• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
ahoj Miši,,:slight_smile:

Strouži, vzbudila jsem se přesně po dvou hodinách od té doby co jsem odešla z pokoje....:-
27. lis 2008 ve 12:28  • Odpověz
Ahojky holky tak nikdo tu enbyl od včerejška tak něco aspon anpíšu jdu dneska na odpolední noční takzvaně 16h směna tak holky kdybych se tu už neoběvila tak jsem to nadala a vynesli mě nohama napřed tak se loučím a držte mi place jak se zde objevím zítra tak jsem živá ale i polomrtvá tak se zatím mějte a piště holky nemam co číst tak krasny den krasny víkend všem holky moje pá,pá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
28. lis 2008 ve 12:34  • Odpověz
autor
Kuky , tak tady nikdo kromě mě a Peťi dneska nebyl :unamused:
28. lis 2008 ve 12:37  • Odpověz
ahoj holky koukam nejak to tu umira
28. lis 2008 v 19:00  • Odpověz
autor
Jo jo to koukáš správně :slight_smile:
28. lis 2008 v 19:15  • Odpověz
ahoj miso co noveho? uz jsi zdrava:slight_smile: ja mam jeste antibiotika asi na tyden ,ale uz je mi celkem dobrew hnis uz taky nesmrkam, tak to snad bude ok a punkce nebude treba
28. lis 2008 v 19:16  • Odpověz
autor
No já jsem dorala anťaky včera a ješte tedy smrkám a trochu kašlu, ale je mi o něco líp. Tak snad ten zbytek dolečím jen čajíkem a vitamínama :slight_smile:
28. lis 2008 v 19:17  • Odpověz
autor
Ahojky , tak dneska tady nikdo?
29. lis 2008 v 17:07  • Odpověz
ano miso, tady nikdo :grinning:
29. lis 2008 v 17:14  • Odpověz
autor
Nikde nikdo :frowning2:
29. lis 2008 v 17:15  • Odpověz
pusto prazdno :confused:
29. lis 2008 v 17:18  • Odpověz
autor
Jako na poušťi :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2008 v 17:19  • Odpověz
hur.... :fearful:
29. lis 2008 v 17:21  • Odpověz
autor
Tak to už si nedokážu představit :grinning: :grinning:
29. lis 2008 v 19:28  • Odpověz
Ahoj holky. Tak já vás chci přijít pozdravit všechny a vidím, že se pěkně rouzpouštíte :confused: Jste se asi všechny přestali snažit a dali si oddych od koníka?
U nás nic nového, všechno při starém. Hlavně se už těším na další ultrazvuk, už aby to bylo :dizzy_face:
Tak se mějte a opatrujte se. Pá
30. lis 2008 v 08:09  • Odpověz
autor
Já jsem tady pořád :grinning: :grinning:
30. lis 2008 v 11:37  • Odpověz
ja jsem tady furt :grinning:
30. lis 2008 v 11:56  • Odpověz
autor
neopič se :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
30. lis 2008 ve 12:15  • Odpověz
autor
Jdu vyvenčit psíka :slight_smile:
30. lis 2008 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky hiolky..tak jsem se zase přišla podívat..zítra už jdu do práce, tak tu zase budu častěji.....
měla jsem dost perný týden a hlavně víkend.....bolel mě pořád zub..a v pátek už jsem šla k zubaři, a našel na osmičce uvolněnou plombu, tak jí opravil a že když bude pořád bolet tak bude muset ven..a bohužel jsem byla celý víkend na práškách a zub stejně bolel...takže jsem ráno k němu šla zase a můj první moudrák je venku..strašně jsem se bála, ale nakonec to tak strašný nebylo..tak ze mě spadl šutr..že jsem se snad zbavila bolesti..teď jsem byla ještě na vyndání stehů a už mám klid.....Ahojky hiolky..tak jsem se zase přišla podívat..zítra už jdu do práce, tak tu zase budu častěji.....
měla jsem dost perný týden a hlavně víkend.....bolel mě pořád zub..a v pátek už jsem šla k zubaři, a našel na osmičce uvolněnou plombu, tak jí opravil a že když bude pořád bolet tak bude muset ven..a bohužel jsem byla celý víkend na práškách a zub stejně bolel...takže jsem ráno k němu šla zase a můj první moudrák je venku..strašně jsem se bála, ale nakonec to tak strašný nebylo..tak ze mě spadl šutr..že jsem se snad zbavila bolesti..teď jsem byla ještě na vyndání stehů a už mám klid.....
1. pro 2008 v 10:56  • Odpověz
no ale abych ten víkend měla příjemnější..tak jsem si udělala radost s pečením....

http://picasaweb.google.com/Semy.cz/VNoNDekorace2008#
1. pro 2008 v 10:57  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. pro 2008 v 11:44  • Odpověz
autor
No tak tá perníková chaloupka no to je bomba :wink:
1. pro 2008 v 11:45  • Odpověz
ahoj holky

semy já taky potřebuju zubaře jak sůl, ulomil se mi zub bolí to a asi mám i kaz ale co? ten dr. blbej když jsem mu volala řekl že jsem u něho nebyla přes 2 roky a že mě vyřadil s kartotéky a znovu mě nevezme. no a nový dr. všude je plno tak jsem se přes manžu připletla k jeho známé zubařce ale ta mě prej veme až po operaci tak paráda :rolling_eyes:

jinak ty jo to je nádhera ty máš fakt zlatý ručičky
1. pro 2008 v 11:49  • Odpověz
autor
Po dvou letech tě normálně takhle sprostě vyřadí jo :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: No to je teda hustý :unamused:
1. pro 2008 v 11:52  • Odpověz
jo a to dělají skoro všichni dr. u nás :angry: fakt mazec jsem se sestry ptala jako co mám dělat kam jít a ona že v krnově mě už nikdo neveme všichni mají plno mám jít na pojišťovnu ať mi nějakýho zubaře přidělí :rolling_eyes:
1. pro 2008 v 11:59  • Odpověz
autor
No tak tomu řikám zdravotnictví :angry:
1. pro 2008 ve 13:21  • Odpověz
mate chodit na pravidelne preventivni prohlidky dvakrat do roka :sunglasses: :grinning:
1. pro 2008 ve 20:36  • Odpověz
autor
Já chodím na pravidelnou jednou to stačí ne? :wink:
1. pro 2008 ve 22:42  • Odpověz
jé Martek má novou fotečku:slight_smile:..zimníí
2. pro 2008 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.