• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
Peti taky přeju všecko nej nej nej..a aby se ti tvůj sen už brzo splnil:slight_smile:
11. lis 2008 v 10:30  • Odpověz
autor
Máš pěkný datum narozek :grinning:
11. lis 2008 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás na skok pozdravit. Tak zase nové téma, vy jste ukecanýýý :grinning:

Chro, takže to nevyšlo? Chjo, já myslela, že už bys mohla být pěkně pode mnou mezi těhotnýma :confounded:
11. lis 2008 v 10:35  • Odpověz
já zakusek mám po dlouhé době je že mám ty narozky a sladkému tky moc neholduji :confounded: tak i kdyý nejím moc sladké tak stejnak jsem tlustá :grinning:

holky už jsem na světě :grinning: :grinning: :grinning:

holky všem moc díky za gratulace :wink: jste hodné
11. lis 2008 v 10:37  • Odpověz
Jujda, Peťule má narozky :dizzy_face: Tak všechno nej nej nej! Bude pořádná oslava aspoň?
11. lis 2008 v 10:38  • Odpověz
autor
No to já zase zakuskám holkduji takže vím z čeho to mám. to břicho :grinning:
11. lis 2008 v 10:39  • Odpověz
jo holky ted mi volal můj smál se že jsem s k narozeninám koupila zakusek :grinning:

a jinak od čtvrtku se bude kopat přípojka na vodu :grinning: překvápko :grinning: ale budem mít vodu :grinning:
11. lis 2008 v 10:40  • Odpověz
Leni už byla v sobotu s přáteli u vinka doma a ted to taky tak vidím hlídám se co když :grinning: :astonished: a myslím si že to ted vyšlo :wink:

ja mám taky bachor pneumatiku ale kašlu na to ale neříkam že se trochu nehlídam
11. lis 2008 v 10:50  • Odpověz
autor
Vyšlo co ?budeš těhu? :wink:
11. lis 2008 v 10:55  • Odpověz
Miško jasně počítam stím uspěch nepočítam sním :grinning:

najivita je ted mé krédo :grinning: si věřím co?? :grinning:
11. lis 2008 v 11:05  • Odpověz
peti vyšlo?? a kolikátý si DC??
11. lis 2008 v 11:09  • Odpověz
stroušku jetě nevím myslím si to proto jsem najivní MS má přijit až 18 tak ještě nevím ale věřím že ted se to povedlo
11. lis 2008 v 11:11  • Odpověz
holky já tu asi chcípnu...je mě zleee...břichoé neskutečně bolí jako při mrše, polévá mě horko, pak je mě zima..je mě na zvracení a vystželuje mě to do zad....co to může být???...přece se takhle vehementně nehlásí mrcha když má přijít až v neděli..
11. lis 2008 v 11:13  • Odpověz
semy tak to znám taková bolest a neboj dej si brufen a lehni si a pokud jsi v práci jak dorazíš dom odpočíjej a neboj bude dobře,ale vím o čem mluvíš :frowning2:
11. lis 2008 v 11:17  • Odpověz
brufen si brát nechci..je to driák....lehnout si nemůžu, jsem v práci do pěti:frowning2:((....přemýšlím o tom že jestli to nepoleví tak si vezmu 1/2 dne dovolenou....
11. lis 2008 v 11:19  • Odpověz
ted jsem si zjistila že tu nemám ani Paralen....:frowning2:(((....
11. lis 2008 v 11:25  • Odpověz
autor
Tak si napust do petky teplo vodu a dej si to na břicho mělo by se ti ulevit :wink:
11. lis 2008 v 11:30  • Odpověz
peti, to by bylo fajn, kdyby ti to vyšlo :wink:

semy, ty jo, takový bolesti, to musí být fakt nepříjemné :frowning2: třeba ti přijde mrcha dřív a nebo aby to nebylo něco jinýho :unamused: zkus ten brufen, aspoň půlku, aby se ti ulevilo :wink:
11. lis 2008 v 11:33  • Odpověz
aha peti to je dobře no někdo to prostě prý pozná že se uklidní a ani ještě neví jestli tam ty // budou prý i mozek pozná že je něco jinak
11. lis 2008 v 11:34  • Odpověz
já tu prvě nemám ani ten brufen:frowning2:.....kdyby to bylo jen břicho tak to vydržím..ale polévá mě horko, klepu se a střílí mě to do zad....fakt je mě strašně..dlouho ěm tak nebylo:frowning2:
11. lis 2008 v 11:36  • Odpověz
tak kolegyně tu prý odpoledne sama vydrží, tak si asi vezmu to půldenní volno a doma se u toho vyspím...
11. lis 2008 v 11:51  • Odpověz
autor
Tak se hlasím právě mi dorazila mrcha :unamused:
11. lis 2008 v 11:53  • Odpověz
holky jdu hodit koupel a šup do práce a už mam koupené kokina do práce holkam tak doufám že budou mít radost :grinning:

tak se mějte a uvidíme jak to dopadne všechno jak práce tak mimisek tak zdraví tak nevím nevím ale musíme věřit všechny že to dobře dopadne pořad musíme věřit :wink:
11. lis 2008 v 11:59  • Odpověz
autor
Já taky mizím .pa
11. lis 2008 ve 12:00  • Odpověz
sakra práce kdo už nahlasí // furt jen hlásíte mrchy, pěkně depresivní téma tohleto :rolling_eyes: já nahlásím mrchu koncem týdne ale já jí očekávám páč snažení není a být nemůže, ale sere mě to pořádně, nejvíc nervní jsem v době ovule, vím že bych mohla a nesmím to je děsný :rolling_eyes:
11. lis 2008 ve 12:06  • Odpověz
cau lasky
sem se sla domu prvlict, tak na vas mrknu, me je zle, jako bych mela mrchu....teda to je zase sila :rolling_eyes:
11. lis 2008 ve 13:31  • Odpověz
si dokonce beru zimni budnu, je tam kosa jak svina, tak at v tom Praglu nezmrznu :sunglasses: :grinning:
11. lis 2008 ve 13:43  • Odpověz
peto všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile:

martku u nás v Praze nezmrzneš, mi tu zimu nemáme - 10°C :sunglasses:
11. lis 2008 v 17:56  • Odpověz
halooooooooooooooooooooo
kde ste kdooooooooooooooooooooooooooooo
11. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz
bry rano...muzu rict, ze dnesni noc byla noc hruzy....spojeni menstruacni bolesti a bolesti zad je teda super kombinace...by se dalo rict, ze vrazedna..... ve tri sem se vzbudila, v hroznych krecich.....fakt hnus, manzel me nastesti zasel pro rohlik a ibalgin, nasilim to do me dostal....ja se doplazila (doslova) do koupelny, kde sem si hodinu cetla....ve ctyri ibalgin malinko zabral, tak sem odesla do loznice..... ted mi nic neni a premyslim, jestli se mi to zdalo, nebo ne..... :pensive: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: :grinning:
12. lis 2008 v 07:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.