• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
Tynko jeste si nenapsala, ze strouzi ma dite i vyvojove napred nez vsechny ostatni :wink:
21. čer 2010 v 17:22  • Odpověz
ježiš my tu zase slovíčkaříme :sunglasses:
to že mám výjově napřed dítě jsem si nevymyslela jen že mi to řekla dr. že je šikovná hodně komunikativní dobře reaguje na podněty atd. to mi řekla doktorka, rozhodně to neznamená že jsou vaše děcka horší, bože bože, doktorka to řekne beztak každýmu 3. děcku , hlavně jsem to napsala v souvislosti že se tady pořád vykládá jaký chudáci sunarový děcka jsouže kojo rozvíjí inteligenci aj. nesmysli. JJ já nejsem kojená proto jsem tak tupá víte :grinning:
to že tu čteš že my krásně spíme a co jako? kdyby ti spala malá tak jako mě tak bys to psala taky, já tu zase od vás kojomatek nejvíc čtu jak a z čeho se vám děcko zase kroutilo a řvalo v kočáru a taky to neřeším. o čem chceš u takových malých děcek jako psát? ty buď spí nebo nespí, řvou nebo neřvou, .....to je prostě nesmysl se tady o tom hádat, nám matkám na mateřský už z toho hrabe všem, ve středu na kafe s babama z práce a jak se znám budu jim zase vykládat o kakání a sunárku, protože nic jinýho teď můj mozek prostě neregistruje ale to je asi normální ne? :wink:

holky řešíme tu kraviny furt dokola už nám z toho hrabe všem :grinning:
21. čer 2010 v 17:44  • Odpověz
ahoj holky co hresite :wink: ja musim rict ,ze jsem malemu taky ,kdyz rval a sermoval rucickama dala rucicky pod deku a zabalila ho a hned usnul:slight_smile: proste je clovek zklidni....
kamaradka to dela jeste u 8 mesiciho syna -coz mim prijde uz dost-chapu u maleho mimca
21. čer 2010 v 18:23  • Odpověz
eli mě malou taky zavinuli v porodce, tam mi to ani tak nevadilo, ale teď už by mi to přišlo u nelinky jako trápení, nevím přijde mi na to velká. hlavně taky mám tu možnost to porovnat,malá byla dvě noci na tom světle kvůi žloutenky a ten první den kdy byla ještě hladová na MM od jiných mamin byla tak neklidná a šermovala ručičkama a tak jí svázali plínkou aby jim v tom inkubátoru vydržela,druhou noc byla už na sunaru a to jí svazovat nepotřebovali protože malá byla klidná a vzbudila se jen 1x to mi jí přinesli abych jí nakrmila sunarem a zase jí dali nazpět a prý krásně klidně spala takže proto jsem názoru že možná ty děcka někdy šermují a jsou neklidné z důvodů že je něco např bolí nebo mají hlad protože teď po tom očkování malá byla v noci úplně jiné dítě, ze spaní kňourala, taky šermovala a točila se v postýlce jak kolotoč.
21. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz
Vaše diskuze je fakt k pobavení....no možná už k pláči.....aby tu ten "kafemlýnek" nezůstal nakonec sám :grinning: ....já už bych utekla dávno.......mějte se a držte se...... :wink:
21. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz
tak aspoň že se bavíš ne? matka na mateřský si moc srandy neužije :sunglasses:
21. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz
a věř, že nejen já...........a opět se mýlíš.......naopak s dítětem se užije hooodně srandy....možná na to časem příjdeš a i na spoustu jiných věcí....držím ti palce, ať ti ti netrvá dlouho
21. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz
jak vidim, nic se nezmenilo :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
22. čer 2010 v 09:45  • Odpověz
@martek nene, vše při starém :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 10:14  • Odpověz
@martek,je tu prdel co?:grinning:
22. čer 2010 v 10:20  • Odpověz
22. čer 2010 v 10:21  • Odpověz
jasny, vse pri starym :grinning:

kafemlynek me ale pekne rozesmal :wink: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 10:27  • Odpověz
22. čer 2010 v 11:23  • Odpověz
Dneska se nic dít nebude? :sunglasses: :grinning:
22. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz
A to jsem si naivně myslela, že se sem chodím bavit jenom já. :grinning:
22. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz
@elvira tady se bavi vsichni :wink:
22. čer 2010 ve 12:41  • Odpověz
@laada děkuju :slight_smile: držím je držím :slight_smile:
22. čer 2010 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
martek- :wink: :grinning:
22. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz
tož, kdybych tušila, že máme sledovanost vyšší jak TV Nova, tak bych se na to psaní líp oblíkla :grinning:
22. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz
@rintintyna ses doufam namalovana :-P
22. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz
A já, hloupá si dal místo pomády gel na dásně, zatímco malý má celodenní koma. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz
@martek spíš tady jsem jako namalovaná :grinning:
@elvira žúžovej nick, Klárka si to jméno Elvíra vybrala ještě, když byla v bříšku, ale jaksi jí to neprošlo přes rodičovskou schvalovací komisi :sweat_smile: tak bude muset počkat až do nějakého tajného obřadu :wink:
22. čer 2010 v 15:38  • Odpověz
Kde jste zmizely? :frowning2: :slight_smile:
25. čer 2010 v 11:39  • Odpověz
@elvira jsme v ilegalite :wink:
25. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz
@martek - vše nej k svátku :wink:
17. črc 2010 v 17:05  • Odpověz
@lehna diky moc :wink:
19. črc 2010 v 08:24  • Odpověz
autor
Holky mrkňete na toto video a když se sputí milionkrát tak nějaké penézky půjdou i na Matěje

http://www.stream.cz/video/529833-rozdame-milion
6. lis 2010 v 18:22  • Odpověz
autor
Oslavíme Silvestra...
Oslavíme Silvestra,
jak se sluší, patří.
Napijem se, nacpeme se
klidně za dva, za tři.
Druhý den je Nový rok,
uděláme správný krok,
když si dáme předsevzetí
- býti šťastný celý rok.
PF 2011
31. pro 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahoj v novém roce,
jak se máte holky??
20. led 2011 v 08:34  • Odpověz
autor
Všem krasný první máj
1. kvě 2011 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.