• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
autor
No ono se řiká, že když potratíš jako když pohnojíš takže u tebe to tak platí :wink:
22. lis 2008 ve 12:42  • Odpověz
jo tak to jsem ukázkový případ :grinning:
22. lis 2008 ve 12:43  • Odpověz
autor
Znám hodně připadů a všechny skončili HEpy endem :wink:
22. lis 2008 ve 12:43  • Odpověz
manža mi včera řekl že ať se opovážím ještě jednou doma bulet že jsem neplodná jalovice že od května jsem našla už 3x čárky :grinning:
22. lis 2008 ve 12:44  • Odpověz
autor
No vidíš aspoň víš, že plodná jsi :wink:
marti a udelaj ti tu operaci kdyz budes tehu?
autor
Jo operovat v těhu už dneska není žádnej problém :wink:
22. lis 2008 ve 12:45  • Odpověz
autor
Kámoška dokonce byla v patým měsici na operaci s dělohou :wink:
autor
A při té příležitosti jí vzali i slepák :wink:
autor
A všechno je v pohodě :wink:
22. lis 2008 ve 12:46  • Odpověz
no asi až moc. :rolling_eyes: nejdřív půl roku řvu že nejsem těhu a ted bulím že asi jsem. bojím se operace, až bude po operaci a mimčo bude okej tak budu šťastná ale teď no sakra já mám pocity divný aj manža je takovej divnej předtím skákal radostí teď je divnej a spíš mi přijde že nasranej, bojí se že zase o mimčo přijdem a že to teď fakt bude moje vina. no má pravdu on chtěl si zase dávat bacha ale já mu při sexu řekla už nemusíme dávat bacha za pár dnů mrcha to neotěhu no a buch asi jo.
22. lis 2008 ve 12:48  • Odpověz
no to mi říkala i švagrovka dělá sestru na sále, říkala že se berou slepáky aj. v těhu běžně,jen se pak musí dávat jiné antibiotika, no ale i tak. víš jak to je, předtím jsem mimčo neudržela a to jsem takové stresy neměla a dbala jsem o sebe jak jen sem mohla, listovku žrala denně, teď jsem jí brala jen asi co 3 dny když jsem si vzpoměla, dělala jsem sedy lehy a dávala horkou vanu abych dostala mrchu kvůli té operaci aj. chudák mimčo nezodpovědnou matku bude mít. :frowning2: radši bych ty čárky přála vám holky
22. lis 2008 ve 12:51  • Odpověz
marti moc jsi se hlidala vsadim se ,ze toto mimco udrzis:slight_smile: kokni na tu znamou zrala prasky aby potratila a ted uz je v 7 mesici
22. lis 2008 ve 12:54  • Odpověz
marti uvidis dopadne to dobre:slight_smile:
22. lis 2008 ve 13:17  • Odpověz
halelůůůůůůůůjáááááááá dostala jsem to :grinning: akorát nevím jestli jsem ráda nebo smutná ale asi víc ráda, teď operace a pak //
akorát fakt nechápu ten teploměr že mám vysoký teploty a taky ty testy, záhada hlavolamu. ale to je fuk mrcha je tu tak zpívejte oslavujte
22. lis 2008 ve 13:23  • Odpověz
:wink: no vidis:slight_smile: marti ono to je fakt lepsi.Pak se muzete vklidu snazit:slight_smile: -ja to taky tak mivam -asi 2 hodky pred mrchou jsem mela 37,7 a za 2 hodiny jsem to dostala. klesne mi teplota az tesne co to dostanu.Ale nemerim to pravidelne jen tak abych videla:slight_smile:)
22. lis 2008 ve 13:27  • Odpověz
jinak jeste zkus testnout :slight_smile: to ze jsi to dostala jeste nemusi znamenat ,ze tehu nejsi
22. lis 2008 ve 13:29  • Odpověz
fakt jsem ráda, byla by to velká komplikace a pak taky vůči vám by to nebylo spravedlivé že já nemůžu ani nechcu a byla bych a vy se tak snažíte. teď za pár dnů operace a pak dle dr. šupky do postele, fakt bych se bála jít pod kudlu s mimíškem
22. lis 2008 ve 13:29  • Odpověz
už se stalo, na mama nic ale tam nic nebylo ani předtím. nevím fakt co ty testy s tou větší citlivostí naměřili, příště budu věřit jen mamatestu. možná ty testy změřili tu injekci co já vím,fakt se mi nezdálo že bych měla ovu tak pozdě
22. lis 2008 ve 13:31  • Odpověz
je to divne ja si myslela ,ze kdyz ti test ukaze // tak tutovka.co by tam jineho ukazal ,ale asi to tedy mozne je
22. lis 2008 ve 13:32  • Odpověz
možné je asi všechno, můžou to být rozházený hormony, kdyby všechny testy ukazovali // tak si řeknu jo mimčo bylo a odešlo ale takhle?? 2 druhy testů ukážou a zbytek asi 5 druhů testů mi nic neukázalo. fakt divný ale je to fuk, mrcha je tu a já začínám od znova žít. těším se na operaci a pak už budou všechny // jen chtěné a milované budou znamenat mimíška.
22. lis 2008 ve 13:39  • Odpověz
:slight_smile: jasne je to marti lepsi. mas klid na operaci a pak na to muzete skocit.)))))
22. lis 2008 ve 13:42  • Odpověz
autor
Jé strouži tak mrcha došla tak to je fajné :wink: V klidu si odby tu operaci a pak hurá do snažení :wink:
22. lis 2008 ve 23:27  • Odpověz
stroužku, u mně je to taky záhada, mrcha furt nedorazila, jen už mě asi třetí den bolí břicho, ach jo :frowning2:
22. lis 2008 ve 23:34  • Odpověz
autor
Tak se snad tá tvoje záhada brzo taky vyřeší :wink:
22. lis 2008 ve 23:40  • Odpověz
autor
Dobrou :slight_smile:
22. lis 2008 ve 23:41  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím, dlouho jsme sem nepsala, ale sleduju vás jako ostříž:wink: Stroužku, zrovna včera jsme si říkala, že ti přijdu blahopřát... ale nakonec blahopřeju taky, myslím, že teď to je to nejlepší a fakt se dáš do kupy a bude líp.Já s etaky nesnažím, už říjen, listopad, kvůli té operaci oka a mám taky nějaké zdravotní problémy, v pátek jsme byla na CT hlavy. No, byla jsem i na té štítné a tu mám v pořádku, tak aspoň že to. On můj problém je ale to, že mám zatím všechno v pořádku a cítím se v nepořádku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Snadto je "jen" od páteře a bude líp.

Myslím na vás, ať s evám daří a snažení pokračuzje a vychází! Já budu nejspíš snž zase od ledna, ale kdoví... na tom CT mi nějaká sestra řekla, že nesmím půl roku po CT, což mi přijde jako kravina... musím ještě k doktorům s ezeptat...
Mějte se fajny!
23. lis 2008 v 10:26  • Odpověz
čaute baby tak kramy opět dorazili včera tak zase nic :frowning2:
23. lis 2008 ve 13:09  • Odpověz
hoj holky, jsem ráda že mrcha došla, i když smutná jsem trošinku byla. zvlášť když mi včera pětiletý synovec ukazoval v pokojíčku hračky a říkal "teto já si ty svoje hračky se kterýma si už nehraju schovávám pro tvoje miminko až ho budeš mít tak ti je dám" :cry: to jsem měla co dělat abych se nerozbrečela, vzala jsem flašku vodky a z bráchou jsme se ožrali a je mi dobře. :dizzy_face: vážně mi to pomohlo, jsem byla taková na nervy i z toho že švagrovka dělá na sále a začala mi popisovat tu mojí operaci do detailu jak budu na dýchači a jak mi shrnou kůži z krku aby se dostal chirurg k hlasivkám .... no mám nervy jak prase. :frowning2:
23. lis 2008 v 15:21  • Odpověz
autor
Jé Peťi to je mi líto :unamused:
23. lis 2008 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.