jsem byla ráda že to hlídali protože nedržet tu cukr dietu a nechat mě přenášet tak mám 5 kg cvaldu jako moje sestřenka :grinning:
každopádně u vás to bude v pohodě, bude to chlapeček u toho se pořádná tělesná základna čeká, u nás je to horší že je to holčička takže už teď z ní těžko vytvářím malého drobného andílka v šatičkách spíš vypadá jako kus ženský co by tě slupla na posezení :grinning:
v pátek jsem potkala kámošku má o měsíc mladší holčičku, navíc kojí má s tím nějaký problémy že jí malá skoro nic nepřibrala za ty 2 měs. věku takže má vlastně pořád menší váhu než my měli při narození a položit ty dvě vedle sebe to byl sakra rozdíl :grinning: :grinning:
21. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz
kuli tohle je veřejná DISKUZE právě proto že se tu diskutuje,jak mi napsala rinty že tu furt slepičím o koju, hm tak já bych zase mohla napsat že vy tu furt slepičíte o šátkách, koju, látkovkách atd. ale taky nic neříkám, je to diskuze já ti nenapsala že si myslím že si případ pro sociálku jen že já osobně bych malou takhle nezavinula že mi to přijde drastický, ale je to tvůj problém nechceš sem chodit nechoď

když chceš holky stejnýho ražení a stejných názorů na látkovky, šátky aj. pro mě nepochopitelných věcí tak nespíš chodit do obecných diskuzí ale do diskuzí které mají přímo v názvu že se tam potkají holky stejnýho ražení, stejně jako já si našla partu holek které máme svůj názor na "zdravé" kojo. nebo co jako po mě chceš? napsat ti na každou věc kterou napíšeš "bože si skvělá matka, nejlepší nápad....?"když napíšu že se mi to nelíbí, že já to neuznávám atd. je běžná věc, stejně píšu i na jiné obecné diskuze a když si budu chtít notovat o nejlepším sunaru tak si zajdu jinam a tady prostě když slepičím o sunaru tak musím hold počítat s tím že někdo bude jinýho názoru.
21. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz
jo a když už mám být detailista jak bys mi prosím mohla mluvit do spánku? nebo že by spánek celou noc bez ustavičného kroucení kvůli bříška ve své čisté postýlce s monitorem dechu byl něčím tak nepochopitelným??mě pevný tvrdý spánek přijde to nejlepší pro děcko a ne buzení se co hodinu jako malej od jedné známé
21. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz
strouži, mě už to je jedno... jenže ty musíš mít vždycky poslední slovo viď :wink:

A myslím si, že tu nejsem jediná, která sdílí tento názor,který jsem tu viz výše popsala :wink:

Hawk ! :dizzy_face:
21. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz
kuli opět musím mít poslední slovo no jo jsem už taková ale napíšu ti že zase já nejsem jediná z týhle diskuze která si o tom vašem zdravém koju oslazeným vínkem a spáleným špekáčkem myslí svoje :sunglasses:
21. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz
ahoj holky,
já vás tak potajmu čtu :sunglasses: :grinning:
sleduju jak krásně děti rostou..
semy, to je krásný odhad váhy, na velikosti nezáleží, hlavně že bude Davídek zdraví

a chtěla jsem napsat stroužkovi, já taky ještě pořád kojím a vínko a špekáčky a ještě daleko horší věci miluju a Filipovi si myslím, že to neubližuje :wink:
to bysme totiž nesměli jíst vůbec nic!
21. čer 2010 v 16:11  • Odpověz
ahoj jiťule, já zase potajmu sleduju tebe na fcb jak krásně rostete. gratuluju ke zkouškám-) k těm špekáčkům já si taky myslím že jsou horší věci ale spíš to myslela tak že když mamina ví že to dítěti nedělá dobře tak by si na to příště měla dát bacha, protože jsou i maminy (tím nemyslím že zrovna jsou to tady holky)které ví že mimčům vadí nějaký druh jídla a stejně to jí a okomentují to že hold bude jedna noc horší a hodí děcku na břicho pecky, stejně jako moje kamarádka které i dr. řekl že jí mimčo neroste tak jak by mělo že mlíko má asi hodně slabé a měla by dávat UM(což by příbytku 400g za 2 měs. a neskutečnému ustavičnému řevu odpovídalo) ale ona si stejně kojo prosazuje a pořád věří že se rozkojí, sorry v tom stavu považuju to proklamované zdravé kojo za jed! já radši budu mít děcko tlustý než podvýživený

ovšem to zase řešíme kojo že? :grinning:

a co vy už dáváte mrkvičku a tak? jak vám to jde?my začínáme za 3 týdny tak se těším jak to malé půjde, vypadá že by nás snědla ale my nejsme zelenina :sweat_smile:
21. čer 2010 v 16:23  • Odpověz
Strouzku neda mi to nenapsat nezlob se na me :wink: Ty ses z toho ze nekojis hodne spatna vid?
21. čer 2010 v 16:31  • Odpověz
ladi hrozně , úplně jsem z toho hotová, dokonce natolik že pokud budu mít další dítě jdu do porodky ze sunarem :sunglasses:
21. čer 2010 v 16:44  • Odpověz
Elll moooc gratuluju ke klukovi :grinning:

Chrobi tak mimi sou v brisku fiiiha drzim pesti :slight_smile:

Semy to ma za par... :wink:

Se tady clovek mesic neukaze a toto.
Drzte se holky:dizzy_face:
21. čer 2010 v 16:46  • Odpověz
holky nevyčítalo se mi tu že furt řeším kojení? nevšimla jsem si že bych ho tu dneska řešila já ale všichni kolem jo, takže změna tému ju? svůj názor jsem vám na to napsala, vy kojíte a myslíte si že je to to nej, já nekojím a vůbec mi to nevadí a stejně jako vy odsuzujete nekojení tak já odsuzuju kojení, a jak vy nepřesvědčíte mě o tom že je to zdravé tak já nepřesvědčím vás že sunar je lepší, tak proč se furt dohadovat že?

21. čer 2010 v 16:48  • Odpověz
ahoj ladi..vy teda taky krásn rostete.....Vítek je krásnej klučina .-)))))
21. čer 2010 v 17:15  • Odpověz
.... asi už mám vykojený mozek či co :confused: :grinning: jsem psala něco, že stroužek slepičí o koju? Myslím, že jsem použila decentního výrazu kafemlejnek a tuším, že šlo o očkování. Jo a do skupiny, která odsuzuje nekojení se rozhodně taky nepočítám. Jinak ta ¨drastická¨metoda, co použila Kuli pomohla spoustě kámoškám na jiných tématech. Nejde o to, že dítě je neklidné, tak ho prostě svážeme, ale o to, že ještě plně nekoordinuje pohyb končetin a ty se mu ve spánku někdy nezřízeně pohybují a tím ho budí. Jinak za poslední týdny tu nepadlo myslím ani slovo o šátkování, látkování atd. To si s Kuli a dalšími už dávno řešíme mimo :wink: Za to se tu každý den dočtu, jak krásně spíte a jíte. Strouži máš asi to nejpohodovější dítě na světě, moc Ti to přeju a určitě nezávidím, jen prostě nevím co už po dvacáté Ti na to mám jaksi napsat.
21. čer 2010 v 17:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.