• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
no tak po takový době se ti ani nedivím.....ale neboj..to zvládneš..za chvíli jsou vánoce...-))

ahoj Martíí...ještě žiješ?...prý jsi byla marodná....
15. pro 2008 v 10:46  • Odpověz
autor
No jo no :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2008 v 10:46  • Odpověz
semy, jj, nastydla, ted uz jen trsoku kaslu, trosku smrkam, i opar se leci....
15. pro 2008 v 10:48  • Odpověz
tak to je dobře:slight_smile:...byla by to škoda být nemocná na vánoce...:slight_smile:
já poctivě každý den piju Aktimel a asi to fakt pomáhá...od tý doby co ho piju jsem úplně v pohodě..:slight_smile:)
15. pro 2008 v 11:00  • Odpověz
autor
Holky tak se tu mějte jdu makat :wink:
15. pro 2008 v 11:08  • Odpověz
autor
Páááááá
15. pro 2008 v 11:09  • Odpověz
ahojky misi..ať ti to uteče první den..:slight_smile:
15. pro 2008 v 11:11  • Odpověz
autor
Děkuji :slight_smile: :slight_smile:
15. pro 2008 v 11:13  • Odpověz
autor
Týjo tak první den v práci a byl to masakr nesnaším lidi :grinning: :grinning: :grinning: Asi hoďku jsem tea byla jak v jiřikovém vidění a i ruce se mi klepali nervozitou, ale pak jsem se do toho dostala musela. Lidí bylo jak sr....... :grinning: :grinning: Hnedk jsem se musela rozčílit jelikož nějakej děda nepochopil princip jednoho losu a pořád mi tvrdil , že vyhrál jen 400 kč , ale při tom jeho výhra byla jen 40kč tak jsme tam asi deset minut bavila celou frontu jak jsem mu vysvětlovala, že jedenkrát čtyřice je 40 :grinning: :grinning: a né 400 :grinning: :grinning: Pak mě požádal nějakej vožralka a pizizupka o tel . číslo a strašně se divil , že tel.nemám :grinning: :grinning: No jsme hotová a vyštavená a jdu chrápat. Se me každej divil , že tam do vanočního provozu lezu až jsem se začala divit i já co mě to napadlo :grinning: :grinning:
15. pro 2008 ve 23:44  • Odpověz
ahoj misi...no tak to sis teda užila hne dprvní den...a o poště mě radši nemluv...fakt už jí nesnáším..pořád nějaký problémy s nima.....
16. pro 2008 v 08:28  • Odpověz
autor
Ahojky ,jo jo je to hrůza doufám, že dneska to bude lepší :wink:
16. pro 2008 v 09:04  • Odpověz
ahoj holky, koukám taky nesnášíte lidi jak já :grinning: já někdy po pracovním dnu bych je zabíjela hlavně v autobuse a nebo na nákupu. JO a pošta a banky nebo úřady někdy :angry: vždycky se vzteknu :dizzy_face:
16. pro 2008 v 09:22  • Odpověz
tak já momentálně nesnáším jednu naši zákaznici...si asi myslí, že tu pracumjeme jen pro ní...volá nám tak 5x denně....neskutečná baba......už aby byl pátek...

Ahoj strouži..tak co, jak jde léčba?...už se cítíš lépe?
16. pro 2008 v 09:38  • Odpověz
ahoj semy no ale jo minulý týden jsem se cítila hůř fyzicky a lépe psychicky a tento týden to je jaksi naopak. nějak mě popadá špatná nálada, doma je fajn ale člověku to méně utíká a hlavně má čas myslet na blbosti. do toho přišla kolegyně že ať jsem fakt doma co nejdéle že zase se bude hodně propouštět,za týden vánoce a moje mamka v nemocnici i přes ježíška atd. všecko dokupy řekla bych. kdoví jestli to není i tou štítkou, dr. mi nasadil ty léky které budu brát do konce života a říkal že první 2 měsíce bude tělo trošku rozhozené že se můžou objevit stavy svalových křečí nebo depky aj. no a asi je depka tady. už aby byl příští týden a vánoce, to bude manža doma tak to se dobře zapomíná. depky mě teď chytají hlavně ráno. navíc jsem kráva pitomá jak jsem se dověděla o tý práci šla jsem si udělat těhu test ač jsem si říkala že už s testováním končím. no a na jednom testu // tak už ve mě svitla naděje udělala jsem dalších 5 testů a jen / , to samé co min. měsíc něco // ukáže něco nic. těhu nejsem to bych poznala ach jo naštvaná jsem na sebe že jsem to zase nevydržela a testovala jsem, dobře mi tak pak se nervuju

a co ty, pečeš, vaříš, smažíš??
16. pro 2008 v 09:44  • Odpověz
no neblázni..vždyť jseš po operaci, jak by jsi mohla být těhu...neboj..tu chvilku to vydržíš a pak budou hned //..:slight_smile:)..věř tomu..:slight_smile:..je mě líto že máš mamku přes vánoce v nemocnici..to je vždycky blbý...:frowning2:...
16. pro 2008 v 10:14  • Odpověz
no jinak peču. vařím.....ještě musím dělat linecké co jsme slíbila udělat bráchovia vosí hnízda....jinak už na to ais kašlu..a pak teda ještě dvě vánočky budu dělat...jendu pro nás ajednu našim....

v sobotu jsem dělala dorítk pro mamku...takžýe mám pocit že fakt teď pořád jen peču....:slight_smile:
16. pro 2008 v 10:17  • Odpověz
autor
Strouži neboj bude líp :wink:
16. pro 2008 v 10:17  • Odpověz
no mohla proč by ne, ovu byla před nástupem do nemocnice tak jsme to zkusili, dr. říkal že těhu operaci neva, no tak doufám že leden to jistí :wink:

a co jinak u vás a snažení? jak to pokračuje u obou?
16. pro 2008 v 10:26  • Odpověz
muzu uz teda delat vosi hnizda? nezkazi se????
ja se chystam uz jen na ty chilli koule a hnizda.....takze bude peknych 10 druhu :sunglasses:
16. pro 2008 v 11:04  • Odpověz
já myslím že už je Marti můžeš klidně udělat..:slight_smile:)

strouži..no já mám teď mrchu, takže čekáme až odejde a pak hups na to..manžel říkla že si mě bude rozmazlovat ještě více..aby se to povedlo..:slight_smile:)
16. pro 2008 v 11:24  • Odpověz
no nevím s tou operací..to bych měla strach o mimi..když jsi brala léky na tišení bolesti a tak......
16. pro 2008 v 11:25  • Odpověz
no my to prostě zkusili a stejně to nevyšlo, na testu nic tak čekám mrchu a pak hurá s čístým štítem do snažení. ale kdybych byla těhu tak myslím že to neva, páč kdybych otěhu tak v den operace by bylo max 30 hod. oplodněné vajíčko jestli vůbec, to si myslím že jsou horší věci než tohle,ženský chlastaj hulí, berou prášky od bolesti denně a až pak zjistí že jsou těhu a nic se neděje.dr. říkal že operují štítnici i maminám v 5 měs., podle mě to miminku vadí až ve chvíli kdy je chytlé k těhu, tj. po nidaci tedy od toho 12 DPO to už pak jo ale do tý doby to neřeším. a léky na bolest? no ty jsem brala v den operace a den po, pak už jen kapačky s vitamínama, hlavně vápník a draslík atd. žádný oblbováky ale co, stejně těhu nejsem tak není co řešit.hlavně doufám že přijde mrcha včas a hurá do snaženíčka.
16. pro 2008 v 19:17  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak mame poslaonu zadost na ivf,ale zase se nam to zkomplikovalo:( co jsme domluvili ivf a to ,ze manzel pude 5.ledna na zmrazeni spermii pro jistotu:slight_smile: tak volalal manzelovi obvodni, ze ma vyrazny nalez zlateho stafylokoka v mocovych cestach a nasadili mu antibiotika. mozna to ,ale zas je ten kamen urazu ,ale to nevime
16. pro 2008 v 19:22  • Odpověz
ahoj elíku sakra to je k vzteku, vy taky nemáte nic jednoduchý :frowning2: snad to ivf bránit nebude, do 5. ledna ještě nějaký čas zbývá, ale že máš nervy to chápu. když se sere tak se sere
16. pro 2008 v 19:29  • Odpověz
ahoj marti:slight_smile: no mozna jsme, ale prisli kde je problem... zkusim tam zitra zavolat jde jen o to ,ze antibiotika nici spermie. a dokonce to tam i pisi,ale je tam kdyz se bere ve vetsim mnozsti. tak uvidim :slight_smile:
a co ty jeste jsi doma?
16. pro 2008 v 19:33  • Odpověz
jj já jsem doma a ještě budu dlouho. jednak mě dr. hned tak do práce nepustí, je to ještě brzo po operaci. vlastně jsem teprve týden doma z nemocnice, takže min. do půlky ledna budu hnípat doma. dali mi už léky a ty budu baštit do konce života, takže jeden prášek ráno a víc nic. na kontrolu štítky mám přijít za 6 týdnů a pak budu chodit co půl roku ´a později co rok. mám se teď pustit do mimíškování tak jsem ráda snad to pujde rychle i když poslední dny mám takové černé myšlenky a menší depky, nevím jestli je to ta vánoční atmosféra, nebo je to tím že sedím doma a tak je víc času přemýšlet o životě a nebo těma práškama, dr. říkal že se můžou první týdny objevit depky protože vlastně všecko ve štítnici jsou hormony a to tělo s tím bojuje a ovlivní to i psychiku. no ať tak nebo tak depky jsou, ne moc velký ale už bylo i lépe

co se týká vás, divný že to zjistili až teď, hlavně ať to řeší, třeba to opravdu byl ten důvod špatných výsledků spermia, třeba se to ještě zlepší až se to vyřeší. i tak je to u vás velký pokrok z 0 spermošů na milion, krásný jen tak dál. A co dárečky máš?? já něco jo ale moc toho není, hlavně čekám na dárek pro manžu, už je objednaný víc jak týden a pořád nedošel. psala jsem tam a prý do konce týdne snad to stihnem do vánoc jinak mě fakt picne.
16. pro 2008 v 19:39  • Odpověz
:slight_smile: ja cekakla taky a pak jsem tam volala a pry uz to nemaji:((( takze jsem byal bez darku,ale vcera jsem to uz vse koupila:slight_smile:)) jeste dodelat cukrovi.

prosim te on to vlastne nikdo nnezjistoval,manzel porad rikal ,ze ho boli lednina a varle. tak sel k obvodni a ta mu rekla ,ze ma neco s plotynkou. a vzala mu krev a moc .a dnes telefon ,ze musi jit okanmzite pro antibiotika ,ze ma velky nalez zlateho stafylokoka.no a dopoledne jsme dohodli to ivf a odpoledne volala doktorka
16. pro 2008 v 19:44  • Odpověz
no teda to je děs ti dr. to máš jak já, mě v nemocnici řekli že mám brát calcium páč mi ho teď po operaci hodně chybí dali mě ho 3x denně ale dali jen na dávku do návštěvy obvodní a ta prý mi je má dát. dojdu tak a ona nezájem prý mě bolí klouby a zuby protože je zima :angry: dle ní mám asi revma :angry: a prý jestli něco chci má mě to napsat chirurg. tak jsem k němu šla, ten hleděl jak blázen proč by on mi měl psat nějaký léky nebo vitamíny. tak jsem letěla k dalšímu dr. a ten hned řekl jo calcium brát alespoň 1x denně a napsal mi kupu rozpustných vitamínků a pak i léky. ale člověk musí oblítat půl města a 3 lékaře než se něco doví. to samé moje histologie, nikdo nevěděl kde skončila, jestli jí poslali do nemocnice, nebo chirurgovi nebo endokrinologovi no nakonec se našla ale ty nervy :rolling_eyes:
16. pro 2008 v 19:49  • Odpověz
no to je jak u blbech .ja to nechapu preci vsude pisou ,ze neplodnost zpusobuje i infekce mocovyhc cest nu a tu zjistis z moce -a tu mu nikdo nevzal na rozbor. proste nepochopis. revma:slight_smile:)) no nekdy zustava rozum stat:slight_smile:))
16. pro 2008 v 19:56  • Odpověz
to jo, no však znáš ten vtip jak se baví dva inženýři, jeden říká ty vole když si vemu jaký já jsem kvalitní inženýr a co mě naučili ve škole tak se normálně bojím jít k dr. :grinning:
16. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.