• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
:grinning: :grinning: neznam ,ale je mi to jasne.)))
16. pro 2008 ve 20:23  • Odpověz
čaute holky kde je vám konec mě dnešním dnem začala dovolena vztavala jsem kolem půl 9 :slight_smile: a začala pomalu uklízet jeli jsme s mojim koupit stromeček máme krásnou borovici jsem nadšela přála jsem si ji a můj mě vyslyšel a za super cenu handloval tak za 300kč boží,pár dárku už mam koupené ale ještě zítra jedu do Kopřivnice bo v Příboře se nic nedá koupit a dokoupím poslední dárečky pro mojeho a jsem v poho pak něco našim a jsem vyřízena :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska ještě možna si udělam těsto a něco upeču na stůl myslím cukroví a v pondělí naposledy vytřu uklídím nastrojím stromeček a v uterý jdem do kina na sněženky a machři tak jsem zvědava a pak vánoce už se těším co mi ježíšek donese pod stromeček :slight_smile:
18. pro 2008 ve 14:36  • Odpověz
autor
Ahojky holky za necelí týden máme vánoce :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2008 v 18:13  • Odpověz
Miško konečně se tu někdo objevil už jsem si myslela že jsem tu zůstala sama samotinka a to mi vykladej dneska už jsem začala chytat vánoční naladu konečně a zítra jedu ještě na dárky a sejdu se kamoškou a přijedou rodiče se podívat na domeček tak zítra ještě frmol a mam klid jdu ještě udělat těsto na jedno cukroví které budu péct zítra dneska už na vše kašlu a ještě mě čeka balení dárečku a mam obavy že jich budu mít málo pro milaška zítra ještě musím něco vymyslet :grinning:
18. pro 2008 v 18:30  • Odpověz
ahoj:slight_smile: miso ahoj peto co noveho??
18. pro 2008 v 18:51  • Odpověz
ahoj miso ahoj peto co noveho?
18. pro 2008 v 18:51  • Odpověz
autor
U mě nic jsem v jednom pracovním kole :grinning: :grinning:
18. pro 2008 v 19:57  • Odpověz
Dobré ránko holky :wink: tak u nas nastaly vánoce přes noc sněžilo tak je trochu bílo tak že by vánoce byli bílé konečně :rolling_eyes: :grinning: jedu nakupovat dárečky poslední a odpoleddne přijedou rodiče tak se jdem podívat na domeček tak zase frmol jak blazen no a večer do teska a dokoupit poslední dárečky rodince a může začít to správné volno a odpočinek :slight_smile:

jak máte vy a doufám jak přijedu budu mít co číst!!!! :wink:
19. pro 2008 v 06:51  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
19. pro 2008 v 09:30  • Odpověz
autor
Máme tu pááááááááááááááááááátek :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2008 v 09:30  • Odpověz
autor
Hurá čekáme zítra jeden den volna :grinning:
19. pro 2008 v 09:31  • Odpověz
autor
Ahojky tak to jste toho tedy moc neprokecali :unamused:
19. pro 2008 ve 23:55  • Odpověz
ahojky holky dneska po vas ani stopy no nic tak máme už postaveny stromek uklizeno a zítra zabalím dárečky a jsem připravena a jinak opět to dostanu tak jsem se rozhodla že si budu už konečně měřit teplotu bo už nevím co mam dělat zoufalstí mě zasahuje ještě víc než si myslím :frowning2:
20. pro 2008 v 19:02  • Odpověz
Ahojky holky jak se mate??
20. pro 2008 v 19:24  • Odpověz
Adi ahojky četla jsem tvou novou diskuzi :slight_smile: asi se přidám a jak se jinak vede ja vše uý napsala :slight_smile:
20. pro 2008 ve 20:10  • Odpověz
pet me se vede celkem dobre myslim jen pozitivne myslela jsem ze ty vanoce se me netykaji, ale mam nejakej klid v dusi najednou se mi strasne ulevilo, ale to je i tim sportem a tak. A klidne se pridej.
20. pro 2008 ve 20:20  • Odpověz
autor
Ahojkyyyy :slight_smile:
20. pro 2008 ve 21:31  • Odpověz
autor
Jaká nová diskuze?
20. pro 2008 ve 21:31  • Odpověz
autor
Já byla dneska ještě po obchodech.
20. pro 2008 ve 21:32  • Odpověz
autor
Tak naštěstí to nebylo tak hrozné a ani lidí moc nebylo už mám dárek pro bráchu a jeho přítelkyňi a taťkovi jsem ještě koupila nějaké triko a i manžel si vybral dárek tak už mám vše :wink:
20. pro 2008 ve 21:32  • Odpověz
autor
Jo už vím o jaké diskuzi je řeč :wink:
20. pro 2008 ve 21:33  • Odpověz
holky přeji všem krásné a pohodové vánoce a do nového roku mnoho štěstíčka a zdravíčka a hlavně ať příští rok je o milion lepší než tento rok.
23. pro 2008 ve 21:49  • Odpověz
hoky přeji vám krásné vanoce a spoustu dárečku pod stromečekem a splněné přání keré si přejem všechny konečně mít malého prcka :slight_smile: :astonished: tak příjemny štědry den :slight_smile:
24. pro 2008 v 08:50  • Odpověz
autor
Ahojky i já se přidavám , přeji všem krasné vánoce a pěkně i je užijte. hodně dárků pod stromkem :wink:
24. pro 2008 v 09:04  • Odpověz
Já se taky přidávám s přáním klidného prožití svátků vánočních a hodně štěstíčka v Novém roce a hlavně všem ty vytoužený // a mimíska v bříšku :dizzy_face:
24. pro 2008 v 09:06  • Odpověz
autor
Ahojky tak jaké byli vánoce a co jste dostali?
25. pro 2008 v 09:30  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile: u nas to je uz jen o male -ta toho dostala az moc. jinak ja chytla nejaky vir do icq:(( tak je manzel na me nastvanej, protoze to napadlo i jeho icq -no hlavne ,ze o tom vedet a nerekl mi at na nic neklikam -me to nenapadlo -chodily rune prani atd..................
25. pro 2008 v 10:11  • Odpověz
ahojky, přeju vám všem krásný 1.svátek vánoční :wink:

u nás byl ježíšek štědrý a já musela být hoooodně moc hodná, dostala jsem notebook :slight_smile:
25. pro 2008 v 10:22  • Odpověz
čaute holky u nas vanoce taky štědré :slight_smile: a jinak holky včera mě můj požadal o ruku s krásnym prstínkem s bílym kamenem :grinning: byla jsem na měko moje nejkrásnější vanoce v životě :grinning:
25. pro 2008 v 11:15  • Odpověz
peti, tak to moc moc moc gratuluju :dizzy_face:
25. pro 2008 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.