• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
holky já s eloučím.tak na mě v pondělí myslete a až budu doma tak písnu..papáááá
21. lis 2008 v 16:53  • Odpověz
semy, držim palce :wink:

v Plzni zase chumelí a už je krásně bílo, snad to vydrží do zítřka :dizzy_face:
21. lis 2008 v 17:01  • Odpověz
semy, drzim palce

cau micho, tak jak????????????????????????????
21. lis 2008 v 17:09  • Odpověz
autor
Já chci taky sníh :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. lis 2008 v 17:14  • Odpověz
autor
U nás jenom leje :unamused:
21. lis 2008 v 17:15  • Odpověz
tady je snehu jak svina.....tak deset cisel.....ale silnicari si nejak nevsimli :rolling_eyes:
21. lis 2008 v 17:15  • Odpověz
autor
Týjoooooo :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
21. lis 2008 v 17:33  • Odpověz
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
to je muj pizotek :wink:
21. lis 2008 v 17:36  • Odpověz
autor
Chudák zasněženej :grinning: :grinning:
21. lis 2008 v 17:40  • Odpověz
čus, mrcha furt nikde :unamused: dneska jsem malounko špinila, ale to bylo ráno po sexíku a teď už zase nic :unamused: zejtra budu testit, ale stejně si myslim, že se nic neukáže :rolling_eyes:
21. lis 2008 v 17:41  • Odpověz
micho a byla si na utz????
21. lis 2008 v 17:44  • Odpověz
autor
Uvidíš :wink: zítra :wink:
21. lis 2008 v 17:51  • Odpověz
Ahoj holky,
martek koukám že máme stejný fáro :grinning:
U nás taky sněží,ale na to, že bydlíme pár km od sjezdovky, teda nic moc :unamused:
21. lis 2008 v 17:54  • Odpověz
miso, ja vim :wink:
21. lis 2008 v 17:59  • Odpověz
autor
A u nás pořád jen leje :frowning2:
21. lis 2008 v 18:08  • Odpověz
12.8.
Přestěhovali jsme se do našeho nového domu v Jeseníku. Bože, jak je zde krásně. Vrchy kolem vypadají tak majestátně. Už se nemohu dočkat, až je pokryje nádherný bílý sníh.
14.10.
Jeseník je tím nejkrásnějším místem na Zemi! Všechno listí změnilo barvy - odstíny oranžové a rudé. Vyjel jsem si do okolí viděl nějaké jeleny. Jak byli graciézní! Jsem si jist, že jsou to ta nejúžasnější zvířata na Zemi. Je to tu jako v ráji. Ach, bože, jak se mi tu líbí!
11.11.
Brzy začne lovecká sezóna. Nedovedu pochopit, jak někdo může chtít zabít něco tak úžasného, jako je jelen. Doufám, že už konečně začne sněžit.
2.12.
Minulou noc konečně sněžilo. Probudil jsem se a vše bylo pod nádhernou bílou přikrývkou. Vypadalo to jako na vánoční pohlednici. Vyrazili jsme ven, odklidili sníh ze schodů a proházeli příjezdovou cestu. Udělali jsme si nádhernou koulovačku. potom projel kolem sněhový pluh a my jsme museli příjezdovou cestu proházet znovu. Miluji Jeseníky!
12.12.
Minulou noc připadl další sníh. Sněžný pluh si zopakoval žertík s příjezdovou cestou. Prostě jsem do toho tady zamilován.
19.12.
Další sníh připadl minulou noc. Kvůli zahrnuté příjezdové cestě jsem se nedostal do práce. Jsem úplně vyčerpán prohazováním. Pitomej sněžnej pluh!
22.12.
Minulou noc napadlo ještě víc těch bílejch sraček. Mám na rukou puchýře od lopaty. Jsem přesvědčenej, že sněžný pluh čeká hned za rohem, dokud neproházím příjezdovou cestu.
Svině jedna!
25.12.
Veselé vánoce. Víc posranýho sněhu. Jestli někdy dostanu do rukou toho hajzla co řídí sněžný pluh, přísahám bohu, že ho zabiju! Nechápu, proč prostě nepoužijou na tu silnici víc soli, co by rozpustila ten sajrajt.
27.12.
Další bílý sračky připadly minulou noc. Po tři dny jsem nevystrčil nos, s vyjímkou prohazování příjezdové cesty pokaždé, když projel pluh. Nemůžu se nikam dostat. Auto je pohřbený pod horou bílejch sraček. Meteorolog hlásil dalších dvacet pět centimetrů na tuto noc. Dovedete si představit, kolik plnejch lopat sněhu to znamená??
28.12.
Meteorolog se mýlil. Tentokrát napadlo dalších osmdesát pět centimetrů těch bílejch sraček. Takhle to neodtaje ani do léta. Sněžný pluh uvázl v závěji a ten parchant, co ho řídí. si přišel vypůjčit moji lopatu. Než jsem mu tu poslední rozbil o záda, řekl jsem mu, že jsem jich už pět polámal, když jsem odhazoval ty sračky, co mi nahrnul na příjezdovou cestu.
4.1.
Konečně jsem se dostal z baráku. Jel jsem do krámu koupit nějaký jídlo a na zpáteční cestě mi vběhnul zatracenej jelen před auto a já do něj vrazil. Na voze mám za tři tisíce škody. Ty posraný bestie by se měly postřílet. Že je ti lovci v sezóně nevymlátili všechny!
4.5.
Odvezl jsem auto do servisu ve městě. Nevěřili byste, jak je to rezavý vod tý zasraný soli, co jí sypou silnice.
18.5.
Odstěhoval jsem se do Olomouce. Nedovedu si představit, jak někdo, kdo má zdravý rozum, může žít v takovém, bohem zapomenutém kraji, jako jsou Jeseníky.
21. lis 2008 v 18:12  • Odpověz
autor
Kde jsem to jenom četla :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2008 v 18:16  • Odpověz
misi, je to desne stary.....ale pravdivy a ftipnyyy
21. lis 2008 v 18:16  • Odpověz
autor
Jo vtipný to je :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2008 v 18:17  • Odpověz
21. lis 2008 v 18:19  • Odpověz
jdu pict, at to nejim o pulnoci
21. lis 2008 v 18:19  • Odpověz
autor
Běž víš, že na noc by s e nemělo :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2008 v 18:21  • Odpověz
Jdu na Ulici holky, hezký víkend
21. lis 2008 v 18:27  • Odpověz
zadelano, uz se micha :sunglasses:
21. lis 2008 v 18:34  • Odpověz
autor
Jé ja bych ju sežrala celou :grinning: :grinning:
21. lis 2008 v 18:45  • Odpověz
martek, na gyndu jdu až v úterý ráno, budou mi dělat utz a brát krev kvůli tomu hcg, jestli se ty hodnoty nějak změnily, takže výsledky budou nejdřív ve středu :unamused: jsem si včera koupila mamatesty a dneska v hypernově i pepino, tak zejtra testnu...dneska se mi zdálo, že na mamatestu je slabounká, ale asi se mi to fakt zdálo, už by totiž muselo bejt něco vidět...
21. lis 2008 v 18:46  • Odpověz
a dneska mě po těch ranních hrátkách bolí docela podbřišek :confounded:
21. lis 2008 v 18:49  • Odpověz
tyjo micho, ty ses zahada :sweat_smile:
21. lis 2008 v 18:53  • Odpověz
autor
úuplnej bermudskej trojúhelník :grinning:
21. lis 2008 v 18:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.