• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
autor
Strouži no možná sis o té operaci neměla nechat vykládat , zbytečně tě to stresuje :unamused:
23. lis 2008 ve 22:00  • Odpověz
ahoj holky koukám jsem tu první. nějak to tu poslední dobou upadá.

mě dneska začal den fakt úžasně :rolling_eyes: sekla jsem sebou na náledí a v práci jsem si dala sušenou datli a ulomila si kus zubu. fakt nádhera. nevím jestli se do operace dostanu kzubaři objednačky jsou i 3 týdny , musím tam už jak sůl,mám kaz a ještě kus zubu pryč mě zabije až mě uvidí :frowning2:
24. lis 2008 v 07:48  • Odpověz
čau kočky, první porevnizní mrchu mám za sebou, ale stála za starou belu, budu muset přkrmit kontryhelem, bo asi sliznice nenarostla nijak zvlášť, nebo já nevímhttp://www.fertilityfriend.com/home/2248ce
24. lis 2008 v 08:32  • Odpověz
strouži, tak nevím, jestli se mám za Tebe radovat, nebo být smutná, ale spíš jsem ráda, bo odbudeš si operaci a pak to půjde jak po másle. Věřím tomu!!! :wink:
24. lis 2008 v 08:47  • Odpověz
ritnty ahoj no radši fakt přikrmuj já jí měla taky slabší tu první a teď na tu druhou jsem dlouho čekala možná to bylo tím že jsem fakt čajíky nepila a tělo je hold zvyklé na hodně sliznice. takže dneska už vařím kontryhel a snad za měsíc ta mrcha dojde normálně
24. lis 2008 v 08:47  • Odpověz
jako já jsem ráda, bo mudra strašil, že může být silnější a bolestivější a já o ní skoro nevěděla :sweat_smile: byly jsme zrovna v Praze u přátel, takže mi to přišlo vhod, ale teď už teda na tom zapracuju :wink:
24. lis 2008 v 08:50  • Odpověz
Ahoj holky.
Strouži, dočítala jsme že jsi dostala mrchu, nebud smutná, možná je to pro tu operaci tak lepší. A pak, když už budeš mít po operaci, budou Vánoce, a to bylo aby nebylo!!!!!!!! :wink:
24. lis 2008 v 09:25  • Odpověz
no já taky měla mrchu dobrou neříkám že slabounkou ale takovou normální, tuhle mám teda o dost silnější ale takovou jsem mívala i normálně

míšo ahoj no smutná nejsem jsem ráda ale pár procent lítosti tam je ale nejsem blbá vím že je to dobře jít do narkozy s prdcek to bych se bála víc
24. lis 2008 v 09:32  • Odpověz
čaute holky venku mrzne sníh a mam opět odpolední :rolling_eyes: a už se blíží středa jedu kvůli té borelioze tak jsem zvědavá a jinak hoilky máme okna :slight_smile:
24. lis 2008 v 10:34  • Odpověz
péťo, super, že máte okna :wink: nám se už začíná rýsovat nová koupelna, jdu fotit :slight_smile: snad to stihnem dodělat příští víkend, teď máme udělané nové odpady a rozvody vody, je obložená větší část koupelny, chybí jen usadit pořádně vanu a dodělat k ní podezdívku a pak dodělat obklady na přizdívce a podlaze, no a ještě obložit celý záchod :wink:
24. lis 2008 v 15:10  • Odpověz
holky jak se dává text do alba?
24. lis 2008 v 15:11  • Odpověz
já ho tam mám přes popis alba, ale nevím, zda je to tak správně :frowning2:
24. lis 2008 v 15:12  • Odpověz
půjdeš na moje alba a pak dáš Změn údaje v albu :wink:
24. lis 2008 v 15:12  • Odpověz
no a pak to mám psát do toho popisu? :confused:
24. lis 2008 v 15:14  • Odpověz
24. lis 2008 v 15:37  • Odpověz
holky, takhle u nás pracujou popeláři :angry: :angry: :angry: http://leteckaposta.cz/980494409
24. lis 2008 v 15:39  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
24. lis 2008 v 16:05  • Odpověz
ahoj miši, jak je?
24. lis 2008 v 16:09  • Odpověz
autor
Ale jo už líp nachlazení ustupuje :wink:
24. lis 2008 v 16:18  • Odpověz
cau holky, dopadla sem jak se dalo cekat.....ja jsem v poradku (ufff), ale manzel mazec.... spermosi se nehybaj a jeste sou spatny, takze rikal, ze IUI ne, ze je to stejny jak sex doma a ten je prijemnejsi, takze navrhuje zacatkem roku IVF+ISCI, takhle si vyresit prvni miminko, to nas hodi do klidu a na druhym budem pracovat prirozene a v klidu.....
24. lis 2008 v 17:48  • Odpověz
ahoj marti- no manzel byl dneska na kontrolnim spermiogramu a pravdepodobne zas nic 9 jdeme na konzultaci a domluvime se, ze neco podnikneme take nekdy v lednu v unoru.
Jinak jam ma zanet dutin:((( -snad mi antibiotika pomuzou
24. lis 2008 v 17:51  • Odpověz
eliku, takze bude tehule spolu? :wink:
24. lis 2008 v 17:54  • Odpověz
autor
I semnou :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2008 v 17:55  • Odpověz
:slight_smile: no jestli se zadari tak asi ano:slight_smile: mamzel tedy nekdy v lednu by sek na mese/tese a ja bud hned s nim nebo kratce po nem stimulace
24. lis 2008 v 17:56  • Odpověz
miscko, jasan :sunglasses:
24. lis 2008 v 18:01  • Odpověz
autor
Zadaříííííí :slight_smile:
24. lis 2008 v 18:02  • Odpověz
čau martek a eli, tak to vám přeju, aby to vyšlo, i mišičce :wink: mě bolí břicho, vypadá to na mrchu, ale zatim nic, ráno jsem trošku špinila, ale teď zase nic :frowning2: ideální by bylo, kdyby mrcha zítra dorazila a doktor mi nemusel píchnout ten agolutin, ale rovnou bysme začli řešit ty moje megadlouhý cykly :sunglasses:
24. lis 2008 v 18:06  • Odpověz
autor
Tak třeba dorazí :wink:
24. lis 2008 v 18:14  • Odpověz
teda až na konci 3. strany :angry: vypadá to, že jsme se rozprchly všude možně :unamused: no já přiznávám, že se teď exponuju na grafomaniačkách, už mám jeden puntík :grinning:
25. lis 2008 v 09:43  • Odpověz
čaute holky ted jse dívam na film na nově a nemějte deprese same adopce a pak najednou holčina otěhotní a druhé jedno z dvojčat umře bo to jedno si vzalo víc a malinka umřela a další adoptuji kluka 7leteho asi no leze mi mráz pozadech jaké maji všichni štěstí v neštěstí
25. lis 2008 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.