• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
bolet mě to bolí no spíš táhne ta jizva, unavená jsem jak pes, cpou do mě vápník na to mě dr. upozornoval před operací prej tělo ztratí až o polovinu calcia tak to žeru 3x denně bolí mě z toho zuby a kosti, ale přežít to jde, když jsem to přežila já posera tak to přežije každý.
9. pro 2008 v 10:31  • Odpověz
ahoj strouži, moc zdravím, nestíhám dočítat, tak jen popřeju, ať už je dobře a můžete snažílkovat v klidu. Určo to vyjde uvidíš :wink: :astonished:
9. pro 2008 v 10:31  • Odpověz
autor
To jsou pooperační příznaky každej den bude líp :wink:
9. pro 2008 v 10:32  • Odpověz
autor
Kámoška jde na to co Semy :wink:
9. pro 2008 v 10:32  • Odpověz
strouži tak ti přejuaby jsi byla brzo v pohodě a mohli jste se začít snažilkovat:slight_smile:))
9. pro 2008 v 10:37  • Odpověz
jo tak to víš mě to ještě nemyslí :grinning:
9. pro 2008 v 10:37  • Odpověz
strouži ahiojj, sem ráda,že jsi v pořádku :slight_smile:
9. pro 2008 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky,tak mi si s Martkem marodíme (tedy zatím se mi nepochlubila,co ji trápí,ale já gynek.problémy).. to jsme to dopracovaly :frowning2: aspoň si odpočineme... :grinning: :wink:
9. pro 2008 v 10:49  • Odpověz
autor
Jo Martek je chorá a copak?
9. pro 2008 v 10:57  • Odpověz
ahoj kuli a jitie, no koukám že jsme všechny nějaké nemocné, já budu doma min. do ledna, prej vzali jeden orgán tak to se dlouho hojí a je to zápřah pro tělo tak uvidíme, budou vánoce tak lehnu ani se nehnu a nechcu nikoho vidět zvláště ne tchýni páč víte co? jako já měla operaci v bruntále což je asi 30 kiláků od toho kde bydlím no a moje máti tak byla na operaci den po mě tak rodina chodila k ní protože to mají v místě a ke mě daleko tak za mnou chodil jen manža, ten se odstěhoval ke tchýni ta bydlí kousek od té nemocnice kde mě operovali tak aby nebyl doma sám a měl to ke mě kousek, no tak dobrý chodil denně, ale tchýně? jako ne že bych jí k uzdravení potřebovala ale je to slušnost, beru kdyby měla práci nebo daleko jak můj brácha nepotáhne i děcka 30 kiláků na návštěvu mě, ale tchýně to má kilák od baráku,na nákup chodí asi 500 metrů od nemocnice, stejně tam ten manža jezdil od ní a zpět k ní a ona ani nepřišla. poslala mi sice buchtu a segedýn na chuť ale zůstala dole v autě :angry: jako nevím jestli mě to víc nasralo nebo zamrzelo, jsem říkala manžovi že mě to mrzí že jako nepřišla se ani kouknout za mnou ani mi nezavolala ,holky z koníka mě bombardovali smskama rodina vzdálená volala a tchýně která jediná bydlí v místě kde je nemocnice se neuráčí ani přijít a sedí dole v autě když manža šel za mnou na návštěvu. a její výmluva? prej nevěděla jestli by mi nevadilo že mě tak uvidí, jo strašně mi vadí kdyby mě viděla v pyžamu a s ovázaným krkem :rolling_eyes: kecy kecy tímto u mě skončila.
9. pro 2008 v 10:59  • Odpověz
Strouži, tak to tě chápu,to by mě taky nasralo,ještě navíc kdybych věděla,že sedí dole v autě... a že to má takhle blízko od baráku.. no comment.. já jak jsem ležela na gyndě v srpnu,tak jsem spíš byla ráda,když jsem moc návštěv neměla.. měla jsem sice pokoj sama pro sebe,ale plazila jsem se jak slepejš... a byla jsem šťastná za to,že s horečkama kolem čtyřicítky mám fakt klid.. ale to je jiná situace než ta tvoje... :pensive:
9. pro 2008 v 11:19  • Odpověz
no mě právě bylo fajn, jako jasný ten den operace a druhý den moc ne, ale o víkendu už jo, to jsem se cítila smutná víš jak všichni návštěvy celé rodiny a já jen manžu vždycky na chvilku, moje máti taky v nemocnici daleko tak za ní chodil taťka, bráchové mi jen občas napsali nebo zavolali. prostě jsme se cítila hrozně samotinká, vědět že jsem daleko a nikdo za mnou nemůže přijed to jo to beru ale já veděla že tchýně to má kousek a sedí v autě, nenapíše mi ani smsku ani nezavolaná no to mě jako mrzelo.
9. pro 2008 v 11:27  • Odpověz
strouži tak to je mě líto, chápu že tě to naštvalo a tohle fakt nemá omluvu.... :frowning2:
9. pro 2008 v 11:31  • Odpověz
jo nevím jestli naštvalo nebo víc zamrzelo asi víc zamrzelo zvlášť když vím že když přijde její dcerunka s přítelem se kterým je chvilinku tak to se může rodina posrat z toho kluka ale já jsem za manžu vdaná, jsem s ním skoro 7 let a ona se ani neobtěžuje přijít. pošle mi buchtu a dobrý nejhorší že manža je osel a nechápe to co mě štve,jsem mu to říkala že mě to mrzí a on ježiš ty to přeháníš mamka tě má ráda, buchtu ti i poslala a ptala se a bla bla. no víte holky buchta dobrá ale hezký slovo potěší víc.
9. pro 2008 v 11:33  • Odpověz
Tak v tomhle je zase můj manžel Světec... jakmile mi něco nevoní,tak já se s tím prostě nepářu a řeknu to na plnou hubu,co a jak.. a on se mě zastane a ještě třeba tchýni vyčiní... ona je skvělá,supr,ale musela jsem udělat ráznej krok v tom,když za mnou chodila do práce kvůli hloupostem.. (a jelikož dělám v bance,tak se to moc nehodí,aby tam byla každej den).. jsem si poztěžovala doma a hned se to srovnalo,teda manžel to srovnal :grinning:
9. pro 2008 v 11:41  • Odpověz
no u nás jak co ale víc asi manža je při tchýni nebo ne při tchýni on ví co jeho rodiče dělaj ale je ten typ s každým zadobře takže vždycky mi řekne zkus to zkousnout a kašli na to, však my se máme rádi tak co ale ne všecko takhle jde. jsou věci které bolí třeba jako když jsem nemohla otěhu 4 měs. a dověděla jsem se že to tchánovci vykládali na oslavě cizímu chlapovi jak jsem neplodná protože ona otěhu pokaždý do měsíce. ten chlápek mi to řekl tak jsem se zvedla a poslala je zfleku celou rodinu do prdele a řekla jsem jim že těhu jsem ale moje mimčo nikdy neuvidí protože o takových věcech se nevykládá nikde zvlášt ne když se snažíme tak krátko a místo toho aby se tchánovci chytli za nos tak řekli že mám těhu hormony. :angry:
9. pro 2008 v 11:51  • Odpověz
autor
Strouží ser na to , aspoň víš co v ní máš :unamused:
9. pro 2008 ve 12:08  • Odpověz
to jo potvrdila jsem si to na plné čáře, seru na to, vánoce budu s manžou a mojim tatkou bo máti je v nemocnici i přes vánoce a budu ležet a koukat na pohádky a seru na celý zbytek manžovi rodiny. :dizzy_face:
9. pro 2008 ve 12:09  • Odpověz
autor
Jdu péct :unamused:
9. pro 2008 ve 12:11  • Odpověz
jé nechceš mi taky napéct?? já nepeču páč to co vytvořím končí většinou v koši
9. pro 2008 ve 12:14  • Odpověz
tak já včera udělala osmý druh cukrový... :wink:
9. pro 2008 ve 12:16  • Odpověz
autor
No ani nechci mě to moc nebaví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2008 ve 12:20  • Odpověz
semy sakra ty si fakt pekačka a kuchařka tebe mít doma tak se manža nehne z domu
9. pro 2008 ve 12:31  • Odpověz
dík strouži..hihi.....
jestli chceš tak mrkni, jak doma tvoříme:slight_smile:

http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/VNoNDekorace2008#
9. pro 2008 ve 12:36  • Odpověz
semy :angry: ty mě sereš přijdu si jak trotl já stěží udělám bábovku
9. pro 2008 ve 12:37  • Odpověz
ale no tak..každý má vlohy na něco jiného:slight_smile:)
9. pro 2008 ve 12:39  • Odpověz
sMarti ahojky vítej mezi námi opět a doufám že dopadlo jak má a ted jak píšeš jen odpočívej a relaxuj a těš se na snaženíčko jak budte moct :wink: a jinak na tchýni ser nestojí ti za to když ona do tebe kamenem tak ty do ni šutrem nezapomen :grinning:

jinak holky jsem od ranna na nohou jezdím na kole pořad barak domů...domu barak jsem unavena jak blazen a to mam před sebou 8h makačku v práci mam fakt radost jak svina :stuck_out_tongue_closed_eyes:

JInak holky vy tu pečete a ja co mam napečené nic a co mam koupené nic vanoce mi začnou počínaje soboty a opět se nezastavím dárky uklid práce barak pečení nakupy prostě chaooooossssss v mé hlavě a zkončí to štědrým dnem to odpadnu vysílením vše udělam den předem na štědry den udělam tác s chlebíčky nachystam mlsání a budu ležet a púopřípadě spát z ulitaného měsíce :frowning2: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2008 ve 12:39  • Odpověz
semy ty jsi tedy hopspodinka šikulka a ten domeček nadhera jsi moc šikovná stav se u mě ju?? :grinning:
9. pro 2008 ve 12:40  • Odpověz
nic holky čas Č hodina H pro mě nastala a proto se sváma loučím a zítra opět páček shledáček v plné polní :grinning: :wink:
9. pro 2008 ve 12:47  • Odpověz
ahoj peti díky no už se za chvilku asi odpojím se mi klíží oči v noci moc nespím bolí mě jizva a záda z toho ležení, dneska peru tak jako peru ale pověsit to bude asi manža jsem fakt nemožná zatím unavená ze všeho.
a co jiank vy a baráček koukám pracuješ jak bulhar ale až to bude hotový to bude nádhera a hlavně budeš na to patřičně hrdá.
co se týká pečení co to je? letos nepeču, nezájem, budou chlebíčky a jednohubky to mi stejně chutná víc jak cukrový :grinning:
9. pro 2008 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.