• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
to je zasnezenej Martek :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 v 08:43  • Odpověz
Jéééééééééé Martek :wink:
26. lis 2008 v 08:43  • Odpověz
jako co se divite????? u vas neni snih????? tady zase chumeli..... :rolling_eyes:
26. lis 2008 v 08:45  • Odpověz
U nás je hooodně sněhu, však bydlíme u Krušných Hor :wink: K Vánocům jsem si vyhlídla nový sněhulky, bo mi mrnou nohy v kozačkách :frowning2:
26. lis 2008 v 08:47  • Odpověz
miso, ja taky potrebuju snehule...... kde sis je vyhlidla??????????
26. lis 2008 v 08:48  • Odpověz
co to je sníh?? myslíš ten jemný poprašek na trávě jo? :grinning:
26. lis 2008 v 09:02  • Odpověz
V jednom obchodním centru ve Visto sport, jsou takový že je můžeš vzít třeba i do práce, nejsou to vyloženě sněhule, ale takový sněhulo-kozačky, sportovní s kožíškem i venku :wink:
26. lis 2008 v 09:21  • Odpověz
ty jo sněhule :grinning: já loni chodila v podzimních botách skoro celou zimu :grinning:
26. lis 2008 v 09:22  • Odpověz
Já taky, maximálně mi vystačily kozačky do kalhot, ty jsou vděčný :wink:
26. lis 2008 v 09:41  • Odpověz
autor
Dobré rankooo :slight_smile:
26. lis 2008 v 09:51  • Odpověz
brý ránko mišičko jak je?
26. lis 2008 v 11:12  • Odpověz
autor
Nějak ospale, vzbudila mě o půl devaté poštačka tak jsem vystřelila z postele, že teď jsem nějaká zmatená :grinning:
26. lis 2008 v 11:23  • Odpověz
ty seš pořád doma na PN jo? a kdy asi pujdeš do práce?
já po tý operaci budu doma asi min. do února :rolling_eyes:
26. lis 2008 v 11:24  • Odpověz
autor
Za týden valím. dostala jsem ke všemu ještě chřipku tak mám antibiotika :unamused:
26. lis 2008 v 11:29  • Odpověz
autor
Tak jsem zpátky od doktorů a 1O jdu do hokny.
26. lis 2008 ve 14:01  • Odpověz
čauky holky

tak poradna pro borelii byla šilena ve směru čekaní :angry: staré babky se předbíhali hlavně že jsem byla objednana :angry: ,ale jinak vše dopadlo doufám dobře vzala mi krev ale řekla že na těhu to vliv nema ale že bych si měla ještě jednou zajit na ty chlamidie ty pohlavní stěry bo je možné že to mam ale řekla jsem ji že mi dělal gyndař stěry a testy vyšli negativně tak nevím no zajdu ještě jednou ale né ktomu starému ale k tomu novému gyndařovi až 12.1 :unamused: :rolling_eyes: ale co počkám hold nic se neda ddělat

jinak něcvo nového??kočičky moje

jio jinak mam dneska volno a v pátek asi půjdu na 16h směnu odpoeldní noční holky asi to nedam
26. lis 2008 ve 14:23  • Odpověz
ahoj peti to čekání a předbíhání u dr. mě taky ničí. moc dobře to teď znám lozím na ty předoper. vyšetření a nervy moje. přijde nějaká babka je tam hodinu a pak slyšíš z pozadveří jak řeší vnoučata a pečení cukroví , asi se babka nudí a já přitom valím do práce, zabíjela bych za to. já už minule u obvoďáka říkala že až budu ministr zdravotnictví udělám dětského dr. , doktora pro spěchající pracující a pak zvlášť dr. pro ty co se nudí a chodí se k dr. vybavovat :rolling_eyes: jako minule jak jsem čekala na ekg a jakási ženská přinesla dr. buchty a vybavovala se sestřičkou o receptu na bábovku tak mi ruply nervy a už jsem sestře řekla ať pohne že musím do práce a jejich vykecávání mě nezajímá

jinak novýho nic, už týden se snažím manžu donutit jít se mnou vybrat koberec ale on je furt někde mimo a když už je dneska doma tak mi řekl že ať zapomenu na to že dneska pujde on je chudáček těžce nemocný má rýmečku :angry:
26. lis 2008 ve 14:33  • Odpověz
Marti tak to jsme na tom stejně milašek je taky nachcipany ale to ma jsk pořad děla venku ten se stoho nevylíže snad nikdy. :frowning2: :sweat_smile:
jinak jj to čekaní je na dvě věci u těch DR ještě že jsem poměrně zdravy člověk že k DR chodím jen na nějaké prohlídky......ale u tebe chápu co ted prožívaš než všechno oběhneš co se tyče předoperačním

o těch nakupech mi vykladej musíme koupit dlažbu kooupelnu a maš rozum myslíš že máme čas a na vanoce se vůbec netěším a ani nevím co mam koupit jak chlapovi tak rodince nějak vůbec necítím nějaky vanoce netěším se a nevím proč :rolling_eyes:
26. lis 2008 ve 14:51  • Odpověz
brý ránko holky tu už nikdo nechodí nebo co?? :angry:
27. lis 2008 v 09:01  • Odpověz
Dobré ranko:slight_smile:.....
27. lis 2008 v 09:15  • Odpověz
čaute jak nikdo to tak vypada ja tu píšu romany a vidím že naposledy jsem tu napsala něco ja a pak až vy ranno holky co je sváma :frowning2:
27. lis 2008 v 10:22  • Odpověz
no nějak to tu poslední dobou upadá.... :frowning2:
27. lis 2008 v 10:48  • Odpověz
hoj holky, no taky se mi zdá že to tu vázne, těhule tu nechodí a ty ostatní asi si dávají od koně oraz nebo nevím.

a co ty semy jak je??
27. lis 2008 v 10:59  • Odpověz
stouži doela to jde..včera mě pěkně boleli ramnea..jak ten plyn odcházel z těla....a ta ranka taky bolela..ale dneska už je to pohoda....zítra už vstanu...dneska ještě polehávám..
27. lis 2008 v 11:02  • Odpověz
a bylo ti pak špatně po narkoze?? já mám strach že mi bude dlouho blbě jak někomu
27. lis 2008 v 11:17  • Odpověz
nene, nebylo mě vůbec nic...snesla jsem narkozu naprosto bez problémů.....dokonce mě před tím ani nedělali klistýr..což jsem se fakt divila...
probudila jsem se už zpět ve své posteli. Akorát mě hrozně bolelo břicho, tak mě sestřička hned dala něco do kapačky a za chvíli byl pokoj....takže fakt pohoda....:slight_smile:
27. lis 2008 v 11:22  • Odpověz
semy ty jsi byla na té laparoskopii??a vysledek??dobry že??a ted jak se budeš cítit skočte na to s chlopkem a mimi je tu kamoška tak hned otěhotněla :slight_smile:
27. lis 2008 v 11:41  • Odpověz
peti...jojo byla a orůchodnost v pořádku...a jojo..vím o tom že do tří měsíců po laparce je velká pravděpodobnost otěhu...:slight_smile:...takže hned jak přijde první mrcha aodejde jdeme na to..:slight_smile:
27. lis 2008 v 11:47  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile: :slight_smile:
27. lis 2008 v 11:51  • Odpověz
tak to jo, a jak dlouho si byla v tý narkoze?? mě říkají hodinu ale i 5 prý podle toho jak to bude prorostlé
každopádně zrovna dneska jsem koukala do nějakýho albíčka tam holka otěhu po laparce tak s chutí do toho půl je hotovo. já taky po operaci na to skočím prý po potratu se dobře těhotní tak jsem zvědavá

ahoj mišicko
27. lis 2008 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.