• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
to nebyly vitaminy ale antibiotika:slight_smile:)) vitaminy by mi byly jedno:slight_smile:) konecne temer po 3 nedeich dobral antibiotika
4. led 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
Aha, tak to jo :wink:
4. led 2009 v 09:56  • Odpověz
čau kočky po delší době se hlásím :wink: víme něco o stroužkovi a martekovi??? S Aduš (adajar) se potkávám na grafičkách :sweat_smile:
4. led 2009 v 09:59  • Odpověz
martek je OK :sunglasses: :grinning:
4. led 2009 v 09:59  • Odpověz
kuky :astonished: v úterý jdeme na tu genetiku, můžeš mi ještě jednou napsat, jak to tam probíhalo, jak dlouho to trvalo a jestli musíme být na lačno??? Jo a už máte výsledky???
4. led 2009 v 10:03  • Odpověz
na genetice byla hlavne desna sranda.....rekli nam, ze nez pojedem, ze si mame zjistit nemoci u pribuznych - rodice, sourozenci, babicky....
na miste nam dali mega dotaznik, kde bylo jmeno, datum narozeni a nemoci u vsech hujerovcu...tzn. rodice, sourozenci, sourozenci rodicu, deti sourozencu, deti sourozencu rodicu, rodice rodicu...proste hruza...doporucuji mit pritele - maminku - na telefonu
kdyz sme dotaznik vyplnili, tak sme sli na pohovor k mudre...vzala dotaznik a jeste jednou jsme ho probrali...rikala, ze nam veznmou krev, me jen zakladni a lubosovi zakladni + cysticka fibroza (????)
a vysledky budou az nekdy v unoru....

drzim palce
4. led 2009 v 10:08  • Odpověz
:slight_smile: rinnti -na lacno jsme byt nemuseli -jen ti vezmou krev a udelaji pohovor. vysledky trvali asi 5 nedel.Ale zalezi na caru. vetsinou pisi 4-8 nedel
4. led 2009 v 10:08  • Odpověz
tak my zadny dotaznik nevyplnovali nas se rovnou ptali:slight_smile:
4. led 2009 v 10:13  • Odpověz
co noveho holky?
4. led 2009 v 10:20  • Odpověz
no já teď jedu třetí cyklus po revizi, minulý měsíc jsem poctivě měřila BT a tento jsem začala až předvčírem a zatím čekám na ovulku, ale asi se zase někde zapomněla. Vždy mívám citlivý vaječník, několik dní předem a zatím nic :confused: Co Vy? aco Stroužek???
4. led 2009 v 10:23  • Odpověz
u nas nic -manzelovi zjistli stafylokoka v mocovych cestach v brutalnim mnozstvi -bral 3 nedele antibiotika ted ma 14 dni pockat a jde na kultivaci moce a uvidime co dal , jestli se to po preleceni alespon jeste trosku zlepsi. o strouzkovi nic nevim
4. led 2009 v 10:25  • Odpověz
aha, jakože tohle mohlo souviset se špatným spermiem??? tak to Vám moc přeju, ať je to po přeléčení v poho a mají pro Vás jen samé dobré zprávy :wink:
4. led 2009 v 10:27  • Odpověz
uvidime:slight_smile: vlastne spermiogram se uz zlepsil z 0 na 1,1 milionu -tak po te kultivaci pujde znova na spermio a kdyz se neco najde tak ot zmrazi:slight_smile: a kdy jdete vy na genetiku?
4. led 2009 v 10:29  • Odpověz
jinak na te genetice se nas jen ptali ,jestli mame v rodinach nejakou zavaznou chorobu ,zda rodice jeste ziji -a na co umreli prarodice. no a pak vzali krev
4. led 2009 v 10:32  • Odpověz
v úterý :wink: Ty jo, tak to Vám hezky narostlo, tak tfuj, tfuj, já pro dnešek končím :astonished:
4. led 2009 v 10:35  • Odpověz
tak drzim pesti.)
4. led 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
Týjo ty výsledky trvaj tak dlouho :astonished: :astonished:
4. led 2009 v 11:49  • Odpověz
jj trva to dlouho nejmene 4 tydny
4. led 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
No to je asi skoro u všeho co se tyká zdravotnictví všechno jim trvá dlouho a na všechno se čeká dlouho :unamused:
4. led 2009 ve 12:45  • Odpověz
ahoj holky, jak se máte?? tak vánoce už definitivně skončili, měla bych odstrojit stromek ale vůůůbec se mi do toho nechce, asi tu zůstane až do jara :grinning:

eli no super, nebudete muset na dárce, hezky zamrazíte spermoníky a mimi bude cobydup

ahoj rinty, no já jsem tu, moc sem nechodím, je tu mrtvo no.já se mám fajn, jsem doma na neschopence ale začalo mi ofiko snažení a tak denně znásilňuju manžu :grinning: chudák už neví kam se předemnou schovat. už mě chytá stroužkovina, nejradši bych už zase testila ale bohužel nedřív za 10 dnů :rolling_eyes: a co ty jak se máš??
4. led 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
Tak my dneska stromek odstrojili a šly na dlouhou prochajdu :slight_smile:
4. led 2009 v 16:10  • Odpověz
:grinning: ahoj strouzi my mame stromecek az do konce ledna:slight_smile: no ja znasilnovala manzela o vanocich tak uz toho pry mel plne zuby
4. led 2009 v 16:11  • Odpověz
Ahoj holky, prisla jsem se na Vas mrknout :slight_smile: Jak se vsechny mate?
4. led 2009 v 16:13  • Odpověz
no my ho letos budeme mít asi fakt až do února. čím méně máme dárků tím větší stromek. tentokrát máme fakt strom až do stropu, vůbec se mi do toho odstrojování nechce, co jsem doma tak jsem zhnilá jak veš. a hlavně furt spím, docela bych už šla do práce ale zase představa že budu vstávat v 6 no nevím nevím, mám problém vstát z postele teďka dřív jak v 11 :grinning:

eli jj já znásilňovala manžu 5 dc, 7 dc, 10 dc, 12 dc, 13 dc, 14 dc, 15 dc a 16 dc, chudák malej, tolik mykyšky co musel vypít za ty dny to si neumíte představit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2009 v 16:15  • Odpověz
jé ahoj julčo, tebe jsem neviděla ani nepamatuju. no já se mám fajn, ale kdyby bylo lépe nezlobím se. co ty těhulko jak se vede?? už se ti to taky krátí co?
4. led 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahoj Strouzku :slight_smile:
No jo, krati se nam to :wink: ale strasne se tesime :slight_smile: Mame se fajn, jen se ted ucim na statnice tak tady furt vysiluju :grinning:
Musim Vas docist, vubec nevim co kdo a jak :grinning: Moc drzim palecky at to "znasilnovani" k necemu bylo!!! :dizzy_face:
4. led 2009 v 16:21  • Odpověz
to je mi jasný juli, ani nevíš jak ti závidím, já bych taky za chvilku rodila kdyby osud nebyl taková svině :cry: , no ale dost smutnění. uvidíme kdy se zadaří znovu, hlavně už mám po operaci a snažení povoleno od všech dr. tak jsem o dost klidnější.
4. led 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
Holky já už chci taky znásilňovat :grinning: :grinning:
4. led 2009 v 16:38  • Odpověz
misi a co ti v tom brání??? :grinning:
4. led 2009 v 16:39  • Odpověz
autor
No to že ho sice znásilnit můžu , ale nic jiného z toho nebude a nevznikne :unamused:
4. led 2009 v 17:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.