• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
jéééé, já jsem tak krásně rozrušená :dizzy_face:
21. lis 2008 v 09:16  • Odpověz
ahoj leňule, já nevím jeslti se smát nebo brečet, že já si taky kráva nedala pozor, ale koho by napadlo že otěhu 3 dny před mrchou když jsem vždycky měla ovulku 13 DC. je to fakt záhada, nečekat mě ta operace jsem šťastná jak blecha ale teď mám fakt divný pocity, možná i z toho že manža je celkem naštvaný že jsem to posrala, bojí se že se zase něco stane a pak si budeme vyčítat že je to kvůli operace, navíc jsem otěhu hned první cyklus po šestinedělí takže gyndař se taky netvářil 2x spokojeně :frowning2: chtěli jsme to tak že operace a pak začne v klidu snažení, na mimčo jsme zapoměli,schovala jsem všechny čaje, kapky, vitamíny a jiné lektvary a řekli jsem si že si na mimčo počkáme no a buch zrovna to asi vyšlo. :frowning2:
21. lis 2008 v 09:18  • Odpověz
marti,
ono to tak prostě bývvá, nechceš a jsi. zákon schválnosti:frowning2:. vidíš,že ani ovulku si nemusíš hlídat a jíst nějaké vitamíny atd a může to vyjít. ty už jsi byla i u gyndaře???? jako teďka?
21. lis 2008 v 09:21  • Odpověz
no ve středu že mám spoždění 4 dny , bylajsem totiž pro papíry u dr. na štítnici tak mě řekl ať si tam radši skočím že těhu by nemělo vadit horší kdybych to měla jen rozhozené a dostala mrchu před operací, na gyndě udělal utz a viděl akroát sliznici, na krev mě neposlal. píchl vyvolávačku a prej počkáme, jestli to nedostanu tak jdu k němu v úterý pro utrogestan
21. lis 2008 v 09:23  • Odpověz
aha, tak to chápu. to jsou nervy,co? no počkej a když budeš těhu,tak ti tu operaci přece neudělají,ne?
21. lis 2008 v 09:25  • Odpověz
strouzi, ty voleeeeeeeeeeeeeeee :wink:
21. lis 2008 v 09:27  • Odpověz
no prej udělají, dr. říkal že to neva tahle operace, akorát bude problém s antibiotikama po operaci. no když pujdu pod kudlu budu těhu cca ani ne 3 týdny tak snad to tak neva. když jsem to s hrůzou a nervama letěla říct endokrinologovi tak je smál až se za břicho popadal že nejdřív ho uháním že chci okamžitě operaci kvůli otěhu a já nakonec si dítě upeču ještě předtím :rolling_eyes:
21. lis 2008 v 09:31  • Odpověz
Aha, tak to jo. antibiotika ti pak musí asi nasadit nějké co ti to těhu neohrozí. ježiš já si to nedovedu ani představit. a tobě už se ta operace nějak blíží,že?
21. lis 2008 v 09:34  • Odpověz
no nástup mám za 12 dnů
21. lis 2008 v 09:35  • Odpověz
ty brďo. a do té doby budeš čekat jestli dorazí i mrcha a nebo teda budou i na mamatestu //. a šup na gyndu
21. lis 2008 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky,
strouži co to čtu za novinky. S tou operací by to byl asi pro tělo problém ne?
21. lis 2008 v 09:40  • Odpověz
všecko oběhnu v úterý, jdu na gyndu , na krev, moč, na krční, na ekg, za chirurgem atd. bojím bojím co mi ještě řekne chirurg, snažím se mu tam 2 dny dovolat a furt mi to nebere. moje švagrovka dělá sestru na sále tak mi psala že všecko jde, že operují běžně slepáky i těhulím s břuchem a pohoda, ale jako nervy jsou
21. lis 2008 v 09:42  • Odpověz
s operací ne, ale s antibiotika potom už stroužek psala
21. lis 2008 v 09:43  • Odpověz
hmm, tak ju. tak se drž a opatruj,
já běžím do obchodu
21. lis 2008 v 09:44  • Odpověz
autor
Zdar baby :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. lis 2008 v 09:45  • Odpověz
no s antibiotikama a taky lékama proti bolesti, no hold si to budu muset odbolet bez léků. dobře mi tak holky. ale ironie co? půl roku řvu jak želva že těhu nejsem a pak zase řvu že těhu jsem, nejsem já magor :rolling_eyes:
21. lis 2008 v 09:45  • Odpověz
autor
Týjo Strouži ty jsi v tom :astonished:
21. lis 2008 v 09:46  • Odpověz
autor
Strouži neboj i něco na bolest ti dají kámošku teď operovali ve 4 měsíci a neříkala, že by se po operaci kroutila v bolestech :wink:
21. lis 2008 v 09:47  • Odpověz
nejsem ale mám náběh, holky měním si přezdívku ze stroužka na krávu blbou nezodpovědnou, co nemůže počkat s otěhu ani 3 týdny do operace :grinning:
21. lis 2008 v 09:47  • Odpověz
autor
Náběh :astonished: :astonished: :astonished:
21. lis 2008 v 09:48  • Odpověz
jo a holky jedna rada, chcete mimíška? jděte ke třem doktorům kteří vám zakážou těhu to najdete // do 14 dnů :grinning:
21. lis 2008 v 09:48  • Odpověz
no misi mrcha má spoždění už pár dnů, na některých testech slabé // na jiných nic
21. lis 2008 v 09:49  • Odpověz
čus lidi,
teda stroužku ty máš pech :grinning: ale neboj, všechno se zvládne...
platí to pravidlo, když nechceš tak se to povede a když se snažením můžeš pos...tak to nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. lis 2008 v 09:50  • Odpověz
autor
Aha.
21. lis 2008 v 09:50  • Odpověz
autor
Mě to doktoři zakázali a těhu nejsem :grinning: :grinning:
21. lis 2008 v 09:51  • Odpověz
misi kolik ti to zakázalo dr.? mě tři chce to přitvrdit :grinning:

jitule to máš pravdu jak se to nejmíň hodí jde to samo. ale že otěhu 3 dny před mrchou to mě je záhada
21. lis 2008 v 09:52  • Odpověz
Strouži, takže jestli jsi opravdu těhu, se dozvíš kdy??? V pondělí??????
21. lis 2008 v 09:52  • Odpověz
autor
Ortoped a neurolog aha toho třetího asi nemám :grinning:
21. lis 2008 v 09:53  • Odpověz
no nejspíš v úterý, jdu dneska nakoupit další várku testů, nbo teda ne já ale manža já se už stydím nakupovat 8 krabiček testů najednou :grinning:
21. lis 2008 v 09:53  • Odpověz
mě chirurg, endokrinolog a gyndař :grinning:
21. lis 2008 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.