• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
no je to nějaký zabržděný no.... :sweat_smile:
11. pro 2008 v 09:45  • Odpověz
autor
A kde jsou všichni vždycky tady byl takovej šrumec :astonished: :astonished:
11. pro 2008 v 09:46  • Odpověz
no to by mě taky zajímalo...vždyť já ani dřív nestíhala číst.... a teď?.....no radši mlčím.... :zipper_mouth:
11. pro 2008 v 09:53  • Odpověz
autor
No přesně :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2008 v 09:54  • Odpověz
ahoj kočky

eli gratulace 1 mega super, jen tak dál z nuly na milion no super. :wink:
11. pro 2008 v 11:42  • Odpověz
autor
Tak já valím po doktorech . Tak pa
11. pro 2008 v 11:46  • Odpověz
ahoj strouži:slight_smile:

misi ahojky..ať tě moc netrápí:slight_smile:
11. pro 2008 ve 12:42  • Odpověz
ahoj semy

no já dneska byla u dr. a jsem se akorát nasrala, v nemocnici mi řekli že se mám po propuštění co nejdřív hlásit u obvoďáka. tak jsem tam včera šla protože v úterý neordinuje, no a včera tam dojdu a ona dovolenou a prej zástup jiná dr., tak jsem fičela přes půl města k té druhé dr. a tam nemá ordin. hodiny ve středu. tak jsem tam šla dneska, skoro hodina čekání a vlezu dovnitř ukazuju jí papír z nemocnice ona si přečetla první větu, aha takže štítnice, hm a co teda s váma, tak jí říkám že mě bolí kosti a zuby že v nemocnici mi pořád dodávali vápník a že i domů mi dali calcium 3x denně protože ho mám po operaci o 40% méně v těle. a doktorka na to, ne to není operací to je počasím tak vás prostě bolí kosti je zima jako jsem důchodce s revma nebo nevím??? v papírech je to jasně napsaný jsou tam i krevní výsledky a je tam s vykřičníkem že brát calcium a anopyrin a ona mi řekne no já vám ho nedám, řeknete si chirurgovi!!!!!! jenže ten tam dneska není tak až zítra takže na dnešek co budu brát to nevím v ordinaci jsem byla minutu a byla jsem venku.
11. pro 2008 ve 12:44  • Odpověz
stroušku ahojky ted čtu co to máš za doktory no hnus fialovy bych zašla do lekarny a řekla jim at mi něco prodají a srala bych na lekaře nebo bych šla k jinému obvodákovi at mi jen napíše recept holka ty to maš tedy perné no ale uvidíš vše se k dobrému obrátí :wink:

holky valím zasek do práce tak se mějte a pokecejte trochu at mam co číst a nejsme na konci tematu :wink: :slight_smile:
11. pro 2008 ve 13:00  • Odpověz
ahoj peti...a zase ahoj..hezky pracuj:slight_smile:

strouži to jsou teda "debilní" doktoři.....petra má pravdu, zajdi si do lékárny a řekni na co to máš, oni ti uritě poradí..v lékárnách jsiou 100x příjemnější než lékaři...ale nic si z toho nedělj..tady je to s doktorama stejný..asi jako všude.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak jsem včera zase dělala cukroví..udělala ještě jeden druh, takže jich je 10..a hlavně dozdobovala čokoládkou..:slight_smile:

fotky odspodu nejnovější...

http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/VNoNDekorace2008#
11. pro 2008 ve 13:16  • Odpověz
jj ten vápník to jsem si koupila ale ty ostatní prášky ty ne, ani nevím jestli je dál brát , tak nevím zítra doufám mi vyndaj stehy a dají zprávu z histolky, to bych rovnou zašla ke štítkaři a snad ten už mi řekne konečnou léčbu a něco mi nasadí. ty kosti mě fakt bolí i zuby každý odpoledne, no hrůza, dneska se snažím tak trošku poklidit doma, 10 minut něco dělám a pak půl hodiny sedím jsem neschopná. doufám že se zvetím do vánoc jinak budou vánoce v bincu :grinning:
11. pro 2008 ve 14:09  • Odpověz
jo myslela jsem to tak, že jsme byly vzadu. strouži, to je příběh fakt na naštvání :frowning2: , někdy srážka s doktorem je horší jak s blbem :grinning:
11. pro 2008 ve 14:15  • Odpověz
semy cukrovíčko fakt jak od cukráře ale hlavně ten perníkový domeček, ty máš zlatý ručičky. včera jsem zašla na vánoční trhy u nás, no mám to pár metrů od baráku tak jsem to jen prolítla a taky tam domečky prodávali ale za šílený ceny. JInak já si tam koupila baňky na stromek s našima jménama, jsou moc hezký doufám že si je hned první vánoce nerozmlátím
11. pro 2008 v 15:53  • Odpověz
děkuju Strouži:slight_smile:)))

no já se těším na trhy tady u nás..budou příští týden a ještě tam chceme dokoupit nějaký drobný dárky...bývá tam dost výběr...a těším se na tu vánoční atmosféru:slight_smile:
ty baňky musí být krásný:slight_smile:..kolim stáli?.....to je dobrý nápad..možná taky koupím a dám manželovi jako předvánoční dárek..... :grinning: :grinning:
11. pro 2008 v 16:06  • Odpověz
no stály malinko 35 kč, jsou červený páč máme stromek do červena, seděla tam paní a kreslila to na počkání a pak to napsané namočila do zlatých nebo stříbrných třpytek. mám to i nafocený musím to jen stáhnout do počítače. jinak nic jinýho jsem tam nekoupila, je to tam hrozně drahý,jediný co si tam chodím denně kupovat je bramborák taklovej ten pravej velkej tlustej na mastným grilu :grinning: hold se musím dožrat, v nemocnici to byla hrůza, obědy nemastný neslaný, ráno a večer suchý rohlík max malý máslíčko. a tak doma baštím co můžu, zrovna jsem si objednala čínu s dovážkou, manža má vánoční večírek tak ležím u telky a udělám si hezký odpoledne. :dizzy_face:
11. pro 2008 v 16:20  • Odpověz
to je pěkná cena...no uvidíme jestli bude i něco podobného u nás na trhu...jinak se tady u nás právě dají krásně kupovat dárky..dokupuju na trhu každý rok..letos tam má být přes 100 trhovníků..:slight_smile:
no jídlo v nemocnici..to věřím že se potřebuješ dojíst..já tím že jsme tam byla tak krátce, tak vlastně jediný jídlo který jsem dostala byla snídaně v den kdy jsem šla domů....takže na mě ušetřili... :grinning:
11. pro 2008 v 16:30  • Odpověz
no já právě jediný co lituju že jsem nešla do nemocnice tady u nás ale do tý starý nemocnice v bruntále. tam fakt vaří šíleně a i ta nemocnice je taková no je na ní vidět že je stará. taky jak se všichni divili že jsem cvok že bydlím ve městě kde je nemocnice vyhlášená široko daleko, celá rekontruovaná a já lezu do takové prdele. :grinning: jako jídlo tam fakt hnus, včera jsem byla za mamkou tady v nemocnici, dělali jí nový koleno a tak říkala co jim vaří prej výkrmna, řízek přes celý talíř, kaše se sekanou, vánočka, koláčky, prej to nestíhá jíst. no a já? pravý opak manža mi nosil jídlo abych nezdechla hlady, jeden den to totiž byla vážne krize, studená polívka, vařený kuře s nudlama a k tomu mrkvový kompot ale to nebyl mrkvový ochucený jablíčkem a citronem, prostě jen nastrouhaná mrkev bez příchutě. no hnuuuuuus. nejvíc mě pobavili první den, přišla jsem v 8 ráno a celý dopoledne jsem čekala až mě dají na pokoj, posílali mě od čerta k ďáblu, no a pak jsem se kolem poledne teprve na ten pokoj dostala, donesli mi jídlo ale jen polívku. prej jsem nová tak dostanu jen polívku!!! jsem nechápala hlášený příjem a oni řeknou dostanete jen polívku a nazdar. no a ke sváče 1 rohlík a na véču 2 suché rohlíky :rolling_eyes:
11. pro 2008 v 16:41  • Odpověz
ale jinak sestřičky a doktoři super to jediný mě tam udrželo. dostala jsem dětský pokoj tak krásný na zdi medvídci a včeličky akorát všecko na děti no, krátká postel, nízké umyvadlo atd. :grinning:
11. pro 2008 v 16:43  • Odpověz
dětský pokoj jo..to je dobrý.... :grinning: :grinning: :grinning: ..jsi si připadala jako velikán viď...:slight_smile:))

no já nastupovala ve tři odpoledne a už nedostala nic, jen čaj...druhý den dopoledne mě to dělali, takže ten den taky nic a další den ráno tu snídani...no a asi v jedenáct jsem odcházela...:slight_smile:
11. pro 2008 v 16:46  • Odpověz
no tak já s eloučím..konečně mám padla....tak jdu dom..péct dort..papáá
11. pro 2008 v 16:48  • Odpověz
tak to si měla super, já tam byla skoro 6 dnů, ale z toho jeden den jsem nejedla nic to byla operace a po operaci jsem taky moc nejedla. jako normálně mám alergii na rohlíky a čaj, ty nechci vidět hooooodně dlouho :rolling_eyes: pokojíček no jo, měli tam i dětského pacienta ale ten chudák byl na obyč pokoji a já se dvěma staršíma ženskýma na dětským. ptali jsme se proč a sestry no víte tohle je nejkrásnější pokoj na oddělení a ty děcka by nám to zničili tak tam radši dáváme starší pacienty :grinning: tak dobrý no ale postel mi byla malá, v noci jsem spala nohy ven
11. pro 2008 v 16:50  • Odpověz
Ahoj holky, přišla jsem na vás po dlouhý době nakouknout, nějak nestíhám :pensive:

strouzi: ahojky, jak je marode?!
11. pro 2008 v 16:50  • Odpověz
jé ahoj kači, no dobrý je to, dneska mě akorát nasrala doktorka, ale jinak lepší, dokonce jsem zvládla i převlíct postel ale jinak únava je furt no, nevím jestli je to z tý nemocnice a nebo že mi chybí ty hormony.
11. pro 2008 v 16:56  • Odpověz
tak a je to, dovezli čínu a je pěkně hnusná, nevím jestli mají novýho kuchaře ale fakt dneska bléé tak to dojí manža no :angry: tak si jdu dát rohlík a romadur :grinning:
11. pro 2008 v 16:59  • Odpověz
strouzi: to bude z nemocnice, jsem taky byla týden jak po opici :wink: , jsem ráda, že ti je líp!No jo doktoři, ani mi nemluv, všude to stojí za prd. Tak se opatruj, lež a odpočívej, úklid počká!
11. pro 2008 v 17:00  • Odpověz
holky co plánujete na silvestr?? já níííííííííc v 8 si obleču pyžamu, lehnu a budu koukat na telku, nový rok mi může víte co. ohňostroj uvidím z balkonu páč bydlím u náměstí, aji manža to tak chce, jsme jak staří důchodci :grinning:
11. pro 2008 v 17:00  • Odpověz
no nejhorší že si moc neodpočinu, sem se těšila jak budu doma celý dny v pyžamu no a nic, včera u dr. , dneska taky, zítra to samé , jdu na stehy a pak asi na štítnici. pokud ještě nebude hystolka tak pujdu na štítnici až příští týden, ve středu jdu k obvoďákovi a ve čtvrtek k zubaři atd. takže samé lítání po dr. , to si ani moc nepospím :rolling_eyes:
11. pro 2008 v 17:04  • Odpověz
jé teď čtu že borhyová porodila, no nebyla náhodou ještě včera večer v televizi??
11. pro 2008 v 17:07  • Odpověz
teda strouzi, to je ale rehabilitace, v posteli bys měla ležet a ne furt někde lítat, ale vím je to těžký, když musíš :frowning2: Na Silvestra jsme měli být původně doma, ale nakonec to vypadá že půjdeme asi parta 25 lidí do hospůdky, nevím jak dlouho tam vydržím, protože se tam kouří, trochu mě to štve, ale doufám, že pro jednou se snad nic nestane, příští rok se určitě nikam nedostaneme, nebude hlídání, tak si chci užít poslední nealkoholovej silvestr před mimčem. Asi tam nevydržím celej večer, ale aspoň na pár hodin posedět a pobavit se. Loni jsme byli doma, nebylo to taky špatný, vzali jsme si s manžou šáňo a před půlnocí vylezli na kopec a před sebou měli celý naše městečko a ohňostroj byl opravdu famózní.
11. pro 2008 v 17:09  • Odpověz
no to jo, já bych taky někam zašla ale taky jak ty nevím jestli vydržím celý večer a navíc mám nemocenskou bylo by celkem blbý potkat někde o půlnoci na náměstí doktora nebo šéfa :grinning: tak budeme doma, manža to docela uvítal prej i vánoce chce klidné budeme doma až na pár návštěv, poslední týdny byli těžké jak pro mě zdravotně tak psychicky no a pro manžu pracovně chodí do práce i o víkendu, někdy chodí do práce už na 5 ráno. takže se těším jak si lehnem a budem koukat na pohádky
11. pro 2008 v 17:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.