• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
ahoj holky no zajimave veci se dejou:slight_smile:
21. lis 2008 v 19:18  • Odpověz
autor
Ahoj Eli, dočetla jsi nás? To jsou věci co :wink:
21. lis 2008 v 19:20  • Odpověz
:slight_smile:jj docetla:slight_smile: a co ty miso muzete se snazit nebo ne? my jdeme v pondeli na spermio -tedy manzel:slight_smile:) uz jsme byli malem na rozvod ,ale dobry:slight_smile: manzel zacal stavkovat a odmital se se mnou o tom bavit -tak bylo trosku dusno
21. lis 2008 v 19:23  • Odpověz
čaute holky

jsem unavena jako kotě jen taka tak držím oči tedy spíše víčka :pensive: usínam aji u ulice :grinning:

jinak holky test oěpt negativ neuvěřítelné jak Miša PÍŠE V POSLEDNÍ VĚTĚ bermucky trojuhelník a krámy taky no tak co to je??jo a už mě ani nebolí břicho jen kozy

jinak holky za 10 min.\5 H ranno vztavám do práce masakr a jak jsem dneska řekla zname v práci je to moje premiera v nové práci a taky derniera pač ja vikendy fakt nebudu dělat nejsem magor :grinning:

co nového??
21. lis 2008 v 19:25  • Odpověz
autor
Jo to chápu tak hlavně, že jste krizi zažehnali :wink:
21. lis 2008 v 19:25  • Odpověz
autor
Jo a my snažení až po novém roce :wink:
21. lis 2008 v 19:26  • Odpověz
miso tak to budeme dve:slight_smile: u me se budou snazit doktori a bojovat embryjka:slight_smile:))
21. lis 2008 v 19:30  • Odpověz
ahoj peto u nas nic noveho.
21. lis 2008 v 19:30  • Odpověz
jj, záhad je tenhle měsíc spousta :grinning:
21. lis 2008 v 19:32  • Odpověz
autor
Eli takže přiští rok je náš jo :wink:
21. lis 2008 v 19:33  • Odpověz
:slight_smile: miso uz ti je lepe?? me ne :(( mam strach asi to vypada na dutiny :frowning2: boli me hlava a dneska jsem vysmrkala neco hnusneho -cistim si to slanou vodou ,ale nejak to nepomaha:( mam dutiny operovane a dokud nebudu umirat , tak tam nejdu mam na to priserne vzpominky:(((( s malou jsem taky byla u doktorky a ma zas po obliceji opary ,tak dostala nejake prasky herpesin
21. lis 2008 v 19:37  • Odpověz
autor
Mě je taky hůř jsem si byla dneska pro antibiotika mám vykašlaný průdušky.
21. lis 2008 v 19:39  • Odpověz
ja nikde nebyla -nemam na to cas s ditetem uz byt nemocna nemuzes :unamused: tech dutin se fakt desim
21. lis 2008 v 19:40  • Odpověz
autor
No já chci jít v prosinci už do práce tak to musím vyležet.
21. lis 2008 v 19:41  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile: marti tak co??? ani nevim jak mame drzet pesti ,jestli ano ci ne:slight_smile:)
22. lis 2008 v 08:33  • Odpověz
autor
Dobré raníčko :grinning: :grinning:
22. lis 2008 v 10:56  • Odpověz
čauky ženy slíbila jsem že podám o sobě hlášení, no takže jestli je micham bermud. trojúhelník tak já jsem akta x

teploty: včera večer 37,7, dneska o půl 6 ráno stejné jak včera 37,2, teplota v 11 dopoledne 37,4

stav testů: na mamatestu nic, na pepínu nic, na gravi něco jako stín, ale vidím ho jen já zřejmě, na hcq strip testu slabounká, na testu 7 days je slabounká ale až po limitu.
kolikátý jsem DPO nevím páč ani nevím jestli a kdy byla ovu já jen vím že sex byl 3 dny před oč. mrchou tj. dneska to bude 11 dnů.
22. lis 2008 ve 12:13  • Odpověz
mrti a vis kdy ti vysel pred tim test?? kolikaty jsi byla den
22. lis 2008 ve 12:16  • Odpověz
jako u minulého těhu jo? no u minulého těhu byli čárky na všech testech slabounké 12 DPO ale to jsem věděla kdy byla ovulka teď to nevím možné je že jsme měli sex a třeba ještě den dva spermie žili a čekali nebo fakt nevím, měla bych uklízet, ani navařeno nemám a jen čumím na testy, už mi fakt hrabe.třeba ani těhu nejsem a jen si moje tělo dělá ze mě prdel. ani nevím jestli chci těhu být nebo nechci .
22. lis 2008 ve 12:20  • Odpověz
:slight_smile: a co krev? nevzali by to krev abys mela jasno
22. lis 2008 ve 12:23  • Odpověz
marti se ti nedivim nesnasim kdyz nevim na cem jsem
22. lis 2008 ve 12:25  • Odpověz
na krev zajdu v úterý, stejně jdu na odběry kvůli předoper. vyšetření. ach jo předtím jsem testla a jeden den nic a druhý čárky ale teď, čárky jen někde, mrcha nikde ani po injekci, ani nevím jestli byla ovu, myslím si že asi nebyla páč že by byla 3 dny před mrchou to je divný,na utz byla jen vys. sliznice.

jo a ještě jsem zapoměla teče ze mě taková jakoby voda nažloutlá, takový podobný výtok jsem měla v těhu ale až později. sakra práce chcu mrchu a šmitec a čárky ať si veme někdo jiný tento měsíc a já až po operaci.
22. lis 2008 ve 12:27  • Odpověz
marti tak bud ti zitra vyjdou testy ,ktere ti ted nevysly nebo budes muset vydrzet do krve ,pac to je fakt divny.Jinak moje mamka otehotnela 4 dny pred mrchou ,takze mozne to je
22. lis 2008 ve 12:30  • Odpověz
tak jak mi to řekla moje máti, jsem kráva pitomá si to takhle zkomplikovat dávat si bacha a nebo nešoustat mohla jsem mít klid a třeba i tu mrchu. no dobře mi tak, teď chudák mimíš jestli tam je bude mít vystresovanou mamču v narkoze do které budou rvát hormony.
22. lis 2008 ve 12:30  • Odpověz
nevím testit budu až do úterka, v úterý skáknu na gyndu a na krev. na gyndě asi nic neuvidí ale dá mi ten utrogestan a pak se pomodlím a zajdu k chirurgovi a endokrinologovi, jeden z nich mě určo zabije za to těhu jestli jsem :cry: :grinning:
22. lis 2008 ve 12:32  • Odpověz
autor
No tak to je tedy zamotaná situace :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
22. lis 2008 ve 12:34  • Odpověz
no nadseni z toho asi nebudou, nevim jak se to pak resi. Kamosce dealli ve 4 mesici steh aby neporodila predcasne ,taky byla pod narkozou
22. lis 2008 ve 12:34  • Odpověz
:slight_smile: zde je videt kdyz se to nechce........ neco na tom proste bude:slight_smile:))
22. lis 2008 ve 12:38  • Odpověz
autor
Ale nezabijou :wink: Prostě se stalo :wink:
22. lis 2008 ve 12:38  • Odpověz
no ten steh se dělá to vím i mojí máti ho chtěli dělat kdysi aby nepotratila. tam ani tak nejde o tu narkozu ale o to že předtím jsem potratila kvůli štítnici no a tu ještě v těle mám a 14 dnů ještě budu mít, pak bude operace a tzn. že okamžitě ztratím přísun hormonů a musí se nasadit hned léky. prostě zátěž pro organismus jak prase a já si přikvačím měsíc pár týdnů po šestinedělí že jednak jsem otěhu bez pauzy od revize a navíc jdu na operaci do narkozy těhu.
22. lis 2008 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.